Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

livia76
6. okt 2008

😒 Lesinka sa dnes zobudila s teplotou ☹ tak zase niečo nepríjemné po dovolenke 😕 asi som sa včera tešila predčasne 😉

zuzu13
6. okt 2008

livia, nech je malá rýchlo fit..

livia76
6. okt 2008

😅 zuzu dík, len sme mali ísť dnes pozrieť Mimu / mimakro/ s Hankou na Kramáre do nemocnice 😔 a nejak nám to spravilo škrt cez rozpočet 😵 ale vraj Hanka znáša vyšetrenia celkom fajn 😅 -asponže tak 😵

kiwuska
6. okt 2008

ahojte, lv, pozdrav mimuu a hanku aj od nas. 🙂

livia76
7. okt 2008

😀 😀 pozdravy odovzdané, Mima ďakuje 😵 😵 😵 😵

zuzu13
8. okt 2008

jeej aj ja pozdravujem... 😀

mimakro
8. okt 2008

Babky, sme konečne domáááááááááááááá. Hanka všetko zvládla. Ani po narkóze veľmi nevystrájala, zle jej nebolo. Najhoršie bolo, že od pondelka večera, do utorka obeda nesmela ani jesť ani piť. A potom ta infúzka...Ale bolo to bez cirkusu, to väčšie deti inak vystrájali. O pol roka ideme na kontrolu, začiatkom decembra ešte raz na Kramáre k MUDr. Bzdúchovi (pediater). Vlastne ani neviem načo. Však čo nové mi povie, čo ešte neviem? Ale keď nás objednali, tak ideme. Všetkým vám ďakujeme za podporu. Moc to pomohlo. Aj za pozdravy. Livka, škoda, že naše stretnutie nevyšlo. Snáď je už Lesinka v poriadku. Teraz je dosť všelijakých viróz. Raz je vonku zima, raz teplo. A nielen deti také obchádza. Aj dospelí sú dosť chorí. Lucna, opäť vitaj. S nastúpením do práce som už pevne rozhodnutá. Ja poznám môjho budúce zamestnávateľa ešte zo študentských čias. HPL laboratória sú v Devínskej Novej Vsi a ich konateľ je bývalý absolvent Prif UK. Našťastie je to človek so srdcom na pravom mieste a nemá problém zamestnať mamičky po materskej. Bývalá spolužiačka z krúžku robí v MIKRO-K v Komárne. To mu tiež patrí (a okrem toho aj niekoľko ďalších labákov na Slovensku). Najskôr ju dal na 4 hodiny, aby sa mohla zžiť s novou prácou. Jemu nevadí, keď si jeho zamestnanci dopĺňajú vzdelanie. Takže 5 rokov ničnerobenia si idem vynahradiť. Tak dúfam, že to vyjde.

zuzu13
10. okt 2008

mimakro, som rada, že ste už domka a v poriadku...

livia76
10. okt 2008

🙂 jej Mima,to je fajn,že ste už domka Hanka je hrdinka 🙂 🙂 🙂 Lesia je už ok trvalo to 3 dni a ako prišlo-tak odišlo. Dnes som si bola pre výsledky na gyn. z cytol. mám výsledky 2-3 😒 takže mi robili nové stery a budúci týždeň dalšie vyšetrnia 😔 😔 nič príjemné. Som z toho mierne vykoľajená-mamina sa teraz totiž momentálne lieči z rakoviny krčka maternice-chodí na ožarovania 😒 a teraz mám zlé výsledky aj ja 🤐 hmm no uvidíme- Len nech máme deťúrence zdravééé 😅 😅 😉

mimakro
12. okt 2008

Livka. Ja som mala tiež 2-3. Bolo to 2 mesiace po pôrode. Dostala som antibiotiká (bola tam nejaká infekcia) a kontrolný ster bol už OK. Držím palce, nech to u Teba dobre dopadne.

livia76
12. okt 2008

🙂 jej Mimakro to je fajn povzbudenie ďakujem 😵

newyorkgirl
22. okt 2008

ahojky kocky 🙂 ja sa tu moc neukazem, ale myslim na Vas aj dietky kedze uz sa blizi nas mesiac a bude sa tu hromadne oslavovat 😀 my sme momentalne v Anglicku a zatial si len zvykame sme tu cosi vyse mesiac ale celkom sa nam paci aj Nikolka uz zacina cosi hovorit po anglicky takze celkom fajn, drzte sa vsetky aj s detickami, hlavne zdraviiiiicko 😵

mimakro
24. okt 2008

A čo vás zavialo tak ďaleko od domova? Nikolka je šikulka. Ona už rozpráva po anglicky a Hanka ešte ani po slovensky.

lucna
24. okt 2008

No , naozaj sa nám to blíži. Danko už budúcu nedeľu sfukuje 2 sviečky. Čo sa týka rozprávania, tak Danko má plé ústa slov. Dokáže porozprávať, čo robil doobeda, kým mamka bola v práci, čo chce, kam chce ísť, čo chce jesť, bez toho, aby som sa niečo pýtala - niekedy je to smiešne, lebo " nabonzuje" aj to, čo by som nemala vedieť, čo sa dialo počas mojej neprítomnosti 😀 😀 , takže tatko to nemá ľahké.
U každého je to iné. Poznám deti, ktoré nepovedali slova takmer do dva a pol roka, ale potom sa to z nich vysypalo naraz. 😉

mimakro
28. okt 2008

Tak týmto ma tiež strašia. Že buď rada, že ešte nerozpráva. Keď začne, tak sa jej ústa nezatvoria a pod. Lenže mne to hmkanie už poriadne lezie na nervy. A keď niekedy neporozumiem jej intonácii a mimike, tak má z toho nervy. Energiu, ktorú by dala do rozprávania, bohužiaľ míňa inde. Takže doma máme permanentne ako po výbuchu bomby, už sa objavujú popísané steny a nábytok, o rozobratých hračkách ani nehovorím. Dosť ma deprimuje, že iné deti v jej veku recitujú básničky a ona je ako nemá. Tak snáď po druhom roku...

livia76
28. okt 2008

🙂 ale Mima kto sa ich za pár rokov bude pýtať, kedy začali rozprávať. 😵 niekedy je aj to stresujúce, keď máš doma ,,bonzáka" čo všetko vytrepe, keď sa tatinko vráti z práce 😉 Bratranec mal až 3 roky keď začal súvisle rozprávať a dnes je to len úsmevná rodinná príhoda-ked sa ho spýtali prečo nerozprával, povedal, že sa mu nechcelo-aj tak mu vraj všetci dali čo chcel 😀 😀 😀 😀

newyorkgirl
29. okt 2008

mimakro, nas tatino uz rok a pol pracoval tuna, domov chodil len len obcas, tak sme sa rozhodli zatial prestahovat sem za nim
nasa Nika je tiez z tych ukecanych deti, to ma asi po mne 😅 ale tiez poznam deti, ktore este nic nehovoria len ukazuju prstekom, je to fakt individualne, tak musite byt trpezlivi rozpravanie pride samo casom 😉

zuzu13
29. okt 2008

ahojte
newyorkgirl, pekne od teba, že si sa ozvala 😀
veru, za chvíľku máme doma dvojročné detičky... 😀

newyorkgirl
29. okt 2008

jeeej zuzu vidis, akurat si dnes vravim ze aj do oktobra musim kuknut, kedze som termin mala 30.10. a viac som pisala tam veru 😅 este ako tehulka, kedze potom uz volny cas nebol az tak 🙂

zuzi3
31. okt 2008

Maminky ahojte, tak mi už zajtra máme 2 rôčky!!!!!!!!!!!! 🙂 Bože, kedy to ubehlo? 😲 Oslavovať budeme v nedelu, idem piecť tortu, tak uvidím či sa mi podarí, malý je zaťažený na autá, tak idem upiecť asi auto. Dám vedieť ako dopadla oslava, zaial papa

zuzu13
3. nov 2008

ahojte
tak nám začína mesiac osláv 😀
zuzi3, Lubkovi prajeme všetko najlepšie k narodeninám...je prvý v novembri, tak nám to pekne odštartoval 😉

mimakro
3. nov 2008

Zuzi, Lubkovi všetko naj. Aby ste zneho mali iba kopec radosti. Hanku už v predstihu učíme aspoň ukázať, koľko má rokov. Veru, ubehlo to.

livia76
3. nov 2008

😀 aj my sa pridáááávame všetko najlepšie 😀

kiwuska
4. nov 2008

jeej aj my sa pridavame vsetko naj k druhemu rocku,lubkovi. my to budeme uzatvarat 30teho. aj sem dam link na video, ako je to s dvojkami. to tancuju na lord of the dance 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=6CLRJbx1IvE
livia76
4. nov 2008

🙂 kiwuska 😀 😀 😀 😀 video faaak supeeer 😉

zuzi3
4. nov 2008

Jéj, maminky dakujem, ste zlate 🙂 oslava dopadla super, malý toho podostával až až....

newyorkgirl
6. nov 2008

ahojky kocky 🙂 tak my dneska vypekaaame tortu a budeme oslavovat zajtra o den skor, lebo nas tatinko robi cely vikendik a Nikolke vychadzaju narodky na sobotu, mala uz sa tesi, tak som zvedava ako to dopadne s tym pecenim, lebo tuna maju iba hladku muku a nemam este mixer, takze to bude take provizooorne 😀

mimakro
6. nov 2008

Kiwuska, malí sú stobodoví. Treba sa ozvať Michaelovi Flatleymu a poslať mu toto video. Určite ich zoberie 😉

mimakro
6. nov 2008

NYG, však aj z hladkej múky sa dá. Alebo skús nejakú nepečenú - smotanovú s piškótami, alebo jablkovú. Nikolke to určite vadiť nebude. Ja tiež budem robiť nepečenú.

zuzu13
6. nov 2008

aj my máme ocka cez víkend v práci...ale len do 13,30...takže v sobotu oslavujeme 😀 😀 😀
ale sme prechladnuté obe, tak dúfam, že nás to nezloží...ja idem domov z práce, lebo ledva vidím...tak sa idem liečiť....v pondelok som tu ako na koni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre