• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
Livka, akože na námestí? Rodinný dom? Ja som celý čas bola v tom, že máte chalupu v nejakej zapadnutej oravskej dedinke - kde sa zastavil čas. Však objasni čo a ako. Inak po novom máme doma Haemophilus influenzae - v nose môjho syna. Mne sa zase ozýva hrdlo a Hanke zase začína tiecť oko. Ja netuším, kedy toto nabere konca. Ja mám iba sestru, mladšiu o 2,5 roka - slobodnú bezdetnú s frajerom. Manžel má o rok mladšieho brata (slobodný bezdetný s frajerkou), o 2,5 roka mladšiu sestru (na papieri vydatá v Nemecku, bezdetná) a o 10 rokov mladšieho brata (slobodný bezdetný s frajerkou). Takže potenciál tu je, iba ho prebudiť.
30. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: jaj to mi je ľúto, stále vás čosi obchádza-dúfam že čoskoro vyzdraviete :wink: My máme potenciál ešte vo švagrovi-má 36 je bezdetný,rozvedený a má super frajerku :slight_smile: tak dúfam, že sa niečo zadaríí :dizzy_face: -bývame v jednom paneláku, tak to máme k sebe blízko-len máme zatiaľ spoločné len priezviská :grinning: keďže nemajú deťúrence, majú úplne iné zaujmy :wink:
..no a s tým domom-mamina bývala v paneláku, a manželík sa rozhodol, že chodiť na Oravu do paneláku je trapošina :grinning: :grinning: , tak byt predala, spoločne sme kúpili starší dom v tichom centre Tvrdošína ona má samostatný byt dole, my svoj hore :dizzy_face: -Na jar ideme dať do poriadku záhradu, nech si je kde posedieť :wink: -takto sa splnil sen mojej mamine, že konečne býva v dome, a my tam teraz chodíme stále, pretože máme tiež svoje súkromie-takže tak :grinning: :grinning: bbbrrruuuu nocku :dizzy_face:
30. jan 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy.Tak to ubytko je pekne.Ja som sondovala aj ine kôli dovolenke ale toto sa mi paci aj cenovo. Asi som pozerala slobo.Pekny vecer a vikend :slight_smile:
31. jan 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvaaaaaaaaaaaa
...breee raaanko...
hlasim chore obe deti...Lucka chrci, ma poriadny kasel, v noci mala aj trochu zvysenu teplotu...Viktor kasle...tak uz mam plan aj na zajtra...doobeda s detmi k dr...a potom tyzden volna v praci :grinning:
kati, ja som pozerala cenovo vyhodne ponuky a hlavne nech to je od mesta dalej...inak na tej stranke je neskutocne mnozstvo...ja som prisla len po 10 str... :sweat_smile:
1. feb 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo...kde ste kto???
boli sme u dr. Viktor len zapalene hrdlo, kasel, sople...zato Lucka...laryngitida...od 3,30 sme hore co mala taky zachvat kasla...teploty...ale uz spinka...kazdu chvilku sa na nu chodim pozerat... :frowning2:
2. feb 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz, to mi je ľúto. Dúfam, že sa rýchlo z toho dostanete. Nie ako my :frowning2: Také stretko by bodlo, v nejaký septembrový víkend. Predpokladám, že cez prázdniny a dovolenky to bude obsadené. Okrem 27.9. môžeme hocikedy. Vtedy má svokra oslavu 50.
2. feb 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime...ako bude...ja by som bola aj za nejaky maj...jun... :sunglasses:
2. feb 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môže byť aj taký termín. Len aby nepršalo.
2. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky.Je mi luto Lucinky, dufam, ze sa rychlo vyzdraviete Zuzu.Teda ak by som sa mohla vtierknut, tak stretko je fajn.My sme zatial zdravucki , ale nevieme ako dlho.Ked som sa sem po veeelkek kope dostala ,tak odchadzam ,lebo prisla Barunka. Tak sa tu "uvidime"neskor :slight_smile:
2. feb 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak noc sme mali celkom dobru....tak verim, ze to najhorsie je naozaj za nami :wink:
katka, ze vtierknut...si smiesna...ved jasne ze aj vy...ved to by bolo pre vsetky novembrovky :grinning:
3. feb 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz, som rada, že už sa to zlepšuje. Človek si hneď vydýchne. Aj u nás je to už lepšie. Kati, o žiadnom vtieraní nemôže byť ani reč. Mali by sme dohodnúť nejaký termín a prípadný záujem. Cez posledný májový víkend nemôžem - oslavujeme manželovu 30. Inak bez problémov. Pokiaľ nebudú decká choré - ale to sa nedá plánovať.
3. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne...terminy mozme dat... :slight_smile:
3. feb 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej tesime sa.A dufam , ze deticky sa rychlo uzdravia.Vsade to zuri, ta hnusna choroba :cry: .My musime dufat, ze nas to obide, lebo dostat do Jurka nejaky sirup je fuska.A to davame cez striekacku a vselijako ho oblbujeme. Nastastie nebyva casto chory.Aj ked je teraz zachripnuty ale hadam len z toho co vykrikuje.Minulu zimu mal laryngitidu tak dufam , ze vydrzime. :slight_smile:
3. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, bacily rovno strielaj...nech ani dalej nejdu :grinning:
Lucka sa dnes rozhodla nespat cez obed :grinning: a to ma 3 x denne 10 kv. fenistilu...to by uspalo aj mna... :grinning: :grinning: :grinning: a k tomu to pocasie...u nas prsi...tma ako v rohu...
pustila si S tebou mne bavi svet...tak pozerame
3. feb 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimakro...ste kocky s Hankou :wink:
3. feb 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim , ze my by sme nepotrebovali ani kvapky fenis. aby sme zaspali.Niektore deti maju proste opacne ucinkovanie :slight_smile: .Barborka niekedy mavala na zachvaty kasla ditiaden a vobec to nou ani nelomilo.Proste mi lekarka vysvetlila, ze na niektore deti to ma opacny ucinok :grinning: .Tak ja mam deti take :grinning: .Ale dufam ,ze Vam to aspon pomaha. :slight_smile:
3. feb 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Hanke pred anestézou dali diazepam, vraj na ukľudnenie. U nej to bolo na povzbudenie. Ani náladovka pred zákrokom na ňu nezaberala. Pomaly by z postieľky vyskočila. Fenistil sme raz brali aj my, ale utlmujúci účinok mal na ňu iba prvý deň. Zuz, dík. Ešte sa tak zbaviť toho podbradku a bolo by to ideálne :wink:
3. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ja kym sa zbavim toho coho sa zbavit mam... :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee raaaanko
4. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink: dúfam, že už ste pomaly všetci zdraví :slight_smile: poobede ideme na Oravu-idem si trošku zamakať :dizzy_face: :dizzy_face: . Kukla som po dlhšej dobe vaše albumčeky-moooc pekné fotky- deťúrence rastú odušu :grinning: :grinning: a my sme stále krajšie a krajšie :dizzy_face: no nie ?? Stretko by bolo supeeer-Zuzu-kde chodíš na tie stránky? no paráda si fakt zbehlá-šikovná :wink: -už len to zoorganizovať. Máj bude u nás asi dovolenkový, tak aj mne by sa páčil jún :confused:
Kati-ste pekná rodinka :dizzy_face:
4. feb 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den damy.Dakujem livi :slight_smile:Moc sa teda nenerob, halvne sa pokochaj na okoli.Zuzu ako pokracujete?mimakro a co robili Hanke ak sa mozem spytat? My sme boli po slabsou anestezou s Jurkom , lebo mu nemohli "namerat " uska a ked mal 7mes, sme boli na kramaroch a tam to potom konecne namerali a sme v poriadku :slight_smile: Ale bola fuska do neho dostat oblbovaci sirup, asi preto neznasa ani teraz take vecicky :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Zeby si to pamätal? :slight_smile: Jurko prave zaspal, tak pozeram, co mate nove. :slight_smile:
4. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia, stranky si "vygooglujem"...netrapim sa hladanim :grinning: :grinning: :grinning: a setri sa :grinning: nie ze sa narobis :grinning:
Lucke je uz lepsie, nemala telotu, rano mala sice zachvatik kasla...ale cez den pohoda...
4. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz, som netušila, že ten s tým žlčníkom to bolo až také vážne. Dokedy musíš diétovať a čo Ti vlastne bolo? Kati, Hanka má albinizmus. Boli sme na Kramároch na očnej klinike na očnom vyšetrení. Museli jej ho robiť v anestéze, aby si poriadne prezreli očné pozadie a pomerali, čo si ona inak nedá. Ešte nespolupracuje, tých všelijakých prístrojov sa bojí. Všade je ostré svetlo a to jej vadí. Keď jej tam mali kvapnúť niečo do oka, tak ju museli dve sestričky držať a tretia kvapkala. Teraz sa to o čosi zlepšilo. Ako mala tú očnú infekciu, tak si dala aj do oka pozrieť, aj si ju setrička mohla na kolená zobrať a doktorka ju mohla takým prístrojom prezrieť. Ale asi zato, že aj Ondrejkovi to robili. Normálne rozmýšľam, že ho najbližšie zoberieme do BA. V apríli máme ísť na kontrolu. Hanka na neho veľmi dá, čo on, chce aj ona. Čo jej povie, to ona spraví. Minule sa čosi Ondrejko doťahoval s manželom a zrazu mu zahlásil: "Však počkaj tatino. Ja poviem Hanke a ona Ti dá." Akože ho ubije. Lebo majú takú zábavu, že keď sedí pri počítači, tak ho chodia buchnátovať. On sa akože nahnevá a potom sa naháňajú po celom dome a bláznia. Takže chata v júni? U nás môže byť. Nejaký víkend - od piatku do nedele? Livka, ako s cvičením? Ešte Ťa tá vacu - vec nezničila? Musíš to doraziť prácou na dome :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimakro..nakoniec to nebol zlcnik...ale ztukovatela pecen... :slight_smile: a dietku? no mala by som stale...zatial to ide...len musim riadne posilovat, lebo za 2 tyzdne dietovanie mam ovisnute aj to co ovisnute uz bolo 3 roky...no vyzeram hrozne...a to su dole len 4 kg.
chata...jasne...predlzeny vikend...inak by sa nam neoplatilo... :grinning:
liv...ozaj...ako ? chval sa:D
5. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy.Tak predlzeny vikend je fajn.A teda mas ozaj pomocnika Ondrejka Mimi.Nasa Bara je na Jurka ako mama hlavne vtedy, ked potrebujem vybehnut do obchodu a necham ich osamote.Vtedy zazivam to krasne spolunazivanie a surodenecku lasku :slight_smile: Inak je to obcas ako velky boj.Ale viem, ze sa lubia.Barka sa boji o Jurka , ked place, ze sa mu nieco sniva , alebo mal "vetriky".a zas Jurko ju hlada ked je v skole alebo u babiny.Teraz mam pauzu, lebo "otravuje "tatina.je tu zamracene, ale neprsi, tak vybehneme na pesaka za barou na tanecny.Bude maskarny u nas tak dievky budu vystupovat.No a my sa ideme aspon prevetrat :slight_smile: Inak Zuz aj ked to nebol zlcnik, bolesti nezavidim .Tie su hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .To by som aj dobrovolne drzala dietu po takom zachvate :grinning:
5. feb 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja ju drzim dobrovolne...nerada by som znova prezivala tyzden v bolestiach...
co sa tyka tej lasky ...surodeneckej...je to aj u nas...ked su sami, max. zodpovednost...ale ked je niekto doma...sodoma-gomora cecilko... :grinning: :grinning: :grinning:
dala som nove foto....ako si lucka vychutnava lieky :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa "kuknut" a to ti verim , ze ju drzis tu hladovku dobrovolne.Stacilo mi asi 3krat, a uz nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Na tanecnom bolo fajn, Jurko sa vytancoval a teraz majstruje :grinning: Hracky su po celej obyvacke a neda sa ani chodit.Aspon mam tu chvilku pokoj :grinning: .Fotky su paradne. Ako vzdy :slight_smile:
5. feb 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zial ja nebudem partacka na chudnutie, pockam az do juna a po skonceni skoly skusim nejake cvicenie :slight_smile: idem si mrknut nove fotky a chystat papanie chlapcom
5. feb 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiwuska...z coho ty chces schudnut??? :sweat_smile:
a co stretko???pridas sa s chlapcami a mangelom???
5. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok