Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzi3
7. aug 2009

čaute, tašku som po niekolkohodinovom zhánaní našla, originál pre prváka, anatomicka, princeznovská, malá sa strašne teši, horšie bolo k tomu kupiť dosky, peračníky, vrecko na prezuvky a ostane veci s podobným vzorom, ale myslím že už máme toho vela, v škole pri zápise nám dali zoznam veci ktore budu potrebovať a celkovo to vychádza vela penazí, ked chce človek kupiť dobru tašku alebo kvalitne pastelky.........som rada, že malemu do škôlky toho až tak vela nebude treba 🙂
Zuzu to ti nezávidím chystať, ale hlavne si oslavu riadne uži, aj ked to je u nás žien - hostiteliek menej pravdepodobne..........a oslavuje manžel, či ty??????ved nás zuziek bude až v utorok, nie???????
Tak dobru noc, ja sa idem asi učiť štrikovať, nech vyplním večer, ked sa mi nechce spávať........a to som nikomu nechcela veriť, ked mi povedal že nemôže spavať..........."prišiel na psa mráz" ☹
Katka, som rada že malemu je už lepšie 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu13
8. aug 2009

dobre ranko vy nocne sove 😀 😀 😀
oslavuje manzel...zajtra ma 44 🙂 tak uz zacal vcera ...boli znami...dnes neviem kto pride...ale urcite niekto...a zajtra s rodinou....takze sa nenudim...obed sa uz vari a ja rozmyslam, ze idem s Luckou na huby
pekny den 🙂

katarinka1107
8. aug 2009

peknu sobotku 🙂 Je zuzka ze na huby, to je parada, ze? ja som rada ak sme niekde tak v horach a najdem nejaky jedly 😀 😀 . tie druhe sa hladaju velmi lahko 😀 Manzelikovi vsetko naj, Zuzka 3 tak som si spomenula na nase prvacikovske nakupy s nostalgiou ☹ ale mas pravdu najst super dobru tasku a este aby aj "ladila" no minimalne 50eu.Livi ako sa ti podarilo zaspat? no ja som mladeho uspala, dnes s nim vsetci certi sili , ale uz oddychuje. Pekny den

zuzi3
8. aug 2009

Katka to asi bolo niečo vo vzduchu, lebo náš Lubko už ráno ked vstal bol zly ako čert a od rána na všetko len nie ☹ ☹ ☹ ideme sa obliecť - nie, ideme papať - nie, ideme umyť ruky - nie........a ked som mu povedala že ja takého škaredeho lubka nechcem, tak povedal: "mamina si idem kupiť pekného Lubka"? vravím že ano a on na to: "dobre, a ten pekný lubko sa bude so mnou hrať" a ja som mu vysvetlovala, že ale ked si kupim pekného tak budem musieť predať zleho tak povedal: "zleho, nescú". No baby neuchytilo by vás z takeho chalana? Ja sa niekedy zasmejem ako dnes, ale niekedy mi inak brnká na nervy, hlavne ked sa od rána šklbu s malou!!!

katarinka1107
9. aug 2009

zuzka to mas pradvu, aj nasi sa tlcu ako keby ani surodenci neboli 😠 .A Jurko vcera ked som mu povedala, uloz si na postel psikov, nech ta strazia v noci, ze mna to nebavi, som skoro onemela, to chyta slovnik. 😒 .vsetko od bary. ale co , aj horsie veci sa deju nie? Inak peknu nedelu mamulky. Zuzka13 slavi, Livi beha okolo oravskeho bazena, mimi sme nenasli este , tak aspon pekny den prajem

livia76
9. aug 2009

😉 ahoj dievčatá 😉 tak náš nový štvornohý prírastok do rodiny už máme doma, volá sa LUNA a má 9 týždňov 😵 Lesinka sa z nej ide zblázniť. 😵 😵

zuzu13
9. aug 2009

katarinka dakujem za manzela...vytesuje sa z darceka ako male mimco...kupila som mu hodinky...no a upiekla tortu, po ktorej sa za 15 min. zlahla zem...aspon som si ju stihla odfotit...hodim foto...gola fakt dobra...vanikovo-ananasova...a s troskou rumu... 😅
liv...hod foto s novym clenom rodiny 😉

katarinka1107
9. aug 2009

dnes ste dievcata len radost rozdavali 🙂 mna sa slinky zbehli, ako som zuzka precitala tu vetu o torte, Livi , Luna bude mat tiez zazitok 😀 😀 Ak je lesulka ako nas jurko, luna sa unavi, ani nebudete o nej vediet 😀

katarinka1107
11. aug 2009

pekny uprsany utorok 🙂 😉 🙂 😀 😅

zuzu13
11. aug 2009

aj tebe kati...aj tebe...aj ked mne toto pocasie vyhovuje...rano totiz vstala Lucka s takym hrdielkom, ze o 7-mej sme uz boli u dr...takze mame antb. 😒

katarinka1107
11. aug 2009

boze uz aj vy??? 😒 😒 Zelame skore uzdravenie . Jurko vcera dobral poslednu davku, ale bola som s barborkou vcara a tiez hrdlo. 😒 Inak aj nasa susedka, Jurkova kamoska je chora s s hrdielkom , nieco je vo vzduchu??

katarinka1107
11. aug 2009

a raz za cas aj mne take pocasie vyhovuje 🙂 Aspon lenosime trosku. 😉

livia76
11. aug 2009

😒 fu žienky, nestrašte 😒 prajem skoré uzdravenie 😉

zuzi3
11. aug 2009

Maminky tak detičkom prajem skoré uzdravenie a zuzu blahoželám k meninám 🙂 🙂 🙂

zuzu13
12. aug 2009

zuzi3 dakujem...podobne aj tebe 🙂

zuzu13
12. aug 2009

mimakro...co sa deje????kde si???uz sa ozvi... 😉

katarinka1107
12. aug 2009

zuzanky nase vsetko anjlepsie k meninam, aj oneskorene , ale pridavam sa 😉 🙂 😉 🙂

zuzu13
13. aug 2009

katka dakujeme... 😉

zuzi3
14. aug 2009

Katka dakujem, ja idem dnes piecť torty, tááááááááááááááák sa mi nechce, zajtra má svokra oslavu, tak frčíme tam. Predpokladám že dnes s pečením a zdobením skončím v noci.........čo robíte maminky????

katarinka1107
14. aug 2009

ahojte mamulky 🙂 Zuzi ja som tiez robila tortu 🙂 ale iba taku tvarohovu so zelatinou . U nas budu hody. ale nerobim nic, a rano nam pride domov tato, tak som namiesto klasickeh poskotoveho cesta dala korpus a je torta 😀 Prave som uspala Jurka, barborka je u nasich zas, uz sa aj ta uzdravuje, tak nerobim nic, teda zatial 😉

mimakro
15. aug 2009

Nazdar dievčatá. Po dlhšej pauze sa opäť hlásim. Zuz ma už vymákla na Facebooku a nechcem, aby to vyzeralo, že tam chodím a na vás kašlem. Ja ani tam nechodím, iba stráááááááášne málo. A vraj máte o mňa obavy. Všetko je OK. Nečítala som všetky predchádzajúce príspevky, iba čosi. Aj my budeme mať prváka. Nám už stačí nakúpiť iba prezúvky a tenisky na telocvik. Našťastie to vyriešila jedna návšteva Metra. Zoznam na nákup sme nedostali, ale čo som si myslela, že bude potrebovať, som už nakúpila. A rodičia prvákov sa skladali po 20 eur a za to sa nakúpia zošity, pracovné zošity a nejaké perá - štartovací balíček 😀 A Hanka už konečne rozpráva, ešte lepšie, ako Ondrejko v jej veku. A veru, už nastali aj tie časy, že sa jej pusa nezavrie a vetko komentuje a stále sa vypytuje - to toje(čo je) toto? Dokola. Inak sú zdraví, čosi cez prázdniny vyrástli. Ja mám práve týždeň dovolenky za sebou, ešte ma týždeň čaká. V robote stále fajn. A inak nič nové, iba to, že máme konečne super trávu. 😉

livia76
16. aug 2009

😉 😉 😉 😉 😉 😉 no AHOOOOJ NEZVESTNÁ 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katarinka1107
16. aug 2009

ahoj mimi , tak budete zarezavat aj vy v skolksych laviciach 🙂 🙂 A inak VITAAAAAAAAJ , sme s ao teba bali, 🙂 Pekny den slnieckovy, mame doma tatina , tak som len nakukla 😉

mimakro
16. aug 2009

Livi, dík. Musím naprávať svoje resty. 🙂 Kati, veru aj nás to čaká. A prišlo to tak nejak nečakane. Však len prednedávnom sa narodil a už má školskú tašku v skrini. No, starneme. Ja mám o týždeň 30 😀

zuzu13
16. aug 2009

ahojte
mimakro...ahoooj...no vymakla...ja som ta hladala, kde som mohla...keby mi to nebolo trapne napisem aj tvojmu mangelovi 😀
my sme boli od piatku na chalupe...pasli sme barany...xixixi...takze vidiecka dovolenka...brala by som aj na klasicke byvanie... 😀

zuzi3
16. aug 2009

čaute, mimi tak si budeme písať zážitky zo školky spolu, aj my sme mali všetko okrem prezuviek a cvičiek ale už aj to sme v sobotu kupili, zoznam sme dostali čo treba.
My sme cez víkend spali na orave, svokra mala šestdesiatku, hodím sem foto torty ktoru som jej piekla, nedávno sme prišli, tak kým som všetko vybalila......a mimi kde máš deti cez prázdniny?????
náš lubko je teraz nenormálne na mna naviazany, stále ma hladá, ani osprchovať sa nemôžem isť bez neho, lebo plače a nikto mu nemôže nič dať, ani obliecť, ani dať jesť, ani nič, iba ja, ja neviem čo s ním je, bol na mna naviazaný ale toto je moc.........dufam že ho to prejde 😉

zuzu13
17. aug 2009

zuzi3...ta torta je naaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaa....si cukrarka???

dnes sme boli na prehliadke v 3-och rokoch...takze Lucka ma 99 cm a 15 kg...a podla nasej dr...mentalnu vyspelost na 5 rokov...ale nemusime ist k psychologovi, nakolko to zvladame sami zatial v pohode 😀 😀 😀 uvidi sa az v skolke, ak by nahodou zacala vnimat skolku ako velku nudu...no uvidime... 🙂

zuzi3
17. aug 2009

zuzu, neni som cukrárka, to ja len tak asi rok pečiem 😉
no ved som ti písala že lucka predbehla 4-ročne deti, ono ju bude asi potom v škôlke treba dávať do triedy pre väčšie deti, bože baby ved je nás tu pár a samí šikulovia su tu, aj mimakrin Ondrejko ide skôr do školy..........ono lucka už od malička vo všetkom viedla, oproti našim deturencom 🙂 🙂 🙂

katarinka1107
17. aug 2009

zuzka aka kraaaasna torta 🙂 no veru mimi , aj ja si tak vravim nedavno sa narodili a.....Lenze ja uz som zas 30mala 😝 Len sa drzte maminky prvacikov, mate sikovne deti, pojde im to snad aj samym, My sme sa ako sla Barka do 1.triedy aj stahovali aj novi ludia , aj nove prostredie, vlasten vsetko pre nu nove a super, zvladla na jednotku vsetko, v decembri si uz sama citavala knizky 😀 . A uvidime ako to bude pri Jurkovi, ako ty zuzka pises, ze lubko je naviazany, ja mam Jurka to iste 😝 zuzkina lucka? to uz je tu ako keby sme pisalai s maminou nejakej slecny velkej skolkarky 😉 Ako sa Livi vodi? Kto vie ci lesulka a luna su este kamaratky 🙂

livia76
17. aug 2009

😀 😀 😀 Katarínka vodí sa nám dobre 😀 😀 dnes bolo na Orave maximálne teplo, tak sme sa bazénovali 😀 😀 . Havinko je veľmi učenlivý a robí nám radosť 😵 Vám tatinko prišiel, nám na pár dní zdrhol do práce. Nechal tu Lucku na pár dní, tak sa hrám na macochu 😀 😀 😀 😀 -samozrejme dobrú 😀 😀 😀 😀 😀 .
Zuzi3 tortička sa teda vydarila 😉
Zuzu13 že je Lucka šikulka to mi je jasné, ale 99cm? teda, my máme nejakých 93 😉 ty, nebude z nej nielen múdra baba, ale aj modelka?
MIMA- ja som ti to hovorila, že keď sa Hanke jazýček rozviaže, ešte budeš rada spomínať na časy, keď bola radšej tichúčko 😀 😀 😀 / však to poznáme aj my/ aspoň máme s tými našimi deťúrencami trošku srandy 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre