Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

mimakro
7. nov 2008

Tak aby som nezabudla - Lucke všetko naj, naj, naj. Ja sa idem dať zajtra ostrihať a zafarbiť k nejakému mladému kaderníkovi. Som zvedavá, čo mi z mojich vlasov vytvorí. Len aby som ešte nemusela s plačom utekať mojej kaderníčke 😖

kiwuska
7. nov 2008

ahojte, nestacim sledovat narodky, ale vsetkym co ich mali abudu mat prajeme s jankom a kubkom mooc radosti, zdravia a lasky, cmuk 😉

kiwuska
7. nov 2008

mima, ja mam celkom rada zmeny. urcite to budes mat pekne.

zuzu13
8. nov 2008

ahojte, tak dnesnym oslavencom vsetko naj...naj...naj...my sme uz na svete 😀 😀 😀

livia76
8. nov 2008

Lucka 😀 😀 gratulujeme 😵

zuzu13
8. nov 2008

...kujeeeem... 🙂

newyorkgirl
9. nov 2008

teeda kym som vyhrabala nasu teeeemu 😀 zuzu tak aj tu este raz vsetko naj 😉 nasa mala je uz ako pubertacka, uz to ani poobede nespi a vecer chodi o 22 co ja zaspavam skor od unavy uz jak ona vazne 😲

zuzu13
9. nov 2008

NY to nejako skoro 😀 my zatial spinkame v pohode...aj ked sa stane ze povie nechcem spinkat...no a nespi...ale potom vecer je 19,00 a dieta spi 😀 ale inak rano vstava okolo 7-8 na obed ide spat okolo 12,30 spinka 2-3 hodky a vecer o 20,30 je doma klidek...tak ja som spokojna 😀
no a aj vam este raz vsetko najlepsie 😀

newyorkgirl
9. nov 2008

no my strasne spime teda v poslednej dobe, poobede velmi malo, vcera som ju vzala aj von do kocika ze zaspi a zaspala po dvoch hodinach az vonku a spala iba 20min 😒

zuzu13
9. nov 2008

newyork...mal je kocka...darcek dostala super...to ma pripravu na mladsieho surodenca? 😅 😀 😀 😀

lucna
9. nov 2008

ahojte. už máme oslavy za sebou. dnes o 19. 20 sme oslávili presne 2 roky!!! 😀

zuzu13
9. nov 2008

lucna blahozelam 😀 😀 😀

kiwuska
10. nov 2008

vsetko naj naj naj´danielkovi. lucna daj foto torticky. pre inspiraciu. boze ja asi objednam, alebo babina? mam akurat vtedy skolu aj cez vikend. budem koncit v nedelu na obed a poobede budeme oslavovat. ach joj. ale nevadi zvladneme. 😉

katrin
12. nov 2008

ahojte, gratulujem všetkým oslávencom 🙂
dúfam, že sa máte všetky dobre, že detičky rastú a poslúchajú 🙂

.... už som myslela, že táto téma "vykapala" 🤐 😀

livia76
12. nov 2008

🙂 🙂 gratulujeme všetkým tohtotýždňovým oslávencom 🙂 🙂 nás to čaká až o týždeň 😀 😀 😀 prajeme pekné oslavy 🙂

zuzu13
12. nov 2008

katrin...nevykapala...a oslavenco prajeme vsetko najlepsie 😀 😀 😀
no a my sme chori...Lucka horuckuje od vcera...ma zapalene hrdielko...antb...tak....tak....
takze vsetci dvojrocni nech ste zdravucki 😀 😀 😀

zuzu13
14. nov 2008

baby uz ste boli na ockovani v 2r.???priplacali ste si za novu vakcinu, alebo ste dali zaockovat klasickou...? 🙂

livia76
22. nov 2008

Gratulujeme dalším oslávencom 😀 😀 😀 😀 😀

mimakro
22. nov 2008

Zuz. A čo sa očkuje v druhom roku? My ideme až v treťom (hexavakcína). Ale Hanku chcem dať proti kliešťovej encefalitíde. Vakcíny už mám v chladničke a konečne sa ochladilo. Dnes som absolovala maratón príprav na zajtrajšiu oslavu. Som úplne hotová. Livka, Lesinke všetko naj, naj, naj. 🙂

kiwuska
23. nov 2008

dobre ranko a vsetko najlepsie hanicke k narodeninam, nech je zdravucka a nech v zivote stretne mooc dobrych ludi. to zela kiwuska s jankom a kubkom. my oslavujeme presne o tyzden. akurat to vyslo, ze mamae v piatok, sobotu a asi aj nedelu doobeda skolu (sme si takto nasetrili jeden predmet za semester kvoli chorobe prednasajucej). tortu objedname, moja stara mama uzasne pecie tak slubila, ze urobi este nejaky rez a slane a misy sparavim narychlo.
pekne si uzite oslavu.

zuzu13
23. nov 2008

ahojte
aj ja prajem vsetkym dvojrocnym vsetko najlepsieeeeeeeeee 😀
mimakro neviem, ale asi je to to ockovanie co je po dovŕšení 2. roku života a dovŕšení 5. roku života: vakcína proti záškrtu, tetanu a čiernemu kašľu 😅 ale nie som si ista...ideme 4.12. ockovat...tak ti potom napisem 😀
u nas krasne nasnezilo, tak sme sa doobeda vysantili na snehu... 😀

mimakro
23. nov 2008

Ďakujeme všetkým za prianie. 🙂 Už sme po oslave. Našťastie, lebo mám toho dosť. Na budúcu nedeľu je Ondreja, takže oslavujeme zase (syn a švagor). Zuz, u nás je to očkovanie v treťom a šiestom roku. Možno to každá lekárka má inak. Naša takto. Kiwuska, ja som piekla včera celý deň - oštiepkové tyčinky, jablkový krémeš. Robila som salámový šalát a dnes aj obloženú misu (syr a zelenina). Asi by som cukrárka nemohla byť. Po celom dni na nohách som bola ako zbitý pes.

kiwuska
23. nov 2008

mima, mohla by si dat recept na tycinky? dik

livia76
23. nov 2008

😀 Hanke gratulujeme 😵 😵 o oslave ani nehovorte ja som sa s ozdobovaním torty ,,hrajkala,, 1,5 hodiny 😀 😀 😀 😀 a Lesula ju mala v ,,paži,, 😀 😀 😀 😀 hlavne ,že boli darčeky 😵 😵

mimakro
24. nov 2008

Livi, tá torta bola fantastická. Ja by som to tak nedokázala. Kto Ťa to naučil? A ako to robíš? My sme mali iba takú obyč. Svokra robila, ale bola veľmi dobrá. Kiwuska, pošlem Ti do IP.

zuzu13
25. nov 2008

dobré ránko... 😀
livia, pekne si sa vyhrala s tortou 😀
my sme včera s Luckou napiekli medovníčky, tak to rozvoniavalo po celom byte...vianočne... 😀

livia76
25. nov 2008

🙂 milé že sa aspon vám páči-dievčatá-oslávenkyňa tortu odignorovala 😀 😀 😀 ale vraj bola mňam-dobrá-tak aspoň to 😵 nieje to nič svetoborné-kúpim marcipán -zafarbím potravinárskym farbivom a inprovizujem 😅 -čo ma práve napadne-alebo beriem inšpirácie na stranke - artmama.sk- sekcia torty-tam je čo obdivovať 😵

mimakro
25. nov 2008

Že improvizujem 😉 Tvoja improvizácia = moje cukrárske maximum. Inak myslela som, že marcipán robiš doma. Mne nikdy nenapadlo, ho kúpiť. Lebo domáci neviem. Teda možno by som aj vedela, ale nemám recept. Zuz, Lucka vyzerá tak na tri roky a nie dva. A rozumu má ako školáčka. A naj fotka je tá, ako sa teší bábike. Veru, je to už veľká dievka. Ozaj, aké máte moemntálne miery? Presnejšie vaše detičky? My 89cm a 13,9 kg. V pondelok idem na pohovor do toho labáku, čo som tu spomínala. Pohovor je v Blave, v ústredí. A ešte aj s Hankou ideme na detské na Kramáre k nejakému primárovi na vyšetrenie. Takže mám zase o zábavu postarané. A ak to dobre dopadne, od januára budem pracujúca matka. Už sa "teším" na nestíhačky 😝

zuzu13
26. nov 2008

mimakro, veru je dievka riadna...a miery???jej neviem 😅 pomeriam a napíšem...
ako je to u vás s otázkami detí?my máme otázkové obdobie...na všetko sa pýta... keď sme boli von sa pýtala kde je trávička? no potom padla otázka prečo sneží? potom si spravila guľu a doniesla ju bračekovi domov...no a keď sa začala topiť, tak spustila rev...prečo sa stratila???no tak máme veselo... 😀 😀 😀

livia76
26. nov 2008

88cm, 11,5 kg 😀 mima, dajte vedieť,ak budete mat v BA čas na stretko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre