Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
21. sep 2010

@livia76 žeby už nastal čas kecania o chlapoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ?

katarinka1107
21. sep 2010

@zuzu13 😀 😀 😀

zuzu13
24. sep 2010

ahojte u nás dnes začal jarmok...Lucka nešla do školky...a išlo sa na výlet 😀

katarinka1107
25. sep 2010

ahojte 🙂
@zuzu13 jé aká náhoda, jarmok je aj v hc, tak víkendujeme u našich 🙂 Lucka aká hviezdička .My oddychujeme trošku, teda Jurko , lebo potom absolvujeme tour de kolotoč a to je nadlho 😝 Prajem pekný slniečkový deň 😉 🙂

livia76
25. sep 2010

😀 😀 😀 😀 😀 no to je sranda, aj my v Tvrdošíne jarmokujeme 😀 😀 😀 😀 😀 máme tu tatinka,tak si užívame spoločný víkend 🙂) peknú nedeľu 😀 😀

katarinka1107
26. sep 2010

😀 😀 😀 teda ako sme sa zhodli 🙂 Náš tatino príde až v sobotu , to vydržíme . aj Vám peknú nedeľu , aj keď upršanú

zuzu13
30. sep 2010

ahojte

ja som po 3 týž. bola v pondelok v práci...a večer som už ležala skapatá...v utorok som sa ani z postele nepostavila (okrem cesty na WC a zohriatia jedla pre malú 😅 ), starala sa o mna malá Lucka...moje zlatko...vodu mi nosila...a celý den až kým neprišiel muž (18,30) sa hrala, púštala si rozprávky... 🙂

my máme jarmok aj teraz cez víkend...teda piatok a sobotu...v jednej obci...tam býva naj...jarmok...ale v mojom stave to asi nepojde...

livia76
30. sep 2010

@zuzu13 my sme na tom podobne,všetci sme pojedli antibiotiká a stále nie sme OK ☹ v nedeľu ideme do BA a potom v piatok ešte trošku prdľžiť leto do Turecka no teda,ak nám to zdravie dovolí 😝 Prajeme všetkým chorľavkám skoré uzdravenieeeeeeeeeeeeee 😵

zuzu13
30. sep 2010

@livia76 jaaj...ako super...že Turecko...naberte si riadne energie zo slniečka...

skoré vyliečenie aj Vám 🙂

danciacik
2. okt 2010

ahojte

@livia76 užite si dovolenku, dúfam, že už budete zdraví.
Všetkých chorým detičkám prajeme skoré uzdravenie.
My sme včera oslavovali Larkine meninky a síce netradične ale sľúbila som Larke že jej upečiem aj na meniny tortu.

katarinka1107
3. okt 2010

ahojte 🙂
@danciacik tortička sa Ti vydarila 🙂
@zuzu13 máš Lucku pomocníčku , rýchlo sa uzdrav ,
@livia76 príjemnú dovolenku a aj vám skoré uzdravenie 😉

livia76
4. okt 2010

@danciacik super torička 😉 ja som robila neterke k 6. narodkám KITTY 😉
V sobotu som bola na stretku zo ZŠ po 20 rokoch 😀 😀 😀 bolo super, teraz sme už v BA a nudíme sa 😵 už nech je piatok 😵 len neviem, kedy sa konečne zbavím toho prechladnutia 😔 našťastie malá už je OK 😵 Prajem pekný týždeň 😵

danciacik
4. okt 2010

@livia76 waw tá je krásna podľa čoho si ju vyrezávala z cesta? Mala si nejakú predlohu?

livia76
4. okt 2010

@danciacik prefotila som z Lesiinej tašky 🙂

zuzu13
4. okt 2010

ahojte

hlásim 3 ks choré...jediný mm je fit...my s luckou máme aj natb...a sople a kašel už druhý týž. ... mladý sa len preliečuje...
tolko správy z domova 😉

@danciacik šikulka....pekáý torta...aj ja by som mala nejakú "spáchat" na tie 4 roky 🙂

danciacik
4. okt 2010

@livia76 paráda a to aká veľká bola? Zmestila sa ti vôbec do chladničky? 😕

danciacik
4. okt 2010

@zuzu13 ďakujem moja, snažím sa 😉

danciacik
4. okt 2010

@zuzu13 môžem sa k vám zodpovedne pridať, od rána som na atb. 😀

katarinka1107
4. okt 2010

teda aká krásna torta, baby aké ste šikulky 🙂 Inak ahojte, čítam , že je to tu omaródené nejako. My zatial klop klopl klop .... Sme komplet rodinka zase 🙂 😀 tak je všetko v poriadku 😉 uvidíme čo sa naskytne zase po nedeli , ked nám tato odíde 😝 . Aká jesen je už vonku 😝 prajem pekný podvečer a maródom skoré uzdravenie 😵

zuzu13
4. okt 2010

@katarinka1107 užite si to spoločne 🙂

livia76
4. okt 2010

@katarinka1107 tak si pekne užite spoločné chvíle 🙂
@danciacik jasne zmestila sa 😉 akurát 😉 😉 -skoré uzdravenie 😉

zuzu13
7. okt 2010

@livia76 tak už ste zbalení? peknu dovolenku prajem...hlavne vela slniečka a štastný návrat domov 😉

katarinka1107
7. okt 2010

ahojte, prajem pekný slniečkový deň . konečne neleje a nefučí. Livi aj ja prajem veľa slniečka a potom sa teším na nejaký lesinkin výrok a zážitok .
@zuzu13 ako sa vodí? už ste fit ? my sme dnes s mm využili krásne počasie a vyvoskovali sme auto 😀 😀 , že ošetríme ho pred zimou kamienkami a pod. 😅 tak som sa činila aj ja 😅 😅

zuzu13
7. okt 2010

@katarinka1107 už sa pomaličky z toho dostávame...zajtra idem s Luckou na kontrolu, tak uvidíme...
u nás je krásne slniečkovo stále...včera bolo 21st 🙂a dnes mám v tieni 19....tak paráda...🙂

katarinka1107
8. okt 2010

@zuzu13 🙂 tak super aj u nás je dnes teplúčko , slniečkovo Livi tebe sa aj dobre odchádza na dovolenku 🙂 🙂 . Prajem pekný deň 😉

livia76
16. okt 2010

@katarinka1107 ďakujeme bolo fajn tak ten Lesinkin výrok 🙂) tento krát na na čašníkov v hotelovej jedálni:
Mamina, ako sa volajú tí páni, čo zbierajú po nás prázdne taniere? To sú čašníci Lesinka. Mamina ,tak to nechápem, prečo sú šťastní, keď musia zbierať tie špinavé taniere. Lesi, a prečo myslíš, že sú šťastní? Mami, veď ty si povedala, že sú to šťastnící 😵
..no tuším fakt prichádza ozajstná jeseň 😉 čo už aj tak mám rada, keď sú stromy tak krásne sfarbené 😵 prajem pekný víkend 😵

katarinka1107
16. okt 2010

@livia76 noooo tak je to číslo lesinka - kvetinka 😅 😅 pekné fotky, ach akoby to ani nebolo teraz 🙂 som nakukla, čo máte nové,, prajem pekný víkend dámy 😉

zuzu13
16. okt 2010

@livia76 , lesinka boduje...ak bude takto pokračovat, o pár ročkov bude ako Adela 🙂)))

livia76
18. okt 2010

😉 no to ona je vtipná po tatinkovi 😀 😀 😀 😀
Stále sme v Ba už sa tešíme na sever nejak sa tu v našom malom bytíku tlačíme 😀 po lete čo tu úradoval len môj manžel je tu toľko zanedbanej špiny že je čo robiť, len keby sa mi chceloooooooooo 😝 😀 😀 😀
Pozdravujem česť práci 😵

katarinka1107
18. okt 2010

zdravím 🙂 no inak zuzka ani tvoja Lucka nejako nezaostáva 😀 😀 😀 darmo to sú baby, chalaň náš sa tiež prejavuje , ale on mele furt , on to má po mne 😀 😀 😝 prajem pekný večer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre