• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
@danciacik bude v kolektíve...viac činností...aktivít...myslím, že to prejde...:slight_smile:
26. aug 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 bodaj by si mala pravdu, lebo v predchádzajúcej škôlke si cmúľala palec keď išla spať.
26. aug 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: zajtra sa držme :wink: :wink: maminky škôlkarov :wink: večer opíšem ,ako to u nás prebehlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ako v školke?
u nás pohoda...Lucka išla do školky s nosom hore...lebo je už velkáčka druháčka :slight_smile: práve vyšla z vane, večeria a ide haji...konečne si budem moct aj oddýchnut :slight_smile:))

pekný večer :wink:
2. sep 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: u nás sa to neobišlo bez slzičky :wink: tak sme s m rýchlo zdrhli :grinning: :grinning: už som len počula ,,ja chcem moju maminku a tatinka" :dizzy_face: na obed som pre ňu prišla bola v pohode, poslušná, usmiata tak som zvedavá ,čo bude ďalej :dizzy_face:
2. sep 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 Lucka plakala pol roka :slight_smile: a ked nema svoj den, tak veru ma tendenciu plakat aj teraz :slight_smile: ale vtedy treba len utekat :grinning:

a ty čo robíš? nenudíš sa doma? :grinning:
3. sep 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekne som si vás prečítala, my sme ešte v škôlke neboli , lebo sme na liptove celý týžden :wink: náš tato má dovolenku, tak sme si ju urobili celá rodinka :wink: :wink: Podám info v pondelok , pekný večer :grinning: :wink:
3. sep 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 ej ZUZU nenudím :grinning: :grinning: stále robím ,,stavbyvedúcu" ešte stále sa na našom domčeku maká,takže dozorujem :slight_smile: uvidím, ako bude od pondelka malej v škôlke, ak by to bolo Ok ako doteraz, začnem maľovať obývačku, kúpeľne a podkrovie,takže sa nenudím, skôr nestíham :grinning: ,len neviem čo bude v zime :grinning: :grinning: asi začnem pliesť svetre a ponožky :grinning:
@katarinka1107 pekne si to užite :wink: :wink:
3. sep 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 a ty si na Orave? malá je tam aj v školke?
no teda...v zime budeš sediet pred krbom, popíjat čajík a naberat sily na letnu sezonu :slight_smile:

@katarinka1107 super týžden s rodinkou ... :slight_smile:
4. sep 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 teda ty si žienka činu :grinning: :slight_smile:
@zuzu13 že na letnú sezónu :grinning: :grinning: :grinning: babuľky veru sme si to užili, ani domov sa mi nechcelo :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ideme sa chystať teda do škôlky, a v pondelok uvidíme, niekedy sa Jurášek teší, niekedy zas povie, že on tam bude s maminkou :grinning: ....a mne bude aj smutno ,ale pred Jurkom som odvážna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. sep 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka1107 super foto ale nám tie deťúrence rastú :slight_smile: Barborka je veľká slečna :slight_smile:
@zuzu13 no jasne sme na Orave :wink: v BA by ma šľak trafil a aj s umiestnením Lesinky v škôlke by bol problém, v BA niesu miesta pre 3 ročné deti a kým nedostaviame, sme tu viac ako doma,takže nebolo o čom rozmýšľať :dizzy_face:
Peknú nedeľu žienky :wink: FOTO :wink: tatinko oblieka Lesiu 1x do škôlky a mackovia pre detičky:slight_smile:)
4. sep 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 no ty si iná šikulka :slight_smile: to musela Lesinka hrdo kráčat do školky s takými dobrotami :slight_smile: u nás sa nesmie nosit nič sladké....len ovocie a zelenina :slight_smile:

@katarinka1107 veru, už je s Barborky velká baba :slight_smile: no a Jurko ju za chvilku dobehne :grinning:

Lucka bola v školke 2 týždne a hádajte čo máme nové??? no predsa chorobu :angry: Lucka ráno vstala s plným nosom, takže som nasadila homeo a celodenné ležanie v posteli...uvidíme čo bude zajtra...či si nespravíme prvý zápis do zdravotnej karty tento šk. rok :unamused:

peknú nedelu
:sunglasses:
5. sep 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 nestraš, pre mňa to je nočná mora,už len čakám,kedy ochorie Lesinka :dizzy_face: v tomto počasí-niet sa čomu čudovať, dúfam, že ste do zajtra fit :wink:
5. sep 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 no neviem...tiež dufam, že bude fit....ale zaspala bez protestu za necelé 2 min. a to nie je dobré....
5. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 aká pekná pozornosť do škôlky mňááám , no my ideme do škôlky rano sa bojím :sweat_smile: Jujo mi bude chýbať, ale nabehnem niekam do práce a snáď to bude ok . Zuzka veru už si Lucku poznáš, snáď bude fit a choroba ju obehne. peknú nedeľu :slight_smile: :wink:
5. sep 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásim po spaní teplota 37,7 po 2 hodinách Lucka lietala po byte ako na baterky :slight_smile:
ale nedám ju do školky...pekne sa doma prelieči a my to budeme s mužom látat ako sa dá...lebo očr-ka by nás finančne zruinovala :angry:

@katarinka1107 prajem uspešný nástup do školky :wink:
5. sep 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj Zuzanka :fearful: :unamused: prajem skoré uzdravenie....ďakujem , už sme sa mojkali tatino mu zase porozprával o škôlke , uvidíme zajtra, dám hlásenie .... pekný večer :wink:
5. sep 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme to zvlááádli ,ani si ma nevšimol , kedy som odišla :wink: :wink: , toľko hlásenie, a čo Vy?? Lucka je fit ? ako lesuľka ?
6. sep 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka1107 supeeer...

Lucka je fit :wink:
6. sep 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: samé dobré správy :wink: aj u nás Ok :wink: snáď to deťúrencom :wink: vydrží :wink:
6. sep 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak vidím že ozaj dobré správy, , prajem pekný deň :slight_smile: :wink:
8. sep 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja to pokazím :slight_smile:

som od pondelka na PN...zase... :slight_smile:
8. sep 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo....

už je piatočeeeek....

10. sep 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no veru hurááá :wink:
10. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak tiež sa pridám k hláseniam. Larka si v novej škôlke rýchlo zvykla, pekne sa drží aj zdravotne až do dnes, vstala a mala soplíky a zapchatý noštek celý deň, tak dúfam, že nedostane teploty.
10. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak zuzu rýchle uzdravenie, livi , vy ako v škôlke ??danciacik sopliky ? my dnes tiež :unamused: , ale snáď to cez víkend prejde , prajem pekný večer dámy :wink:
10. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež dúfam, že to prejde uvidíme. v pondelok dám echo.
10. sep 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne sa nam to pokašlalo...

my sme tiž mali min. nedelu teplotu...sopliky...ale preležala nedelu aj pondelok ...s homeo...a v stredu bola v školke

prajem skore vyliečenie.
10. sep 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás zatiaľ všetko OK- klop-klop- tak skoré uzdravenie všetkým :wink:
10. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok