Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

nelika666
20. jan 2007

ahojte.. tami tiez uz vie dvihat hlavicku a uz sa zacina aj tahat za ruckami a skusa sa aj pretocit z bruska na chrbat ale este sa jej nedari..

a mrcha.. ocakavam ju buduci tyzden ak to co som mala po spineni bola mrcha

zuzu13
21. jan 2007

ahojte...mrcha už prišla aj k nám...pošlem ju potom ďalej 😀

zuzu13
22. jan 2007

dobré ránko...

zuzu13
22. jan 2007

dobrý večer... 😀

zuzu13
23. jan 2007

hmm...tak teda dobré ránko... už si to tu prajem sama sebe 😅 kde ste? odpojili vám net??? 😀

danciacik
23. jan 2007

Ahoj Zuzu...no my sme sa skôr ozvať nemohli. Larka posledné dva dni štrajkuje pri papaní a nechce papať tak som strácala nervy. Teraz to už je trošilinku lepšie.
S tou mrchou nestraš.
Dnes mám nervy lebo nejaký z našich susedov od piatku vŕta a to štýlom, že každú polhodinu vŕta asi minútu a Larka mi potom nemôže spať.

maryja
23. jan 2007

Ahojte, tak mi dnes mame 2 mesiace, mrchu som zatial nedostala, i ked nejake take bolenie brucha, jak pred som mala. Nasa malicka uz 4 noci spala tak od vecera deviatej do siestej, ci pol siedmej rana. Normalne nechapem, ale som rada, ze spi. Zato cez den chce pit kazdu hodinu, snazime sa vydrzat aspon 1,5 hodiny...

danciacik
23. jan 2007

Maryja tak to vám gratulujeme k dvom mesiacom. Malá ti krásne spinká.
Už som sa pýtala popradčaniek ale spýtam sa aj tu - mám totiž trošku strach dať fotku malej do albumu, vy nemáte strach dať fotky na net?

danciacik
23. jan 2007

A aj u vás tak hrozne sneží?

newyorkgirl
23. jan 2007

juuj danciacik u nas uz od rana taaak velmi snezi ze az... a mrchu uz mam tiez, ale skor by som povedala, kedze kojim, ze mi ju vyvolala antikoncepcia, ktoru som zacala brat, ale nadsena nie som z toho veru 😖

danciacik
23. jan 2007

new a pri kojení sa môže antikoncepcia? Ja som sa doktorky pýtala a ona mi povedala názov jednej, ktorá by sa ževraj mohla ale moc mi to neodporúčala. Radšej si mám dávať pozor a každé dva mesiace urobiť pre istotu tehotenský test keď mrcha nepríde.

newyorkgirl
23. jan 2007

no je ten jeden druh co sa moze ta cerazette, ja som si to pre istotu dala, neverim na Davanie si pozoru totiz to... uvidim co mi to spravi tento mesiac, mne dr. povedal, ze moze prist len teraz na zaciatku a potom ju uz vobec nemusim mat, ale niektore baby ju maju aj tak kazdy mesiac, vraj je to indi vindi,tak neviem...

barbulka
23. jan 2007

ja mam tiez doma recept na cerazette, ale nejak sa neviem odhodlat ci ju mam uzivat 😒 citala som vselijake nazory ... asi este chvilu pockam ...

no, tusim to uz zacina primrzat, zajtra bude veselo, asi budeme kocikovat na balkone 😀

nelika666
23. jan 2007

ahojte my sme dnes boli na poradni a mame 4520g a 60cm 😀
zajtra mam skusku tak sa bezim zase ucit.. mala som len taku malu pauzu 😀

barbulka
23. jan 2007

kocky, budite babatka ked cez den spia dlhsie ako 3 hodiny ? niekde pisu ze treba, niekde ze nie, ze az ked bude vacsie, tak neviem 😖 ked ale neviem ci preto neplace tak strasne kazdy vecer, ze sa cez den vyspi a potom chce byt do polnoci hore ...

zuzu13
24. jan 2007

dobré ránko...ako ste sa vyspinkali???
barbulka nebudím Lucku, len keď spí cez deň viac ako 5 hod. tak ju zobudím a nakŕmim. V noci spí v pohode...Ale ona cez deň je viac hore a´ko spí...

danciacik
24. jan 2007

Barbulka ani ja malú nebudím - počkám kým sa zobudí sama. Len minule spala štyri hodiny tak som ju zobudila. Alebo sa mi občas stane, že ju budím na kúpanie - ale to len kvôli tomu aby si zvykla, že o takom čase sa kúpeme.

barbulka
24. jan 2007

ta moja je schopna po prechadzke spat aj 6 hodin, tak som ju radsej zacala po 3-4 hodinach budit 😵 dnes som jej ukazovala leporelo a normalne uz ,,citala,, 😀

zuzu13
25. jan 2007

ahojte 😀
dnes ideme do poradne, tak som zvedavá čo nové...okrem toho nás idú očkovať 😅
Vás už očkovali???

danciacik
25. jan 2007

Barbulka myslím, že robíš dobre, že ju po tých 3-4 hodinách budíš.
My dnes máme dva mesiace. Aj keď som sa bála ale dala som sa ukecať a tak nájdete v našom albume už aj Larkine fotky.
Zuzu nás ešte neočkovali. Držíme palce.

maryja
25. jan 2007

moja cez den nespi ani 2 hodiny vkuse, takze ju urcite nebudim. Ozaj, aj vam sa deticky v postielke uplne odkopu? Moja "vylezie az tak, ze by si hlavou tlacila o postielku, keby tam nemala tu ohradku z latky. A tie ruky jak ma studene. Dneska zas spala od pol deviatej vecer do siestej rana, a potom zas pokracovala po nakojeni. Boli sme dneska na socialke zaniest rodny list, v tom snehu je to hodne narocne chodit vonku s kocikom.

danii
25. jan 2007

baby, chodievate s babatkami aj v takej kose na prechadzky? lebo ja chodievam, tak tych 20-30min, lebo bolo nieco pod 0. ked to este viac klesne,uz nebudem moct 😒

zuzu13
26. jan 2007

danii chodíme von...včera bolo u nás -4 a von sme boli cca 2 hod. Malá by vydržala dlhšie, ale ja som bola ako cencúľ 😀 . Dnes máme - 12 tak som zvedavá ako dlho vydržím 😅
Včera nás neočkovali, chce ešte počkať kým sa úplne zahojé ručička po očkovaní, má tam ešte fliačik 😎

zuzu13
26. jan 2007

nelika Tamarke prajeme všetko naj...k prvým meninám 😀

livia76
26. jan 2007

Pekny den divcata uz si vas citam od oktobra len akosi nebol cas na registraciu .Ani neviete kolko krát uz ste mi nepriamo poradili. Nas hviezdicka sa narodila 22.11.2006 a volá sa Lesia. Snád nás aj s omeskaním medzi seba prímete 😅

zuzu13
26. jan 2007

livia vitaj 😀
tak boli sme von 2,5 hodiny. Práve sa rozmrazujeme 😀

maryja
26. jan 2007

my sme tiez dneska boli vonku, rano bolo ale "len" -8, a ked sme isli po dvanastej vonku, tak bolo -2 a bolo celkom prijemne, samozrejme som vymrzla, ale ja nutne potrebujem prechadzku, sa citim lepsie. Boli sme ale len hodinku vonku. Pocula som, ze do -10 v pohode mozme s babatkami vonku, pokial nefuka nejaky strasny vietor. 🙂

zuzu13
26. jan 2007

u nás bolo -12 a nebolo to až také hrozné. Tiež potrebujem prevetrať hlavu, takže či sneží, prší alebo padajú traktory ide sa von 😀

barbulka
26. jan 2007

my sme dnes boli tiez na prechadzke, trosku vymrznut 🙂 davate babatkam na tvar kremik do studeneho pocasia ?? nechcem malu nejak mastit, ale ked tak mrzne, tak ma take studene licka a mam pocit, ze aj vysusene ...

vitaj livia, moja mala sa tiez narodila 22.11. 😀

zuzu13
26. jan 2007

barbulaka ja dávam len modrú indulonu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre