• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
pekny vecer :slight_smile: .no zuzi pekny ste mali den v nedelu teda :slight_smile: Ozaj nie je tam vo vasom okoli nejake dobre a aj cenovo dostupne ubytko? chceme si urobit prazdniny, ze maminy a deti, bez poloviciek. Aj cena hra ulohu, aj nejake pekne miesto prre deti. inak aj druha zuzka, alebo mimi , alebo livi.
29. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zuzka 13 dala na strane 70tip, tak som aj nasla nieco uvidime, ale ak niektora ma nieco kludne dajte :slight_smile:
29. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katarinka a pre kolko asi osôb by to malo byť a čo konkretne? V našom okoli ti môžem akurát pozrieť niečo v Terchovej, je to od nás asi 8 - 10 km a potom ak sa chcete aj kupať tak by som ti skôr odporučila Turčianske Teplice, Bešenovu, alebo Tatralandiu ale to je skôr cenovo drahšie, jedine sa ubytovať v okolí a sem tam sa isť okupať. Zaleži či chcete viac hory alebo niečo iné, lebo väčšinou je to tak, že tí čo su zo severu sa tisnu na "dolniaky" a tí, čo su ju z juhu, tak hore a hladaju prírodu. Ja tu mám v okolí same hory, tak by som chcela isť na dovolenku dole na juh....
29. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi, my sme si zmyslieli , ze pojdeme az teraz, takze mali by sme mat asi 3detia a 3-5dospeli. No a terchovu som pozerala, len akosi nevedela som sa tam cenovo vymotat, je tam toho vela, ale nam by vyhovovala cenova relacia asi do 6-7eur na no, ale neviem ci nie som z lacneho kraja :grinning: . A nemusi to byt v Tatralandii, lebo to by som za kamionom aj ja musela sediet :grinning: . Turcianske by sa nam tiez pacili, takze kludne doporuc. :wink: nieco
29. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, tie Turčianske teplice su pekne ale skôr na kupanie, neviem či sa tam moc daju poriadať nejake výlety do prírody a tak, je to predsa len mesto. V Turčianských som našla taketo ubytovanie, kukni: http://www.ubytovanieudeda.sk/index.htm
V Terchovej je teraz postavene nove relaxačne centrum, je to kryte, sice som tam nebola ale je tam vraj pekne aj ceny du dobre. Je tam myslím jeden velky bazen a jeden maly - detsky. Potom je vyhoda Terchovej isť do hôr sa prejsť. Ubytovanie som našla toto: http://www.terchova-info.sk/ubytovanie.php ak ešte niečo zistím, dám ti vedieť.
29. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Zuzka :slight_smile: :slight_smile: *Dobre rano damy :slight_smile: . Dnes dostavaju deti vysvedcko, tak mame den Barborkin dnes doma :slight_smile: Jurko uz rano behal s kyticou pre Barinu ucitelku, teraz cez velke okno pozoruje ako sem idu smetiari. Vyzera to na slniecko zatial,ale burky vraj aj dnes budu. Zatial pekny den :slight_smile:
30. jún 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som to zuzi pozornejsie a ozaj dobre :slight_smile: . uz som dala tip kamoske , ideme vybera :grinning:
30. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super Katka, len si nevyberte termín na Janošikove oslavy lebo tam to bude o nervy, všade budu opití ludia, Janošikove slávnosti teraz vyhcádzaju na 1 - 2 augusta a potom tam je ešte terchovký budzogán ten je 15.augusta.
Livi, Zuzu. Mimi vy idete na dovolenku?
30. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
tak a mame po skole... :slight_smile:
zuzi3, nejdeme na dovolenku...tento rok budeme doma...ale sem tam vybehnem niekam... :grinning:
30. jún 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mame po skole, ved my s kamoskou len vyberame, ale ci sa nieco hodi naraz a rovnako, netusime, zatial sme doma aj my a chystame sa len vybehovat kde tu po okoli a podobne. Nasej bare staci, ked sa kupe aj v Hc na obycajnom kupku. :slight_smile: Uspala som drobca, tak mam pauzu, mozem ist spratat kuchynu :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mali sme sameeee. sa tesim , dufam , ze Jurko bude aspon trosku podobny v tomto Bare :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to srdečne Bare gratulujeme, je šikovná!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ona teraz končila štvrtu triedu????
Ubehne to ako voda a už aj tie naše male ratolesti o chvílu nastupia do školy.......
30. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano koncila stvrtu triedu, jej padaju zle roky, takze aj tak nam to rychlo ubehlo. :frowning2: a tot bola ako jurko :frowning2: . Teraz nema obdobie vzdoru, ale pubertu :unamused: :unamused: Ale co uz, deti su deti . Hlavne ze je v poriadku :wink:
30. jún 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru...ten cas leti...ja uz mam doma skoro stredoskolaka...uff...my sme dnes zacali s prazdninovym upratovanim....teda skor vyhadzovanim...nech mame cele prazdniny klidek... :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUZU si sa doupratovala ,že ani písať nevládzeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Školákom gratulujeme k vysvedčeniam :wink: táák a sú tu prázdniny :wink:
U nás nič zaujmavé- leto trávime na ,, MALTE" :wink: ale stavebnej :dizzy_face: tatinko sa bol už vykúpať v mori , a my pojdeme v septembri :dizzy_face:
Lesinke sa už mesiac drží na líčku akýsi lišaj nič nezaberá :unamused: asi pôjdeme ku kožnej,ale inak pohodička :dizzy_face:
2. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi, v septembri pojdes zas Ty a Lesulka? Mate to pekne rozdelene :slight_smile: :slight_smile: . Mame prazdniny, my sme dost vonku, Jurko dnes total unava, revala areval, ostali sme spat u nasich a boli sme ikolo Vahu trosku, tak sa milostivy nachodil aj vcera aj dnes . teraz spi, ja vychutnavam cafe :slight_smile: Zuzka, to si sa chcela ako narobena s nami skontaktovat? Ci nikto tu nebol , :grinning:
3. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ...nik tu nebol...a preto som nemohla ani nic napisat :grinning:
dnes je hrozne dusno...blee...rano chodime von o 8-mej a o 10-tej uz padame domov...Lucka sa rozhodla nespat, tak je to u nas zaujimave...potrebujem poriadit aby som zajtra mala cas na chystanie oslavy...syn ma 15 r. :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
synovi blahozelame :slight_smile: :slight_smile: . Teda ja som asi rozmaznana maminaka,mne Jurko zatial spi, aj za cenu, ze ho ulozim do kocika a uspim ho :grinning: Nastastie to u nas funguje, ale drobci co su okolo nas vraj robia to iste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, Lucka spi pravidelne...ale tak raz-dva krat do mesiaca ma svoj den a vtedy povie ze nechce spat...inak u nas so spanim nie je problem...ani rano ani vecer...sama povie idem spinkat...takze tak :grinning:
3. júl 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je velmi dobre dievcatko, Zlatunka, my sme prave dospievali, dorozpravali a uz s havinom plysovym aj spime huraaaaaa :grinning:
3. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUZU synátorovi prajeme všetko naj :wink: to je už chlapisko :dizzy_face: 15- pekný vek-super spomienky :dizzy_face: :dizzy_face:
Kati-neviem ,či by nás manžel pustil saméé :dizzy_face: :dizzy_face: on si to s nami vychutná :dizzy_face: a pojde na dovolenku opať s nami- ja som v tomto hrozná :unamused: keď som si predstavila,že ma to výde 1000 eur, radšej som nešla, že dám spraviť za tie peniažky radšej novú bránu :grinning: :grinning: :grinning: tak bol so staršou dcérou-a myslím, že si to pekne užili :dizzy_face:
4. júl 2009 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha livi ved to je pekne, ze pojde s Vami , a to je pravda, ze za 1000eur sa daju aine veci zariadit, to mas pravdu.A co si nemohla spinkat, si ranne vtaca dnes ? :wink:Inak pekny vikend damy , u nas je horuco, sme schovani zatial, nieco dobre uvarime, oddychne si Jurko a vyrazime k vode, tatino az o tyzden pride, tak si robime program :slight_smile:
4. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poradte mozem ist do solarka ked kojim maly ma 14 mesiacov..dakujem
4. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no Lucka, neviem poradiť ja som solárko počas kojenia radšej nepoužívala :wink:
4. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuška príjemný pobyt pri vode :wink: ja idem dnes vyčistiť trávnik, aby sme si mohli čo najskôr napustiť aspoň bazénik :wink:
Spať by som spala, len u nás prespal manželov bratranec so synom, a zavčas rána odchádzali, tak som im robila raňajky :wink:
4. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: livi ty si sikulka , aj vam prijemny pobyt pri bazeniku :slight_smile: Lucka, pocas kojenia, by som ani ja asi radsej solarko vynechala, aj ked je uz mladenec 14mesacny :unamused:
4. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka...dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
veru...o takomto case pred 15 - timi rokmi som bola v porodnici...bolesti som nemala...dali mi epi...ale kontrakcie boli :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Zuzka gratulujeme aj tebe samozrejme :grinning: uz si mala aj svoj pokladik pri sebe? :grinning:
4. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee raaanko...
katka ...mala som ho pri sebe...a aj teraz ho mam pri sebe...spinka vo svojej postielke...chrustik malicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: {dvojmetrovy :grinning: }
livia aj tebe dakujem za gratulaciu :wink:
5. júl 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka pekne som sa pobavila na tom pokladiku :grinning: :grinning: :grinning: . Dufam , ze spinka dobre :grinning: :grinning: Obvykle tieto babatka spavaju uz dobre, :grinning: :grinning: Pekny den
5. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok