• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
@danciacik prajem ti, aby si čo najskôr poriešila, čo vás trápi :wink: budem držať palce

@katarinka1107 hihi to musela byť zábava :slight_smile:)
..my teraz stále len kreslíme, lepíme, striháme :wink: keď počasie neposlúcha :grinning: doooookola denne aj 20 výkresov :dizzy_face: -takže je by som to tiež nazvala príprava na škôlku :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2010 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný deň , zdravím :wink: @livia76 vy budete aké šikulky, my teda moc nekreslíme, Jurka to nejako nebaví. Ale zas riešime sopky :grinning: :grinning: videl nejake filmyo sopkách , tak to sledujeme , kúpila som mu aj knihu , tak čítame, už si pripadám ako vcera shreek a oslík , Jurko ma otázok ako ten oslík a fuuuuurt len odpovedám , ale nevadi, lepšie keď je zvedavý. No len som nakukla, lebo ma už ťaha von chlapec moj :grinning: Inak livi foto ako zo škôlky :wink:
@zuzu13 ty asi pracuješ , tak pozdrav do práce :wink:
@danciacik ty to máš pestré, ale aspoň sa snáď budú spolu hrávať a potom snáááááď oddychneš trochu :wink:
27. júl 2010 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
kde ste? už je august a tu nik nič nepíše? :slight_smile:
my sme dnes boli na dopravnom ihrisku..Lucka sa začína učit pravidla cestnej premávky :slight_smile:
a čo vy? ako dovolenkujete?
2. aug 2010 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Zuzka Lucka už pojde do školky ako pripravená :slight_smile: dobré foto :slight_smile: my sme sa boli kupat včera, dnes je tak pod mrakom , tak Jurko odfukuje, ja som nakukla, pekný deň :wink:
3. aug 2010 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinka1107 no kupanie ani nespomínaj...ved je pol prázdnin za nami a my sme ani raz neboli na kupku... :frowning2:
3. aug 2010 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu13 noo veď včera sme boli iba s Barou , lebo Jurko bol prechladnuty a ukašľany . Počasie, býva super , ale nie stále a detičky nejako chorľaveju :frowning2:
3. aug 2010 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peknú nedeľu prajem :wink: nakukla som a nikto :confused:
8. aug 2010 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

nejako je tu ticho :slight_smile:

ja som prave dorobila tortu pre mm...zajtra má narodky...tak som len narýchlo čosi ušmudlala :grinning: darček už dostal pred 3 mesiacmi...tak aspon tortu...nech mu netrasiem pravidou s prázdnymi rukami :slight_smile:

prajem pekný zvyšok nedele

:grinning:
8. aug 2010 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: ale je peknučká mňam :wink: tak peknú oslavu prajeme :wink:
my sme boli na hríboch a teraz sa presúšame doma, lebo je škaredo :unamused:
8. aug 2010 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
torta sa vydarila :wink: Livi na hríboch ?? to je super zabavka , nie ?
8. aug 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinka1107 či sa vydarila budem vediet až večer...ked ju rozkrojime :slight_smile: :grinning:
9. aug 2010 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu13 ale vyzerala mňáááááám :sweat_smile: :sweat_smile: ,pekný pondelok dámy , my sme si urobili kým pršalo slivkový koláčik , teraz vykuklo slniečko pálime von :wink:
9. aug 2010 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: Zuzankam prajeme všetko najlepšie k meninám :slight_smile:)
11. aug 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujeme :slight_smile:
11. aug 2010 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu13 ja tiež prajeeeem , včera som nestihla, ale dnes všeeetko najlepšieee :wink: :slight_smile:
12. aug 2010 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. aug 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajem pekný víkend :slight_smile: :grinning: Včera sme sa vybrali na loďku do Piešťan , mali sme malý výlet :wink:
14. aug 2010 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...my sme mali pekný víkend...samá voda...mesto pod vodou...:frowning2: a ja mám dovolenku.,..:frowning2: momentálne je znovu všetko pod vodou...cesty uzavrete...čaká sa dalšia vlna... fnuk...
16. aug 2010 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, veru Zuzka myslela som na Teba, a kedď som videla správy :unamused: :frowning2: :unamused: hrôza ..... Držím palce
17. aug 2010 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, nikde nikto, prajem aspon pekný víkend :slight_smile: :wink: :grinning:
20. aug 2010 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
tak my už od zajtra ideme do školky...a normálne sa teším...už mám toho dost :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning:

prajme peknú nedelu :slight_smile:
22. aug 2010 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: čau ZUZU ako bolo v škôlke ? Nás čaká premiéra budúci štvrtok tak držte palce :wink: už si viem predstaviť, čo to bude za scénu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoje babulky, takže vy už idete do škôlky? kedy vlastne oficiálne začína školský rok? My sa pomaličky tiež chystáme a začínam si hľadať prácu ale neviem si celkom dobre predstaviť žeby aj Paťko mal ísť do škôlky on je hrozná cicka. Babule inak neviete poradiť čo s malou? Stále si cmúľa palec a už som z nej zúfalá.
24. aug 2010 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@danciacik šk.rok začína vo štvrtok,2.9. :wink: inak s tým palčekom je to ako s každou inou závislosťou treba skúšať a skúšať moja kamoška ho malému lepila leukoplastom :grinning: :grinning: ale či to pomohlo neviem :dizzy_face:
24. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livia76 ďakujem za info, som váhala lebo 2.9. je vo štvrtok tak či začnú vtedy či nie. No a my sme už aj lepili aj taký špeciálny lak dávali a nič. :unamused:
24. aug 2010 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, len som nakukla :slight_smile: @livia76 aj ja sa bojím čo bude :sweat_smile: , snáď nás prekvapia , a bude dobre :sweat_smile: Zuzka Lucinka je už iná škôlkárka :slight_smile: taká zabehnutá, tam problém nebol však ?
@danciacik aj môj Jurášek je ako moj cecúšik :grinning: prajem pekný večer :wink:
24. aug 2010 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: Lesinka je cecúšik , prísavka a môj kontrolor v jednom :wink: u nás to bude určite hrôza :grinning: :grinning: na zázraky verím, ale tentokrát sa na ne moc nespolieham :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
no ja zatiaľ Paťka nedávam pôjde až keď si nájdem robotu a Larka to dúfam nejak zvládne keďže ide do novej škôlky tak mám trochu strach.
25. aug 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@livia76 jaj..no v školke parada...Lucka je konečne vo svojom živle...a od septembra je už druháčka :slight_smile:

@danciacik , Larka to zvládne...neboj...a palec? to ju v školke prejde...

prajem pekný deň
26. aug 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu13 myslíš že ju to prejde? no neviem neviem to je s ňou katastrofa. NO aj Larka by bola druháčka lebo už rok do škôlky oficiálne chodila len prakticky v nej bola asi len mesiac.
26. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok