Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

aktak
30. dec 2006

aha uz som to nasla 🙂

aktak
30. dec 2006

ako sa tam da vytvorit album?

newyorkgirl
30. dec 2006

ahojte, aj my uz drzime hlavicku 🙂 ale nevieme kolko vazime, do poradne ideme najblizsie az ked budeme mat 9 tyzdnov. dneska sme sa akosi ani nestihli okupat, lebo staaale spime teraz vecer, mozno priprava na Silvestra 😀 a maminke sa pre istotu ulomilo zo zuba, nema asi tolko maskrtit, tak dufam, ze ma to nerozboli do buduceho tyzdna 😖 dobru nocku! 😔

danii
31. dec 2006

asi ste aj vy dostali pri odchode u porodnice taky ten ruzovy pronatal kufrik.... bol tam aj cajik Leros Baby v zltej krabicke. prosim vas, na co to je a pre koho? pre mna ci babatko? nie je tam napisane.... uz ste to davali?
boli tam aj instantne, ale tie som vyhodila. tento cajik je klasicky.

newyorkgirl
31. dec 2006

danii, ja som tam mala len tie instatne 2 pre babo a 1 pre mna, ale ziadny v krabicke teda 😒 tam su inak podla miest niekedy aj ine veci v tom kufriku

danii
31. dec 2006

aha, ja som myslela ze je to vsetko rovnake.... lebo na tom caji na krabicke nie je fakt vobec nic napisane, len nazov.... 😖 a este:
"mila maminko. gartulujeme vam k narozeni miminka. vas leros."
nic viac......

newyorkgirl
31. dec 2006

to je teda divne, ale skor to bude cajik pre teba asi ako pre male 😒

danii
31. dec 2006

tiez som si myslela, ale vobec neviem na co by mal sluzit.... na krabicke je obrazok sipok, kvet bazy,.... no fakt neviem.... 😖

vanduska
31. dec 2006

ahoj Danii. ja som rodila v Blave a dostala som tiez v tom ruzovom kufriku tie caje. O ake caje konkretne ide, je napisane na kazdom sacku, ak si tu krabicku odbalis. Su tam aj pre teba, resp. pre dojciace matky(bordove balenie) a potom detsky caj kludne snicky od 6-tich mesiacov (zelene balenie), na kasel a priedusky od siestich mesiacov (fialovy sacok), bylinny od 4. mesiacov (zlte balenie) a detsky caj s ovocim od 9. mesiacov (ruzove balenie)

danii
31. dec 2006

tak teraz vyzeram ako blba ze..... 😀 😀 stacilo to len rozbalit a kuknut sa dnu.... 😀 😀 zatial co ja tu ako trubka studujem dookola zo vsetkych stran krabicku..... 😀 😀

vanduska
31. dec 2006

ja som najprv tiez nevedela, ake caje to su, ale ja som prilis zvedava a hned vsetko rozbalim 😎

danii
31. dec 2006

ja som sa k tomu doteraz nedostala rozbalit to..... 😀 😀 ale teraz uz to mam, vsetko som si pozrela a krasne to vonia!
ten cajik pre kojace matky uz mam kupeny a nejaky ten cas pijem 🙂 to je ten bordovy 😉

inak dost ma zarazilo, ako pisala nyg ze tie kufriky nie su rovnake ale sa lisia obsahom....ze oni tieto cajiky proste nemali.... 😖

danii
31. dec 2006

vanduska, tiez sa divim, ze som to doteraz nerozbalila, lebo som tiez dost zvedava a vsetko chcem vidiet 😀 😀 toto mojej pozornosti nejako uslo... 😀

newyorkgirl
31. dec 2006

danii, veru nemali sme mi Leros cajiky, ale tiez ho pijem ten pre kojace mamicky, ale cajiky sme mali len Hipp v balicku 🙂

barbulka
31. dec 2006

ja som otvorila tu Lucku co bola v balicku a strasne smrdela, tak som ju radsej vyliala. to ste vedeli, ze Lucka je z toho isteho pramena ako Bonaqua ? 😉 ja aj tak pijem Rajec, ten je vraj najzdravsi, poradila mi ho lekarka ...

newyorkgirl
31. dec 2006

krasneho Silvestra a VEEEEEELA stasticka, zdravicka, lasky a vsetkeho dobreho Vam zelame 🙂

danii
31. dec 2006

to iste z celeho srdiecka prajeme aj my 😉 🙂

zuzu13
31. dec 2006

Tak a je tu Silvester. Ani sme sa nenazdali a máme detičky ako bábiky a nový rok pred nami určite utečie ako voda a o pár mesiacov z úst našich "brušiek" bude počuť mama, tata....Tak nech ten rok 2007 ale aj tie ostatné je aspoň taký šťastný ako bol r 2006

Na zdravie!!!

danii
31. dec 2006

zuzu, krasne si to napisala 😵

zuzu13
31. dec 2006

...ako na Nový rok, tak po celý rok...
tak som tu 😀

ako bábätká prežili buchot? U nás pohodička, spinkáme.

Happy New Year 😎

susane01
1. jan 2007

prajem vam statny novy rok vela zdravia,stastia,lasky a rodinnej pohody . 😀 my sme prezili buchot superne maly spinkal vobec sa nezobudil.

nelika666
1. jan 2007

aj ja prajem stastny novy rok vsetkym 😉

barbulka
1. jan 2007

ja tiez prajem vsetko naj, hlavne zdravicko a veeela radosti s vasimi chrobacikmi 😵

nasa mala bola hore az do polnoci, mrvila sa, mrncala a ked zacal ohnostroj, tak zaspala, uspalo ju to 😀

danii
1. jan 2007

u nas boli dobre petardy aj ohnostroj ale spinkali sme dobre 😉 🙂

nelika666
1. jan 2007

my sme vsetko prespali 😅

danii
1. jan 2007

baby, ste uz na svojej povodnej vahe pred tehu? ja som sa dnes skusila naladovat do rifli, aj som ich zapla, ale to brucho co mi z nich trcalo.... 😝 😝 normalne som dostala depky z toho.... 😖

newyorkgirl
1. jan 2007

Ahojte, aj my sme prebuvali buchot, co ma len tesilo, az na to nocne budenie, bo chodievam skor spat a som dneska taka bez nalady ospataaaa 😔

danii, ja mam este nejakych 5 kilo navyse stale, ale nerobim si hlavu, ze neobleciem svoje pred tehu veci, cvicit zacnem az ked skoncim s mlieckovanim 😀

nelika666
1. jan 2007

ja som uz svoje veci nosila tusim 2tyzdne po porode 😅

danii
1. jan 2007

nelika!!! 😕 😕 😕 ako si to dokazala? 😕 😕
aj cez brucho?! 😕
nyg, ja mam tak cca 2kg navyse.... asi sa na to budem musiet proste vykaslat a vrhnut sa na obchody, co poviete? vsak su zlavy.... 😀 😀

danii
1. jan 2007

nyg - kraaasne deculo mas 🙂 nikolka je zlatunka 😵 tiez je taka sibalka ako ta moja? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre