Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
1. apr 2010

krásny prvoaprílovy dnicek...
rano sme mali na školke napis, že je zatvorena...s dodatkom, že aj oni si chcú oddýchnut...1. apríl...pani riaditelka ftipalek...ale rodicom veru do smiechu nebolo ked si prečítali prvu vetu...

danciacik, vitaj doma 😀 ...no u nas je relatívnypokoj...klop...klop...klop-.--ale niekedy sa až divíme, čoho je schopná...takže asi slabšia forma puberty... 😀

kati, nie...len po slovensky...ale už mám hlasivkytaké unavené...ženiekedy sa mi poobede už nechce povedat ani slovo...no a nevravím o matike...tej mám vdaka prepočtom cien až až... 😀

katarinka1107
1. apr 2010

zuzka ešte raz klobúk dolu 😉 Aj ja želám pekný den 😉 Mňa ráno nachytala mama, keď som jej volala, ze plavaju plte, po Váhu, ja samozrejme myslela , že drevo ako pustili "väčšiu vodu" a ona že nie, ozajstné plte a ja som sa normálne chytila 😀 😀 😀 No darmo ..... mám to od prírody 😀 😀 😀 😀 my oddychujeme teraz . dančiačik u nás je to tak , že mladý opakuje po staršej sestre, takže asi tak . Ale Bara v tomto veku robila tiež ako jemne liznutá pubertou 😝 niekedy a niekedy bolo dobre 😉

danciacik
1. apr 2010

No baby ale ja idem z tej mojej do vývrtky, čo to decko dokáže to je katastrofa - ja len čumím. A niekedy sa s Paťkom stískajú a niekedy sú ako oheň a voda.
Juuuj ja dnes inak nič nerobím, ešte furt nevládzem po tej noci, bleee.

livia76
1. apr 2010

😉 Čaute žienky, s tou ,,PUBERTOU" to je aj u nás 😀 😀 to bude asi vekom- však my to vydržíme 😀 Aj ja mám niekedy dosť aby som nevykypela 😀 😀 😀 ale pravdou je ,že sa na jej výrokoch aj strašne veľa nasmejem, takže je to 1:1 😵
Zajtra nám príde tatinko, tak sviatky môžu začať 😉

katarinka1107
2. apr 2010

ahoooj 😉 no Livi tie výroky stoja za to , a to nám sem nenapíšeš asi ani štvrtinu 😀 😀 😀 NO náš tatino ešte tyždeň , tak sme na sviatky sami , ale v sobotu , v nedeľu odchaádzame k našim ,tak vydržíme 😉 😉 dancicik , ja to mám na "vývrtku" s nimi dvoma tiež mám pocit , že skoro stále 😝 Jurko všetko opakuje po Bare, bijú sa tá mu nadáva, on jej , slovník? .... pomlčím veď jedenásťročná slečna je príklad ...... no a teraz zas odišla slečna už na prázdniny k našim a Jurkovi je smutno a keď sa stretnú , budú sa 10min. stískať , ľúbiť a neskor bude všetko postarom ......... Inak pekné sviatky dámy 😉

livia76
2. apr 2010

😉 AJ ja vám prajem pekné sviatky 😉 my to tento rok nejak bojkotujeme 😉 žiadne extra prípravy 😉 Zajtra robíme gulášik na záhrade 😉 , v nedeľu nejaký výlet, v pondelok ráno tatinko odchádza 😒 a je po sviatkoch 😀 😀 😀

katarinka1107
2. apr 2010

livi ja to tiez nejako neriešim. Teda hlavne nezabudnúť, prečo sú, aky je hlavný motív a to ej pdostané nei? My sa chystame, ekdď už budeme v Hc prebehnúť zas okolie Váhu a bude 😀 😀 stretneme sa so sestrou a jej rodinkou , pjdeme ku svokre, tams tretneme rodinku a bude 😉

danciacik
2. apr 2010

Ahojte baby, ja sa tiež pridávam, my sme tiež bez tatíka cez sviatky. No to si viem predstaviť, no čo sa divím Larka toho tiež riadne pochytala v škôlke čakám kedy sa Paťkovi rozviaže jazyk a začne opakovať. 🤐

zuzu13
5. apr 2010

ahojte
prajem krasne sviatky jari...nech vas riadne vyoblievaju a vysibu kupaci...nech ste zdrave a krasne cely rok...

livia76
5. apr 2010

😉 Aj my sa pridávame 😉 pekne si to užite 😀 😀

katarinka1107
6. apr 2010

halo halo , zdravím , pekný deň , konečne je všetko zase v normále 😀 U nás fuči vetrisko, Jurko oddychuje, lebo aj napriek počasiu sme sa boli prevetrať a dnes to bolo doslovne , že prevetrať 😀 😀 😀 , Ako u Vás? 😉 😉

zuzu13
6. apr 2010

ahojte
u nas veterno, dazdivo...Lucka v skolke, synator prazdninuje...a ja som zahajila tour de doktor 😝

livia76
6. apr 2010

😉 U nás ráno padal dážď so snehom je 5 °C 😒 no parádička 😀 😀 😀 chcela som ísť na záhradu robiť výkop na živý plot nejak ma ale počasie zahnalo 😵

katarinka1107
6. apr 2010

no také počasie by zahnalo aj mňa 😝 😝 teraz je už slnečno, ale chladnejšie, snáď zajtra livi vykop budeš môcť robiť 😉 Zuzka, ako tour de doktor? pochodila si ?

livia76
6. apr 2010

😉 No 15m 150 sadeníc 😀 😀 už sa teším 😀
Zuzu, dúfam, že len preventívne kontroly nie choroba 😉

livia76
6. apr 2010

Dnes som čakala, či ma osvieti 😀 😀 a dostanem konečne rozum 😀 😀 a mamina to odfotila 😀 😀

katarinka1107
6. apr 2010

vyzerá to na dobrú metódu 😀 😀 a ako si dopadla? lebo u mňa mám niekedy pocit, že ani toto by nepomohlo 😀 😀 😀

katarinka1107
8. apr 2010

halo halo, pekné ráno. U nás slnečné 🙂 🙂 🙂 🙂 kde ste?? Livi ako pokračujú "výkopové práce "?

danciacik
8. apr 2010

Ahojte babulky, Livia tá fotka nemá chybu 😀 .
My sme chorí, Larka zápal dutín, Paťko zápal nosnej mandle a včera sme si volali o výsledky Paťkových testoch a má alergiu na vaječný bielok a zle vyšla aj imunita tak som z toho nešťastná. ☹

livia76
8. apr 2010

Danciacik 😉 prajeme skoré uzdravenie 😵 s tou alergiou asi žiaľ nič nenarobíte 😒 ale imunitný systém sa dá do poriadku neboj.
Katarínka aj tebe dobré ránko, ja tu mám dnes 2 deti 😀 je u nás sesternicina 5 ročná dcéra,tak sú obe ako tajfúny 😀 najviac si to ,,užije naša Luna /pes/ stále ju naťahujú a naháňajú 😉 Výkopy som začala včera,ale som urobila len 8 metrov, snáď to dnes dokončím ak my tie dve stíhačky dajú priestor na realizáciu 😀 😀 😀

danciacik
8. apr 2010

LIvi, no možno narobíme, ževraj ešte nie je silná aniekde som čítala, že je tu šanca že do predškolského veku vymizne. Tak dúfam, že to bude ten lepší prípad. Musím čakať kým Paťko vyzdravie a potom si pôjdeme po lekársku správu do Smokovca a až tam uvidím hodnoty tak budem múdrejšia.
No a na imunitu sa budú liečiť obidvaja aj Larka musí ona s ňou má tiež problémy.
Jooj tak by som išla vonku a nemôžme. Dnes je fakt krásne.

livia76
8. apr 2010

🙂 no tak to je dobrá správa 🙂 aspoň že tak 😵

danciacik
8. apr 2010

Veru, no musím myslieť pozitívne, žiaden pesimizmus mi nepomôže. 😖

katarinka1107
8. apr 2010

danciacik, prajem aj ja skore uzdravenie. Niektore deti ako nastúpia do 1.ročníka, tak sa im polepší, môj brat alergik na pele a ako bol 5,5ročny v smokovci na liečení, a potom nabehol do školy , ani sme nevedeili, že mu niečo byvalo, ale predtym to mal silne , . Ešte ho chvílku aj ako školaka sledovali na alergologii a bolo dobre 😉 Veď uvidíš . Držim palce

katarinka1107
8. apr 2010

livi nedaj sa, baby zvládneš 🙂

danciacik
9. apr 2010

Ahojte baby, čo tu nikoho?
My dnes môžme ísť vonku, som volala Dr. tak môžme huráááá.

livia76
10. apr 2010

😉 asi si všetci užívajú jar 😉 u nás dnes bolo aprílové počasie -dážď , slnko, krupy, a tak dookola a hlavne dosť zima 😉 všetci okolo nás sú chorí, už len čakám, kedy to chytí Lesinku 😖
Ja som dnes betónovala základy pod hojdačku 😀 😀 😀 tatinka máme v Turecku tak som sa chopila chlapskej roboty 😝 sused sa zo mňa rehotal asi to bol fakt smiešny pohľad 😉
... no a nedá mi nespomenúť Poľské lietadlo ☹ fakt tragédia ☹
Prajem peknú nedeľu 😵

katarinka1107
11. apr 2010

aj ja prajem peknu nedelu, chystam sa von s jurosikom 🙂 U nas teraz tak nijako 😝 . A veru to lietadlo, tragedia, je mi ich luto vsetkych ☹ ☹ ☹ len som nakukla a prcham , 🙂 😉

zuzu13
11. apr 2010

ahojte
liv, tak ty si ina "diva" ...betonovat...no vsetko mozne by som spravila...ale betonovat...xixixi...sikulka...
co sa tyka chorobnosti...lucka zacala vcera soplit...a dnes doobeda jej zahnisalo prave ocko a vecer uz mala aj lave...takze sme si pekne navarili ocianku a cistime...uvidim ako bude rano...a pojdeme asi k dr. ...
danciacik, prajem skore vyliecenie, resp. aspon zmiernenie zdr. probl.

😉

katarinka1107
12. apr 2010

ahooooooj, nakukla som , čo je nové. Zuzka skore uzdravenie očka, snáď bude Lucka čoskoro v poriadku. . Livi ako si pokračuješ?? dančiačik , vy ste už fit ? idem za mojimi chlapcami, Jurka som vybrala z vane 😉 už sa tam jašia , 😀 😀 Jurko si užíva tatinka 😀 😀 Pekný večer 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre