Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

newyorkgirl
8. feb 2007

ahojte, blahozelame vsetkym 8mickovym babatkam k 3 mesiacom

my pijeme cajik a dost, tak do 200-250ml denne, tiez mame smadoska a neviem si predstavit, ze by sme sa len kojili

susane01
8. feb 2007

aj my prajeme vsetkym co maju dnes 3m vsetko naj. 🙂

susane01
9. feb 2007

dobre ranko prajeme. tak sme to ockovanie prezili bez vedlajsich priznakov, iba spnkal trochu viacej.na dalsiu ideme 22.3.

zuzu13
9. feb 2007

ahojte, blahoželám aj ja...už máme tri mesiace...letí to ako voda.... 😀
Boli sme na nožičkách a už je to OK, ale máme ešte aspoň 4 týž. baliť naširoko...pre istotu 😀
Práve som dala variť mrkvičku pre malú, už sa teším ako bude mľaskať 😀

nathalie111
9. feb 2007

co si dala varit??? 😅
a ake je to vlastne teraz ockovanie?my sme mali ist dnes ale preobjednali nas,lebo vraj nemaju dost ockovacich latok... 😠

danciacik
9. feb 2007

Ahojte. Zuzu už tak skoro jej ideš dávať mrkvičku? A to tá hexavakcína sa pichá len raz alebo viac krát?
My dávame čajík, lebo malá niekedy odmieta papať, ale keď jej dám čajík tak pije kým nie je fľaška prázdna.

susane01
9. feb 2007

danciacik ta vakcina sa picha 3x. v 3m potom o 6t a o 6m.

tinka26
autor
9. feb 2007

Dobrý večer prajem.My budeme mať 3mesiace 14tého a mamka bude mať 27 rokov,tak budeme spolu oslavovať 😀 Moj Samik čajík nechce,zatiaľ mu stačí mliečko,ved on ani nevie ako má piť z fľaše. 🙂 zuzu a to nie je ešte skoro dávať mrkvičku? 😅 Aj nás čaká očkovanie.Prvý syn to zvládal dobre,tak som zvedavá ako to bude pri druhom 🙂

zuzu13
9. feb 2007

je to skoro...ale veď jej dám len pár lyžičiek 😀 chutí jej...mňam

tinka26
autor
9. feb 2007

Zuzu no ja neviem,asi to vyskúšam a som zvedavá na ten Samkov pohľad 😀

tinka26
autor
9. feb 2007

Ozaj akosi tu Neliku nevidím.

zuzu13
9. feb 2007

ja dám raz za týždeň pár lyžičiek a sledujem čo to robí...

tinka26
autor
10. feb 2007

Dobré ráno prajem 🙂 A krásny víkend 😉

jana20
10. feb 2007

Dobre ranko maminky... 🙂

newyorkgirl
10. feb 2007

caute aj my sme prezili ockovanie celkom dobre, len mala spala 3 hodky poobede, co zvycajne nerobi, tak sme ju vecer dali spat neskor, nech v noci nebuntosi 😀
co sa tyka mrkvicky, tak mi este nepapkame, sem-tam jej dame cosi oliznut, napr. vyzivu jablkovo-hruskovu, tu papam ja, bo mi moc chuti, tak mala vzdy tak zazera na mna no a nas ocko najnovsie uz jej dava cmulkat aj mandarinky 😅 ked mama nie je nablizku 😝

zuzu13
10. feb 2007

ahojte...prajem pekný vákend 😀
My ideme dnes na uvítanie detí do života...tak som zvedavá na malú ako bude reagovať na množstvo cudzích ľudí...

livia76
10. feb 2007

prajem pekný víkend 😀

newyorkgirl
10. feb 2007

zuzu, tak to sa este robi, ja som bola prekvapena, ze my furt nic, tak asi to uz nerobia, neviem 😖

zuzu13
10. feb 2007

NY robí 😀 dostali sme kojeneckú fľašku veľkú a malú, hrkálku, kefku na fľašky, podbradník. Malá bola ukážková 😀 , foto je v albume

nelika666
11. feb 2007

ahojte bola som na dovolenke tak som tu nebola.. bolo super - babka s dedkom sa starali o malu a my sme s manzelom mali medove tyzdne 😀

kockam Lucinke a Nikolke prajem vsetko naj k trom mesiacikom

a osobitne zdravim tinku

a ja malej tiez uz davam ochutnavat kremiky a kasicky a tak.. 😝

zuzu13
11. feb 2007

ahoj nelika, ďakujem za Lucinku...podobne 😀

zuzu13
12. feb 2007

ahojte, kde ste??? malá spí od 8,00 už má aj karfiolik uvarený a drichme ako macko...a vy, čo robkáte?

vanduska
12. feb 2007

ahojte maminy
chcela som sa opytat, ako znasali vase babätka dalsie ockovanie? Myslim, ze sa ockuje do nozicky? nebolelo ich to potom a nedostali horucky?

zuzu13
12. feb 2007

vanduska, nás ešte neočkovali, lebo nemala úplne zahojené ramienko a bola prechladnutá ☹

vanduska
12. feb 2007

uz si opät robim starosti, citala som si pribeh jednej septembrovky, ako jej maly reagoval na to ockovanie (okta), az mi mraz beha po chrbte. Nas idu ockovat zajtra. 😀

zuzu13
12. feb 2007

neboj zvládnete to...a čo sa stalo???u septembrovky?

vanduska
12. feb 2007

ano u septembrovky Okty, cca. na strane 18 to pise

zuzu13
12. feb 2007

joj strach a hrôza ☹ bŕŕŕŕŕ

danciacik
13. feb 2007

Ahojte kočky.
Dnes je tu nejak mŕtvo.
Vanduska ta to si ma dobre vyľakala. dúfam, že to zvládneme.
Zuzu, to uvítanie novorodeniatok ako dlho trvalo? My ideme totiž v sobotu.
Mimochodom počuli ste, že náš primátor chce mať dievčatko a chce mu dať meno Lara? Ale my sme boli prví 😀 😀 😀

vanduska
13. feb 2007

Ja som z toho tiez uplne na mäkko. No my ideme s Adamkom na ockovanie o pol druhej. Drzte nam palce, mam z toho nocnu moru. Dufam, ze to maly zvladne., chuda moje. Potom vam napisem, ako sme to zvladli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre