• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
aha uz som to nasla :slight_smile:
30. dec 2006 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa tam da vytvorit album?
30. dec 2006 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my uz drzime hlavicku :slight_smile: ale nevieme kolko vazime, do poradne ideme najblizsie az ked budeme mat 9 tyzdnov. dneska sme sa akosi ani nestihli okupat, lebo staaale spime teraz vecer, mozno priprava na Silvestra :grinning: a maminke sa pre istotu ulomilo zo zuba, nema asi tolko maskrtit, tak dufam, ze ma to nerozboli do buduceho tyzdna :confounded: dobru nocku! :pensive:
30. dec 2006 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ste aj vy dostali pri odchode u porodnice taky ten ruzovy pronatal kufrik.... bol tam aj cajik Leros Baby v zltej krabicke. prosim vas, na co to je a pre koho? pre mna ci babatko? nie je tam napisane.... uz ste to davali?
boli tam aj instantne, ale tie som vyhodila. tento cajik je klasicky.
31. dec 2006 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danii, ja som tam mala len tie instatne 2 pre babo a 1 pre mna, ale ziadny v krabicke teda :unamused: tam su inak podla miest niekedy aj ine veci v tom kufriku
31. dec 2006 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ja som myslela ze je to vsetko rovnake.... lebo na tom caji na krabicke nie je fakt vobec nic napisane, len nazov.... :confounded: a este:
"mila maminko. gartulujeme vam k narozeni miminka. vas leros."
nic viac......
31. dec 2006 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je teda divne, ale skor to bude cajik pre teba asi ako pre male :unamused:
31. dec 2006 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som si myslela, ale vobec neviem na co by mal sluzit.... na krabicke je obrazok sipok, kvet bazy,.... no fakt neviem.... :confounded:
31. dec 2006 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Danii. ja som rodila v Blave a dostala som tiez v tom ruzovom kufriku tie caje. O ake caje konkretne ide, je napisane na kazdom sacku, ak si tu krabicku odbalis. Su tam aj pre teba, resp. pre dojciace matky(bordove balenie) a potom detsky caj kludne snicky od 6-tich mesiacov (zelene balenie), na kasel a priedusky od siestich mesiacov (fialovy sacok), bylinny od 4. mesiacov (zlte balenie) a detsky caj s ovocim od 9. mesiacov (ruzove balenie)
31. dec 2006 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz vyzeram ako blba ze..... :grinning: :grinning: stacilo to len rozbalit a kuknut sa dnu.... :grinning: :grinning: zatial co ja tu ako trubka studujem dookola zo vsetkych stran krabicku..... :grinning: :grinning:
31. dec 2006 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som najprv tiez nevedela, ake caje to su, ale ja som prilis zvedava a hned vsetko rozbalim :sunglasses:
31. dec 2006 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa k tomu doteraz nedostala rozbalit to..... :grinning: :grinning: ale teraz uz to mam, vsetko som si pozrela a krasne to vonia!
ten cajik pre kojace matky uz mam kupeny a nejaky ten cas pijem :slight_smile: to je ten bordovy :wink:

inak dost ma zarazilo, ako pisala nyg ze tie kufriky nie su rovnake ale sa lisia obsahom....ze oni tieto cajiky proste nemali.... :confounded:
31. dec 2006 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanduska, tiez sa divim, ze som to doteraz nerozbalila, lebo som tiez dost zvedava a vsetko chcem vidiet :grinning: :grinning: toto mojej pozornosti nejako uslo... :grinning:
31. dec 2006 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danii, veru nemali sme mi Leros cajiky, ale tiez ho pijem ten pre kojace mamicky, ale cajiky sme mali len Hipp v balicku :slight_smile:
31. dec 2006 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som otvorila tu Lucku co bola v balicku a strasne smrdela, tak som ju radsej vyliala. to ste vedeli, ze Lucka je z toho isteho pramena ako Bonaqua ? :wink: ja aj tak pijem Rajec, ten je vraj najzdravsi, poradila mi ho lekarka ...
31. dec 2006 o 17:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasneho Silvestra a VEEEEEELA stasticka, zdravicka, lasky a vsetkeho dobreho Vam zelame :slight_smile:
31. dec 2006 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to iste z celeho srdiecka prajeme aj my :wink: :slight_smile:
31. dec 2006 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a je tu Silvester. Ani sme sa nenazdali a máme detičky ako bábiky a nový rok pred nami určite utečie ako voda a o pár mesiacov z úst našich "brušiek" bude počuť mama, tata....Tak nech ten rok 2007 ale aj tie ostatné je aspoň taký šťastný ako bol r 2006

Na zdravie!!!
31. dec 2006 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, krasne si to napisala :dizzy_face:
31. dec 2006 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ako na Nový rok, tak po celý rok...
tak som tu :grinning:

ako bábätká prežili buchot? U nás pohodička, spinkáme.

Happy New Year :sunglasses:
1. jan 2007 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam statny novy rok vela zdravia,stastia,lasky a rodinnej pohody . :grinning: my sme prezili buchot superne maly spinkal vobec sa nezobudil.
1. jan 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem stastny novy rok vsetkym :wink:
1. jan 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez prajem vsetko naj, hlavne zdravicko a veeela radosti s vasimi chrobacikmi :dizzy_face:

nasa mala bola hore az do polnoci, mrvila sa, mrncala a ked zacal ohnostroj, tak zaspala, uspalo ju to :grinning:
1. jan 2007 o 11:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas boli dobre petardy aj ohnostroj ale spinkali sme dobre :wink: :slight_smile:
1. jan 2007 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vsetko prespali :sweat_smile:
1. jan 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ste uz na svojej povodnej vahe pred tehu? ja som sa dnes skusila naladovat do rifli, aj som ich zapla, ale to brucho co mi z nich trcalo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne som dostala depky z toho.... :confounded:
1. jan 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj my sme prebuvali buchot, co ma len tesilo, az na to nocne budenie, bo chodievam skor spat a som dneska taka bez nalady ospataaaa :pensive:

danii, ja mam este nejakych 5 kilo navyse stale, ale nerobim si hlavu, ze neobleciem svoje pred tehu veci, cvicit zacnem az ked skoncim s mlieckovanim :grinning:
1. jan 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz svoje veci nosila tusim 2tyzdne po porode :sweat_smile:
1. jan 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelika!!! :confused: :confused: :confused: ako si to dokazala? :confused: :confused:
aj cez brucho?! :confused:
nyg, ja mam tak cca 2kg navyse.... asi sa na to budem musiet proste vykaslat a vrhnut sa na obchody, co poviete? vsak su zlavy.... :grinning: :grinning:
1. jan 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyg - kraaasne deculo mas :slight_smile: nikolka je zlatunka :dizzy_face: tiez je taka sibalka ako ta moja? :sweat_smile:
1. jan 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok