Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
18. sep 2007

ahojte
mimakro ďakujeme, boli sme dnes na kontrole, takže sme v poriadku /klop, klop, klop/ešte nám o týždeň vezmu krvičku aby sme si boli istí že je všetko tak ako má byť...
chorôbkam prajem skoré vyliečenie 😉

maryn
18. sep 2007

ahojte, prepacte ze som vam sem skocila 😅
zuzu tak som rada ze ste domka a ze ste v poriadku, velmi som na vas myslela, dufam ze vas vsetky choroby budu z daleka obchadzat, teda to prajem vsetkym 😉

zuzu13
18. sep 2007

maryn ĎAKUJEME 😉

nelika666
18. sep 2007

Tami je zatial zdrava.. ale na mna nieco lezie 😖 ale manzel to nie je 😠 😀

zuzu13
19. sep 2007

neli...na to že ma teba niečo lezie, máš zmysel pre humor...tak sa rýchlo prelieč... 😀

lucna
19. sep 2007

Všetkým,veľkým aj malým,prajem skoré uzdravenie. My sme našťastie zdraví, trošku soplík, ale ako čítam,tak sa vôbec nemôžeme sťažovať. My momentálne zbierame modrinky, lebo Danko zistil, že už vie aj sám utekať, kadečo podliezať, tak ho len naháňam po byte a tŕpnem, aby dopadol bezpečne na zem, ale už aj prípadné pády máme nacvičené. Lezú nám 4 zuby hore naraz ako u mimakro, takže v noci sme každé 2 hodiny hore. Kojenie - samoobsluha... 😝

S obliekaním vonku to nepreháňame. Bunda, čiapka, pod 15 stupňov punčošky, ak nesvieti slnko. Fusak vytiahneme,až keď bude okolo nuly.
Tak sa držte 😉

mimakro
22. sep 2007

Ja som to s chorobou zakríkla. Ondrejko je od štvrtku doma zo škôlky a aj Hanka začala sopliť. Našťastie Coryzalia a morská voda zabrali. Takže už len odsávame a odsávame... Nám sa o chodení ešte ani len nesníva, ale už sa neviem dočkať. Niektoré oblečenie jej ani nemôžem dať, veď to by nevypralo ani 300 vanishov a majstrov Palmexmanov dokopy 😀

livia76
24. sep 2007

Čaute žienky ,tak choroby ste už hadam vyležkali a je všetko o.k. Naša Lesinka stojí a behá v chodáku ako drak,ale sama chodiť- na to ešte nedostala odvahu. Pomaly budeme chystať prvé oslavy pre naše ratolesti-booooože ale to letíííí. 😀 😀 😀 Všetkým vám prajem krásnu jeseň. 😉

mimakro
25. sep 2007

lucna. Tá samoobsluha, to akože s vami spáva a v noci, keď sa prebudí, tak sa len prisaje? U nás to takto bohužiaľ nefunguje. Všetky máte také šikovné detičky (možnože to moje sa ešte len prejaví 😉 ). Len nech im to vydrží. 🙂

zuzu13
25. sep 2007

mimakro prejaví sa neboj 😀 my už chodíme sami...síce len pár krokov a hľadá kde je opora, ale ide 😀 dnes nám brali kvričku, či sme OK po tej chorobe ☹ tak dúfam, že je všetko tak ako má byť

tinka26
autor
27. sep 2007

Mimakro neboj uvidíš ešte aká bude Hanka šikovná,ved každé dieťa je v niečom inom šikovné 🙂 Aj náš Samko už chodí sám,tak ako Lucka 🙂 A od kedy zistil,že mu to ide aj bez chodáku,tak v ňom už nechce byť 😠

mimakro
27. sep 2007

U nás sa asi začína prejavovať očná chyba. Včera sa chcela zachytiť stolíka a siahla do prázdna. Našťastie tesne minula jeho hranu. Stojí, len keď si neuvedomuje. Ak to zistí, hneď si sadne. V bežke ju to baví tak pár minút, potom sa pýta von (teda sa pokúša vyliezť, našťastie bez úspechu). Zuzu, aj vám povedali, čo Lucke bolo?

katrin
27. sep 2007

AHojte všetky, tak my už sme konečne zdraví, trvalo to dosť dlho, ochoreli sme všetci, aj ja, aj tatinko, ale už je to dobré. Pridala som nové fotky do albumu

zuzu13
27. sep 2007

katri super...tak už nech choroby bočia od všetkých... 😀
my sme už predali aj chodítko, Lucka v ňom bola asi 20 x...
mimakro, nepovedali...vraj to u detí býva...4 dni vysoké teploty, potom sa vysypú a je po chorobe...

katrin
27. sep 2007

Zuzu, malá ti už chodí sama? Ja som o chodítku vôbec neuvažovala.. Neviem, kde by som ich aj dve dala a ako by sa napríklad vyhli dvaja vo dverách, keby sa v tom rozbehli naraz 😀

zuzu13
27. sep 2007

katrin snaží sa...spraví pár krokov a rýchlo hľadá oporu 😀
vedľa v dome majú dvojičky tak sme im predali chodítko, tak to musí byť fakt zaujímavé...v 3-izb. byte dve chodiace baby 😀

lucna
27. sep 2007

Mimakro. Samoobsluha je hlavne ráno keď ho berieme k sebe. Cez deň nesmiem prejsť hore bez, lebo už slintá a kričí mama didi 😀 . S chodením sa to poriadne rozbehlo,l len sa obzruiem a už Danka niet. Prahy nerobie problém. ahojte 🙂

newyorkgirl
27. sep 2007

aj my uz robime par krocikov sami, tak mam z toho hrozu ze sakra az uz sama bude chodit po byte kedy sa jej zachce pojde kam chce tak zbohom 😀

mimakro
28. sep 2007

Lucna. Ja, keď prejdem po byte hore bez, slintá iba môj manžel 😀 Hanka nedovidí a Ondrejko sa smeje, že mám holé ciciky.

zuzu13
28. sep 2007

dnes sme prešli celú obyvačku ....a von sa nechcela ani držať...teraz to začína byť zaujímavé...sme 30 sekúnd von a spinaví ako prasiatka 😀

tinka26
autor
29. sep 2007

zuzu aj mi sme na tom rovnako ako Vy 😀 už mi ani rúčku nechce dať.Hodinu sa obliekame a pár minút sme vonku,lebo najlepšie a sedí na chodníku,alebo ešte lepšie sa lozí po 4 po tráve a srandu máme z neho ked naháňa holuby,alebo vtáčiky a tie mu potom uletia,tak sa nazlostí až mu žilka na krku navrie 😅

lucna
1. okt 2007

Tak aj u nás práčka nestíha. Najlepšie je vonku, keď si môže aj sadnúť, poloziť, pohrabať sa v hline a piesku, trhať kvety. Ešte šťastie, že máme babku na dedine a tam obrooovsky dvor, kde má všetko: 3 haviná, cicu, sliepky, kačky, vtáčiky, húsky, koníka, potôčik a jazierko 😅 ..... Denne sa prezliekame ako parádne dievky. Len nech nám počasie ešte vydrží, lebo doma to bude ako v base a mne potom z Danka pribudne zopár sivých vlasov 😒

zuzu13
4. okt 2007

ahojte...ako sa máte??? 😀

lucna
4. okt 2007

Ahojte...čo máte nové? 🙂

zuzu13
6. okt 2007

ahojte,
je tu nejako ticho 😀
už len mesiac nás delí od prvých narodenín 😀 ušlo to veľmi rýchlo...a čím ďalej tým rýchlejšie to pôjde...normálne tomu ani nechcem veriť, že takto pred rokom sme ešte boli "kinderká" 😀

danciacik
7. okt 2007

Ahojte, Zuzu veru ani mne sa to nechce veriť ale ja chcem zaaas 😀 . Nejak mi to rastúce bruško chýba.
Larka pekne chodí ale musí ma držať za prst i keď sa o mňa neopiera ani váhu neprenáša namňa ale strašne sa ma bojí pustiť. Stále ma musí cítiť a ja by som už tak chcela aby to skúsila sama.

zuzu13
7. okt 2007

danciacik...buď rada, že sa drží...mne to už aj sem tam chýba....chce ísť všade a za každú cenu sama... 😅

nathalie111
8. okt 2007

lucke vsetko naj k jedenastim mesiacikom... 😵 😵 😵

zuzu13
8. okt 2007

nathalie111 ďakujeme...
aj Nikolke a Tamarke k 11. mes. všetko naj... 😀

nathalie111
8. okt 2007

aj ja sa pripajam,taky prehlad nemam.... 😀
davate krpcom pribinacika???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre