Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
2. feb 2007

dnes výnimočne 😀 práve vstala, je vysmiata ako slniečko, idem ju nakŕmiť a šup von...zatiaľ pá pá

danciacik
2. feb 2007

no ja som práve dokŕmila a už aj spinká. Tak prajem malej dobrú chuť. 😀

zuzu13
2. feb 2007

práve sme prišli z prechádzky...malá zase spala celý čas, som zvedavá ako bude spať v noci 😅

maryja
2. feb 2007

ja sa tiez bojim malickej strihat nechty, raz som to uz skusala, ale ona si moc nechcela dat, ale podarilo sa mi to. V spanku sa to u nas neda, ona by sa hned zobudila. Nasa v noci sa zobudila o tretej, a potom zas o siedmej, a spala potom az do desiatej. Inak nejak ma picha v lavom prsniku, neviete, co to moze byt?

zuzu13
2. feb 2007

a kojíš?

maryja
2. feb 2007

kojim

zuzu13
2. feb 2007

skús si premasírovať prsia, možno máš zdurenú mliečnu žľazu 😀

danii
2. feb 2007

mojej k. rastu zasa nehtiky nejako velmi rychlo. striham kazdy tyzden.... vzdy sa potesim ze mam na cas klud, ale o tyzden je uz zasa poskrabana takze nehtiky treba zasa strihat.... 😖 ale da sa 😉

danii
2. feb 2007

nehtiky sa maju strihat az ked sa odlupia od bruska prstika, ci tak nejako. teda od lozka, to je presne.... dovtedy nie. tak mi povedali v porodnici. prvy krat som to ale radsej nechala na lekarke, ale nebola som spokojna tak to odvtedy riesim sama 🙂 a uz som strihala aj na palcoch na nozickach 🙂

barbulka
2. feb 2007

mne povedali, ze mam strihat az ked mala bude mat viac ako 1 mesiac. zatial to celkom zvladame obidve aj ked je hore 😵

aj vy sa uz tak tesite na leto ? ja som niekedy na nervy, nez obleciem seba, potom malu, obcas sa ogrcka alebo pokaka, tak ju mozem prezliekat. nez ju narvem do fusaku a do kocika a vyjdem von tak som mokra ako mys 😝

zuzu13
2. feb 2007

barbulka 😀

danii
2. feb 2007

poznam.... 😉 😅 uz aby bola jar/leto 😎

zuzu13
3. feb 2007

ahojte 😀 prajem vám pekný víkend 😎

susane01
3. feb 2007

ahojte,prajem vam peknucky slnieckovsky dnicek. 🙂

danii
3. feb 2007

dnes som nebola kocikovat vonku, bolo otrasne pocasie.... striedalo sa slnko s dazdom, lejakom, snehom..... 😝 normalne mi ta prechadzka chyba....

susane01
5. feb 2007

ahojte prajem vam krasny dnicek. my uz sme hore Olino uz santi s hrkalkou. ozaj uz mate zaockovane deti? my ideme vo stvrtok tak som zvedava ako to zvladneme. dufam ze nebude mat malinky teploty.

zuzu13
5. feb 2007

ahojte
susane my ideme o týždeň 😅 . Teraz v stredu ideme dať náušnice, vo štvrtok na nožičky...

newyorkgirl
6. feb 2007

ahojte, aj my ideme koncom tyzdna uz ockovat, tak dufam, ze to nebudu take kriky ako pri nausnickach 😒

zuzu ides prepichovat, ci nastrelit?

zuzu13
6. feb 2007

prepichovať... 😅 idme do nemocnice k známej tak neviem či tam nastreľujú 😒

danii
6. feb 2007

davate prepichnut uska? aj my chceme. ale v tych pirsingovych centrach.... 😖 akosi tomu velmi neverim.

zuzu13
6. feb 2007

tak zajtra sa náušničky nekonajú...chrípka zúri aj v MT, takže sa to odkladá

danciacik
7. feb 2007

dobré ránko. Ako ste sa vyspinkali? My dnes ideme do poradne tak som zvedavá.

nathalie111
7. feb 2007

maminky ktore kojite,davate svojim babenkam aj cajik?
ak hej,aky a kolko denne? 😅

zuzu13
7. feb 2007

ahoj nathalie, ja síce nekojím ale môžeš dať feniklový čajík...aspoň pár hltov, a ak zachutí aj viac. 😀

barbulka
7. feb 2007

ja iba kojim, ale cajik nedavam, vraj netreba 🙂 ale mozno keby mala problem s bruskom, asi by som jej ho dala ...

ja tiez stale rozmyslam nad nausnickami, nam to urobi lekarka za 250, prepichne jej uska ... ale ked ja sa neviem stale odhodlat, pride mi to take drasticke ☹

zuzu13
7. feb 2007

drastické...ale len chvíľku..to je ako očkovanie 😀

susane01
8. feb 2007

dobre ranko prajeme. dnes to pocasie nevypada ktovie ako. tak my snes ideme na ockovanie do nozicky,uz som dala malemu chladit medvedika aby sme mali co prilozit na tu bolacku. baby aj vy ste si museli zhanat tu vakcinu? mne ju zohnala teta inak by som ju nemala lebo ju nieje dostat.hlavne ze deti maju byt zaockovane. 😠

danciacik
8. feb 2007

ahojte. my sme včera boli v poradni, všetko ok, pekne rastieme a 28.2 ideme na očkovanie.
Susane, nám nepovedali, že ju máme zohnať.
A všetko najlepšie Oliverovi k trom mesiacom. 😉

maryja
8. feb 2007

ja malickej cajik nedavam, vraj do pol roka vobec netreba (snad keby bolo smadne cez velke horucavy, ale to sa nasich babatiek netyka). Som nejaka znicena, neviem, ci na mna nieco nelezie. Nevladala som tlacit ani kocik...
A s nausnickami? Manzel by velkmi chcel, ale mne to tiez pripada drasticke, a zatial som rozhodnuta, ze to necham na nej. Ak bude v buducnosti chciet, tak si da sama prepichnut. Ale trapit ju teraz nechcem. Vraj to zvykne hnisat a treba to cistit. A to ja mam problem jej cistit pupicek... 🙂

susane01
8. feb 2007

danciacik dakujeme.no nam dala doktorka recept a museli sme si ju zodnat. ja davam cajik Olinovi on je velmi smednucky neviem si predstavit ze by som ho len kojila.pdla mna je dobre dat detom aj caj alebo prevarenu vodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre