Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
29. máj 2010

ahojte 😉 Veru ako nám to veľmi utieklo ☹ ešte pred tromi rokmi to bolo také malé polročniatkoa teraz ??? zrovna sa dohaduju s Barou 😀 😀 vtedy sa len udivane na všetko pozeral, teraz komentuje 😀 😀 Aj včera ideme domov , samozrejme ešte busom , lebo sa bojim za volant, a ešte mám v aute nosit golier a už sa ma pýta "uz nikdy nenabulame ??? "No čo mu na toto odpovedať? jedine že nie, A potom mi zadre, bude ma voziť tatinko?? chudačik mi ho až ľuto bolo, že aka aj nedôvera ku mne ☹ ☹ Ale potom sa otoči a povie aj ty ma mozes 🙂 no zlatyý. No a ochraňuje ma 😀 . Dnes ráno mi manželoví kolegovia niečo priniesli a on vrči z balkona , "já som dinosaulus" a vrčal a mračil oči, pytam sa čo robíš, že nadám ta k nim do auta, 😀 😀 Dnes vyzera byť krásne, užite si pekny deŇ

newyorkgirl
29. máj 2010

@livia76 moc dakujeme 😵

zuzu, som ho zakrikla, posledne dva dni len na cici a tak zaspi a ked ho polozim v momente hore, dneska bol 5 hodin hore a kukal potom pol hodka spanku a zasa hore.... veru, rastu rychlo... ja uz aj po nom dupky a bodyna triedim co su male tie 56 😀

kuk foteny....

http://www.facebook.com/album.php?aid=2032683&i...

a krasny vikend vsetkym.... my sme teplotkovali od vcera, Nika 40tky, tak dnes uz lepsie, mala iba rano tak dufam, ze je to za nami.. ako na potvoru vo stvrtok odisla babka a bum...

katarinka1107
29. máj 2010

newyorkgirl , akí su peknučkííí 😉

zuzu13
30. máj 2010

jeej...akí ste zlatunkí....
my sme včera strávili cele poobedie n aprechadzke v Gaderskej doline...a dnes sme boli doobeda na MDD v skanzeme...prišli sme domov a začala búrka...takže sme spokojní ako sme to pekne stihli...xixixixi
prajem Vám krásny zvyšok víkendu...

newyorkgirl
1. jún 2010

dakujeme baby 😵 zuzu pridaj si ma prosim znova na FB, ja som ta omylom zrusila, bo si ma pridava hocikto co farmarci a cudzich uz neberem 😀 , tak ako som mazala ziadosti, aj teba som omylom 😅 😒 mne to treba napisat do spravy polopatisticky 😀 teraz som chora a lezim, takze tym duplom...

katarinka1107
6. jún 2010

halooooo 🙂 😉 😀 peknú nedeľu prajem

livia76
6. jún 2010

😉 ahojte čo nové? my sme konečne celý víkend strávili na dvore 😉 vďaka Bohu za to pekné počasíčko, konečne 😀 😀 pekný týždeň žienky 😉

zuzu13
7. jún 2010

ahojte
aj my sme strávili celý víkend von...boli sme v šturove na chate.... 😀

livia76
7. jún 2010

😉 superr 😉

katarinka1107
8. jún 2010

ahojte mamuľky. veru počasie krááááásne, sa tesíme . peknyý deň 😉

livia76
15. jún 2010

😉 všetkých vás pozdravujeme 😉

zuzu13
15. jún 2010

ahojte
aj my pozdravujeme...a prajeme pekný den 😀

zuzu13
17. jún 2010

halo halo...čo sa stalo????

livia76
17. jún 2010

😉 tuším si všetci užívajú pekné dni a na PC nieje čas, teda okrem ZUZU ta maróduje- tak sa nám daj šupšup do hromady 😉 a za volant sadni čo najskôr-zvládneš to, nemaj boja 😉

katarinka1107
17. jún 2010

ahojte 😉 pekný večer, nakukla som čo je nové 😉 Zuzka skoré uzdravenie, Livi ako na Orave?? máme doma tatina, tak to je bláninec 😀 😀 My už máme po obriezke, Jurko mal s tym problemy, máme to za sebou, , po havarii sme uz konečne ako tak v pohode, ja mám rehabky ešte, a des sadnuť za volant ☹ ☹ ale to prejde , Takže pekný piatok a víkend babuľky 🙂 😉

zuzu13
18. jún 2010

ahojte
livia , katka dakujem...za volant neviem či sadnem tak skoro... ☹
dnes idem na neurologiu...tak uvidím.... bud. týžden na očné... a potom ešte neviem čo....

pekný den
😀

katarinka1107
18. jún 2010

zuzi, nech to dobre dopadne 😉

katarinka1107
24. jún 2010

halooo 🙂 😉 😀 😅

zuzu13
25. jún 2010

halooooo.... čo sa stalo.... 😀

katka, ako to dopadlo budem vediet až v auguste...vtedy budú výsledky... 😅
dnes idem na kontrolu, tak som zvedavá čo a ako... malá je ešte doma...tiež marodovala so mnou... ale už pojde do školky...od utorka... 😎

prajem pekný piatoček 😎

zuzu13
25. jún 2010

no a pokračujem v domácom ničnerobení do 6.7. ... to už je na prášky.....robím od marca a ešte nemám skončenu ani 3 mes. skúš. dobu...čo sa mi to stále predlžuje o PN-ky.... 😢 😢 😢

katarinka1107
25. jún 2010

zuzka, snáď to všetko dobre dopadne , drzím palce

katarinka1107
25. jún 2010

a aj ja želám pekný deň aj keď upršaný zase

livia76
25. jún 2010

😉 my sme do nedele v Ba a tu veru nepršalo ale tých komáááárov fuj zlatá Orava 😀

zuzu13
28. jún 2010

ahojky,

tak dnes som bola s luckou po 3 x na kontrole...a ideme na rontgen... ☹ takže tento šk. rok už do školky nepojde... ☹

prajem pekný den
🙂

zuzu13
30. jún 2010

prajeme krásny slniečkovy a hlavne posledný školský dníček pre všetkých školákov....školkárov...

🙂

livia76
30. jún 2010

😉 no nás to čaká až na rok 😉 😉 lucke skoré uzdravenieeeee 😎

katarinka1107
30. jún 2010

ahojte 😉 aj ja lucinke prajem rýchle uzdravenie , veru slniečko máme konečne . 🙂 Livi , veru , aj my budeme škôlkári 😉

zuzu13
30. jún 2010

dakujeme...Lucka už vyzerá, že bude ok...
no a my máme za sebou prvý rok v školke..a prvý rok na strednej...a veru bol to rok úspešný 🙂

katarinka1107
1. júl 2010

Zuzanka blahoželám 🙂 😉 😵 , pekne ste to zvládli,

zuzu13
4. júl 2010

Ahojte, tak dnes má moje prvorodené dietko 16 rokov... letí to čoraz rýchlejšie 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre