• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
jeeej aspoň nie som sama čo nezdravo sviatkujem... mám bodovú dietu, čo vidím to zbodnem :grinning:
26. dec 2006 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dala aj kapustnicu a mala to zvladla super tak uz papam aj kapusticku od teraz :grinning:
26. dec 2006 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli ja som papala kapustnicu keď mala Lucka 2 tt :sweat_smile: a OK. Ja odvtedy papám všetko :grinning:
26. dec 2006 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcem sa spýtať, ako dlho po pôrode ste mali krvácanie? :confused: my už máme 6 týždňov a ja stále špiním.. a pritom nekojím :zipper_mouth:
26. dec 2006 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katrin,ved pojdes teraz na kontrolu na gyndu,tak ta vysetri.Uz by si mala pomaly prestat krvacat.6tt je normalne aj ked nekojis-prave preto je to u teba dlhsie :wink:
26. dec 2006 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu tak to si uz teraz doprajeme obe vsetko na co dostaneme chut

katrin ja som spinila 6tt potom 2dni pauza a teraz zas - len neviem ci je to este od porodu alebo je to uz mrcha :confounded: :sweat_smile:

a tiez si myslim ze 6tyzdnov je to len priblizne - ze je to u kazdeho indi-vindi :grinning:
26. dec 2006 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež špinila 6 t,aj keď som bola na prehliadke . Doktorka povedala, že mám už čakať mrchu :frowning2: ale zatiaľ nič.Ale brucho a kríže ma bolia nenormálne.
26. dec 2006 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz to krvacanie zase prestalo :sweat_smile: som z toho jelen :grinning:
27. dec 2006 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to preto ti tak t krvacanie skáče lebo aj kojíš aj nie :grinning: tie čo nekoja dostanu MS hned :slight_smile:
27. dec 2006 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno to bude tym :grinning:
27. dec 2006 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbulka- ja som malu isla prihlásit na trvalý pobyt a oni mi povedali, ze mala ziskava automaticky ako trvalý pobyt- adresu môjho trvaleho pobytu :wink: U nás teda netreba zahlasovat.
27. dec 2006 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahijky, my sme nahlasovali trvalý pobyt v ten deň, keď sme boli na matrike pre rodný list. Keď nám ho dávali, tak nám povedali kam máme s ním ísť a bolo.
Nelika, mne to tiež skáče ako noty na bubon. Jeden deň mám dva dni nemám... Už si ani neviem predstaviť život bez "kamošššky vložky" :sweat_smile:
28. dec 2006 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak ja tiez papam, co vidim, hlavne kolaaaace, ale dneska v noci nas trapilo brusko, tak asi to bol zemiakovy salat, tak sa mi vidi :frowning2:
co sa tyka spinenia, ja som len 4tyzdne a odvtedy nic, ani mrcha, ale ja kojim
a trvaly pobyt sme my nikde nenahlasovali, tak neviem, ci to u nas treba, ci nie... :sweat_smile:
28. dec 2006 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som sa vas chcela opytat, kolko vam vazia deticky a aku nosite velkost oblecka, bo my uz 68 a sa mi to zda, ze akosi pri rychlo rastieme :grinning:
28. dec 2006 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu veru veru - manzel si uz zo mna robi srandu ci ma netreba prebalit ako malu - vraj aby sa mi nezaparil zadocek :angry: :grinning:

new - 68? :confused: waw - my sme stale na 56 :sweat_smile:
28. dec 2006 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelika, zuzu, aj u mna je to podobne, aj spinim aj nespinim. ako kedy.... uz sa tesim, ze je po tom a zrazu hop, nie je :grinning: tiez mam kamossssku vlozku :grinning: :grinning:
28. dec 2006 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli, mas manzela vtipalka :grinning: zeby sa na to podujal on sam? :grinning:
28. dec 2006 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbulka, sice neskor, ale predsa. ano, manzel bol malu zahlasit na trvaly pobyt, vyplnil nejake lajstra /ako vsade ze :angry: / este mu vynadali ze preco nema moj OP, za co ich poslal niekde..... :grinning: on sa tak lahko neda!
no a je prihlasena a dojde nam postou pozvanka, vo februari bude oficialne vitanie novych obciankov a dostaneme aj nejake prasule.... :wink: :slight_smile:
28. dec 2006 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelika, to vazne? ja neviem, my mame dupacky slovenskej vyroby, take pekne zirafkove dostala a to 62ky a z tych nam uz pomaly vyrasta, tak som jej na vianoce nadelila 68 a tie jej uz za tyzden-dva budu uplne akurat, teraz su jej len troska dlhsie tie nohavice na tom, ale to tak 2 centi, ale od sedu po vrch jej sedia velkostne, kolko vazi tamarka?
28. dec 2006 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danii - ten smiech ho prechadza ked ma prebalit malu a nie mna :grinning: vies on by vraj radsej mna prebaloval lebo to sa nemusi bat ze budem pokakana :grinning:

new naposledy ked sme sa vazili - pred tyzdnom ci dvoma (neviem presne) mala 3890g a 56nam je akurat ale uz jej davam aj 62 ale vsetko podhynam :sweat_smile:
28. dec 2006 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli... :grinning: :grinning: alebo pripadne ze by ho aj rovno pokakala alebo ocikala.... mne sa to uz par krat stalo, co som sa musela prezliekat a umyvat vsetko naokolo... :grinning: :grinning:

baby, ja odpadnem. karolinka tusim fakt rastie len do sirky.... :confounded:
28. dec 2006 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danii okakala ho hned ked ju prebalovat prvykrat - podarilo sa mu to ale zachytit :grinning: rovno do ruky :grinning: "pokrstila" ho hned na prvykrat

danii vy tiez nosite este 56?
28. dec 2006 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Idem si k vám po radu. Larka už tri dni v jednom kuse plače. V noci síce spí ale celé dni preplače a aj keď je unavená nedokáže zaspať. Stále má soplík a trošku kýcha. A keď tak plače tak sa aj dusí a pri plakaní aj chripí. Myslíte, že to je stále len tá kolika alebo mi prechadla? Merala som jej teplotu a má 36,9 - takže normál. Dík za rady.
28. dec 2006 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik a neskusala si odsavat?
28. dec 2006 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelika soplíky jej odsávam aj v priebehu dňa aj každý večer po kúpaní. Ale tvoria sa jej len v ľavej nosnej dierke. Ja fakt už neviem či isť ku doktorke alebo je to fakt len kolika. :unamused:
A vy sa ako mávate s Tamarkou - všetko ok? :wink:
28. dec 2006 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik tak to ti neporadim potom - ale zuzu ti urcite nieco poradi predsa je uz skusenejsia mamina :wink:

my sa mame dobre - spinkame, papame a kojime uz len minimalne :frowning2: ostavame na umelom
28. dec 2006 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stále kojím a čítala som, že kojené deti by nemali byť choré tak neviem. Dúfam že zuzu poradí.
som rada, že sa máte dobre :slight_smile:
28. dec 2006 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik, u nas pomohol cumel :slight_smile: sice som ju nechcela nan ucit, ale to jedine pomohlo :sweat_smile:
28. dec 2006 o 15:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danii, no asi tam zavolam, ci ju mam prihlasovat na trvaly pobyt, robi tam nasa znama, nechce sa mi trepat kvoli tomu do BA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak, tie privitania deti v Ruzinove si pamatam velmi dobre, chodili sme tam so spoluziackami spievat este zo ZS :grinning:
28. dec 2006 o 15:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbulka skúšam aj to. Ale vypľúva mi ho. Iba občas ho začne ťahať. Máš pravdu v tom, že ked ho ťahá tak je kľudnejšia. Teraz zaspala ale aj zo sna ako keby si odkašliavala.
28. dec 2006 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok