• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
@livia76 žeby už nastal čas kecania o chlapoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?
21. sep 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nás dnes začal jarmok...Lucka nešla do školky...a išlo sa na výlet :grinning:
24. sep 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@zuzu13 jé aká náhoda, jarmok je aj v hc, tak víkendujeme u našich :slight_smile: Lucka aká hviezdička .My oddychujeme trošku, teda Jurko , lebo potom absolvujeme tour de kolotoč a to je nadlho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prajem pekný slniečkový deň :wink: :slight_smile:
25. sep 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to je sranda, aj my v Tvrdošíne jarmokujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máme tu tatinka,tak si užívame spoločný víkend :slight_smile:) peknú nedeľu :grinning: :grinning:
25. sep 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: teda ako sme sa zhodli :slight_smile: Náš tatino príde až v sobotu , to vydržíme . aj Vám peknú nedeľu , aj keď upršanú
26. sep 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja som po 3 týž. bola v pondelok v práci...a večer som už ležala skapatá...v utorok som sa ani z postele nepostavila (okrem cesty na WC a zohriatia jedla pre malú :sweat_smile: ), starala sa o mna malá Lucka...moje zlatko...vodu mi nosila...a celý den až kým neprišiel muž (18,30) sa hrala, púštala si rozprávky... :slight_smile:

my máme jarmok aj teraz cez víkend...teda piatok a sobotu...v jednej obci...tam býva naj...jarmok...ale v mojom stave to asi nepojde...
30. sep 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 my sme na tom podobne,všetci sme pojedli antibiotiká a stále nie sme OK :frowning2: v nedeľu ideme do BA a potom v piatok ešte trošku prdľžiť leto do Turecka no teda,ak nám to zdravie dovolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prajeme všetkým chorľavkám skoré uzdravenieeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
30. sep 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 jaaj...ako super...že Turecko...naberte si riadne energie zo slniečka...

skoré vyliečenie aj Vám :slight_smile:
30. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@livia76 užite si dovolenku, dúfam, že už budete zdraví.
Všetkých chorým detičkám prajeme skoré uzdravenie.
My sme včera oslavovali Larkine meninky a síce netradične ale sľúbila som Larke že jej upečiem aj na meniny tortu.
2. okt 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@danciacik tortička sa Ti vydarila :slight_smile:
@zuzu13 máš Lucku pomocníčku , rýchlo sa uzdrav ,
@livia76 príjemnú dovolenku a aj vám skoré uzdravenie :wink:
3. okt 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik super torička :wink: ja som robila neterke k 6. narodkám KITTY :wink:
V sobotu som bola na stretku zo ZŠ po 20 rokoch :grinning: :grinning: :grinning: bolo super, teraz sme už v BA a nudíme sa :dizzy_face: už nech je piatok :dizzy_face: len neviem, kedy sa konečne zbavím toho prechladnutia :pensive: našťastie malá už je OK :dizzy_face: Prajem pekný týždeň :dizzy_face:
4. okt 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 waw tá je krásna podľa čoho si ju vyrezávala z cesta? Mala si nejakú predlohu?
4. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik prefotila som z Lesiinej tašky :slight_smile:
4. okt 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

hlásim 3 ks choré...jediný mm je fit...my s luckou máme aj natb...a sople a kašel už druhý týž. ... mladý sa len preliečuje...
tolko správy z domova :wink:

@danciacik šikulka....pekáý torta...aj ja by som mala nejakú "spáchat" na tie 4 roky :slight_smile:
4. okt 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 paráda a to aká veľká bola? Zmestila sa ti vôbec do chladničky? :confused:
4. okt 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 ďakujem moja, snažím sa :wink:
4. okt 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 môžem sa k vám zodpovedne pridať, od rána som na atb. :grinning:
4. okt 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aká krásna torta, baby aké ste šikulky :slight_smile: Inak ahojte, čítam , že je to tu omaródené nejako. My zatial klop klopl klop .... Sme komplet rodinka zase :slight_smile: :grinning: tak je všetko v poriadku :wink: uvidíme čo sa naskytne zase po nedeli , ked nám tato odíde :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aká jesen je už vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: prajem pekný podvečer a maródom skoré uzdravenie :dizzy_face:
4. okt 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka1107 užite si to spoločne :slight_smile:

4. okt 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka1107 tak si pekne užite spoločné chvíle :slight_smile:
@danciacik jasne zmestila sa :wink: akurát :wink: :wink: -skoré uzdravenie :wink:
4. okt 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 tak už ste zbalení? peknu dovolenku prajem...hlavne vela slniečka a štastný návrat domov :wink:
7. okt 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prajem pekný slniečkový deň . konečne neleje a nefučí. Livi aj ja prajem veľa slniečka a potom sa teším na nejaký lesinkin výrok a zážitok .
@zuzu13 ako sa vodí? už ste fit ? my sme dnes s mm využili krásne počasie a vyvoskovali sme auto :grinning: :grinning: , že ošetríme ho pred zimou kamienkami a pod. :sweat_smile: tak som sa činila aj ja :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka1107 už sa pomaličky z toho dostávame...zajtra idem s Luckou na kontrolu, tak uvidíme...
u nás je krásne slniečkovo stále...včera bolo 21st :slight_smile:a dnes mám v tieni 19....tak paráda...:slight_smile:
7. okt 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@zuzu13 :slight_smile: tak super aj u nás je dnes teplúčko , slniečkovo Livi tebe sa aj dobre odchádza na dovolenku :slight_smile: :slight_smile: . Prajem pekný deň :wink:
8. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka1107 ďakujeme bolo fajn tak ten Lesinkin výrok :slight_smile:) tento krát na na čašníkov v hotelovej jedálni:
Mamina, ako sa volajú tí páni, čo zbierajú po nás prázdne taniere? To sú čašníci Lesinka. Mamina ,tak to nechápem, prečo sú šťastní, keď musia zbierať tie špinavé taniere. Lesi, a prečo myslíš, že sú šťastní? Mami, veď ty si povedala, že sú to šťastnící :dizzy_face:
..no tuším fakt prichádza ozajstná jeseň :wink: čo už aj tak mám rada, keď sú stromy tak krásne sfarbené :dizzy_face: prajem pekný víkend :dizzy_face:
16. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 noooo tak je to číslo lesinka - kvetinka :sweat_smile: :sweat_smile: pekné fotky, ach akoby to ani nebolo teraz :slight_smile: som nakukla, čo máte nové,, prajem pekný víkend dámy :wink:
16. okt 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 , lesinka boduje...ak bude takto pokračovat, o pár ročkov bude ako Adela :slight_smile:)))
16. okt 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no to ona je vtipná po tatinkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Stále sme v Ba už sa tešíme na sever nejak sa tu v našom malom bytíku tlačíme :grinning: po lete čo tu úradoval len môj manžel je tu toľko zanedbanej špiny že je čo robiť, len keby sa mi chceloooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Pozdravujem česť práci :dizzy_face:
18. okt 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím :slight_smile: no inak zuzka ani tvoja Lucka nejako nezaostáva :grinning: :grinning: :grinning: darmo to sú baby, chalaň náš sa tiež prejavuje , ale on mele furt , on to má po mne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prajem pekný večer :slight_smile:
18. okt 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok