Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
21. jún 2009

peknu nedelicku damy 🙂 Livi ty si zena cinu 😀 veru nestracas cas 😀 My mame doma tatina, trosku mam pokojnejsie obdobie, lebo deti teda vacsinou Jurko je na tatovi, bara je v pohode samostatna jednotka. ALe aby som len tak nesedela chystam sa zehlit, pocasie je na nic, pofukuje vietor a je zamracene 😠Potom sa pojdu B a M korculovat a my s Jurkom budeme asi kolobezkovat 🙂Aspon nieco. Pekny den zatial 🙂

zuzi3
21. jún 2009

Katarínka a neni u vás moc chladno na kololežkovanie???? U nás je veru riadna zima, máme tu celý den len 13 stupnov. ☹ ☹ ☹ My sedíme doma, skoro celý vikend..........Lubkovi je dlho tak vymyšla, dnes je akísi zlý, neviem čo mu je, ale prvý krát mal taký výstup na verejnosti že som nevedela čo robiť, zmyslel si ked sme šli ráno do obchodu že chce ťašku, už sme boli vonku tak som sa nevracala, no a ten kričal, reval ako zmyslov zbavený a nechcel isť ani domov ani do obchodu, tak som išla, nevšimala si ho a ten bežal za mnou a kričal a kričal, potom mu ani v obchode neboĺo rady, tak som ho ignorovala a ukludnil sa. Maminy aj vaše deti su takí nerváci ako ten môj????

zuzu13
22. jún 2009

ahojte
tak sme doma po vikendovej chatovacke, boli sme od piatku v Sturove...ja som stale chora a aby toho nebolo malo, tak som v sobotu stratila hlas...a dodnes som ho nenasla 😀 😀 😀 takze mame tichu domacnost...lezim a len piskam ked nieco potrebujem 😀
liv...veru hotova upratovacia cata 😀
katka, tak si uzivate tatina?...moj ma tento tyzden dovolenku, chceli sme robit generalne upratovanie...ale nakolko som schopna max. vstat a ist si lahnut...tak z toho nic nebude...ale aspon sa ma kto o mna starat...a o Lucku 😀
zuzu3 ....poznam....Lucka sem tam chyti tiez amok...ale nevsimam si ju alebo ju zoberiem na ruky a pocas jej revu jej ticho vysvetlujem...no a po chvilke pochopi ze nic nepocuje tak stichne .... 😀 😀

katarinka1107
22. jún 2009

ahojte 🙂 Zuzi3veru u nas vcera chladno na kolobezku nebolo, ale fukal vietro na hradzi okolo Vahu, Ale aspon sme sa pekne presli. A veru aj nasho Jurko chytaju take naladicky 😝 ale ako aj ty, snazim sa hi bud ignorovat , a nechat tak, ked sa da, ked si da povedat, to je najlepsie , ale to je malokedy 😝 😔 . Asi nastupuje to "krasne obdobie vzdoru" 😝 Zuzka13 prajem rychle najdenie hlasu, nemas to bohvieco,. Snad to ustupi uz . A ako sa maju nase zienky z upratovacej caty 😉 🙂 a mimi?

livia76
22. jún 2009

😀 Noo aj Lesula vie parádne nervačiť a ešte je aj tvrdohlavá 😝 tak jej poviem, že ,,octovú" nemám rada, keď bude ,,medíková" nech mi povie 😀 😀 prejde ju to -teda väčšinou 😀 😀 . Nedeľa bola v Ba krásna slnečná , tak sme s kamoškami dali trošku do poriadku záhradu -Lesinka sa hrala so psíkom jednej z nich a bola spokojná 😀 večer zaspala o 20-tej a dnes sa zobudila až o 11: 15 😀 😀 až som chodila kukať, či dýcha 😀 😀 😀keď tak dlho spala 😅. Dnes nuda, dážď-tak aspoň bicyklovala po byte 😉
Katuška, užite si tatinka náš príde až v sobotu 😒
Zuzu-kašli na upratko- nebuď taká blbá, ako ja 😉 pekne sa polieč- inak na stratu hlasu je super jedno homeopatikum- mám odskúšané- neviem názov, ale v lekárni budú vedieť 😉

zuzu13
23. jún 2009

liv...homeovox...mam a nezabral...takze som pekne naklusala k dr. a mam antb... ☹

katarinka1107
23. jún 2009

ahojte maminky 🙂 Dne zas nevyslo pocasie, prajem aspon pekny den. Inak livi tata si uzijeme, nas zas v sobotu odide, prave sli s Jurkom ku svokre, tak idem zehlit 😝 . Inak tie nazvy octova a medikova lesulka su podarene.Nas jurko prebral po barke vetu Uz ta nemam rada, alebo jeho verzia nemaj ma lada ☹ Zuzka hlas ako? Jaaaj idem , lebo ini zas sli len na doobedie, nech si postiham, zatial sa majte 😉 🙂

zuzu13
23. jún 2009

kati, dakujem za opytanie...hlasu niet... 🙂 takze nadalej ticha domacnost 😀 😀 😀

katarinka1107
23. jún 2009

tej tichej domacnost, by sa asi mnohi chlapi potesili 😀 😀 mne ked brali krcne mandle, moja polovicka povedala, ze to bol najkratsi telefonat v mojej historii 😀 😀 . Nevie , co to je, 😀

livia76
23. jún 2009

😀 😀 😀 zuzu- to ma manželík peknú dovolenku- nemusí upratovať a žena nerozpráva 😵 - tak skoré uzdravenieee 😉

katarinka1107
24. jún 2009

ahojte 🙂 livi ty si ake nocne vtaca 😀 . My sme boli dnes na prehliadke s Jurkom , dali mu akoze citat obrazok, ci ma dobry zrak, no a milostivy riesil lizatko od lekarky za odvahu 😀 . lebo ako sme boli u urologa, tak sa boji lekarov, ale ked sme povedali, ze si slipiky moze nechat, bolo vsetko ok 😀 .. Zuzka ako hlasok? Zuzka3 ako zvladate nervicky? Mimi ako v praci? Vsetko v poriadku damy? Skoda len pocasia , hroza des 😔 😠 😔

mimakro
24. jún 2009

Baby, opäť sa hlásim po dlhom čase. V práci pohodička, zatiaľ odo mňa nikto nič nechce. Ale to sa skončí, v septembri ma čaká prvá služba a už sa mi aj vyhrážajú nejakou prednáškou. No, keby bola dobrá téma, tak niečo zosmolím, len som zatiaľ na žiadnu nenarazila. Väčšinu dňa trávime vnptri. V sobotu sme boli na záverečnom škôlkarskom výlete v Bojniciach. Boli sme na rozprávkovom zámku. Hanka celý čas prerevala mne na rukách, už od 11 sa jej chcelo spať, počasie bolo na kočku, takže nič moc. Aspoň Ondrejko si výlet užil. Aktuálne riešim letnú dochádzku do škôlky, len zatiaľ nemajú pre nás miesto. Ešte netuším, ako to všetko bude. Vy ste aspoň od takýchto problémov ušetrené. Livi, čo Tvoja hmotnosť? Svokra touto diétou schudla z 92kg na 72kg. Musí an komplet vymeniť šatník (okrem ponožiek všetko 😀)

zuzu13
24. jún 2009

ahojte
mimakro, super ze si stale spokojna v praci 🙂 a prednasky???nepoznam ta, ale viem ze to zvladnes lavou zadnou 😉
kati, hlasok sa vratil...a mangel je z toho nestastny...ale uzila si cela family 4 dni ticha...tak im to musi stacit 😀 😀 😀
vcera sme Lucke kupili novu postel {vid foto}...hned musela v nej spinkat...tesi sa z nej stale...a hra sa, ze o nej ani nevieme...takze po 2,5 roku spim konecne so svojim mangelom 😀 😀 😀

zuzu13
24. jún 2009

mimakro, katarinka...super foto ste pridali...ale nam tie deti rastu, ze??? 🙂

mimakro
24. jún 2009

Posteľ je parádna. Super riešenie. My sme pred týždňaom Hanku presťahovali z postielky do veľkej postele, s nami ona nikdy nespávala. Zvykla si celkom dobre a spadla z nej iba raz. Už sa púšťa rozprávať, ale iba jednoduché slová.

mimakro
24. jún 2009

Veru rastú.

zuzu13
24. jún 2009

mimakro, Lucka spi s nami od 10 mes. ako sme boli v nemocnici...nechcela spat sama...az vcera...hanke drzim palce, nech sa jej jazycek riadne rozviaze... 😉

livia76
24. jún 2009

😉 juuj ako ste sa rozpísali 😀 😀 Mima, tá akčná foto ,,Hanka v knižnici" je peckovááá 😵
Som zvedavá kedy ja vysáčkujem Lesulu z manželskej postele 😀 😀 😀-keďže ma musí ,keď sa v noci preberie, držať za vlasy 😉
Váha sa drží 😵 keď som povyťahovala minuloročné letné veci, tiež som ich rovno nabalila do saklov a odniesla do pivnice 😀 😀 však oni sa zídu, keď sa vrátim do čísel 40-42 😉 teraz si užívam č 38. Nie som žiadna štíhlotka, ale je to omnoho lepšie ,aj sa lepšie cítim 😉
Katarínka- to Jurko pekne zvládol, naša krpaňa na 2,5 ročnej prehliadke nevyšla ani na váhu, behala v gaťkách po ordinácii a vrešťala. Keď sme odchádzali, povedala doktorke ,, nie dovi-zbohom, ja sem už nevkročím,aby bolo jasné " 😀 😀 lekárka zo sestričkou sa rehlili a ja som sa za jej výrečnosť hanbila 😀 😀 -takže sa chodíme hrať do čakárne aby si na ňu zvykla 😉 vraj jej to pomôže- povedala dokina 😉 -ja pochybujem 🙄 😵
ZUZU-postieľka je eňo- ňuňooo 😉

zuzi3
25. jún 2009

Zuzu, postielka je krásna a nechápem ako ti tam môže normálne mala spať, náš Lubko by určite sám nespal, spáva pri mne, a on sa neuveritelne v noci hádže takže by bol na zemi určite viackrát za noc. Lucka ale určite spáva pokojnešie, dufam že aj nám sa raz podarí dosiahnuť to, že deti budu spávať same.....😉
My sme mali včera tiež vystupy, mali "exceloval", boli sme na plavarni a on si zmyslel, že dá tete klučik od skrinky on, ale malá ho predbehla, no to ste mali vidieť, kriky, a chod preč, ja tu ostanem, tak som išla, potom letel za mnou s vreskom, a zase on mi nedá ruku, že on ide sám, že mám isť preč, nervy som mala na dranc, chytila som ho za ruku, či chcel alebo nie a išli sme do auta, potom sa ukludnil. Ale zistila som že to robí vtedy ked je nevyspaty, lebo niekedy je aj týžden uplne v pohode a poslucha, teraz som ho musela každe ráno budiť, ked som šla s malou do škôlky a potom chcel spať o jedenástej ale to som ho preberala lebo som šla pre malu do škôlky, potom už nemohol zaspať lebo som ho prerušila, potom ako tak zaspal a išli sme na plavecký a večer od unavy nemohol zaspať, tak to mal všetko narušene. Plavecký sa nám včera skončil, malá dostala vysvedčenie,tak som rada, že už sa nám ten režim upraví. Teda dufam!!!!!!!! Dnes vstal o pol ôsmej a pol desiatej už spal, a pôjde aj poobede, nech to dospí....Dufam že bude kludnejší, lebo z tých jeho vystupov sa ja zbláznim.....malá mi nikdy také niečo nerobila, ale on je neuveritelne tvrdohlavý.........

livia76
25. jún 2009

Zuzi presne to robý malá, keď je veeeľmi unavená-hnevá sa na celý svet-na to, že už od decembra nespáva poobede 😒 to nieje až tak často, ale keď sa rozčertí-tvrdohlavec jeden, tiež mám nervy 😀 😀 Marianke gratulujeme k plaveckému vysvedčku 😉

livia76
26. jún 2009

😉 dnes sme dali Lesuli nastreliť náušničky 😀 😀 😀

katarinka1107
27. jún 2009

🙂 prajem pekny den, aj ked u nas momentalne burkovy 😒 tak lesulka je uz ako prava dama, okrem jazyka ma aj vyzdobene uska 🙂 🙂 Ja som sa na tej prihode u lekarky pekne pobavila, mimi hanka sa uz rozrozprava, asi je o com 😀 este ta aj usi budu boliet,Zuzka postel je paradna, nasi maju zas poschodovu, ale taku , co je dole sirsia a hore normalne lozko, Jurko si robi sem tam rozvicky na nej 😀 .Zuzka3 to co pises o Lubkovi, to mame aj my obcas u Jurka, je to obcas na zblaznenie, ale my sa nedame co 😀 .Prajem pekny vikend, my zajtra odprevadzame tatina zas na 3t do prace,Livi Vas sa vracia dnes co? to ma pekne pocasie jujuuj 😒 ☹

zuzu13
28. jún 2009

...breee raaanko...aj ked uprsane...u nas strasne leje...neda sa ist nikam... ☹ , mangel je do vecera v praci a ja idem s detmi kysnut doma...a co vy? co mate dnes na plane??? 😎

katarinka1107
28. jún 2009

🙂 ahojte maminy. tak mi sa chystame tiez nejako len kysnut s detmi doma, lebo prsi aj u ans. teda skocime k nasim , tatina sme uz odprevadili na cesty a uvidime, Prave mi jurko zaspal, tak mam pauzu 😀 😀 .Barka je u nasich, tak si ju pojdeme vyzdvihnut.

zuzu13
28. jún 2009

katka aj Lucka zaspala pred 12-tou a ja trosku oddychujem...teda odpratala som riady, trosku poriadila...nahadzala do pracky a teraz netujem 🙂

katarinka1107
28. jún 2009

koniec prechadzke po nete, Juraj je vyspinkany, tak ho nalozim do auta a ficime do Hc 😉 . Prerstalo prsat hura , ale dokedy???? 😒 😒

zuzu13
28. jún 2009

xixixi...Lucka uz obeduje...idem povesat pradlo, dat sa do clovecej podoby a sup von kym neprsi...
mame deti nastavene na rovnaky rezim 😀 😀 😀

katarinka1107
28. jún 2009

jasne , ved su novembrove 😀 😀 😀 vsetky. Ale boli sme aj vonku aj sme sa v TT stavili kupit knizku za vysvedcko Barborke a hned s uslo aj Jurkovi a teraz je uz Jurasek hadam dost unaveny, lebo je mrzuty a ideme sa okuokat a hadam do nejakej20,30aj zaspime.

livia76
28. jún 2009

😀 tatinko prišiel a hneď sme aj frčali na Oravu 😀 od zajtra zahajujem stavebnú misiu XY 😀 😀 snáď sa nám počasíčko umúdri 😀 prajem pekný týždeň 😉

zuzi3
28. jún 2009

My sme boli dnes na Orave u skokrovcov, potom sme sa boli okupať v Bešenovej, bolo tam krásne, aj nás trošku opálilo 🙂 . No a potom sme šli k našim, prišli sme domov neskoro, ale mali sme pekný den.......ešte dva dni do škôlky a bude veget na čas, od septembra nás čaká škola............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre