• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
ahojte maminky :slight_smile: Blahozelam k psychotestom , kt. tak Ondrik zvladol, mas stastie, ze vies mimi , kto by ich mal ucit aj. A ako vravis, na co by sa ucil citat, ked to uz vie. Hanke snad kontrola dopadne dobre, drzime palceky. Zuz, Lucka je tiez sikulka :wink: ,darmo su to baby :grinning: . Inak ja tiez zacinam mat trosku depky, kam do prace, ale potom si vravim , ide leto, uzijem si deticky a potom do novembra sa hadam nieco naskytne. uvidime. Peknu nedelu prajem :slight_smile: :slight_smile:
3. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimakro, si zlata...ale ten krk si nechaj pekne pod hlavou :grinning: :grinning: :grinning: ...
robotu si zatial nehladam....chcem si uzit deti...a rodiny...a hlavne si znovu oddychnem...
katarinka...veru...treba si uzit... :grinning:
3. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den :slight_smile: :slight_smile: prave som si pozerala album, zuz teda ste pekne boli vyzbrojeni na 1. maj :grinning: pupava lucke svedci. darmo paradnica je to. A mimi hanka je na tej motorke, ako keby sa pre nu narodila :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ten bilboard...wow...super... :wink:
mimakro, veru mala je na tej motorke ako by na nej vyrastala...suverennna :grinning:
no veru...1.maj...mavatka predsa musia byt, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kontrola dopadla dobre, Hanka "čítala" z takých kariet. Na sivej ploche boli obrázky nakreslené bielou farbou. Obrázky nakreslené hrubými čiarami poznala, nakreslené s tenkými čiarami jej už robili problém. V novembri ďalšia kontrola a vtedy nás čaká aj objednanie na operáciou strabizmu. Zuz, Lucka má aké dlhé vlasy. Ešte dlhšie, ako naša Hanka. Aj ste ju strihali dakedy? Lebo my nikdy.
5. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimakro, nestrihala som ju...len ofinku asi 5 krat...ale ved Hanka ma brcate vlasky...a tiez riadne dlhe :grinning:
super, ze kontrola je OK :wink:
6. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile: Teda mate pekne dlhovlasky mimi a zuzu :slight_smile: .
6. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: juj veru vlasuľky sú to :grinning: krááásne, to len ja som asi ako macocha, Lesuľu som práve tento týždeň opať po x-tý krát podstihla :sweat_smile: :sweat_smile:
Katuška, tie scrapíky sú super si šikulka :wink: Barborka je teda už naozaj veľká slečna :wink:
Mima, som rada, že kontrola je :slight_smile: ok :slight_smile: dobré správy potešia :dizzy_face:
Zuzu-ako domka ? užívaš si to :dizzy_face: alebo ti práca mimo domu chýba?
Dnes tatinko prišiel za nami na Oravu a doniesol malej k meninám záhradný domček a šmýkalku :sweat_smile: to bolo radosti.. a tráva nie a nie vyrááásť :grinning: :grinning: :grinning: asi sa málo modlím :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den maminky :wink: livi to ma Lesulka pekny darcek :slight_smile: :slight_smile: No scrapiky ma bavili, :grinning: :grinning: snazila som sa. A nie si macocha, my sme Baru tiez v takom to veku strihali, lebo sa nedala cesat :unamused: A ked nastupila do skolky, tak chodila vysponkovana a vygumickovana :grinning:
7. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
liv....malej oneskorene vsetko naj... k meninam.... :grinning: a domka mi je dobre....po skoro 2 rokoch v praci mi to teraz dobre padne...byt znovu zienka domaca :grinning:
kati, Lucka sa nechce strihat, lebo sa rada finti...same sponky, gumicky, masle :slight_smile:
7. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuz, lucka dobyje mola snad. Nasa Barka sa nechala strihat, ale v skolke uz nie . Lucka ma vkus od perinky :grinning:
7. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: u nás sú sponky a gumičky úhlavný nepriateľ :grinning: :grinning: :grinning: zato si zakaždým vypýta niečo na hlavičku- šatku, klobúk, šiltovku-bez pokrývky hlavy ani na krok :dizzy_face: :dizzy_face: vraj by dostala úpal :sweat_smile:
Užite si pekný predľžený víkend :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá. Zdravím z Viedne. Počasie vyšlo, takže super
9. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no pekne MIMUŠ, to sa niekomu žije :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a my tu musíme na Orave trávu polievať :grinning: :grinning: :grinning: čo tam porábateee? Prajem teda pekný výletík :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: príjemný ,spokojne prežitý deň matiek :dizzy_face: prejeme :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamicky...krasne prezitie nasho sviatku...cmuk :slight_smile:
10. máj 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam k zuzke :slight_smile: :slight_smile: . Prajem dobry start do noveho tyzdna :slight_smile:
10. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naposledy som len tak nasucho zdravila spoza hraníc :wink: Tak to naprávam a zdravím poriadne - ahoooooooooooooj :grinning: . Vo Viedni sme boli u kamošky (bývalej spolužiačky z gympla). Majú dvojmesačné bábo, tak sme si ho boli pomojkať. A popri tom som neobišla nejaký ten obchodík :wink: a boli sme aj v Dóme sv. Štefana - v katakombách aj vo veži. Boli sme bez detí, len tak sme oddychovali. Deti boli na prázdninách a u našich. Ondrejko bol v piatok s dedom v Prievidzi pozrieť modely vláčikov a potom v Bojnicicach. V sobotu boli všetci na Kulháni na rybe (výlov a údené rybie špeciality k tomu) a zvyšok času strávili na detskom ihrisku - šmykľavky a pieskovisko. A k včerajšiemu dňu matiek všatko naj...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Livi, vraj má pršať
11. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimakro, no pekny vyletik ste mali...

baby, dala som do albumu kresby nasho maleho picassa...kuk...nie ze by som sa chvalila...ale ano... :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: zuzu :wink: krása keď je sa čím chváliť, treba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! no nie aj našej krpatej to ide podobne, tiež sa vytešievame :grinning: :grinning: :grinning: . Lucka je superná v tých plavočkách-kočica- :sweat_smile:
Mima-joj veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera tak pršalo, že mi tú trávu asi odplavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :fearful:
12. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den :slight_smile: No zuzu vyzera to, ze mas doma Miss Universe :wink: Kresli pekne a paradnica velika :wink: Livi,mozno odplavilo travu nejakemu najblizsiemu susedovi a naplavilo ju ku Vam :grinning: Tak si sa mordovala, zalievala :frowning2:
12. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Katarinka, dnes som bola pozorovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: našťastie neodplavilo :dizzy_face: čo -to už vyrastá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den damy :slight_smile: :slight_smile: No vidis livi a budete mat peknu travicku. Inak som pozerala spravy a to co bolo v Ziline, hruza kolko vody. .
13. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej...veru...vyzeralo to katastroficky...brr...liv, veru....pan Boh ta vyslysal...aby si nemusela polievat travicku... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som nove foto...mali sme dnes poobede balonovu party... :grinning:
13. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den prajem :slight_smile: Zuz ta lucka bude snad ozaj modelka, pekna party balonova :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Čo máte nové? :dizzy_face: Ja sa teším na nedeľný relax- cez týždeň som poobedia trávila s bratrancami pri stavaní stľpikov na plot a bránu :unamused: cez týždeň nám majú prísť robotníci nahodiť farebnú fasádu na dom :grinning: nenudíme sa. To naše šidlo sa nám moce pod nohami a rozkazuje :grinning: stavebný dozor na 1 :grinning: :grinning:
16. máj 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zacal dalsi tyzden , prajeme, nech je pohodovy a pekny , plny slniecka :wink: Livi s lesulky snad vyrastie nejaka manazerka, hm , dobra zostava, lucka modelka, lesulka manazerka, hanka sa nam ako vyfarbi? Jurko to je mechanik, ale kto vie, mozno sa stretneme na nejakej recepcii, pre ministerstva a nase deti budu veeeeelki ministri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka, bodaj by si mala pravdu...to ministerstvo beriem... :slight_smile:
liv, mas teda veselo... :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2784281&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
20. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka aka je lucka sikulka, ze vodove farby :wink: . No je to cislo ,mate v rodine nejakeho akd. maliara ? :grinning:
20. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok