• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
Zuzu, aj ja sa pripájam a "synčekovi" prajem k narodeninám všetko najlepšie......... Ty s Katarínkou máte už aj staršie detičky, takže vám nezávidím, puberta v dnešnej dobe sa prejavuje rôzne...... a ktovie možno by si aj Katkina Bára s tvojim rozumela........a možo sa aj niekedy stretnú........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ved ty mas tiez taky pokladik... :grinning:
zuzi3, u nas je to OK...puberta je krotena sestrickou...takze je to v pohode...nemal nejake vykyvy...je pohodak...xixixi...no svet je maly...mozno sa stretnu...
my sme dnes boli na Pat a Mat...kuk album.... :grinning: bolo supeeeeer...Lucka sa skoro zblaznila od radisti ked ich videla.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj že Pat a Mat to by sa aj lesula roztopila od radosti :wink: my sme boli v Podbieli popozerať folklór :sweat_smile: vyhnalo nás ale počasie :unamused: malá pri rozprávkach vydrží tak 15 min, ale keď idú na STV 2 programy s ľudovou hudbou, nesmiem ju rušiť :grinning: :grinning: :grinning: tak si prišla na svoje :dizzy_face: spievala o dušuuu :grinning: :grinning: :grinning: .prajem peknú nedeľu :wink:
5. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: no zuzky veru moj starsi pokladik ma 10,5r a kedze je to bab , tak to s nou mlati poriadne, Jurko ma obdobie vzdoru, byva u nas veselooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ty zuzka, ale to by bola ozaj sranda,keby sa aj stretli :grinning: :grinning: . My sme dnes boli pri vode, kupali sme sa , jurko nechcel z vody vobec, ale ine som necakala, Bara mala po ockovani proti TBC , zajtra ma kontrolu, tak sa vlazila symbolicky a davala pozor na Jurka, takze paraaaaada,Tatina mame este tyzden na cestach,ale aj tak sme si dnesok uzili :grinning: Livi, teda lesula ma aspon vybraty smer zalub :grinning: :grinning: ,ta pojde do Lucnice. A zuka, Pat a Mat , pekne foto, Jurkovi som ukazovala, teraz stale chce len na Vas album pozerat a lucku :grinning: Pekny nedelny vecer :slight_smile: A to som myslela aky bude mladenec unaveny , certa stareho :stuck_out_tongue_closed_eyes: to skor ja :grinning:
5. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia, veru..aj Lucka sa roztapala...skakala...tlieskala...no radost pozerat...
kati...ved uvidime...ci sa stretnu...my sme vcera isli vsetci spat o 19-tej a vstali sme o 7,30....tak sme vyspate do ruzova...prave sme prislo z vonku, Lucka si pustila DVD ako dostat tatinka do polepsovny, Vito si isiel k nej sadnut, tak ja si tu netujem....chvilku... :slight_smile:
pekny dnicek prajeme :grinning:
6. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky :slight_smile: my sme prave prisli z hc, prsi tiu , ale uz len jemne, deti su vykupkane, jurko spal u nasich3hodiny!!!tak ho nechvam teraz nech sa hrajka kolko chce :grinning: :grinning:prajem pekny vecer :slight_smile: :slight_smile: :wink:
6. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
u nas je pekne...neprsalo a ani neprsi...ideme haji...tak dobru noc... :wink:
6. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, dnes sa u nás akosi ochladilo :frowning2: ........ ja som si k sebe zobrala na prázdniny moje krsňa a sesternicinu dceru, tak nás tu je neúrekom.....4 deti.......ale su to zlate baby, aj mi pomôžu. Vy ako vegetíte???
8. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my vegetime ozaj, . Boli sm ena bycikli, stihli sme sa schovat, lebo sa veeelmi rozprsalao, a teraz mladeho lakam von na chvilocku. Barka je u nasich , Ochladilo sa aj tu, Pekny den , tda uz vecer :slight_smile:
8. júl 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je peknucko...a ja idem na pivko...mala spinka...takze mam uz vegetik...pekny vecer... :wink:
8. júl 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu :grinning: pivko? a padlo dobre? Ja raz za 100rokov cierne, :grinning:
8. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahoooj dievčence keď už sme pri tom pivku- dnes mi prišiel darček -objednala som manželovi k narodkám domáce mini výčapné zariadenie na 5L súdok :grinning: :grinning: ak nepoteší jeho, mňa áno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: oslava je 25-teho spojená s kolaudáciou domu, tak ho zatiaľ schovávam v pivnici , po nociach mu pripravujem fotoknihu ,, MOJICH PRVÝCH 50 ROKOV ŽIVOTA" -mládenec :grinning: :grinning: ale starneme :grinning: :grinning: :grinning: nedávno mal 40-ale 50 fuuha-ešte že na to nevypadá-drží sa chapina :wink:-ozi a dnes máme aaažžž :grinning: :grinning: 3. výročie sobášu- ja som zabudla-manžel nie :wink: to u nás tak často nebýva :wink:.
Lesinka trošku soplila, už ju to prešlo- našťastie takže je ok.
:unamused:-aj na Orave sa ochladilo :unamused:, v sobotu cestujeme do BA-príde návšteva z Mexika-dúfam, že nechytíme ,,prasačiu chrípku"
Mimaa- kde sa schovávaš- už dovolenkujetee? :wink:
9. júl 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livo blahozelaaaame k vyrociu sopbasa, mladencovi k narodkam :grinning: . Vy ste sa brali tiez ked bolo teplo :grinning: :grinning: . My mame25,jula 11vyrocie :grinning: :grinning: fotokniha je mily darcek, vycapko super :slight_smile:. Pekny den dnes . vyzera to vselijako, Juo mi zdrhol k susedkam, idem piect kolacik,V sobotu nam pride tata :grinning:
9. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia blahozelam k vyrociu...a navstevu z Mexika, by som urcite radsej odlozila... :sweat_smile:
veru...mimakro, kde si???asi mate vela prace, ze???alebo dovolenkujete???
kati, aspon mas klud, ked sa mladenec vybral za slecnami :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som mala klud, ale malo si pospal, boli sme vonku teraz je uz umrncany, tak ideme do vane a sa pomojkat a asi si lahnut :unamused: U nas sa schyluje k burke, tak si vychutnavame domacu atmosferu :grinning: :grinning: uz. pekny vecer.
9. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: aj ja sa pripájam :dizzy_face: peknú nedeľu :wink:
11. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo....kde ste???dovolenkujete???
13. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo, my sme dnes boli v piestanoch :slight_smile: :slight_smile: Ja mam veelmi rada toto kupelne mesto, tak sme si s detmi spravili vylet, od nas je to kusok. Tatu mame este tyzden prec, mal prist v sobotu, len sa mu to nejako skomplikovalo, tak sme sa vzali a vyletovali sme. :grinning: A vy? ved zuzky maju kraaasny kraj "pod oknami" :grinning: :grinning: A aj livi uz . Mimi zrejem tiez dovolenkuje :grinning: pekny vecer :wink:
13. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...veru...mame krasny kraj pod oknami...ale v tomto teple... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...chodime von o 7,30-9,30 a potom az podvecer...dnes som neodolala a na spestrenie casu doma ked je teplo kupila som bazenik...takze mame na balkone kupalisko...kuk foto :wink:
pekny dnicek
14. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: my sme tento týždeň v BA, cez deň teplo, večer sa von ísť nedá- samé komáre :unamused: byt síce vychladíme klimatizáciou ale mne to nejak nerobí dobre :wink: bazénik sme aj my šupli na balkón, ale máme v ňom guličky :grinning: :grinning: :grinning:
Kati :wink: tie Piešťany ti úprimne závidím :wink: aj mne sa páčia, šla by som kuknúť, už som tam dlho nebola :wink: -keď sme sa vracalii z Oravy stavili sme sa u svokrovcov, šli cez Hlohovec- tak som si na vás spomenula :dizzy_face:
Pekný deň :grinning:
14. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej pekne od teba livi :grinning: , no sme sa dnes vratili zo sastina, boli sme u sesternice od utorka . Bolo nam super.a zuzka aj my mavame bazenik na balkone, lucka aka kocka :wink: , este ze pod nami suseda nevyuziva svoju miniterasku :grinning: , lebo jurko robi zaplavy :grinning: Ano komare su teraz velky problem :grinning: aj my sme dostipani, ako sme boli vonku, repelenty nula bodov :angry: pekny vecer.
16. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. júl 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. júl 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sme vyrecneeee...a ze su zeny ukecane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem si vyžehliť že som tu dlho nebola :grinning: . Ako sa máte? Užívate si leto? Ja sa snažím lebo Larka ide od septembra do škôlky tak ostanem doma iba s Paťkom.
20. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik...no vitaj po dlhej dobe...to je dobre, ze ide do skolky...aspon sa budes moct plne venovat drobcovi :wink:
21. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: no sme sa rozkecali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Danciacik ahooj :wink:
Kati-pekná nová foto v pase-čím sme staršie-tým sme krajšie žee :wink:
My sa vo štvrtok opäť chystáme na Oravu, v sobotu budeme mať kolaudačnú oslavu spojenú s mangelovou narodeninovou :wink: takže nespávam, lebo sa mi sníva o tom, akú tortu mu vykúzlim :grinning: :grinning: to sú problémy čooo :dizzy_face: :dizzy_face: darčeky mám , o tom som už písala,včera mi prišla tá fotokniha :wink: teškám sa, lebo je nad moje očakávania :wink: ja mne by mohoj dať niekto takú spraviť :wink: :wink: :wink:
dúfam, že nebude veľmi pršať :wink:
21. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia, nestresuj...si sikulka a zvladnes to lavou zadnou...neboj...
ked idete na Oravu idete cez martin???ze by sme dali ministretko :sweat_smile: ...na chvilku...
baby ja by som vas tak rada spoznala as detvakmi....jaaaaj....keby sme mali rodinny dom...verte tomu ze by bola party...nuz musime este veeeela setrit a pracovat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok