Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
6. máj 2010

Kati, to mi je luto...ale hlavne že ste vy OK...
a nedá sa opravit?

livia76
6. máj 2010

Lesinka sa realizuje 😉 dostala nalepovaciu tabuľku k meninkám 😀 ale kresliť ako Lucka bude tak za 2 roky 😀 😀 😀

zuzu13
6. máj 2010

jeej...ved mala meniny...všetko naj...naj...naj... a kreslenie netreba riešit 😉 ...ved su vsetci šikovníčkovia... 🙂

katarinka1107
6. máj 2010

aj ja sa pripajam všetko naj 🙂 Lesinke, aj som myslela, ako jej napíšeme , ale nejako mi to potom vyšumelo 😉 . Zuzik neviem ako to bude dalej ,ved si to nakoniec videla ☹ Uvidime, hlavne , ze je Jurko ako nehavarovany 😀 😀 To je hlavne, mne golier pojde dolu z krku a bude vsetko ok 😉 😉 😉

livia76
6. máj 2010

😉 Ďakujeme 😉
Katarínka, ja som myslela že máte doma tatina, tak sa neozývate a vy takto 😒 tak nech si rýchlo fit 😵

katarinka1107
7. máj 2010

tatinko pride zajtra, tak sa tesime

katarinka1107
13. máj 2010

haloooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 nikde nikoho ?? 😅 😅

livia76
14. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 však nejak sa nám nechce písať 😀 😀 ja som celá dni v daždi vysádzala záhradu 😀 aspoň som potom nemusela polievať 😀 😀 poobede ideme do BA a zajtra na týždeň za slnkom 😵 ak sa v šťastí a zdraví vrátime,ozvem sa 😵

zuzu13
14. máj 2010

ahojte
Livia tak peknu dovolenku.... 😉 a dones slniečko aj na SK... 😀

katarinka1107
14. máj 2010

jeeej livi aj ja želám peknú dovolenku 😉

zuzu13
14. máj 2010

ale mohla by si nám prezradit kam idete...nech vam mozeme tíško závidiet... 😅

katarinka1107
15. máj 2010

veru mohla 😅 😅 😵

zuzu13
15. máj 2010

hmm...už asi nestihla...ale na foto si počkáme.... 😀

newyorkgirl
16. máj 2010

ahojte babule, som tu dlho nebola... ale teraz mam taku nostalgiu, kedze kazdu chvilu rodime, som si naklikala prve stranky nasej temy, si zaspominat, co sme pisali 😀 tak dovi dopo ja kojenie kazdu hodku a pol s Nikolkou, neviem ako to teraz zvladnem 😅 ale prenasame sa presne ako pri nej no, ked do zajtra neporodime tak v utorok nastupujeme do nemocky, tak nam drzkajte palceky 😉

katarinka1107
16. máj 2010

ahoj maminy 😉 newyorkgirl, my sme sa tu sice velmi nestretlai, ja som tu nebola id začiatku, ale siiiilno budem držať palce 😉 😉 😉 nech to dobre dopadne . Prajem pekny zbytok upršaneho víkendu . Veru Livi nestihla podať hlasenie kam to šli za slniečkom 🙂 aspoň sa vytešíme pri fotkách . Nám tatino zostal doma ešte, aj som rada, ešte ma čakaju pohavárkove kontroly a snaď to dobre skončí všetko. 😉 😉

zuzu13
18. máj 2010

newyork...ahooooj....no vidím, že už máte 1 deň...tak blahoželám....no a sem tam by si nás mohla potešit svojou prítomnostou...ako za starých čias 😀

Kati, to je dobre, že ste všetci doma...len škoda, že Vám počasie nepraje, že by ste si to užili naplno...ale aj tak...čo je doma...to sa počíta...verím, že kontrola dopadne dobre...

katarinka1107
18. máj 2010

newyork , blahoželam , Riškovi ste vybrali pekne meno.Zuzi počasie ozaj nič moc ☹ Kontrola bude zase ďalšia v pondelok u chirurga, začala som chodiť na rehabku, tam ko o 3t ☹ , snáď to už dobre bude .

zuzu13
18. máj 2010

kati, bude dobre...neboj...
🙂

newyorkgirl
18. máj 2010

baby ano uz sme domka, nas po 5h pustili tuna, tak som rada ze sme doma a mame pomocnikov a pekne buvame, porod bol otras, maly bol dost velky a nemohla som ho akosi dostat von, ale tak mame to za sebou... isto sa stavim v teme nebojte, teraz mi nikolka pride uz takaaaa velkaaaa 😀

zuzu13
19. máj 2010

new...blahoželám ešte raz...no a ked budeš mat čas hod aspon miery "malého velkého chlapa" ... prajem vám vela zdravíčka ...a posielam božtek na noštek "velkej" sestričke... 🙂

livia76
23. máj 2010

NEWYORKGIRL 😀 😀 😀 srdečne gratulujeme 😉 hlavne nech ste zdraví 😉
My sme včera prišli ako inak 😀 😀 z Turecka 😀 😀 bolo fajn, len ak by vám niekto ponúkal dovolenku s cestovkou KARIA turs radšej utekajte 😀 😀 😀 nikdy viac 😀 😀 😀 už sme zas na Orave tak sa teším na hrabkanie v záhrade 😵

zuzu13
23. máj 2010

livia, tak ste nemali štastný výber na cestovku?...no čo už...dnes je taka doba...hlavne že ste sa vrátili... 😀

katarinka1107
23. máj 2010

peknú nedeľu prajem 🙂 , veru hôavne že ste sa livi vrátili a vyzerá to , že aj do pekného počasia, dnes je krááásne 😉

livia76
26. máj 2010

😉 kde sa flákate 😉 😉 každý deň prší, ide ma poraziť 🙂 ako sa máte 😵

zuzu13
27. máj 2010

livia, flakame sa...xixixi
ja som od rána do včera v robote...a večer som rada, že navarím a malej aspon prečítam rozprávku 😝 ...no a vačšinou ked zapnem pc...tak som na fb

livia76
27. máj 2010

🙂 hej hej na FB ťa monitorujem 😀 😀 česť práci 😵

katarinka1107
27. máj 2010

halooo 🙂 😉 Veru livi prší, prší stále, rano vykukne slnko, potom sa schová a sú záplavy ☹ . Zuzka, si sikulka 😉

newyorkgirl
27. máj 2010

ahojte maminy... dakujeme za gratulacie, moc som MK nestihala teraz bola tu mamina a este sme obchody stihali pozerat 😀 malicky je zatial vzorne babenko, papka, buvka stale dokolecka, joooj bodaj by mu to vydrzalo...
zuzu, mali sme 3840g a 53cm, co oproti nike 49cm a 3250g teda riadna zmena, vsak sme sa na konci poriadne potrapili teda... ale vdaka dobrym porodnym babam tuna, nemam ani jeden stich, ani nic, co pri mojich 164cm je teda sila, aj druhy den mi povedal dr. co nas prisiel domov kuk, ze kde so to do mna voslo take velke babo 😀 zatial sa kojime, posnazim sa viac ako pri Nikolke, ta teda casto cuckala, on si tiez vypyta sem tam castejsie, vcera napriklad som mala pocit ze kojim cely den, dneska zas buva viacej... jaaaaj kdeze su tieto problemy spred 3,5 roka ze jo kocky 😅

livia76
27. máj 2010

NEW 😉 držte sa 😉 super , keď drobec poslúcha 😉 a slečna asi pomáha čoooo 😵 všekto dobré tvojej rodinke 😵

zuzu13
28. máj 2010

newyorkgirl, so rada, že mimčo poslucha...aspon sa možeš venovat Nikolke...no a chlapina riadny... 😀
tá musí byt určite teraz pyšná...ved už je z nej velká sestrička...xixixi...
jaj...3,5 roka...to nie je ani pravda...ako nám tie deti rastú...ja som včera sledovala Luciu...aká je velká...a čo všetko už vie...no je to neuveritelné, že za pár rokov sa tolko naučia tie detičky...a niektorí dospeláci sa nenaučia ani za 20 😀
Ja som v práci a veru včera i dnes bolo krásne slniečkovo...no a potom v Martine, ked som prišla domov, tak sa prehnala taká chvílková búročka...ale zase nepršalo moc...
prajem vám pekný piatoček...
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre