Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzi3
18. mar 2009

No Livka, ja mám z teba dosť, ty môj duchod, 😲 ty si ale kočka, to si kedy zhodila? teraz z tej 90 dnovej diety?

livia76
19. mar 2009

ďakujem dievčatá 😉 , ano 9O dnovka-teda mám do konca ešte pár dní 😝 skonštatovala som, že schudnúť s touto dietkou bolo úplne ľahké-naozaj odporúčam, otázne je, ako dlho si váhu udržím 🙄 -to bol po minulé roky problém-tak uvidíme 😨

katarinka1107
19. mar 2009

livi a to kde si nasla taku dietku? Ja sa snazim doma aspon cviky -dvihy na nohy a nejaky brusak, ale dnes som "zozrala"( Neda sa povedat ze zjeda)lmliecno cokoladu a to sa mi uz davno nestalo 😀 😀 😀 😝 . Ak mozes, hod recept do ip. dakujem vopred. Ale chodila si aj do tej masinky cvivit, tej nejakejvakuovej nie? 😀 😅 no ozaj modelka novembrovka 🙂 . samozrejme tym nemyslim , ze ostatne nie ste fesandy. Ved to sme vsetky, nie 🙂 😉

livia76
19. mar 2009

Kati,v témach ,,voľná diskusia" je 90dnová dietka-čerpala som odtiaľ 😉 recepty mi niektorá z tých žien poslala na e-mail, ale to už nemám-dala som kamoške- myslím, že keby si tie baby v tej téme oslovila, nájde sa tam niekto, kto bude ochotný ti to preposlať 😉 Ak nie pozhánaj knižku ,, 90 dnová rozlišovacia dieta"
No s tým cvičením som to mesiac flákala-všeho-všudy som tam bola 8x-potom som začala chodiť s malou plávať a nechcelo sa mi ešte chodiť aj tam ☹ 😉 -dúfam, že sa tam dostanem znova-lebo takýto druh cvičenia fakt zaberal 😵 Ak nič nezoženieš, poprosím kamošku a prefotím ti to.

katarinka1107
19. mar 2009

dakujem livi , idem na to. 😀 😝 .Malej Lesulke sa paci na plavani? 🙂 Dobru nocku 🙂

mimakro
20. mar 2009

Po dlhom čase sa zase hlásim. No Zuzi, až mi behal mráz po chrbte. Ešteže doma nemáme dvere 😀 (interiérové). Naši sú zase chorí - Hanka zápal pľúc, Ondrejko laryngitída. Našťastie v ľahkej a bezteplotovej forme. Hanka má aj hemofila. Je to také ožive nie inak nudných dní 😉 V práci pohoda, celkom dobre sa zabieham a vraj mi to ide dobre. Ale ešte stále sa mám čo učiť, aj niekoľko rokov.

mimakro
20. mar 2009

Livi, až teraz som pozrela tú fotku. Ty si teda kočka, perfektné. Femme fatale 😉 A už po neviemkoľkýkrát klobúk dolu. Ja na túto diétu nemám. Mne bohužiaľ nevyhovuje. Ale jedna sanitárka u nás v práci ňou schudla 23 kg. Ešte chce chudnúť ďalej, ale momentálne jej to už nejde. Ja teraz nechudnem. Ale ani nepriberám, tak je to v poho. Všetkým chorým prajem skoré uzdravenie.

katarinka1107
20. mar 2009

ahojte maminy 🙂 Mimi tak Hanka to ako znas a, chuda . Ondrejko ale tiez nevybera, co? ked sa dari , tak sa dari, Inak livi dietu som citala, zda sa mi fajn aj celkom lahka ale bojim sa ze potom jojo efekt u mna 😔 inak nie je to hruza, len treba mat pevnu volu asi. No skusim nieco. Uvidime. Mimi ty ju ni nepotrebujes, Tebe to ide dole s priamou umerou ako chodis do prace 🙂 😉

zuzi3
20. mar 2009

Mimakro to som rada že ti práca ide, a deti máš teraz pri kom ked su chore a chodíš do práce? Hanka si ako zvyká na škôlku? Neplakáva? Aj pár mojich kámošiek ma chore deti na laryngitídu, my sme si jej už užili viac než dosť. Možno to bude aj počasím!!! Tak sa liečte!!!! 🙂

mimakro
21. mar 2009

Hanka je rodená škôlkarka. Vôbec nemala problém, neplakala za mnou. Iba ak sa jej niečo nepáčilo, alebo spadla, alebo niečo podobné. Z detí má asi najlepší apetít, lebo čo nezje jej kamoška Vaneska, doje ona 😀 Teraz, keď sú chorí, ich každý deň vozím k svokrovcom. Býva tam aj švagor a všetci majú smennú prácu, tak sa o ne postarajú. Starajú sa aj o svokrinu mamu, ktorá je po porážke. Ja som rada, že je to takto, aj keď najradšej by som bola, keby boli zdraví a v škôlke. Bodaj by ste mali s mojím chudnutím pravdu. Aj keď ja si myslím, že to pôjde, iba keď sa budem ja snažiť. Včera som si kúpila knihu od K. Skybovej Redukčná diéta, kde je jedálniček na 28 dní. Sú tam úplne normálne jedlá, je sa celý deň, ale kalorická hodnota jedla za deň je okolo 5000KJ. Keby sa mi podarilo toto dodržať a k tomu aj nejaké to cvičenie, tak by kilečká išli dolu jedna báseň. V robote väčšinou sedím, nie som v nejakom strese, alebo že by som sa naháňala. Taká pohoda. Sama som tým prekvapená. A možno je to aj tým, že do špecializačnej skúšky mám ešte tri roky. Keď to bude iba prá týždňov, tak potom začne pravá zábava. 😀

katarinka1107
21. mar 2009

pekny vikend prajem 🙂 Mimi a nie je to aj tym , ze ta bavi robota? Teda ty tak krasne o nej hovoris 🙂 Mozno aj preto ju vnimas ako pohodicku. A ja som na livikino doporucenie prestudovala 90dnovky a uz mi jedna zlata bab poslala mail. Ale mam zas doma od nasich Sipeky tak budem zas citat a hadam to hned pojde dole 😀 😀 😀 😀 robim si srandu. Detickam skore uzdravenie ,

mimakro
23. mar 2009

Kati, máš pravdu. Asi to žeriem 😀 . Mám obrovské šťastie, že som si našla robotu v mojom fachu 15km od môjho bydliska, v dobrom kolektíve s dobrou šéfkou. Len nech sa to nepokazí.

katarinka1107
23. mar 2009

dobry vecer maminky 🙂 😉 Ano mimi asi mas stastie ale maminy si to zasluzia takto, lebo po jednom zamestnani, nastupuje doma druhe, tak nech sa aspon nestresujeme 😉 .A co Hanka ako to zvlada, zapal pluc je na ustupe? A Ondrik?

zuzu13
24. mar 2009

dobre ranko...
Lucku sme vcera dali k nasim, bude tam do konca tyzdna a ja za chvilku odchadzam so synom do nemocnice...

tak vam prajem pekny den...pa

katarinka1107
24. mar 2009

ahojte 🙂 😉 . Tak Zuzu drzime palceky, my sme chori,mame zapal hornych dych.ciest a hrdielka tak sme doma. Pocasie fruza, chvilami slniecko, chvilami metelica. 😔

katarinka1107
26. mar 2009

No ahojte novembrovky. 🙂 😉 Ako sa Vam vodi? Vcera som skoro zblaznila , ked som videla sneh na aute,sli sme uz aj s Barkou k lekarke, tak mame doma lazaret 😔 . Vidim , ze mate vsetky povinnosti, tak pekny vecer 🙂

livia76
26. mar 2009

😉 tuším nás všetkých skolili choroby 😒 Katuška, rýchlo sa vyzdravte 😅 aj mňa to na pár dní chytilo-už je fajn. K téme sneh 😀 😀 😀 my sme týždeň na Orave 😵 snehuuuuu až ažžžžžžžž 😀 😀
Zuzu dúfam že máte všetko za sebou 😉 a ste OK 😵
Mimuš- česť práci, super, že si spokojná 🙂

mimakro
28. mar 2009

Decká sú konečne zdravé. Hankin zápal pľúc bol taký zvláštny, že skončil za tri dni, alebo to ani nebol zápal pľúc a lekárka zle počuje. V pondelok idú do škôlky, už sa tešia na kamarátov. Aj u nás vo štvrtok snežilo a veru ma to aj šoklo. Čakám, kedy konečne rozkvitne zlatý dážď a tu zrazu sneh. Ale dnes to už vonku vyzerá celkom jarne, tak dúfam, že si to počasie znova nerozmyslí. A nezabudnite, že túto noc spíme o hodinku menej 🙄 Zuz, čo je Vikinovi? Možno si to aj niekde spomenula, ale ušlo mi to 😎

danciacik
28. mar 2009

Ahojte, zase som tu dlho nebola. Len pozerám, že ste tu všetci nejaký chorí. Aj my sme. Larka bola chorá minulý týždeň, ale našťastie už je ok, ja mám chytené uzliny - čo oceňuje môj manžel, lebo nevládzem sa s ním naťahovať ale najhoršie je na tom Paťko, lebo už vyše týždňa má teploty cez 38 a doktorka tvrdí že mu nič nie je.
Mimakro pozerala som si fotky malej - bože je nádherná a aké má krásne vlásky, je ako anjelik.

zuzu13
29. mar 2009

ahojte
tak sme doma...hned na druhy den ho pustili z nemocnice, nakolko maju neskutocne plno...
danciacik...ak mu nic nie je a ma vysoke teploty...co tak siesta choroba?mala to lucka ked mala 1O mes...
prajem skore vyliecenie 😉

mimakro
29. mar 2009

Na fotke ako anjelik - v skutočnosti ako čert. 😎 Larka je aká veľká, tam na fotke, ako robí placky, vyzerá staršie. To máte zvláštnu doktorku, ktorá poviem dieťaťu s teplotou, že mu nič nie je 😒 .

danciacik
29. mar 2009

Larka je teda riadne veľká, neviem aké číslo nosíte vy - ma tak 104 a viac. Ale tiež je čertisko 😀
Ale Hanka je fakt taká ako bábika - strašne sa mi páči.
Zuzu určite to nie je šiesta choroba lebo horúčky boli vyše týždňa a pol a pokiaľ viem tak pri šiestej chorobe sú len tri dni a potom sa bábo vyhádže nie?
Ale dnes sme teplotu nemali tak som ho zobrala vonku - tak nevedel kde má skôr kukať. 😀
Zuzu a čo mu bolo ak sa môžem spýtať?

danciacik
29. mar 2009

Inak zajtra tak či tak idem ku doktorke z jeho močom nech ho skontroluje. Lebo zato že je jeden deň lepší neznamená že je všetko ok. Lebo kašle ako tuberák.

katarinka1107
30. mar 2009

ahojte mamule 🙂 🙂 Keday sa toto skonci, ved sme tu vsetci aki chorucki. ☹ Inak Jurasek kasle stale, zajtra sa konci ucinok antibiotik , tak uvidime. Po fenistile je ako satan , cert a reve a pyta sa na ruky a je spavy. Ano viem , ma vedlajsie ucinky ale oblubene slovko nechcem , zmenil na n i e . Do toho som ochorela aj ja aj Bara ale dosiel nam tatino z prace , tak to nemame najhorsie. Inak u nas v skole mame od dnes tyzdnove chripkove prazdniny. Zuzi, je dobre, ze ste uz doma a v poriadku, Hanka je ozaj anjelik, ale mimi ono to tak byva obcas, ze za tymi anjelskymi tvrarickami sa obcas schovavaju taky anjelici s rozkami 😀

katarinka1107
30. mar 2009

inak danciacik, dala si svojej princeznej krasne meno. 🙂 Aj ta je na fotkach aka modelka . Zuzu lucka je ok?

mimakro
30. mar 2009

Danciacik, naši boli veľkí iba do pol roka. Potom už iba taký priemer. Hanka nosí veľkosť 92-98. Skôr 98. Zato má proti Ondrejkovi (v tom istom veku) väčšiu nohu. Aj my s manželom sme boli vždy nižší, ja mám teraz 165cm, on 184cm. Takže tak normálne. Ozaj, brala mu doktorka krv? Ak nie, tak to žiadaj. Nie je to síce najpríjemnejší zážitok, ale dá sa z nej veľa zistiť (prebiehajúci zápal a pod.). Na druhej strane, sú lekári, čo malým deťom odobrať krv nevedia. Ja som to už niekoľkokrát absolvovala s oboma detvákmi a najhoršie to bolo na vyšetrení v ambulancii metabolických porúch, kde sme s Hankou boli. To som bola spotená ja, Hanka aj sestrička. Kati, nám lekárka väčšinou predpisuje aerius sirup, ten nemá také nepríjemné vedľajšie účinky ako fenistil. Aspoň na našich nie 😉 .

danciacik
30. mar 2009

Katarinka a prečo berie fenistil? Inak ďakujem za pochvalu, mala byť Patrícia ale manželova sesternica rodila 3 mesiace skôr a dala Patríciu tak potom sme dali Laru. A prisamtri že Larke to meno ide 😀
Mimakro no Larka má nôžku 23-24
No my sme včera s Paťkom skončili na pohotovosti, celý sa vysypal, takže záver - má šiestu detskú chorobu, ktorá sa však asi spojila aj s klasickým nachladením keďže aj kašlal a tie teploty mal viac ako 3 dni. len bol včera ako čert vôbec nechcel zaspať tak som si na pohotovosit vydupala Dithiaden a potom konečne zaspal.

livia76
30. mar 2009

Danciacik 😉 tak skoré uzdravenie 😉 Larka je naozaj už veľká slečna 😉 naša nosí 92-98 má 13kg 😅 a 92cm 😀 😀 😀 😀 no ani u nás nemala po kom podediť ,,modelkovskú " výšku 😀 😀
Mima-prajem príjemný pracovný týždeň 😵

katarinka1107
31. mar 2009

ahojte maminky 🙂 Danciacik, Jurko berie fenistil preto, lebo sme mali zapal hornych dych. ciest a hrdielko. Nakolko ant. vyuzival ale kasle , tak mu este podla uvazenia dala fenistil, mal taky suchy a drazdivy kasel. Mame Mucosin a fenistil.Ale sa mi vidi, ze to ustupuje a hura konecne to aj chce jest bez vselijakych oblbovaciek 🙂 teraz su s manzelom u svokry a ja idem do postele 😒 Pekny den. Dufam , ze sa uz prihlasi krasne pocasie a budeme vsetci fit. 🙂

zuzu13
31. mar 2009

danciacik,m skoré uzdravenie...Lucka mala teploty skoro týždeň...takže preto som si tipla tu šiestu chorobu... 😖
inak my sme zdraví...klop...klop...klop.-.tak dúfam, že to tak ostane...
Lucia nosí 104 a viac... 😀 a váži 13,5 kg...no a žije si na veľkej nohe 😀 😀 😀 takže modelka...syn ma už prerástol...ten má 180cm... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre