Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
26. aug 2010

@danciacik bude v kolektíve...viac činností...aktivít...myslím, že to prejde...🙂

danciacik
26. aug 2010

@zuzu13 bodaj by si mala pravdu, lebo v predchádzajúcej škôlke si cmúľala palec keď išla spať.

livia76
1. sep 2010

😉 😉 😉 zajtra sa držme 😉 😉 maminky škôlkarov 😉 večer opíšem ,ako to u nás prebehlo 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
2. sep 2010

ahojte
ako v školke?
u nás pohoda...Lucka išla do školky s nosom hore...lebo je už velkáčka druháčka 🙂 práve vyšla z vane, večeria a ide haji...konečne si budem moct aj oddýchnut 🙂))

pekný večer 😉

livia76
2. sep 2010

😉 u nás sa to neobišlo bez slzičky 😉 tak sme s m rýchlo zdrhli 😀 😀 už som len počula ,,ja chcem moju maminku a tatinka" 😵 na obed som pre ňu prišla bola v pohode, poslušná, usmiata tak som zvedavá ,čo bude ďalej 😵

zuzu13
3. sep 2010

@livia76 Lucka plakala pol roka 🙂 a ked nema svoj den, tak veru ma tendenciu plakat aj teraz 🙂 ale vtedy treba len utekat 😀

a ty čo robíš? nenudíš sa doma? 😀

katarinka1107
3. sep 2010

ahojte, pekne som si vás prečítala, my sme ešte v škôlke neboli , lebo sme na liptove celý týžden 😉 náš tato má dovolenku, tak sme si ju urobili celá rodinka 😉 😉 Podám info v pondelok , pekný večer 😀 😉

livia76
3. sep 2010

@zuzu13 ej ZUZU nenudím 😀 😀 stále robím ,,stavbyvedúcu" ešte stále sa na našom domčeku maká,takže dozorujem 🙂 uvidím, ako bude od pondelka malej v škôlke, ak by to bolo Ok ako doteraz, začnem maľovať obývačku, kúpeľne a podkrovie,takže sa nenudím, skôr nestíham 😀 ,len neviem čo bude v zime 😀 😀 asi začnem pliesť svetre a ponožky 😀
@katarinka1107 pekne si to užite 😉 😉

zuzu13
4. sep 2010

@livia76 a ty si na Orave? malá je tam aj v školke?
no teda...v zime budeš sediet pred krbom, popíjat čajík a naberat sily na letnu sezonu 🙂

@katarinka1107 super týžden s rodinkou ... 🙂

katarinka1107
4. sep 2010

@livia76 teda ty si žienka činu 😀 🙂
@zuzu13 že na letnú sezónu 😀 😀 😀 babuľky veru sme si to užili, ani domov sa mi nechcelo 😨 😝 , ale ideme sa chystať teda do škôlky, a v pondelok uvidíme, niekedy sa Jurášek teší, niekedy zas povie, že on tam bude s maminkou 😀 ....a mne bude aj smutno ,ale pred Jurkom som odvážna 😝

katarinka1107
4. sep 2010

😀 😉

livia76
4. sep 2010

@katarinka1107 super foto ale nám tie deťúrence rastú 🙂 Barborka je veľká slečna 🙂
@zuzu13 no jasne sme na Orave 😉 v BA by ma šľak trafil a aj s umiestnením Lesinky v škôlke by bol problém, v BA niesu miesta pre 3 ročné deti a kým nedostaviame, sme tu viac ako doma,takže nebolo o čom rozmýšľať 😵
Peknú nedeľu žienky 😉 FOTO 😉 tatinko oblieka Lesiu 1x do škôlky a mackovia pre detičky🙂)

zuzu13
5. sep 2010

@livia76 no ty si iná šikulka 🙂 to musela Lesinka hrdo kráčat do školky s takými dobrotami 🙂 u nás sa nesmie nosit nič sladké....len ovocie a zelenina 🙂

@katarinka1107 veru, už je s Barborky velká baba 🙂 no a Jurko ju za chvilku dobehne 😀

Lucka bola v školke 2 týždne a hádajte čo máme nové??? no predsa chorobu 😠 Lucka ráno vstala s plným nosom, takže som nasadila homeo a celodenné ležanie v posteli...uvidíme čo bude zajtra...či si nespravíme prvý zápis do zdravotnej karty tento šk. rok 😒

peknú nedelu
😎

livia76
5. sep 2010

@zuzu13 nestraš, pre mňa to je nočná mora,už len čakám,kedy ochorie Lesinka 😵 v tomto počasí-niet sa čomu čudovať, dúfam, že ste do zajtra fit 😉

zuzu13
5. sep 2010

@livia76 no neviem...tiež dufam, že bude fit....ale zaspala bez protestu za necelé 2 min. a to nie je dobré....

katarinka1107
5. sep 2010

@livia76 aká pekná pozornosť do škôlky mňááám , no my ideme do škôlky rano sa bojím 😅 Jujo mi bude chýbať, ale nabehnem niekam do práce a snáď to bude ok . Zuzka veru už si Lucku poznáš, snáď bude fit a choroba ju obehne. peknú nedeľu 🙂 😉

zuzu13
5. sep 2010

hlásim po spaní teplota 37,7 po 2 hodinách Lucka lietala po byte ako na baterky 🙂
ale nedám ju do školky...pekne sa doma prelieči a my to budeme s mužom látat ako sa dá...lebo očr-ka by nás finančne zruinovala 😠

@katarinka1107 prajem uspešný nástup do školky 😉

katarinka1107
5. sep 2010

ach jaj Zuzanka 😨 😒 prajem skoré uzdravenie....ďakujem , už sme sa mojkali tatino mu zase porozprával o škôlke , uvidíme zajtra, dám hlásenie .... pekný večer 😉

katarinka1107
6. sep 2010

dnes sme to zvlááádli ,ani si ma nevšimol , kedy som odišla 😉 😉 , toľko hlásenie, a čo Vy?? Lucka je fit ? ako lesuľka ?

zuzu13
6. sep 2010

@katarinka1107 supeeer...

Lucka je fit 😉

livia76
6. sep 2010

😉 samé dobré správy 😉 aj u nás Ok 😉 snáď to deťúrencom 😉 vydrží 😉

katarinka1107
8. sep 2010

ahojte 😉 tak vidím že ozaj dobré správy, , prajem pekný deň 🙂 😉

zuzu13
8. sep 2010

tak ja to pokazím 🙂

som od pondelka na PN...zase... 🙂

zuzu13
10. sep 2010

halooo....

už je piatočeeeek....

livia76
10. sep 2010

😉 no veru hurááá 😉

danciacik
10. sep 2010

ahojte, tak tiež sa pridám k hláseniam. Larka si v novej škôlke rýchlo zvykla, pekne sa drží aj zdravotne až do dnes, vstala a mala soplíky a zapchatý noštek celý deň, tak dúfam, že nedostane teploty.

katarinka1107
10. sep 2010

ahojte 😉 tak zuzu rýchle uzdravenie, livi , vy ako v škôlke ??danciacik sopliky ? my dnes tiež 😒 , ale snáď to cez víkend prejde , prajem pekný večer dámy 😉

danciacik
10. sep 2010

ja tiež dúfam, že to prejde uvidíme. v pondelok dám echo.

zuzu13
10. sep 2010

no pekne sa nam to pokašlalo...

my sme tiž mali min. nedelu teplotu...sopliky...ale preležala nedelu aj pondelok ...s homeo...a v stredu bola v školke

prajem skore vyliečenie.

livia76
10. sep 2010

u nás zatiaľ všetko OK- klop-klop- tak skoré uzdravenie všetkým 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre