Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzi3
3. aug 2009

Asi, ale už riadne dlho.......my sme boli v Patinciach, bolo tam krásne, hlavne pre deti tam bolo super.......ale som taká leniva že strach, by som sa nehnevala keby mi niekto nosil ranajky a večere 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz si musim zvyknuť na realitu a variť sama, normálne nechápem ako môže človek za týžden tak zlenivieť, ako ja........

katarinka1107
3. aug 2009

zuzka to s tymi vajkami pobavilo aj mna.Nas Jurko riesi podprsenku 😀 Chodime sa kupat , mna a Barkku vidi, ze mame plavky a minule si pytaj aj on podpletenku, lebo sa ide kupat 😀 😀 Tak sme mu to nejako uz vysvetlili a ked dosiel tatino domov a chodili sme sa kupat , tak bol uz"uvedomely" kto ma pipik nema podpletenku 😀 😀 A potom na cely bazen krici, mas podpletenku mami nemas pipik 😀 😀 A ako zuzka 3pise , ani nas jurko moc nemusi kreslenie, ale kde sa povie ideme opravit, nosi naradicko 😀 darmo , keby bolo stretko, baby ukuchtia , obkecaju, mladenci zmajstruju 😀 A mimi tu ozaj davno nebola . Uz sme doma, lebo mlady bol unaveny a uz spi1,5h 😀 😀 😀 😀 parada 😀

livia76
3. aug 2009

😉 My sme boli v sobotu na garden- party 😉 organizovala ju švagrova frajerka na počesť našich 3 oslávencov, bolo super malá nechcela vyliezť z bazéna a potom hodiny strážila na deke 7 mesačnú EMU- stále ju boskávala a hladkala 😉 vraj si ju vezme domov 😨
Katarinka obdivujem ťa, že sa ti chce chodiť na kupko 😉 ja som na to trošku lenivá, ale hlavne nemám rada veľa ľudí pokokpe. Pomaly sa chystáme opať na Oravu, nech si Lesinku mamina užije, kým má prázdniny 😵
Ozi 😉 vyhlasujem VEREJNÉ PÁTRANIE po MIME 😀 😀 😀 😀 P.S.: odmena istááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzu13
3. aug 2009

zuzi3...na lepsie sa rychlo zvyka 😀 😀 😀
kati...no podpletenka je genialna 😀 😀 😀
liv..no neviem...zeby si ste mali pouvazovat nad dalsim prirastkom???

mimakrooooooooooo...kde jsi????kde jsi?????

livia76
3. aug 2009

😀 😀 😀 ja už počkám len na vnúčatáá 😀 😀 😀
Už dávno pradávno som sa vyjadrila, že Lucka je ,,VLAJKOVÁ LOĎ" tejto stránky 😵 je veľká šikula 😵

katarinka1107
3. aug 2009

livi ty mas tiez hviezdu teda 😉 A a no chce sa mi chodit na kupko, lebo moje deti su zrazu dobre, poslusne a neviem , ze ich mam 😀 A inak dnes som bola velmi zla mamina, vzala som ich tam uz o 10 a bolo tam malicko ludi a o 13,30sme sli spinkat domov. Nebol az taky upek, dokonca sa sem tam slniecko akoby schovalo, tak sme sa moc ani neupiekli, ked mame doma tata, chodime na strkovku, Takto si ich zas ja pekne ustrazim aj sama,A mimi? uz nam chybas a aj tvoje novinky 🙂 Inak asi to mam ku nej najblizsie, v ramci kondicnej jazdy by som mala vyvesit letaky o jej zmiznuti po celom okrese TO 😀 Ja sa totiz na tie strany bojim jazdit 😀 😀

katarinka1107
3. aug 2009

pekny vecer damy inak

mellinda
4. aug 2009

ahojte chcela by som sa spytat, mam dceru Misku ktora ma nystagmus a albinizmus v ockach,ci aj vase deticky s tymto problemom sa nechcu pozerat vonku.V nutri je v pohode,ale ked sme vonku tak len klopi hlavicku a sucha si ocka.Ma 8 mesiacov dik

livia76
4. aug 2009

mellinda skús pozrieť do témy ,, albiniznus" je tu nejaká taká otvorená, tam ti maminky určite poradia 😉 Z našej stránky tu má podobný problém Hanka mamičky ,,MIMAKRO" skús jej napísať odkaz určite ti poradí- slnečné okuliarky nepomôžu ani trošku? 😵 Držím Vám palce 😵
Kati 😒 a je po kúpaní 😒 a ja som sa tak tešila na náš Oravský bazén 😒 snáď sa nám počasie umúdri 🙄
A tie letáky pekne bež vyvesiť 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
4. aug 2009

no moja presne , a je po kupani. Dnes bol Jurko nemastny neslany, na golfacoch sa nechal vozit a vecer37,4 nech sa paci.Slini viac, ale zas on mal prednedavnom taku novu zabavku ze plul 😝 . Tak neviem , Moze mu ist nejaky ten zub este ? Myslim zadna nejaka stolicka? On si tam ani kuknut neda 😒 Ved uvidime co bude zajtra . Letaky?? OK , nejako hadam Mimi najdeme 😉

livia76
4. aug 2009

☹ Kati dúfam že Jurko nenachytal stomatitídu- afty v pusine, naša Lesinka to mala teploty, slinky, - ľudovo sa to preto nazýva detská slintačka- tiež si nechcela dať kuknuť do pusy ,lebo ju to bolelo-teploty až do 40° 😢 začalo to zapálenými ďasienkami. fu dúfam, že to tu píšem zbytočne 😒 Držte sa. My zajtra cestujeme na sever 😵

rebikatka
4. aug 2009

Ahoj babiky.MOzem sa pridat.Ja mam doma huncuta Rebeku..11.11.2006.Je tu niektora z Ke?

zuzi3
4. aug 2009

Vitam ťa Rebikatka, samozrejme pridaj sa 🙂 🙂 🙂 🙂
Livi, ja som bola dnes na Orave u svokrovcov a švagriny, moje kršna je Dominika tak som jej bola zaniesť draček. Nedávno som prišla.
Katka, k tým zubkom, deti maju na každej strane po dve stoličky, čiže dokopy osem stoličiek až kým im nevypadaju, ale tie posledne stoličky vychádzaju neskôr, našej marianke vyšli v 2 a pol roku, Lubkovi vyšli naraz v 2 rokoch, tak už mám všetky. Tak sa pekne kukni malemu "baterkou" do pusinky a rátaj a pozri či tam nemá aj nejaku aftu, nedajbože!!!!
Ale neboj, možto len trochu prechladol z tých výkyvov teplôt, ja riadne kašlem, malá začala dnes sopliť a okkolo maleho čosi chodí, dufam že ho to obíjde, ale často sa mu teraz zapaluju očká. Tak sa teda držte, nech ste čím skôr OK 😉 😉 😉

katarinka1107
4. aug 2009

vitaj rebikatka. Livi, vies , ze som na toto tu slintacku myslela? aj tie afty, mala to bara ale ta mala asi 4r. A ano zuzi ja by som sa mu tam aj pozrele, ale nechcel, Inak baterka dobry napad, nahovorim mu, ze idem kuknut, ci ma vsetko v poriadku, ako ked pozeraju a opravuju nieco s tatinom , diky, budeme sa drzat. pekny vecer

livia76
4. aug 2009

😉 vitaj REBIKATKA 😉 pridaj sa k nám-chýbajú nám tu správy z východného Slovenska 😵 😵

zuzu13
5. aug 2009

rebikatka vitaj medzi nami kobylkami..
katarinka, rychle uzdravenie 😉

katarinka1107
5. aug 2009

zdravim mamulky 😉 Mame zapalene hrdielko. Jurko menej jedol, la emyslela som , ze kôli teplu, dnes teplotu rano nastastie nemal, ale dostali sme na to antibiotika. Mame dobru doktorku, ona ich dava len ked treba,ALE VRAJ TERAZ SI TO PODCHYTIME VCAS. Nechcel ani usta otvorit, uspech je, ze sa nechal popocuvat 😝 . No a lieky budu fuska 😝 Nejako ho zblbnem, my aj cez striekacku mame poroblem mu to dat. Vraj sladucke, dobrucke, u nas neplati nic. Pasujem sa ako s levom 😀 😀 😀 Ale dobre vydrzime. Pekny den damy. Ale som sa rozpisala, co? 😀

zuzu13
6. aug 2009

ahojte
kati, malemu skore uzdravenie...teraz je tych chorob viac ako bolo cez zimu....to si neviem predstavit co bude na jesen.... 😝

katarinka1107
6. aug 2009

zuzka radsej neplas 😝 😝 Jurko sa nudi, ide ho trosku prevetrat na kociku, inak celkom dobre to znasa, len nechcel moc pist, co ho tak bolelo hrdielko tak som mu po lyzickach davala , ☹

katarinka1107
6. aug 2009

myslela som , ze nechcel pit nie pist , prepacte.

zuzi3
6. aug 2009

Katka tak ako je malemu? už lepšie? dufam že ano, ved ked má antibiotika malo by to rýchlo zabrať........
Baby mne sa tak nechce spať, je to môžne, aby som takto ponocovala?????

zuzu13
7. aug 2009

zuzu3...no toto....riadna nocna sova z teba...ja neviem co je to nechciet spat...my vacsinou zalahneme okolo 21,00 cez tyzden a vikend potiahneme aj dlhsie...ale len sem tam... 😀
kati, ako je marodovi?

zuzi3
7. aug 2009

Zuzu ale ved toto sa mi predtým nestávalo, že som nemohla zaspať, sice som chodila spať neskôr ale vždy som odpadla a v noci som nakoniec zaspala okolo druhej, a takto v poslednom čase chodím spávať a ráno som ani neni unavená, neviem čo sa mi to robí........
dnes idem pobehať žilinu, treba mi už kupiť pre malu školsku tašku, tak idem obehať papiernictvá............ako to len beži..........toť sa mi teraz malá narodila a už ide do školky ☹ ☹ ☹ ☹

katarinka1107
7. aug 2009

marod so mnou cvici 😀 vecer zaspi , ale do23 mrnci potom ok a o 4h mame atb, ale da sa. a zuzuka3 leti to aj mne sa bara nedavno narodila a tiez sme dnes kupovali tasku skolsku 😀 😀 ale ona ide do 5tr. 😉 aj ondrejko zuzkin bol malicky a uz nie je 😀 aj tito nasi novembrovi boli babence a uz su z nich vymyslenici 😀

katarinka1107
7. aug 2009

inak pekny den a dakujem za opytanie ako sa mame 😀

livia76
7. aug 2009

😉 Katuška, Jurko nech je šup šup zdravučký 😉
Zuzi3-ani my sme v noci nespali 😉 nejak čudne svietil mesiac- a to ani spln nebol 😅 Lesinka bola námesačná 😀 😀 😀 ustielala si v spánku vankúše raz na jednu , raz na druhú stranu a zo sna spievala a recitovala som sa z nej rehlila-ani telku som nemusela kukať 😀 😀 😀 Ja s manželom sme ešte o 2-hej nespali,a moja mamina bola hore do 3-tej 🙂
Zajtra ideme omrknúť jedno šteniatko 🙂 idem kúpiť mamine, nech sa tu necíti taká sama keď nie sme na Orave. Tak uvidíme či nám padne do oka 😉 Dúfam, že ho Lesula nerozpučí 😀 😀 😀
Prajem pekný víkend 😵

katarinka1107
7. aug 2009

livi teda lesulka je dama zrela na oskara 😀 😀 😀 😀 ta musela byt zlata, my konecne spime, uz sa lepsi zdrav. stav maroda, . Teraz sme zaspali s malou stvorkolkou v ruke a s dvomi panacikmi, tak ich budem ja zas celu noc hladat a opatrovat 😀 Inak k tomu steniatku, ci ho lesulka nerozpuci? No mava aj nas Jurko take najazdy na malickych psikov 😀 😀 Ti uz aj utekaju pred nim 😀 obcas.Pekny vecr, najmä tym , kt budu ponocovat, a nemôzu spinkat 😉 😉 🙂

zuzu13
7. aug 2009

ahojte
kati, som rada, ze malemu je lepsie...my sme dnes mali oslavu, takze som doteraz odpratavala...no a cely vikend ideme oslavovat...takze budem len varit, piec, riadit...no co uz...co nespravi zena pre muza vsak livia 😀
zuzi3, kupila si tasku????

livia76
7. aug 2009

zuzu13 😀 😀 😀 tak nech všetko postíhaš 😵 držím palce 😉

katarinka1107
7. aug 2009

zuzka, to ti nezavidim , hlasia teplotky zas vyssie, ale to sme uz my zienky take , ako vravis, co neurobime ore muza .Livi, zas Vam svieti dibny mesiac 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre