Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
30. máj 2007

mimakro, nechaj ju len ležať, nemusí sedieť...sú aj staršie deti čo nesedia a o nič neprišli 😀 aspoň máš ešte klídek, nemusíš mať oči na stopkách 😀

mimakro
30. máj 2007

Dnešný zemiak-hrôza. Dávil ju. U syna som bola zvyknutá na niečo úplne iné. Najskôr mu veľmi nechutilo, ale po pár dňoch mu to šlo výborne. Okrem toho, nemal ešte ani 5 mesiacov a sám sedel, v Hankinom súčasnom veku sme mu už kupovali prvé topánočky. Asi chce všetko svoj čas a platí staré známe, že každé dieťa je iné. Hanka zase krásne pije z obyčajného pohára. To Ondrík vedel až ako 2,5 ročný. A propo-oči na stopkách musím mať, lebo Hanka sa gúľa po celom dome. Ohrádka je momentálne pre ňu ako väzenie. Už som premýšľala, že jej zadovážim overal z nejakého vhodného materiálu, nech postiera podlahy 😀

zuzu13
31. máj 2007

mimakro, dobrý nápad...pošli ju potom aj k nám 😀

danciacik
31. máj 2007

Ahojte. Ako sa tu mávate? Dlho som sa neukazovala, mali sme toho trošku moc. Ale máme novinku - už týždeň poctivo poriadne lozíme. Pre Larku je to super, len ja musím vždy nakopnúť vrtuľu. 😀

mimakro
31. máj 2007

Tak to valím oči. Hanka ešte ani nesedí a vy už aj lozíte. Šikovná babula. Už sa teším na zabezpečovanie zástrčiek, zväzovanie zásuviek, dvierok na skrinkách a pod. Ani sa nenazdám a bude to tu. 😀

newyorkgirl
31. máj 2007

mimakro ani my nesedime este tak si nic nerob z toho a tieeez sa gulame kade tade, aj sme z postele padli vcera ☹ ale sme OK, esteze to bolo tak niiizko 😒

andy.a
31. máj 2007

newyorkgirl,písala som ti IP... 🙂

danciacik
1. jún 2007

Mimakro to nevadí. Hanka určite začne čoskoro. Larka sedí len tak bokom ale loziť začala skôr ako sedieť. Páči sa mi ako zlato prepletá tými ručkami a nožičkami a sem-tam si pritom zapiští. 😀 😀 😀

nathalie111
1. jún 2007

baby,ako ste zacali ucit deticky na nocnik?? 😵

zuzu13
1. jún 2007

ahojte
nathalie, učiť na nočník sme začali len tak...posadili sme ju a ona sa hneď vycikala...bo a bolo to...rodičia jasali a malá sa smiala...teraz v pohode aj kaká ...dáva znamenie, že jej treba kakať...urobí grimasu, zatlačí, zafučí a už sedí na šerbli a je to...bábo musi asi pochopiť na čo to je. 😀
danciacik...supeeeer...my ešte nelozím, len dvíha riťušu a ťahá sa rukami...plazí sa ako had...ale len ked sa jej chce...no a za ovladáčom na TV vždy...začína sa dvíhať v ohrádke do stoja...ale má asi ťažkú riť/po mamine 😅 /inak keď ju držím za ruku stojí sama 😀

mimakro
1. jún 2007

Baby, prednedávnom sme fučali my a ako sme tlačili... 😀 A teraz tie naše ratolesti fučia a tlačia a už sa plazia(poniektoré). Ako my s manželom vravíme - ani sa nenazdáme a budeme počuť už len: Idem von! a buchnutie dverí. Manžel zajtra berie Ondríka na deň detí. Vojaci v Koliňanoch robia akciu (manžel je prof. vojak). Pre mňa to znamená - doma kľud. A treba mi ohrnúť zemiaky. Svokra už má vlastnú zeleninku, tak zajtra bude super polievka. Hádam aj Hanke zachutí nová mrkvička. Alebo bude 😝 ?

zuzu13
3. jún 2007

hahaha mimakro to hej...fučali sme ako lokomotívy 😀 😀 😀
ale to letí...za chvíľku 7 mesiacov 😀

tinka26
autor
3. jún 2007

Ahojte mamičky.Mi sme boli na deň detí na Leteckej vojenskej základni(manžel tam tiež pracuje ako profesionálny vojak).Dnes ideme do divadla,je tam deň otvorený ch dverí 🙂 Krásny dník Vám prajem 🙂

lucna
3. jún 2007

taak, vaše detičky sú šikovnééé. My síce sedíme už asi mesiac, ale nelozíme tak šikovne. To sa musíme oprieť o hlavu, zadok podvihnúť, zafučať, pozlostiť sa, a centimeter máme za sebou. Zato váľame sudy jedna radosť. Dokonca aj v kočiari, keď sa nám už nechce sedieť,vozíme sa na bruchu 😀 .Takže je to len na našich deťoch, kedy objavia nečo nové. Na nich tabuľky neplatia 😀 Inak, už sme sa dočkali 1. zúbka!!!

mimakro
3. jún 2007

Tak blahoželám k zúbku. Ja skôr ako za dva tri mesiace nečakám, my to máme v rodine tak. Ondrejko sa z akcie vrátil celý šťastný, vozil sa vo všetkých autách, mal v rukách samopal(najskôr sa bál, lebo to držia iba zlí ujovia, ale potom sa osmelil) a súťažil. Ale manžel prišiel viac unavený, ako on(aj keď pôvodný plán bol, že unaví Ondríka) 😀 . Dozreli už čerešne, tak sa pasiem.

zuzu13
5. jún 2007

ahojte
lucna aj my blahoželáme k zúbku
mimakro...čerešne...mňáááááááááááááám...pošli... 😀
my sa chystáme na mini dovolenku na konci mesiaca do Zlatých Moraviec k známym...len mám obavy, že už bude po čerešniach 😢

mimakro
5. jún 2007

Na konci mesiaca určite, teraz nemáš cestu okolo? My nevieme, čo s nimi. Minulý rok som nazavárala a ešte zostalo. Sú to krásne srdcovky. Aj ríbezlí je akosi veľa. Škoda, že nie si bližšie. V Martine býva moja kamoška. Si priamo z mesta, či z okolia?

zuzu13
5. jún 2007

mimakro...nemám cestu okolo... ☹ aj ja by som chcela aspoň zavariť... ☹

zuzu13
5. jún 2007

mimakro IP

lucna
6. jún 2007

a už máme aj druhý tesák 😀 😀 😀

lucna
6. jún 2007

ešte som sa nepochválila, že máme za sebou aj prvé kaki, piši do nočníčka. 😀

mimakro
7. jún 2007

Budeme zubatí 😀 Len nech je to čím skôr.

zuzu13
11. jún 2007

novembrovky, kde sa túlate... 😀

lucna
11. jún 2007

slnko, jahody, čerešne..... 😎

zuzu13
12. jún 2007

lucna...super... 😀 😀 😀

erosinka
13. jún 2007

Ahojte maminky, môžem sa k vám pridať? Tiež mám novembrového drobca. 🙂

zuzu13
13. jún 2007

ahoj erosinka...vitaj...konečne chlap 😀

erosinka
13. jún 2007

ahoj zuzu, ďakujem za privítanie. 🙂

zuzu13
13. jún 2007

ako sa má Janko? pozerala som foto tak je to chlap ako má byť... 😀

erosinka
13. jún 2007

Janík mi konečne zaspal tak dúfam, že si aspoň dve hodky pospí. Aj ked neviem lebo nad nami sa rozhodli asi robiť parkety alebo čo lebo hrozne búchajú. Ale Janinovi to zatial nevadí uvidíme do kedy. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre