Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
1. mar 2010

blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam. A kde prosim ? ci neches to este nejako prezentovat? ak mozes tak IP 😉 a

livia76
2. mar 2010

😉 ZUZU supeer j ja sa pridávam s blahoželanííííííííím 😵
Nás tu už žerú črvy od nudy už nech sme spať na Orave , ale tam nám zas chýba tatinko 😉 tak si ho tu aspoň užívame 😀 😀 😀 😀 teda hlavne Lesinka 😵 , ale ak bude naďalej takto teplo, to bude parádička- kvietky nová tráva, rozkvitnuté stomy- juuuj už sa neviem dočkať 😵

katarinka1107
2. mar 2010

veru Livi , aj ja sa tesim , mam rada aj zimu ale nejako jej mam tento rok uz dost 😝 A teraz ked takto zasvieti troska slniecko sa tesim ako mala 😀 😀 😀 Pekny den slnieckovy 😉 🙂 😉

zuzu13
2. mar 2010

ahojte
dakujeeeem....
liv kedy sa chystate na Oravu? rada by som vas videla "live" ked uz budem tyzden v BA...xixixi, pracovat budem v Raci ale kde budem byvat??? to netusim... 😅
kati, ja zimu nemusim...mne vyhovuje 10 st. a slnecno...a to je pre mna idealne pocasie...
aj u nas je slnieckovo, aj ked sa prave trosku zacina oblacit...Lucka hrozne kasle...mam pocit, ze nie je minuta kedy by nekaslala... 😒 uz sa stazuje ze ju vsetko boli od kasla... uz nech skoncia tieto choroby... 😔
pekny dnicek aj vam...

katarinka1107
2. mar 2010

chudatko Lucka ☹ ☹ To ma z coho Zuzka? Lucka je alergik ? ci len lapila nejaku virozu? Zui, tam ides len na zaucenie, ci budes tam pracovat dlhsie? Ci sa zaucis a ides na vase strany?

zuzu13
2. mar 2010

kati, nie je alergik...asi nieco lapla...do BA idem na zaucenie...a potom budem v Ziline 🙂

livia76
2. mar 2010

😉 Zuzu aká karieristka 😀 😀 😀 😀 držím palce, nech sa z robotky tešíš 😵 na Oravu sa chystáme asi po 16.3, možno skôr, možno neskôr- podľa okolností a nálady 😵 kedy mám spraviť ďalšiu bábovku?
Ozaj tak ma napadlo s tým kašľom, našej sme to zastavili kúpou ionizátoru vzduchu náš je ETA za cca 70 eur púšťala som to na celú noc a aj mne sa zlepšilo dýchanie, teraz pustím tak 2-3 krát do týždňa podľa mňa super vec. Máme aj práčku vzduchu, ale s tým ionizátorom sa to nedá porovnať účinok u nás 100% 😵

zuzu13
2. mar 2010

liv...super...babovku teda nerob...ja nastupujem 15.3. takze ten tyzden budes na Orave....
vlhkost v byte mame dostatocnu...Lucka je OK...len je to nejaky virus...takze pockame si na doliecenie...
karieristka? who is it???? 😀 😀 😀

zuzu13
3. mar 2010

budiiiiceeeeek.... 😀 😀 😀

dobre ranko....da si niekto kavicku? 🙂

katarinka1107
3. mar 2010

ahoj , no dame si 🙂 🙂 🙂 🙂 kavicku . Tak teda menis prostredie 😉 nechs a ti tam dobre dari , ideme von kl Vahu sme este na prazdninach 😉

livia76
3. mar 2010

😉 no prvú som s vami nestihla, tak si idem dať druhú 😀

zuzu13
3. mar 2010

hello
bola som s luckou na 20 min. von...lebo uz ma slak triafa...xixixi...u nas je chladno...v noci nasnezilo...a fuka riadne studeny severak...
dali sme si zel. polievocku a Lucka isla spat a ja idem vegetit... 😀

katarinka1107
3. mar 2010

Tak u nas je to s pocasie lepsie, svieti slniecko a nemame sneh (hura)ale vraj zas od pisatka a soboty to ide ☹ 😠 Moj ocino bol v Lubochni a ked sme volali tak ano ze tam este sneh a zima , no dolniak sa na tenko obliekol 😀 😀 😀 Aj u ans Jurko spi, Barka si cita a my s maminou si vegetime . No a nas tatino je na cestach kdesi vo Francuzsku , este tyzden a pol a je doma 😉 pekne popoludnie, teraz idem ja na druhu kavicku 😉

zuzu13
3. mar 2010

kati dobre to mas zariadene...mala spala 10 min...zacala kaslat, plakat...a bolo po splani...teraz sa najedla masko so zemiakmi a cviklu a pozera v posteli lolek bolek...

katarinka1107
3. mar 2010

Lucinka mala, uz aby ten kasel zmizol, toto poznam pri Barborke, isla spinkat a kasel .... a bolo po spani . Ano dnes to mam supis zariadene 😉 😉 Jurko sa presiel po hradzi, kolobezkoval sa , asi ho to zmohlo 😀 .

zuzu13
3. mar 2010

veru...uz nech je prec...aj my by sme uz radi oprasili bicykle...a boli von...ale co uz...hlavne ze to nie je nic ine...len kasel... 🙂

katarinka1107
3. mar 2010

ved hlavne nech uz to nic nie je ine. my sme na bycikel chceli, ze pojdeme, ale pockame este 🙂 Jurko ma vzdu sedacku, tam mu je dobre. 🙂 aaaaaaaaa my sme vstali práve 🙂

zuzu13
3. mar 2010

...tak dobre ranko...xixixi
Lucka cita nahlas rozpravky...a ja idem nieco porobit...lebo od sedenia som unavena...xixixi
pekny den
😀

katarinka1107
3. mar 2010

no teda aka sikulinda 🙂

livia76
4. mar 2010

😉 ...ste sa rozpísali 😀 😀 nestíham. Aj tu sa včera ochladilo 😒 ešte to pár dní vydržíme a už bude teplejšie 😵 Lesinka sa bicykluje po byte, chvalabohu sused pod nami je v práci inak by ho asi trafil šľak 😨 Včera som umývala okná zrazu tu máme tooooľko svetla 😀 😀 😀 Dnes sa pustím asi do radikálneho triedenia skríň a hračiek 😉

katarinka1107
4. mar 2010

🙂 😉 😀 no livi aj my budeme robit svetlo 😀 len neviem kedy, sa ochladilo tu, slniecko nas navnadilo a teraz zase brrr ☹ 😒

livia76
5. mar 2010

😉 u nás sa dnes ochladilo ešte viac- malá nám nechce ani chodiť na prechádzky 😖 , tak sa nudíme doma už mi z toho začína prepínať 😀 😀 😀 Zasadili sme si kvetinky-na priesady , aby sme mali čo na jar na Orave vysádzať 😵 tak aspoň z tých malinkých rastliniek sa tu vytešujem 😵 😵 majú asi 3 mm 😀 😀

katarinka1107
5. mar 2010

Livi vy sa nenudite , mas same napady a lesulke sa necudujem ze sa jej neche chodit von , ked vymyslis nieco lepsie ako prechadzku 😉 Teda prechadzka vonku je fajn,a le ju to asi nebavi tu na dolniakoch 😀 Tu fuci vetrisko, ani sme neboli dnes vonku, teraz jurko spi , tak som vas prisla pozriet 😉

zuzu13
5. mar 2010

ahojte
u nas od rana snezi...slnko svieti...snezi...a fuci taky vetrisko...
my sme s Luckou dnes presadzali kvietky...a trosku poriadili...
😎

livia76
5. mar 2010

😉 tak to fučí asi na celom SK aj u nás aj padlo asi 13 vločiek a teplomer ukazuje 0°C 😕
... my sme tiež upratovali-prezliekali periny a tak 😀 až na to, že s Lesinkou mi to zaberie 2x toľko času- ale však nech sa dievča učí v rannom veku 😉 -pýta si za pomoc centíky- to je generácia, pozná svoju cenu 😀 😀 😀 😀
Katarínka, ja ti tak úprimne závidím, že Jurko trošku poobede pospí 😉 ja mám našu stíhačku stále za chrbtom 😎 PEKNÝ VÍKEND dievčatá 😵

katarinka1107
5. mar 2010

😀 😀 😀 😀 ze stihacku 😀 😀 no my vstavame okolo siestej rano , tak sa ho snazim ulozit, lebo potom by bol nemastny neslany 😝 😝 .Ale teraz sa hra a je klud . tatino este tyzden mimo,Inak aj tu tak slnko , potom sa zatiahne a sneh a zas dookola 😉 chceli sme ist von ,a le sme si to rozmysleli, Navyse nasmu narciskovi ked fuka na ciapku to je tragedia, lebo si ju drzi, aby mu ju neodfuklo 😝 😅 😀

livia76
6. mar 2010

no a dnes je teda poriadna kosa 😅 Katarínka 😀 😀 že narcisko 😵 to naša madam chce ísť von len v kočiari keď je takéto počasie 😕 dúfam, že ju to nebude držať do 5 rokov, už teraz je to divné , keď sa taká veľká vtrepe na kočiar 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
6. mar 2010

Livi noaco ze ide Lesulka v kociari?? Ved nema 4-5rokov. Aj Jurko sa vozil este v novembri mal v golfach fusak a deku , lebo sme tak chodili spat . A ked boli nejake blbe pohlady, kaslala som na to, ved niekde sa deti bezne aj po tretom roku este vozia. A ked sa niektore maminy korculuju na hradzi , este maju v trojkolkach starsie, ved co ma to deco za nimi utekat? 😝 . Len sme kocik podali dalej 😉 pre mensieho drobca, tak nemame, ale aj nas by sa povozil . len do mesta ideme autom a uz sa tesime na bycikel, mame vzadu na bycikli tu palstovu sedacku, tak sa vozime aj tak 😉 Nech sa Lesulka povozi, ved sa este nabeha 😀

zuzu13
8. mar 2010

dobre ranko...
liv len nech sa vozi...ved sa este nachodi...nasa Lucia uz nema rok kocik...ale ona ho ani nechcela...xixixi....
tak som to predala a bolo...

krasny den zien...MDZ 😉

katarinka1107
8. mar 2010

krasny den aj ja zelam 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre