Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzi3
5. júl 2009

Zuzu, aj ja sa pripájam a "synčekovi" prajem k narodeninám všetko najlepšie......... Ty s Katarínkou máte už aj staršie detičky, takže vám nezávidím, puberta v dnešnej dobe sa prejavuje rôzne...... a ktovie možno by si aj Katkina Bára s tvojim rozumela........a možo sa aj niekedy stretnú........ 🙂 🙂 🙂

zuzu13
5. júl 2009

kati, ved ty mas tiez taky pokladik... 😀
zuzi3, u nas je to OK...puberta je krotena sestrickou...takze je to v pohode...nemal nejake vykyvy...je pohodak...xixixi...no svet je maly...mozno sa stretnu...
my sme dnes boli na Pat a Mat...kuk album.... 😀 bolo supeeeeer...Lucka sa skoro zblaznila od radisti ked ich videla.... 😀 😀 😀

livia76
5. júl 2009

jéj že Pat a Mat to by sa aj lesula roztopila od radosti 😉 my sme boli v Podbieli popozerať folklór 😅 vyhnalo nás ale počasie 😒 malá pri rozprávkach vydrží tak 15 min, ale keď idú na STV 2 programy s ľudovou hudbou, nesmiem ju rušiť 😀 😀 😀 tak si prišla na svoje 😵 spievala o dušuuu 😀 😀 😀 .prajem peknú nedeľu 😉

katarinka1107
5. júl 2009

🙂 🙂 no zuzky veru moj starsi pokladik ma 10,5r a kedze je to bab , tak to s nou mlati poriadne, Jurko ma obdobie vzdoru, byva u nas veselooooo 😝 😝 . Ty zuzka, ale to by bola ozaj sranda,keby sa aj stretli 😀 😀 . My sme dnes boli pri vode, kupali sme sa , jurko nechcel z vody vobec, ale ine som necakala, Bara mala po ockovani proti TBC , zajtra ma kontrolu, tak sa vlazila symbolicky a davala pozor na Jurka, takze paraaaaada,Tatina mame este tyzden na cestach,ale aj tak sme si dnesok uzili 😀 Livi, teda lesula ma aspon vybraty smer zalub 😀 😀 ,ta pojde do Lucnice. A zuka, Pat a Mat , pekne foto, Jurkovi som ukazovala, teraz stale chce len na Vas album pozerat a lucku 😀 Pekny nedelny vecer 🙂 A to som myslela aky bude mladenec unaveny , certa stareho 😝 to skor ja 😀

zuzu13
6. júl 2009

livia, veru..aj Lucka sa roztapala...skakala...tlieskala...no radost pozerat...
kati...ved uvidime...ci sa stretnu...my sme vcera isli vsetci spat o 19-tej a vstali sme o 7,30....tak sme vyspate do ruzova...prave sme prislo z vonku, Lucka si pustila DVD ako dostat tatinka do polepsovny, Vito si isiel k nej sadnut, tak ja si tu netujem....chvilku... 🙂
pekny dnicek prajeme 😀

katarinka1107
6. júl 2009

no babulky 🙂 my sme prave prisli z hc, prsi tiu , ale uz len jemne, deti su vykupkane, jurko spal u nasich3hodiny!!!tak ho nechvam teraz nech sa hrajka kolko chce 😀 😀prajem pekny vecer 🙂 🙂 😉

zuzu13
6. júl 2009

hello
u nas je pekne...neprsalo a ani neprsi...ideme haji...tak dobru noc... 😉

zuzi3
8. júl 2009

Ahojte maminky, dnes sa u nás akosi ochladilo ☹ ........ ja som si k sebe zobrala na prázdniny moje krsňa a sesternicinu dceru, tak nás tu je neúrekom.....4 deti.......ale su to zlate baby, aj mi pomôžu. Vy ako vegetíte???

katarinka1107
8. júl 2009

ahojte, my vegetime ozaj, . Boli sm ena bycikli, stihli sme sa schovat, lebo sa veeelmi rozprsalao, a teraz mladeho lakam von na chvilocku. Barka je u nasich , Ochladilo sa aj tu, Pekny den , tda uz vecer 🙂

zuzu13
8. júl 2009

u nas je peknucko...a ja idem na pivko...mala spinka...takze mam uz vegetik...pekny vecer... 😉

katarinka1107
8. júl 2009

zuzu 😀 pivko? a padlo dobre? Ja raz za 100rokov cierne, 😀

livia76
8. júl 2009

😉 ahoooj dievčence keď už sme pri tom pivku- dnes mi prišiel darček -objednala som manželovi k narodkám domáce mini výčapné zariadenie na 5L súdok 😀 😀 ak nepoteší jeho, mňa áno 😀 😀 😀 😀 oslava je 25-teho spojená s kolaudáciou domu, tak ho zatiaľ schovávam v pivnici , po nociach mu pripravujem fotoknihu ,, MOJICH PRVÝCH 50 ROKOV ŽIVOTA" -mládenec 😀 😀 ale starneme 😀 😀 😀 nedávno mal 40-ale 50 fuuha-ešte že na to nevypadá-drží sa chapina 😉-ozi a dnes máme aaažžž 😀 😀 3. výročie sobášu- ja som zabudla-manžel nie 😉 to u nás tak často nebýva 😉.
Lesinka trošku soplila, už ju to prešlo- našťastie takže je ok.
😒-aj na Orave sa ochladilo 😒, v sobotu cestujeme do BA-príde návšteva z Mexika-dúfam, že nechytíme ,,prasačiu chrípku"
Mimaa- kde sa schovávaš- už dovolenkujetee? 😉

katarinka1107
9. júl 2009

livo blahozelaaaame k vyrociu sopbasa, mladencovi k narodkam 😀 . Vy ste sa brali tiez ked bolo teplo 😀 😀 . My mame25,jula 11vyrocie 😀 😀 fotokniha je mily darcek, vycapko super 🙂. Pekny den dnes . vyzera to vselijako, Juo mi zdrhol k susedkam, idem piect kolacik,V sobotu nam pride tata 😀

zuzu13
9. júl 2009

livia blahozelam k vyrociu...a navstevu z Mexika, by som urcite radsej odlozila... 😅
veru...mimakro, kde si???asi mate vela prace, ze???alebo dovolenkujete???
kati, aspon mas klud, ked sa mladenec vybral za slecnami 😀 😀 😀

katarinka1107
9. júl 2009

no to som mala klud, ale malo si pospal, boli sme vonku teraz je uz umrncany, tak ideme do vane a sa pomojkat a asi si lahnut 😒 U nas sa schyluje k burke, tak si vychutnavame domacu atmosferu 😀 😀 uz. pekny vecer.

katarinka1107
11. júl 2009

pekny vikend 🙂 🙂 🙂 🙂

livia76
11. júl 2009

😀 aj ja sa pripájam 😵 peknú nedeľu 😉

zuzu13
13. júl 2009

halo, halo....kde ste???dovolenkujete???

katarinka1107
13. júl 2009

halo, halo, my sme dnes boli v piestanoch 🙂 🙂 Ja mam veelmi rada toto kupelne mesto, tak sme si s detmi spravili vylet, od nas je to kusok. Tatu mame este tyzden prec, mal prist v sobotu, len sa mu to nejako skomplikovalo, tak sme sa vzali a vyletovali sme. 😀 A vy? ved zuzky maju kraaasny kraj "pod oknami" 😀 😀 A aj livi uz . Mimi zrejem tiez dovolenkuje 😀 pekny vecer 😉

zuzu13
14. júl 2009

...veru...mame krasny kraj pod oknami...ale v tomto teple... 😝 ...chodime von o 7,30-9,30 a potom az podvecer...dnes som neodolala a na spestrenie casu doma ked je teplo kupila som bazenik...takze mame na balkone kupalisko...kuk foto 😉
pekny dnicek

livia76
14. júl 2009

😉 my sme tento týždeň v BA, cez deň teplo, večer sa von ísť nedá- samé komáre 😒 byt síce vychladíme klimatizáciou ale mne to nejak nerobí dobre 😉 bazénik sme aj my šupli na balkón, ale máme v ňom guličky 😀 😀 😀
Kati 😉 tie Piešťany ti úprimne závidím 😉 aj mne sa páčia, šla by som kuknúť, už som tam dlho nebola 😉 -keď sme sa vracalii z Oravy stavili sme sa u svokrovcov, šli cez Hlohovec- tak som si na vás spomenula 😵
Pekný deň 😀

katarinka1107
16. júl 2009

jeeej pekne od teba livi 😀 , no sme sa dnes vratili zo sastina, boli sme u sesternice od utorka . Bolo nam super.a zuzka aj my mavame bazenik na balkone, lucka aka kocka 😉 , este ze pod nami suseda nevyuziva svoju miniterasku 😀 , lebo jurko robi zaplavy 😀 Ano komare su teraz velky problem 😀 aj my sme dostipani, ako sme boli vonku, repelenty nula bodov 😠 pekny vecer.

katarinka1107
20. júl 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😉 😉 😉

zuzu13
20. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

livia76
20. júl 2009

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzu13
20. júl 2009

ale sme vyrecneeee...a ze su zeny ukecane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danciacik
20. júl 2009

ahojte, idem si vyžehliť že som tu dlho nebola 😀 . Ako sa máte? Užívate si leto? Ja sa snažím lebo Larka ide od septembra do škôlky tak ostanem doma iba s Paťkom.

zuzu13
21. júl 2009

danciacik...no vitaj po dlhej dobe...to je dobre, ze ide do skolky...aspon sa budes moct plne venovat drobcovi 😉

livia76
21. júl 2009

🙂 🙂 no sme sa rozkecali 😀 😀 😀 😀
Danciacik ahooj 😉
Kati-pekná nová foto v pase-čím sme staršie-tým sme krajšie žee 😉
My sa vo štvrtok opäť chystáme na Oravu, v sobotu budeme mať kolaudačnú oslavu spojenú s mangelovou narodeninovou 😉 takže nespávam, lebo sa mi sníva o tom, akú tortu mu vykúzlim 😀 😀 to sú problémy čooo 😵 😵 darčeky mám , o tom som už písala,včera mi prišla tá fotokniha 😉 teškám sa, lebo je nad moje očakávania 😉 ja mne by mohoj dať niekto takú spraviť 😉 😉 😉
dúfam, že nebude veľmi pršať 😉

zuzu13
21. júl 2009

livia, nestresuj...si sikulka a zvladnes to lavou zadnou...neboj...
ked idete na Oravu idete cez martin???ze by sme dali ministretko 😅 ...na chvilku...
baby ja by som vas tak rada spoznala as detvakmi....jaaaaj....keby sme mali rodinny dom...verte tomu ze by bola party...nuz musime este veeeela setrit a pracovat... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre