Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
31. dec 2010

krásny Silvester a všetko dobré do nového roku 🙂))

katarinka1107
1. jan 2011

🙂 😉 aj my prajeme všetko dobré do r.2011 😵 😵 😵

danciacik
4. jan 2011

ahojte, aj keď oneskorene ale všetko dobré do nového roku a kdeže ste?

livia76
6. jan 2011

😉 ej veru deťúrence povyrástli a už akosi nieje času na písanie 😀 😀 chodíme korčuľovať, sánkovať, užívame si Oravskú zimu 😀 😀 ešte týždeň, kým si nás tatinko neodvezie do BA 😵

livia76
6. jan 2011

naše pokusy na korčuliach

katarinka1107
6. jan 2011

@livia76 nooo Lesinka -kvetinka je šikulka 🙂 Inak ahojte, aj my si užívame zimu, ale doma ☹ ☹ od vianoc je Jujo marod ☹ Snaď už bude ok a budeme aj my fičať vonku.Pekný víkend dámy 😉

livia76
6. jan 2011

@katarinka1107 Jurkovi skoré uzdravenie a celej vašej rodinke úspešný a šťastný rok 2011 😵

zuzu13
8. jan 2011

@katarinka1107 skore vyliečenie...my sme na tom rovnako...23.12 som začala dovolenku a odvtedy som stále doma....čo sme chorí na striedačku...no a od 3.1: som na OČR....ešte sme neboli ani na saniach...ani snehuliaka nepostavili...a sneh sa už topí... 😖

katarinka1107
8. jan 2011

@livia76 ďakujeme 🙂 podobneeeee 😉
@zuzu13 to je smola ☹ 😒 😔 my sme sa tešili, že bude aj tato doma, aj voľno bude a voňo bolo a my sme boli fuuuurt doma ☹ 😒 Zajtra nám tato odchádza a Jurka si nechávam ešte týžden doma, teda ja idem na doobedie do práce, ale to mám len 3 hodinky, tak sa povaruje Jurko s babbkou a dedkom 🙂 😉

katarinka1107
21. jan 2011

haloooo 🙂 čo máte nové. Detičky už sú fit? pekný víkend 🙂 😉

zuzu13
21. jan 2011

halooo 😀
moje dietko je dnes po mesiaci v školke 🙂 ráno vstala a s úsmevom od ucha k uchu a šup do školky...ked ju zbadali deti, tak skákali ako malé kozliatka...že Lucka prišla...Lucka je tu... 🙂))
dufam, že nám to zdravíčko vydrží 🙂

pekný deň 🙂

livia76
21. jan 2011

@zuzu13 tak sa držte dievčatá, my sme v BA , takže sa škôlka nekoná 😉 kašleme tiež už mesiac,ale našťastie bez teplôt, tak je Lesinka na sirupoch.

katarinka1107
22. jan 2011

@zuzu13 tam to asi tiež Lucka vedie 😉 Jurko pôjde v pondelok tiež po mesiaci a niečo do škôlky, ale sem tam pokašle 😖 ešte. Aler teší sa, je preliečený, tak nech ide medzi "svojich" už sa teší 🙂
@livia76 Vám zase skoré uzdravenie, nech je Lesulka fit 😉

zuzu13
23. jan 2011

@livia76 skoré vyliečenie...nech ste rýchlo fit 🙂

@katarinka1107 tiež ste mali dlhú prestávku, ja som začala hned dávat imunoglukán, tak uvidíme aký to bude mat efekt 🙂

livia76
30. jan 2011

😉 my sme od piatku na ANTB. nabehli teploty tak sme šli radšej k Dr.- výsledok- zápal priedušiek 😵 ale už sme klop klop na tom fajn snáď budeme môcť ísť koncom týždňa na Oravu 😉
JUUUJ a už nech zas máme jar 😉 čo vy na to ? 😀 😀 😀 😀

zuzu13
31. jan 2011

@livia76 skoré vyliečenie...

veru jar...jar...jar...ráno sme išli do školky a bolo -19st.
my tiež zase soplíme...teda po týždni v školke sme mali vikend v posteli, nech sa prelieči....a dnes už bola celkom fit :D

pekný deň

livia76
31. jan 2011

😉

katarinka1107
2. feb 2011

ahojte maminky 🙂 😉 lesulke prajeme rýchle vyliečenie,lucka nech je tiež fit.. my sme ok , zatial

katarinka1107
2. feb 2011

a veru aj ja chcem už jááááár 🙂 my máme tatina doma .. tak si to celkom užívame 😉

livia76
2. feb 2011

Katarínka, len si tatinka pekne užite 😉 super že ste zdraví 😉 nech to vydrží 😵

zuzu13
3. feb 2011

@katarinka1107 užívajte si ocka 🙂

tak Lucka dnes ostala doma...po prekašlanej celej noci (spala som cca 3 hod. 🙄 ) išiel mm s malou k dr.
Takže týžden doma, nakolko su u nás rozšírené bronchitídy a chrípka...ale to asi všade...
A ja som v práci "chrumkavá" ...vyzerám ako po fláme a cítim sa akoby ma prešiel parný valec...už aj na mna niečo začína liezt a manžel to nie je :D

tak prajem všetkým zdravíčko, nech sme všetci fit :D

katarinka1107
5. feb 2011

@zuzu13 ty si číslo 😀 😀 😀 snáď budete čoskoro fit...., my sme ešte nedokašlali, snáď nič nelapneme .... tatian si užijeme do zajtra... Koľko je všade vodýýýýýýýý, snme sa boli sJurkom prejsť, no katastrofa.........Teraz nám zaspal... tak som nakukla , čo máte nové..pekný víkend 😉 🙂

livia76
11. feb 2011

😉 pekný víkend dievčatá 😉 konečne sa zajtra presúvame na Oravu jupííí 🙂

mimakro
18. feb 2011

Baby, zdravím vás všetky. Už 100 rokov som sa neozvala, ale žijem!!! A pracujem a študujem a stále dokola. Deti sa držia, Ondrík má teraz nejakú nádchu a Hanka to je amazonka. Tej sa aj bacily boja 😀 To, čo má ubraté na farbe, jej bolo pirdané na zdraví. Aspoň že to. Najobľúbenejšie kúpanie je v saunovom ochladzovcom bazéniku 😎 Všetkým chorým novembrovkám skoré uzdravenie !!!

katarinka1107
21. feb 2011

ahojte 🙂 mimi to je super, že Hanka to tak výborne zvláda....Si šikulka, keď to takto všetko zvládaš.Livi vy už asi oravujete. My máme tento týždeň prázdniny, s Jurkom problém nie je , ale slečna.... všetko je nuda... a veď puberta,,,,Pekný deň prajeme 😉 😉

livia76
8. mar 2011

😉 ŽIENKY 😉 prajem pekný deň, keď už máme to MDŽ 😉

livia76
8. mar 2011

😉 😀 😉

katarinka1107
8. apr 2011

🙂 haloooo dievčatá ako sa darí? Prajem pekný víkend , my lenošíme doma , fučí tu vetrisko, ale nevadí, dali sme si prázdniny 😉 Pekný víkend, dúfam , že detičky su fit...

livia76
8. apr 2011

@katarinka1107 jééj konečne po mesiaci nový príspevok 😅 😅 😅 aj u nás nič nové v podstate 😀 tak sa presúšame a 3 týždne sa pokúšame dostať nádchu pod kontrolu 😉 inak v BA nuda už sa tešíme na Oravu 😵

katarinka1107
9. apr 2011

@livia76 ach jááj, my sme boli na kontrole na alergologii, tam ok...a zase sme teraz trosku usoplikovanííí, aj ja aj jujo 😒 Inak máme doma tatina tak sme komplet 😉 prajem pekný víkend dámy 😉 a aj skoré uzdravenie.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre