Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
3. mar 2008

mimakro, tak ste mali rušno....prajem skoré vyliečenie...
ja od včera ležím, dnes idem k dr., lebo som ako dolámaná...bolí ma celé telo, kašlem, kýcham...jednoducho paráda 😠

mimakro
3. mar 2008

Zuz, detičky sú už OK. Ale ráno mi volal manžel, že aj jeho to chytá. Horšie je, že dnes musel ísť na služobku. Neviem, ako to zvláda ☹ U Teba to vypadá na chrípku. Je to potvora. Cítiš sa, akoby po Tebe prešiel parný valec 😖 . Tak to pekne vylež a najlepšie vraj pomáha vypotiť sa na cudzom tele 😀

zuzu13
3. mar 2008

mimakro...presne tak...parný valec...práve som prišla od dr, takže mám antb, sirup a kvapky...no a ležať a ležať ...vtipné...žena na materskej a ležať, že? 😀 😀 😀

livia76
3. mar 2008

Zuzu13 prajem skoré uzdravenieee 😵

mimakro
3. mar 2008

Minule som tak rozmýšľala, že ako maródi žena na materskej. Predstavte si, že musíte ísť na týždeň do nemocnice. Čo s deťmi? Asi pred mesiacom som chodila po doktoroch a Hanku som so sebou vláčila ako prívesok. Myslíte, že lekári na to brali ohľad? Pekne sme si odsedeli (Hanka aj čosi odspala) tri hodinky v čakárni. A to sa rátam medzi zdravých ľudí. 😉

zuzu13
3. mar 2008

mimakro, no ako už môžeme maródiť...na plný uväzok predsa 😀
je to pravda...nik na to neberie ohľad 😠
livia ďakujem 😉

mimakro
3. mar 2008

Napokon, sme predsa na dovolenke 😎 😖

zuzu13
4. mar 2008

presne tak...na DOVOLENKE...by som ruky "pozlátila" tomu čo to tak nazval 😀 😀 😀

zuzu13
4. mar 2008

tak aby mi nebolo ľúto, tak už aj Lucka má antb.tak sa ideme liečiť vo dvojici... 😉

danciacik
5. mar 2008

Ahojte kočky. Zuzu prajem skoré uzdravenie. My sme včera boli na očkovaní ale Larka sa statočne držala no a ja som bola včera v poradni a lekár ma potešil, lebo čakáme chlapčeka.

lucna
5. mar 2008

Choručkým prajem rýchle uzdravenie. Danciacik, blahoželám 😀 😀 😀 .Mimakro, diky za info 😉 .
Ja si teraz užívam prázdniny, ale radšej by som učila, ako celý deň byť doma.... Danko dá zabrať. Naozaj DOVOLENKUJEME, a to ešte tie, ktoré máte viac ratolestí .... a už si vôbec neviem predtaviť, že by som bola tehotná a starala sa ešte o 1 šidlo 😅

zuzu13
5. mar 2008

danciacik super, gratulujem...takže budete mať párik 😀 😀 😀

mimakro
5. mar 2008

V piatok mi volala kamoška, že sa im akosi zadarilo a budú mať tretie bábo. Ich synček mal koncom januára jeden rok a dcérka mala začiatkom februára šesť rokov. Veru, nezávidím jej. Ja som riešila moje hormonálne problémy a zistili mi, že by som už asi ťažko otehotnela. Našťastie to už neplánujeme. Dančiačik, blahoželám. Máš termín skoro ako moja kamoška(ona má 13.7. na výročie našej svadby 🙂 ). Zuz, dúfam, že budete z toho rýchlo vonku. U nás sa prestriedala jednodňová brušná chrípka. Už sme všetci OK.

lucna
10. mar 2008

Tak, u nás je už po prázdninách, takže som naspäť v práci 😝 . Ako sa majú detičky, už ste vyzdraveli? My to máme teraz perné - nervozita z menenia bytu, takže nie vždy je čas sadnúť za internet 😖 .papa

mimakro
10. mar 2008

Ja som asi pred týždňom vybalila poslednú škatuľu s vecami ešte z rodičovského bytu. Bola 5 rokov zbalená a nevybalená. Veru som tam ponachádzala veci 😀 Dúfam, že už sa nebudeme nikdy sťahovať, lebo od roku 2002 sme sa sťahovali šesťkrát a už mi stačilo 😒

zuzu13
12. mar 2008

ahojte
Lucka je stále chorá, dúfam, že to už skončí...
sťahovanie nemusím...tiež sme sa nasťahovali až..až... 😅

mimakro
13. mar 2008

Predvčerom dostala Hanka teplotu 38,7°C. Včera ju to držalo do poobedia a večer jej už nič nebolo. Na hrudi mala akési drobné vyrážky, aj tie našťastie zmizli. Zuz, držte sa. Hanka mala od konca októbra sople, ktoré ju opustili až v januári. Už som bola z toho večného odsávania mimo(aj moja bránica 😀 ). Tak dobre viem, čo to je "večná choroba". Na margo sťahovania, môjho manžela drží predstava, že si, keď budú veľké deti, dáme postaviť dom podľa našich snov. Tak som mu povedala, že iba v tom prípade, ak budeme na tom ako Boris Kollár, alebo Feďko Flašík 😀

lucna
18. mar 2008

Domček..... aj my snívame.Keby sme mali pozemok, už je postavený, lebo v Kočiciach sú ceny bytov postavené na hlavu - 3 izb. cca 2.500.000 Sk v pôvodnom stave... postavenie domu vyjde lacnejšie, ibaže dovtedy treba niekde bývať. Takže kupujeme byt. 😝 už sme si jeden vybrali, ale nám ho vyfúkli takí, čo vytiahli z vrecka hotovosť - takže sa nervujeme ďalej 😠
Ako vidím , nie som sama, ktorá nemá čas sadnúť za net 😢
Posielam pusinky 😉

mimakro
19. mar 2008

Lucna, my bývame v dome. Prerábali sme (vlastne ešte prerábame a zopár rokov aj budeme) po manželovej babke. Museli sme sa prispôsobiť k tomu, čo bolo. Dom sme dostali zadarmo, tak sme boli radi. Beztak sme do neho veľa investovali a stále si to ešte veľa pýta. Zato nechápem manžela, že by mal ešte na to nervy. Veď všetko na dome robil sám. Do bytu nechcel ísť. Tiež sme mali možnosť zostať v rodičovskom (mama sa druhýkrát vydala a odsťahovala), ale on ani za svet. Neboj sa, raz sa vám podarí bývať podľa vašich predstáv.

livia76
22. mar 2008

Prajeme Vám všetkým pekné sviatky 😀

mimakro
22. mar 2008

Všetkým prajeme krásne aj keď uzimené sviatočné dni 🙂

liliandax
23. mar 2008

ahojte maminy! 😎 pripajam sa k vam, aj ja mam doma novembrove sidlo 😉 Momentalne nemam cas si vas aspon zbezne precitat, ale dufam, ze casom sa spozname lepsie 🙂

vanila
23. mar 2008

Ahojte baby! Tak ja som tiež novinka v tejto teme. ako si vas zbezne citam tak riesite vlastne byvanie co hodnu dobu riesime aj my ale je to nedostupne daleko. Ahoj Liliandax tak som sa prestahovala sem. My sme momentalne chorý a to je viac mrzutejší dufam ze sa stoho uz konecne dostaneme lebo je to uz tyzden. vie ze si moze viac dovolit maminka polutuje tak viac zlobi betar jeden 😉 . 😉

liliandax
24. mar 2008

vanila - ahoj! co je malemu? ☹ Dufam, ze sa z toho rychlo dostanete, aj my sme si toho uzili zaciatkom februara az az. Maly mal laryngitidu ☹ ale chvalabohu za tyzden sme boli OK.

vanila
24. mar 2008

mal silnu nadchu. pred troma tyzdnami mal tiez nadchu doktorka mi nic na to nedala len co som si doma naordinovala nasivin a mucosolvan no nejako neslo prec par dni bol pokoj a vratilo sa top naspat tak uz boli nevihnutne antibiotika. Trosku mi este chrci ako keby to mal na prieduskach ale aj si odkasle tak neviem ci je to uz ok. este doberieme ANT. a ked to bude stale rovnake tak pojdem k dokine. 😒

liliandax
24. mar 2008

a sopliky odsavas? my sme pri tej laryngitide mali strasne hlieny, pomaly nam tiekli aj po brade ☹ tak sme v jednom kuse odsavali a nam velmi pomohli kvapky do nosa Libenar. 🙂
a tiez sme mali ten Mucosolvan, lebo sme mali taky vlhky kasel
Drzim vam palce, nech vas to uz rychlo prejde, aby sa maly netrapil, lebo sa pritom trapi cela rodina 😒

vanila
24. mar 2008

no sopliky neodsavam nemam sancu uz sme mu raz aj nos nasupli lebo tak sa hadze. on ich stale vykichoval tak nebolo potrebne stale kychal a ja som nestihala mu sople utierat. 😒 😒 😉

liliandax
24. mar 2008

odsavali ste tou odsavackou na vysavac? 😉

mimakro
24. mar 2008

Vitajte medzi nami 🙂 Partizánske? To sme skoro susedy, ja pochádzam z Topoľčian. A v Rimavskej Sobote som pracovala. Hanka mala v minulom roku sople, ktoré trvali 2 mesiace. Nakoniec to prešlo, ale vyskúšala som Coryzaliu (homeopatiká) aj Sinupret. Našťastie bez atb, k lekárke som ani nešla, lebo občas mám pocit, že atb dáva na všetko ☹

vanila
25. mar 2008

liliandax nie este sme neskusali. ale sem tam uz aj vyfukne sam do vreckovky ked mu ju dam tak ju asi uz ani potrebovat nebudeme. 😉 ale dnes uz to vyzeralo lepsie no aj tak musime ist zajtra k dokine lebo sa z niecoho vyhadzal a skriabe sa. Ahoj mimakro... dakujem za privitanie. a tie homeopatika mozu byt aj bez odporucania lekara? Ak ano tak ich vyskusam nabuduce. 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre