Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

tinka26
autor
2. nov 2007

zuzu veru začíname,v novembri máme samé narodky a tak v decembri dalšie výdavky 🙂 už teraz neviem čo skor komu kúpiť 😅

tinka26
autor
2. nov 2007

a ozaj mám nové fotky v albume 🙂

zuzu13
2. nov 2007

tinka, pekné foto...
takže kto je prvý???

tinka26
autor
2. nov 2007

Zuzu DAUJEEEEEEM.No my až 14tého a mužíček 22.11 🙂

newyorkgirl
4. nov 2007

zuzu dufam ze uz teplotky presli, ja zajtra volam na vysledky vyterov, ci este mame bacil, ale ratam ze mozno aj hej, hoci Nikolke uz navonok nic nie je...
tak veru oslavujeme aj my v sobotu sice az, ale tesime sa tesime, uz som jej ako darcek kupila taku tu loptickovu fontanu z Dracika 😀

zuzu13
5. nov 2007

ahojte, dnes sme boli na kontrole, LUcka je OK, ale Viťovi nezabrali ani druhé antb. tak ideme ráno na krv...
my oslavujeme vo štvrtok s našimi...len tak...a v nedeľu ideme naostro 😀
Lucke sme kúpili kočík a bábiku, tak som zvedavá 😀

danciacik
5. nov 2007

Ahojte. My sme narodeniny oslavovali už tento víkend, pretože krstní je muzikant a nemohol by neskor prísť keďže ich kapela má zapratané víkendy už na rok dopredu. Takže oslavy už máme za sebou. Malá dostala trojkolku tak bola šťastná ako blcha a spievajúceho psíka - taká bola zlatučká.
New, dúfam, že vám už všetko dobre dopadne.
Tak pozdravujeme.

mimakro
5. nov 2007

Ako tak čítam, tie choroby sa vás držia. Dúfam, že sa vás aj skoro pustia. My už sme v poriadku, manžel to všetko ukončil, ale do igelitu nemusel 😀 Ja musím z letnej kuchyne vytiahnuť Bobby car a umyť ho. Nový majiteľ ho musí dostať v plnej paráde. 😉 Len či ju bude zaujímať. Ondrej na ňom zodral asi trojo topánok a museli sme mu nanútiť bicykel. Nakoniec dobrovoľne súhlasil s tým, že ho prenechá Hanke. Najväčší darček by však bol, keby som jej nechala otvorenú potravinovú skriňu a dovolila sa tam hrabať. Babka upečie tortu, aspoň nemusím ja. 15.11. ideme na očkovanie. NYG, salmonela môže v tele zostať a človek nemusí mať žiadne príznaky. Stane sa bacilonosičom(také škaredé slovo ☹ ) a nesmie napríklad pracovať v potravinárskom priemysle. Držím palce, aby to nebol váš prípad.

zuzu13
7. nov 2007

ahojte...už sa to blíži...dnes v noci o 22,30 mi odtečie plodová voda a ide sa na vec 😀 😀 😀

mimakro
7. nov 2007

Držím palce, nech všetko dobre dopadne 😀 😎

zuzu13
7. nov 2007

mimakro..dobre to dopadne... 😀 😀 😀
joj...tak sa teším ako ju vybozkávam... 😀

zuzu13
8. nov 2007

ahojte
tak prajem našim malým - veľkým oslavencom len to najlepšie, veľa lásky, zdravíčka a hlavne vždy usmiatych a spokojných rodičov /súrodencov/... 🙂 🙂 🙂

mimakro
8. nov 2007

Zuzu. Blahoželáme Ti, novopečenej mamičke ročného dieťatka(ale rodiť by som ho nechcela 😀 ). A Hanka už chodí. Síce len zopár krokov, ale ide to. Začala pred dvoma týždňami. Zajtra ideme na očné, som zvedavá, pri akom čísle skončíme. 😎

mimakro
8. nov 2007

Lucinke prajeme veľa zdravia, aby rástla všetkým pre radosť a do krásy. Maminke prajeme pevné nervy, aby s prehľadom prežívala všetky Luckine šibalstvá 🙂

anndrea
8. nov 2007

Ahojte maminky a vsetky novembrove babtka. Uz chystate narodeninove oslavy? My sme uz oslavili prve narodeninky 3.11, takze to uz mame za sebou aj s velkou tortou 🙂 Tak zelame vsetkym skorpionikom vela zdravicka a stasticka a maminkam a ocinkom vela radosti a trpezlivosti.

lucna
8. nov 2007

pripájam sa k blahoželaniu!!!! Ja idem dnes do pôrodnice (rovno z nánštevy) 😝 a zajtra sa narodí Danko! 😀 😀 😀

zuzu13
8. nov 2007

ahojte, ďakujeme za blahoželanie...anndrea aj vám prajeme veľa zdravia a lásky...a hlavne pre Sophinku milujúcich a bezstarostných rodičov... 😉

anndrea
8. nov 2007

Zuzu dakujeme velmi pekne za blahozelanie. Blahozelame tiez Lucinke k dnesnym narodeninkam a Dankovi k zajtrajsim 🙂

adelia
8. nov 2007

Ahojte,
všetkým novembrovým drobčekom - oslávencom a oslávenkyniam srdečná GRATULÁCIA!!! 😀 😀 😀

anndrea
8. nov 2007

Ahojte maminky. Uz ked sme pri tych spolocnych terminoch tak len skusobne patram ci sa nahodou nenajdu v tomto fore maminy ktore rodili koncom oktobra alebo prvy novembrovy tyzden 2006 na Antolskej. Ja som lezala tyzden pred porodom na rizikovom, kde som bola na izbe s dvoma velmi milymi kockami, jedna cakala dievcatko a druha chlapceka a velmi dobre sme si spolu rozumeli. Zial nemame na seba kontakt. A po porode, rodila som 3.11. som lezala na izbe s mamickou ktorej sa narodil Filipko a s druhou mamickou ktora mala Kvetku. Tak ak ste sa nahodou spoznali, prosim napiste. Aj ine maminy ktore sa v tomto case nachadzali v porodnici na Antolskej v Bratislave.

zuzu13
8. nov 2007

hmm...ja som rodila v Martine...tak asi som to nebola ja 😀 ale je to fuk...hlavne, že termín sedí 😀 😀 😀
takže Danielko zajtra???super...značím si 😀

anndrea
8. nov 2007

Ten rok tak rychlo preletel, ze sme si to ani neuvedomili...a dakujeme adelii za gratulaciu 🙂 Inak aj ja budem mat narodeniny 13.11 len o par rokov viac 😎

zuzu13
8. nov 2007

xixixi anndrea faakt...len o pár... 😀

zuzu13
8. nov 2007

ja som mala 13.10. tiež len o pár viac 😀 😀 😀

anndrea
9. nov 2007

Dobre ranko novembrove babatka, tak kto dnes oslavuje prve narodeninky? Pochvalte sa 😵

lucna
9. nov 2007

Danko oslávi dnes o 19.20 😀 😀 😀
Oslavujeme celý víkend. Najprv rodina z manželovej strany, potom moja. Z kapacitných dôvodov. Keby sa Danko narodil v lete, tak by to bola garden party 😠 . Teraz by nám vonku niečo odmrzlo....Je mi z toho do palču, ako ten čas ubehol. Ak to takto rýchlo pôjde ďalej,predstaví nám frajerku... ☹

všetkým oslávencom a oslávenkyniam všetko najnajnaj 😀 😀 😀

zuzu13
9. nov 2007

Danielkovi prajeme všetko najlepšie...cmuk 😉

mimakro
9. nov 2007

Všetkým všetko naj! Ja sa ešte gúľam, ale podľa pocitov (na čo si tak matne spomínam 😠 ) by som už rodiť mohla. Mám kamošku, ktorá bežne váži 120 kg. Ja som ani zďaleka toľko nemala, ale ledva som sa hýbala. Nám začína maratón osláv. Najskôr dedo(6.11.), potom Hanka (23.11.), potom Ondrejko(30.11.), potom babka Eva(24.12.) a nakoniec Ondrejko (29.12.). Ešte som zabudla 11.1. manželova babka a 28.1. moja babka a 13.2. moja mamina a 18.2. moja sestra. A potom... je toho ešte dosť. Však my celý rok oslavujeme! 😀

zuzi3
9. nov 2007

čaute maminy, včera som niečo pozerala na tejto stránke a zistila som že tu existuju aj takéto stretnutia, mám syna, ktorý sa narodil v novembri, presnejšie 1. 11. o 1 hod., tak sme asi najstarší medzi novembrovími. 🙂 Lubko mal omotanu pup. šnuru 2 krát, tak bol celý čierny a prežil len tak tak, mal aj zlomenu klučnu kosť, aj zrazeninu v nadobličke, a aj zápalove ochorenia z mojho streptotoka a aj mal žltačku, silnu (6 dni pod svetlom), tak som preplakala v pôrodnici viac než dosť. Tak nerada spomínam na to obdobie, bolo ťažke, som rada že už je taký velky. Ako som to tu tak čítala, tak naše deti mávaju v rovnaku dobu choroby, aj my sme boli chorý presne v tom období, ako ste tu písali viaceré, že ste choručky. Chcem zapriať všetkým detičkám len to najlepšie a najkrajšie 🙂 a maminám aby mali z detičiek len a len radosť a už nikdy, žiadne choroby. 😉 Tak sa babky majte a dufam že ma medzi vás príjmete. 🙂

mimakro
10. nov 2007

Zuzi3 super, že sme sa všetky našli. Vitaj medzi nami. Muselo to byť asi strašné. Tá bezmocnosť. Ondrejko mal ako 14dňový 40-ky teploty, čo v porovnaní s Tvojim prípadom asi nič nie je, ale pre mňa to bolo hrozné. Veľmi som sa bála. Už je to dávno preč, ale tie pocity si nerada pripomínam. Z Lubka máš už veľkého chlapa. Bude asi naším vodcom, keď je tu najstarší 😉 . Ale iba virtuálne. Keby sme dali dokopy naše ratolesti, určite by sa našli aj o dosť mladší, čo by to s radosťou viedli(a ktovie kde doviedli 😀 ). Dodatočne mu prajeme všetko naj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre