Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

livia76
8. mar 2010

😉 aj tebe 😉

livia76
8. mar 2010

K prianiu MDŽ sa pridávam aj ja- dúfam, že prežijete pekný dník 😉

zuzu13
8. mar 2010

boli sme na kontrole u dr. ... a odtial rovno na rontgen...zapal priedusiek po tyzdnovej liecbe antb. ...
takze som velmi rada...v stredu idem do tej BA...a od pondelka by som tam mala byt cely tyzden...
liv... idete uz na Oravu?

zuzu13
9. mar 2010

hmm...kde ste?

livia76
9. mar 2010

😉 tuuu No pekne ste dopadli 😨 priedušky 😨 dúfam, že už sa máte lepšie.
Mňa zajtra čaká ešte vyšetrenie a pomaly sa môžme strojiť na Oravu juj len nech už je teploo 😵

katarinka1107
9. mar 2010

veru Zuzka, nic moc, ale prajeme skore uzdravenie 😉 Livi aj ja chcem uz teplooooo, My sme boli vonku a v jednej predzahradke sme videli kvietky juuj , nech uz je jar, ale predpovede nic moc ☹ ☹ V sobotu anm pride tatino , tak sa tesime 😉 Pekny vecer

katarinka1107
10. mar 2010

halooo, ako marod maly ??? Livi a tvoje vysetrtenie ok? Ja som sem nakukla, co nove, prisli sme z hc, tak som supla mladenca do vane , premastila, a uz je klud 😉 Pekny vecer 😉

livia76
10. mar 2010

😉 naša spí už od 19-tej 😀 😀
Vďaka za opýtanie, vyšetrenie dopadlo v podstate v norme, v priebehu roka sa nález nezmenil tak aspoň to 😵 😵 😵
My sme v nedeľu kúpili prvé snežienky aj pre naše susedky na chodbe, tak sme sa s Lesulou tešili, že z nich mali radosť 😅 bola moooc dôležitá, keď ich darovala 😉 dúfam, že aj na Orave nám už budú rásť tie, čo sme zasadili na jeseň- ja sa už neviem dočkať 😵 😵 v tomto som ako malé dieťa 😅

katarinka1107
11. mar 2010

ahojte 🙂 to co mame za pocasie ?? U vas hore asi este horsie co Zuzu? Livi to by som sa aj ja tesila takej krase 😉

zuzu13
11. mar 2010

ahojte
dnes sme boli na kontrole, tak choroba je na ustupe...ale doporucila mi aby bola doma aj buduci tyzden...no ale ja som od pondelka v BA...do piatku...takze asi ju nechame len 2 dni a potom sup do skolky, nech pride na ine myslienky...lebo si to viem predstavit ako bude plakat, ked vecer nepridem...takto sa v skolke prehra...a poobede to vydrzi aj s ockom a bracekom...
katka u nas snezi cely den...ale cesty su chvalabohu mokre...
vcera som bola v BA...podpisat zmluvu...budem tyzden byvat v krasnom penzione...s konikmi...takze mozno si najdem cas aj na jazdenie...ale skor to vidim na psychicku ocistu... 😅

katarinka1107
11. mar 2010

zuzka teda super. Trosku prides aj na ine myslienky a nebude ti snad velmi smutno za Luckou, Ona to zvlada asi, ci ani nie??

zuzu13
11. mar 2010

katka, no neviem kto co zvlada...ja mam z toho obavu...a aj sa tesim...ale neviem co viac... Lucka bude urcite kazdy vecer smutna...a ja tiez...najhorsie, ze nebudem moct s nou ani telefonovat, lebo by hned plakala, ze mam ist domov... a na druhej strane, budem kdesi panu Bohu za chrbtom, takze mam trosku "bobky"...lebo budem sama...keby sme boli aspon 2 ks...

katarinka1107
12. mar 2010

zuzanka, tvoje pocity plne chapem , ja som taka ista 😒 ked ti bude najblbsie , a nebudes pripojena na pc, mozme si vymenit ciselka mobilov , staci napisat do IP. skoda ze to nemas v TT ja by som ta hned sla pozriet, alebo by si prisla na vylet k nam 😉 Ved uvidis sama ako to bude, snad sa tam este nejaky 1ks objavi a budete dve a bude vam veselo 😉 Pekny den mamulky 😉 som nakukla uz teraz, lebo mame nejake povinnosti a zajtra pride tatino , tak nech to dnes vybavime 😉

livia76
12. mar 2010

ZUZU škoda, že sa míňame v Ba, ja by som ten jeden KS zastúpila 😉 Aj tak si frajerka, hlavne čo sa týka Lucky. Veľmi ťa obdivujem , naša Lesia je na mne tak závislá, až je to choré, s tatinom vydrží asi tak 5 hodín, potom už vymrvva a chce mamu 😒.
Katarínka 😉 sa teškáte na tatinka čooo 😵 😵

zuzu13
12. mar 2010

no takze dnes mi zmenili ubytko...nebudem v Raci ale na Zlatych Pieskoch...takze aspon budem mat kam vybehnut...aspon sa prejst k vode...ked uz nic ine...

livia76
12. mar 2010

😉 Na zlatých máš blízko veľké tesco 😀 😀 😀 ak by pršalo, aby si sa mohla poprechádzať 😵

katarinka1107
12. mar 2010

Livi tak vy uz idete na Oravu? Urcite sa Lesulka velmi tesi 😉 teda aj ty asi 🙂.Zuzka, snad Ti to aspon rychlo ubehne

katarinka1107
12. mar 2010

a ano Jurko uz odpocitava kolko sa este vyspi a pride tatino 🙂 🙂 Barka to uz berie v pohode a ja sa tesim , lebo tu budeme dvaja na dvoch 😀 😀 😀 (zartujem )

zuzu13
14. mar 2010

baby neviem ci sa tesim...ale mam v BA spoluziacky aj kamosku...tak hadam to rychlejsie ujde, ked si naplanujem poobedia s nimi...len aby mali cas...
liv, ano...tesco aj shoping centrum mam cez cestu....lenze ja nerada chodim po obchodoch...takze ak bude prsat budem citat knihu...spravim si kaficko ... alebo budem spat... 😀

katarinka1107
14. mar 2010

zuzka ako si si pekne naplanovala "ten volny cas "v BA 😀 vidis, nakoniec nestihnesani citat mozno 😀 😀 Uz ides zajtra?? Tak stasstnu cestu . Livi ty uz asi tiez cestujes. peknu nedelu 😉

zuzu13
14. mar 2010

veru uz idem ... rano o 4,40 ide vlak...
prave sme prisli od nasich, nechali sme tam obe deti, nech sa vyspim a hlavne rano v pohode vychystam, bez obavy ci sa niekto zobudi...
papa

katarinka1107
14. mar 2010

zuzka tak stastnu cestu, no rano ides skoro velmi , nech sa ti dobre zobudza 🙂

zuzu13
14. mar 2010

dakujem...uz som zbalena...trosku ponetujem, lebo tyzden budem bez netu... idem do vane a sup haji...

katarinka1107
16. mar 2010

no ahojte 🙂 My sa prave chystame na zub. prehliadku vsetci 😀 , tak som este nakukla. Zuzka som zvedava na tvoje dojmy a zazitky 😉 . Liv , ako je na Orave ?

livia76
19. mar 2010

😉 Katarínka, ako zubár 😉 my sa tešíme z prichádzajúcej jari 😉 dúfam, že ochladenie príde až v novembri 😀 ,nech sa môžme pustiť do zveľadenia záhrady 😉
Zuzu-ako sa žilo v BA ?

katarinka1107
19. mar 2010

dobry vecer mame novu formu konika 😉 . Livi no u zubara super, Jurko odvazny , a zvedavy 😀 🙂 my ostatni v pohode 😉 Jeeej presne ako vravis, ochladenie uz nee, az v novembri, boli sme aj dnes vonku poobede a Jurko je uz "odpadnuty" a odfukuje 🙂 Livi , to sa ani necudujem , ze sa tesite, , ved vidiet tam jar prichadzat, ved by sa mi od uzasu ani usta nezatvorili 😀 😀 😀 😀 😀 Zuzka ako bolo???

katarinka1107
21. mar 2010

Livi pekne foto má Lesulka 🙂 😉

livia76
22. mar 2010

😉 ďakujem, môj švagor rád fotí 😀
Katarínka, ešte máte tatina doma? Náš už išiel do Ba pracovať, tek nám je smutmo 😵
ZUZU daj o sebe info, ako sa máte 😉
Tu konečne zmizol posledný sniežik na záhrade,len je strašne mokro a zem je ešte zamrznutá, tak ešte nemôžme zahájiť jarné práce 😀 😀

zuzu13
22. mar 2010

ahojteeeee
uz som zamestnana v ZA...prave sa tam chystam...tak dufam , ze sa tam nestratim...bola som v Za naposledy pred 3 rokmi a to tiez len po obchodoch
liv...my uz mame zo zahradky vo vazicke snezienky... 😎
a v BA? hmm...smutno bolo samej...dlho ....ale uz som doma...tak je vsetko OK....

katarinka1107
22. mar 2010

ahojte 🙂 Liv nas tatino vcera odisiel uz ☹ Ale my sme uz teraz furt vonku, tak nam to leti 😉 U nas bolo krasne , vlastne aj dnes je , len sem tam ako keby chcelo pomrholit, ale teraz uz je slniecko 🙂 🙂 🙂 🙂 Zuzik nestratis sa neboj, a blahozelam , ak sa ti bude chciet, napis co robis, samozrejme do IP, lebo som velmi zvedava (prepac ) 😝 . Livi u vas ked bude takto zem snad rozmrzne a budete zas na zahrade ako minule a Lesulka ta bude prekvapovat svojimi hlaskami ako minule 😀 😀 😀 😀 pekny den , idem ulozit mladeho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre