Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
8. jan 2009

livia dakujeme....no my sme dnes 15 rokov svoji a o mesiac 20 rokov spolu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani sa to nezda, ze je to tolko rokov....len tie deti....Vito bude mat 15r....Lucka 3....strasne to leti....az mi je to luto ☹
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kiwuska
8. jan 2009

zuzu blahozelam, to uz fak je co oslavovat 🙂

zuzu13
8. jan 2009

kiwuska dakujeme 😀

mimakro
8. jan 2009

Zuz. Blahoželám. Nech Vám to vydrží až do smrti (teda do stovky 😀 ). My budeme tento rok oslavovať 8 výročie sobáša, ale poznáme sa od 14 a ako pár sme od 18. Kurňa, fakt to letí. Livka, tie šaty idem kuknúť. Dnes som bola aj v požičovni. Tak ceny sú okolo 1900Sk. Mne sa to zdá drahý špás. Ale uvidíme.

mimakro
9. jan 2009

No ohromnú vec som tu napísala. Tento rok budeme oslavovať siedme výročie sobáša. Zas až tak rýchlo ten čas neletí 😀 . Ale keď si predstavím, že Ondrejko bude za rok a pol školák, tak to teda ide riadne. Však len čo by to včera bolo, čo sme prišli z pôrodnice. Ja vytrasená prvomama. Teraz je to už pohodička. Ale každé obdobie má svoje čaro. 🙂

livia76
10. jan 2009

🙂 dnes sme konečne Lesinke ostrihali vlnité babatkovské vlásky 😅 dlhý čas odolávala, že chce mať vlásky ako mama a dnes pekne poprosila-mama, ostrihaj mi vlásky 😵 šteklia ma- ja celá nadšená schmatla som nožničky a bolo-len tatinkovi bolo chvíľku ľúto 🙂 🙂 - no teda aj mojej mamine, keď jej malá do telefonu oznámila-GiŤA-už nemám vlásky stružlinky 😵 -ták a máme po bábatku-máme slečnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimakro
10. jan 2009

Videla som fotku. Zlatučká je aj bez tých stružliniek. 🙂 A pekný chvostík má. Chce nosiť sponky a chvostíky? Kiwuska, máš Ty teda veľkých chlapov. Len ja by som mala ohromný problém. Mne sa na tých fotkách zdajú úplne rovnakí. Mňa by ľahko prekabátili, že ktorý je ktorý.

livia76
11. jan 2009

😀 😀 😀 tam je ešte pred ostrihaním 😀 😀 😀 sponky sú jej úhlavný nepriateľ 😵 😵 vlásky má po tatinkovi-jemnučké Hanka má krásne vlásky, vyzerajú že sú hrubé a husté 🙂 Zuzu-teda aj Lucka má poriadne copule 😀

kiwuska
11. jan 2009

ahojte,
mima, ja teraz chapem ako rodicia vzdy vedeli rozoznavat dvojicky. oni su v urcitych detailoch odlisni, a to asi pozna ten, kto je s nimi dlhsie. 🙂 vcera sme mali taku veselu prihodu. chlapci dostali na vianoce macika, urcite ho poznate, ked ho chytite za usko povie usko, jedno ma tusim cervene, tak potom povie cervene usko, atd. vcera chytil kubo janka za nohu a hovori>:zelena packa 😀 , nasim chlapcom dost rychlo rastu vlasky a maju ich aj huste, srtihali sme uz aj desatkrat prvy krat ked este nemali rok. 🙂

mimakro
12. jan 2009

Hanka má husté vlasy, od narodenia jej vôbec nevypadali. Nemá ic veľmi hrubé, ani veľmi tenké. Také normálne. Tiež uvažujem , že jej ich podstrihnem. A potom aj ona príde o stružlinky 😒 Kiwuska, s deťmi sa nenudíš. Z vlášť, keď sú dve. 😉

kubko
13. jan 2009

AHojte novembrovky, mohla by som vas poprosit o jednu informaciu? Velmi by ma zaujimalo aku velkost zimnych bundiciek nosili vase pokladiky minulu zimu a tuto zimu. Dakujeeem za vase odpovede novembrovka 2007

livia76
13. jan 2009

Kubko-minulý rok 80 teraz 92 😉

kubko
13. jan 2009

jee a este mozem aku velkost cizmiciek ste nosili minuly rok a aku nosite teraz?

livia76
13. jan 2009

no naša Lesinka má na svoj vek extrémne malé nohy- Minulý 19 teraz 22 😀 😀

livia76
15. jan 2009

🙂 kde ste kto ??? vo februári sme sa s Lesiou prihlásili na plávanie ako babatká sme to nestihli tak aspoň teraz-dúfam, že do toho nepríde žiadna choroba konečne nejaká aktivita 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mima,už som ťa na MMB vypátrala 😉 😀 😀 😀 😀 😀

livia76
18. jan 2009

😀 😀 😀 píšem si tu sama so sebou 😀 😀 😀 😀

zumi99
18. jan 2009

ahojte mozme sa k vam pridat?

livia76
18. jan 2009

🙂 vitaj Zumi a Lili 😉

zumi99
19. jan 2009

🙂 dakujeme

zuzu13
19. jan 2009

ahojte
zumi vitaj al s Lili 😉

mimakro
19. jan 2009

Jasné. Zumi vitaj. Aj s Liou. Naša suseda má vnučku Lianku. Pre Kubka: minulý rok sme mali 86 a tento rok 98. Ale ja to vždy kupujem o čosi väčšie, aby sa dal pod vetrovku obliecť aj hrubší vetrík. Noha minulý rok 20 a tento rok 24-25. Livka, už som si Ťa aj ja MMB našla. Inak Hanka má presne také isté plavky aj chlpatú vestičku z Nextu. Vy ste ju už predali, ona ju ešte nosí. U nás žiadne plávanie nehrozí. K spestreniu nášho dňa patrí návšteva škôlky. Tam sa vždy Hanka pohrá, zvyká si. Zase beriem antibiotiká. Teraz preistotu angína. Včera som musela ísť na pohotovosť, lebo som nedokázala prehĺtať. Tá bolesť bola otrasná. Nechápem, čo sa to so mnou deje. Ja vôbec nebývam chorá. Čože už starnem!? 😀

kiwuska
19. jan 2009

ahoj zumi, vitaj. \
mimakro sa skoro vyzdrav. to hrdlo vie byt neprijemne. pamatam, ze raz ma tak bolelo, ze som si myslela, ze aj sliny budem adsej vypluvat ako prehltat 🙂
chlapcov som mala par dni u svokry bolo im super, boli vonku mali vybeh ale mne uz bolo smutno. dala som aj fotky mojich snehuliacikov. som strasne rada, ze nam rodina takto pomaha, ved uz len do leta, ked sa mi podari dokoncit skolu. ...

livia76
19. jan 2009

Mima, pekne sa uzdrav-šalviový čajík je na hrdlo super.Kiwuška-no paráda že vaši drobci vedia byť aj mimo domu a rodičov- skončí škola a užijete si to- naša krpaňa teda nevie nikde spať bezomňa-teda bez mojich vlasov 😵 neviem čo bude, ak raz pojdem trebárs do nemocky 😨 😀 😀

zumi99
20. jan 2009

livia76 - s vlasmi to mame u nas rovnake...lianka zboznuje tocenie vlasov na prstik, vtedy vieme, ze je unavena, co sa tyka spanku, tak sa nam podarilo ju naucit zaspavat samu v postielke, no pocas noci sa pyta k nam a tak, do rana spi pri nas.

Asi uz kazda z vas rozmyslala nad skolkou. My by sme chceli dat Lianku v septembri 2009, ako planujete vy?

livia76
20. jan 2009

Zumi, aj my nad škôlkou uvažujeme od januára 2010 práve sa chystám,že sa pôjdem opýtať v okolí máme 3 škôlky, tak zvažujeme do ktorej 😉 Súkromná za 8000 sa mi zdá trošku dooosť prehnaná,tak skúsime štátnu zápisy sú teraz vo februári 🙂

zumi99
20. jan 2009

u nas je to zle so skolkami...byvame na dedine je to na skok od Bratislavy a mame tu 2 skolky a kedze sa dedina stale rozrasta a mladych rodin pribuda tieto skolky uz nestacia a maju plne stavy, no krsna Lianky nastastie v jednej z nich pracuje, tak sa mozno jedno miesto najde, no uvidime...ja potrebujem mat istotu, takze musim sa opytat aj v bratislave 😉 ....co sa tyka sukormnych je to dost drahe... 😒

kiwuska
20. jan 2009

ahojte, aj my rozmyslame ze by sme chlapcov dali do skolky. nic nove nepisem ked poviem ze je to problem, ja som chcela uz na jar aspon doobeda, by mi to pomohlo kvoli uceniu sa na statnice a pisanie dplomovky. no neviem, neviem

zuzu13
21. jan 2009

ahojte, my sme sa už boli aj pozrieť v školke...Lucka ide od 2.11.2009.... 😎

zumi99
21. jan 2009

kiwuska - tak to ti verim, ze takto rozmyslas...ja som mala stastie, ze mam mamu na dochodku a byva hned vedla nas a pri pisani diplomovky a uceni sa na statnice mi malu mohla strazit...koncis druhy stupen vysokoskolskeho vzdelania?

kiwuska
21. jan 2009

ano zumi, uz treba len vydrzat tych par mesiacov. fakt pomahaju vsetci, a chlapci uy mali dva rocky tak by hadam na par hodin denne vydrzali, len ci ich zoberu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre