Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
18. aug 2009

ahojte mamulky 🙂 pekny den slnieckovy 😉 🙂 Ze macocha livi 😀 ale asi bude mat lesulka spolocnost a hadam si aj oddychnes troska, ci neeee

zuzu13
21. aug 2009

halooo...haloooo...je tu niekto???? 😀 😀 😀

zuzu13
21. aug 2009

mimakro...pekne foto...vidim, ze mas pomocnicku do kuchyne

mimakro
21. aug 2009

Zuz, dík. Občas ju nechám niečo porobiť. Ale najväčšia pomoc pre mňa je, keď si upracú v izbe. Hneď pridám aj naše miery - 96cm, 16kg. Cez leto sa dosť potiahla a aj vyštíhlila. Už dosť dlho váži rovnako. Postavu bude mať asi po mne. Ani ja nie som typ štíhla gazela. Myslím tým stavbu kostry, nie ten tuk, čo som si poctivým vyžieraním nahromadila 😝 A propo tuk - čosi som dala dole, od zimy 8kg. Ešte 12 a budem max. spokojná 😀 Žeby som si dala métu ako Livi 33 rokov? To by som mohla stihnúť. 😉

zuzu13
21. aug 2009

wow...mimakro...pekne...ja som prave googlila ako dat dolu tuk...mam ho taaak nehorazne vela, ze sa do nicoho nezmestim ☹ ...a to sa snazim...no neviem..asi sa na to vykaslem... 😖

katarinka1107
21. aug 2009

ahojteeeee 🙂 mimi , to ako keby som nasu Barunku za malicka videla 😀 s tym mixerom rucnym 😀 . A ma pekne miery, ako Juraj nas 😀 som sa zlakla, ci iba moje dieta vazi nad 15kg 😀Ale meriame nieco menej asi o 2 cm ale vies co? ani Hanka nevyzera na to , ze vazi 16 uplne zlatucka mala dama .A my?nemozeme by t vsaetky gazelky ako pises nie? ved sme slovenske zienky 😀

livia76
21. aug 2009

😵 Ahoj žienky 😉 práve sa chystám niečo upiecť a uvariť, zajtra manžel dovezie na pár hodín svokrovcov 😅 okuknúť, ako sme pokročili z domom,tak sa lesinka teškáá,až nemohla zaspať.
V septembri budeme mať stretko po 15 rokoch z gympla 😉 asi na noc na chate , tak sa teším, dúfam, že budeme zdraví 😉 a budem môcť ubziknúť z domu. Boli sme super kolektív, samá sranda, tak verím, že nás život veľmi nezmenil 😵
Mima no paráda -8 kg si šikulka 😉 Neviem kedy oslavuješ presne tú 30 tak sa mi zazdalo že niekedy teraz tak všetko najlepšie a hlavne radosť zo života a zo svojich blízkych 😵 😵
😀 😀 to Lesula má 13kg 😨 asi ju začnem na noc tlačiť klobásami 😀 😀 😀 hici si myslím, že onedlho bude mať aj ona 15, nejak sa nám tu na čerstvom Oravskom vzduchu rozjedla 😀 😀 😀
PEKNÝ VÍKEND 😵

zuzu13
21. aug 2009
zuzi3
22. aug 2009

no fuuuuuuuuuuha, lucka by už asi mala isť tiež do školy......šaty už má, aj rozumček 🙂 🙂 🙂 aká slečna je z nej v tých šatičkách 😉
Lubko meria 104 cm a váži 16kg, odhaduju mu tak tri, štyri roky
Ja idem akurát dopiecť koláč, zajtra máme oslavu u našich, ideme oslavovať lubka, aj manžela, aj mna /zuzanu/ aj mamina je Jana aj ocino ma narodeniny........tak nás tam bude habadej.......................idem rýchlo robiť, lebo sa dnes chystáme na oravu, idem sa učiť hrať tenis!!!!! tak zatial sa majte maminky a pekný den!!!!!!!

katarinka1107
22. aug 2009

teda zuzka, klobuk dolu, ake paradne satky si usila.Ja som nema 😀 a to je na mna co povedat 😀 Livi, to stretko je paradny unik z domu 😀 ale v dobrom , myslim , Zuzka( Lubkova) no co nasi chlapci su hold chlapi ako sa patri nie? Co babulky maju byt jemnejsie pohlavie, tak su a nasi to tu drzia , ze horni chlapaci 😀 Pekny den, my sa tiez chystame na oslavu , manzelovakrstna, teda uz aj moja 😀 ma 60a ideme na veeeeeelku oslavu, len som dala jurka spinkat a ja sa idem strojit 😀 . Zajtra nam zas tato odchadza ☹ na 3 t do prace tak si to dnes este uzijeme cela r

zuzu13
23. aug 2009

ahojte
my sme vcera boli gratulovat na svatbe...Lucka isla vyparadena...do vlaskov si kazala dat kvietky ako ma nevesta...ja varim, mm s Luckou isli kupit cerstve rozteky, potom si dame kaficko...
prajem krasnu nedelienku... 😉

zuzu13
23. aug 2009

liv...mala je sikulka...ze kameramanka... 😉

katarinka1107
23. aug 2009

aj ja prajem eknu nedelu 🙂 mam pauzu, JUrka som dala spinkat, Bara pozera dvd, tatina sme odprevadili, tak si pijem cafe a kukam co nove tu

katarinka1107
23. aug 2009

a inak oslava super, Jurko tancoval, prezliekala som ho ako nevestu 😀 spoteny, utancovany. V rodine mame 2slecny , co tancuju spolocenske tance, tak nam urobili pekne vystupenie a Jurko ani nedychal. Inak som rozmyslala, ze ak nastane vhodny okamih, zapisat ho do takeho kruzku, ved co , rad sa hybe, ked upratujeme si tancujeme, Moj brat sa tomu kedysi venoval, zeby sme mali zas nejakeho tanecnika v rodine 😀 . Ved uvidime 😉

livia76
23. aug 2009

Katarínka 😉 to je supernápad 😀 😀 mať doma tanečníka-je to krásny elegantný šport 😵

katarinka1107
23. aug 2009

no livi to je, len vies , niektori chlapci, kt. sa tomu nevenuju sa lubia tym "tanecnikom" posmievat, ale ak by ho to nejako chytilo, chcela by som ho podporovat, je to krasny sport, brat ma vela zazitkov. No a inak som videla Lesulku na foto, ake uvedomela kameramanka, boze ja sa chcem tak vediet tvarit na fotkach , ako nase deticky 😀

zuzu13
23. aug 2009

kati, veru...je to super...nech sa deti hybu..a hlavne ked ich to bavi...aj nasa Lucia rada spieva a tancuje...ale ona v podstate robi vsetko velmi rada...ale na tane urcite pojde, dostali sme to aj ako radu, pri jej vyspelosti...no a hlavne nejaky kruzok kde bude musiet pohnut rozumom...

liv. mala je zlata s havinom...

baby, co to stretko???aspon jednodnove...len tak...my sice nemame auto...ale ak by to nebolo daleko a spoje by boli tak urcite sa dostavime...ved nase dietky budu mat 3 roky a ani sa nevideli...a my tiez... 😀 😀 😀

katarinka1107
23. aug 2009

nooo pekne zuzanka 🙂 , ty si ako lucka, vodca skupiny 🙂

zuzu13
24. aug 2009

dobre ranko
katka, no co uz...aspon som to skusila...ved take popoludnie niekde by sme hadam zvladli, nie? 😀

katarinka1107
24. aug 2009

pekny den, ja si tiez myslim , ze by sme to niekde zvladli. Ja by som sa aj tesila.Ved to co si tu o nasich drobcoch piseme, by bolo aj zaujimave vidiet, ako by sa oni skamaratili 😉

katarinka1107
26. aug 2009

🙂 😉 😎 😀 😅

zuzu13
27. aug 2009

dobre ranko 😀

katarinka1107
27. aug 2009

pekny den 🙂

livia76
27. aug 2009

😉 aj vám dievčatááá 😉

zuzu13
27. aug 2009

...xixixi...ale sme strucne...sme si pokecali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuk na temu stretnutia... 😀

liliandax
28. aug 2009

no pridavam sa aj do tejto temy.. hadam sa rozbehne 😉

katarinka1107
28. aug 2009

haloo lili uz som odpovedala na stretnutiach na tvoju otazku 😀

liliandax
28. aug 2009

katarinka - uz som napisala.. len teraz mam nestihacky 😅

livia76
29. aug 2009

☹ ☹ u nás na zbláznenie pršííí 🙄 nudaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre