Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
7. sep 2009

juj zuzi a ide to dalej a dalej 😒 Tak som zvedava na nasu skolkarku lucku , ako to zvladla 😉

katarinka1107
9. sep 2009

....a takto to tu teraz bude castejsie ☹ mamy uz pracuju deti chodia do skolky. Ale pekny den aspin zelam 🙂 😉 a ako sa dari , otazka stale plati 🙂

livia76
9. sep 2009

😉 no veru Katuška aj mne sa tak zdá 😵 V sobotu mám to stretko z gympla po 15 rokoch 😀 😀 😀 Náš prdko /Lesula/ bude v noci 1x bezo mňa 😀 😀 😀 😀 😀 už načase čoo 😅 a ak nepochorieme od 19.9- 3.10. budeme trošku predlžovať leto mimo SK, tak tu toho asi tiež veľa nepopíšem 🙄
Tatinka máte doma ,či opať na cestách?
..na Orave sa teraz ,,hrajkám " na záhrade so skalkou 😉 ešte v októbri chceme nasadiť 4-5 ovocných stromčekov, tak uvidím ako sa zadarí. 😉

katarinka1107
10. sep 2009

pekne ranko, livi super, ze stretko 🙂 Aj sa tesis co? Lesulka nenastupi do skolky? Nas jurko zatial nie, Ak sa uvolni miesto, tak od 1.decembra . Ved uvidime. Tatino nam pride v sobotu. Tak sa tesime 😀 . NO ty si aj hotova zahradna architektka 😀

zuzu13
10. sep 2009

ahojte
necitala som vas dlho...nejako nestiham... 😝
pracujem ako besna...dnes idem na poobednu, t. j. 10,30 busom a pridem domov o 21, 00...

Lucka je dnes prvy den v skolke, nastup bol s usmevom...prezliekla sa kozmickou rychlostou, dala pusu a utekala k detom... 😀 ....tak dufam, ze je spokojna a paci sa jej...a zajtra bude prichod do skolky bez slz...

idem do prace...takze pekny den 😀 😀 😀

livia76
10. sep 2009

zuzu tak česť práci, dúfam, že v robotke a aj Lucke v škôlke bolo fajn 😵 😵

katarinka1107
10. sep 2009

zuzka, to je supeeeer,. no Lucka je Lucka, ta sa nestrati 😀 . pekny vecer damy 🙂

zuzu13
10. sep 2009

hello
uz som dorazila z prace...Lucka bola pochvalena od p. ucitelky, ze je velmi dobra...vie sa sama obliect a pomahala aj inym detom ....aby isli cim skor von 😀 😀 😀 ...zo skolky sa jej nechcelo, tak musel mm na nu cakat, kym sa dohra 😀 ...o 19-tej uz bola okupana a v posteli... 😀

katarinka1107
10. sep 2009

no mas zlate dietatko zuzka

zuzu13
12. sep 2009

ahojte...aj druhy den bol bezproblemovy...takze dufam, ze to aj tak ostane...
ja mam dnes volno...tak varim na 3 dni...lebo zajtra aj pondelok som cely den v praci...ale potom utorok a stredu mam volno... 😀
dnes ideme pustat sarkana...tesim sa ako male dieta...xixixi 😀 😀 😀
peknu sobotienku... 😀

katarinka1107
13. sep 2009

zuzka teda lucka je ozaj sikulka. Ma to asi po mamine 🙂 my mame doma tatina Jurko spinka nieco sa mu snilo , poplakal a zaspal este. Barka sa nam chysta do skoly na zajtra , my vegetime a prajem peknu nedelu a dobry start do noveho tyzdna 🙂

livia76
14. sep 2009

😉 ahoj žienky, víkend bol perný 😉 streto bolo super prítomných 24 z 36 spolužiakov 😵 super sme pokecali, Lesinka bola 1x doma s mojou maminou na noc a mala z toho zážitok 😉 vraj môžem ísť za kamoškami aj nabudúce 😀 😀 😀 .V sobotku odlietame do Turecka, dúfam , že sa o dva týždne v zdraví vrátime domkov 😅
Dnes sme sadili nové jahody, tak uvidíme, čo bude z nich na jar 😉
Dobrú nôcku 😵

zuzu13
15. sep 2009

ahojte
ja mam volnoooo....2 dni...jupiiii 😀
livia mala je super 😀 ...takze idete dovolenkovat...uzite si to... 😉
katarinka, dakujem 🙂
Lucka je usoplena...vcera nebola v skolke a ani zajtra ju nedam...nech sa prelieci...ved od 1.9. je uz 2. krat chora ☹
pekny dnicek 😉

livia76
15. sep 2009

😒 zuzu- klasický nástup do škôlky 😨 ako sa ti zatiaľ páči v robotke?

katarinka1107
15. sep 2009

pekny slnieckovy den babulky 🙂 .Zuzu to mi je luto, lucka sa hadam pekne prelieci a bude dobre. Livi super stretavka teda. Prijemnu dovolenku 😉

zuzu13
15. sep 2009

liv...no veru...klasicky nastup...a v robote???no neviem co mam povedat...makacka 😕 ...despotovia 🤐 ...ale potrebujem byt zamestnana...tak musim vydrzat.... 😒
kati, dakujem...Lucka je OK...ma len tie sopliky...nasadili sme homeo a spray do nosa...doobeda sme boli na hubach...uz su v mraziaku a cast sa susi...ak nebude zajtra prsat, idem s Luckou sama znovu na huby... 😀

livia76
15. sep 2009

😉 zuzu mali sme tuším rovnaký program 😀 😀 😀 aj my sme práve dokrájali huby na sušenie 😵 a na večeru bola praženička z kuriatok 😅

katarinka1107
16. sep 2009

tak ste boli hubarky co 😀 . My mame tatu doma 2t a zmysleli sme si , ze si vymalujeme tak mame program tiez 😝

lucna
18. sep 2009

Tak aj ja som si našla po mesiacoch čas ,aby som sem nakukla 😉 Možno ste už aj na nas zabudli 😅 . Čítam, že nám pribúda škôlkarov. Danko už poctivo zaretáva od 2. 9.A zvládol to na 1. Ráno ma ťahá z postele,aby sme už išli do škôlky 😎 . papa

livia76
18. sep 2009

Lucna , to je super, že ste to tak pekne zvládli 🙂
Na dva týždne sa s vami lúčim, ak v zdraví dožijeme, páá 3.10. 😵 😵 😵

zuzu13
21. sep 2009

lucna, super ....zvladli ste to na jednotku 😉
co sa o nas povedat neda... ☹ Lucka zacala trucovat...odmieta jest ked nie som doma...a stale place...nie je s nou vobec rec...ked pridem, nemozu ju spoznat...je usmiata, spokojna...no tak dufam, ze to rychlo prejde...fnuk 😢
livia...krasnu dovolenku...tesim sa na foto 😉

lucna
21. sep 2009

ja som zo škôlky naozaj vysmiata, aj učiteľky si ho chvália, že všetko popapá, aj duplu si pýta. Dokonca mu tam chutí aj mlieko 😀 , čo doma sa ho ani nedotkne. ked som ho pred rokom prestala kojiť, mlieko nevzal ani do úst 😒 . Dúfam, že mu to vydrží až po vysokú školu 😀 😀 😀 . popritom ja som škôlku velmi nemusela a manžel s nej dokonca ušiel!!!!! 😎 .
Tak škôlkarom držím palčeky 😉

livia76
22. sep 2009

😉 hlasime sa z dovolenky, začala soplíkmi a teplotkami, tak more a bazén musia na Lesulu počkať 😢 konečne sa ale poriadne vyspíme 😉 dúfam, že v piatok budeme Ok 😵
ZUZU Lucka je špekulantka tak isto sa vie pretvarovať aj naša 🙂 všk ju to prejde 😵
zatiaľ páá

zuzu13
23. sep 2009

ahojte, no Lucka vyvadza v skolke coraz viac...je to az neskutocne...dnes som sa normalne neovladla a nalozila jej na zadok...normalne sa vychytila ze ide prec...zurila, kopala...vrieskala na cele sidlisko... ☹ a ked som isla okolo skolky o 10-tej, boli von a ona sa blaznila a smiala ako by sa nic nedialo...smirovala som spoza domu 😀
livia, to uz ste doma...ved ste nedavno isli...boze ten cas naozaj leti... 🙂

katarinka1107
23. sep 2009

zuzka my mame taku susedku, ta reve jak tur a pritom to tam zvlada , ale kym sa dostane rano do skolky to su ceremonie 😝 Inak zdravim mamulky, mame vymalovane, tatina este doma, tak som sem nakukla a ideme vooooon

susane01
24. sep 2009

Ahojte no ja som tu nebola straaaaaaaaasne dlho. Všetky vas tu pozdravujem. Veru skolka to som zvezava ako to zvladneme my. Olo sa sice tesi no uvidime ked pride ten den a ja ho tam necham 😉 My ideme az v januari tak som tiez zvedava. 🙂 No a ci tam bude aj jest, ked doma ledva nieco zje. Maso nechce vobec asi bude vegos 😀 . Drzim palce skolkarom 😉

zuzu13
24. sep 2009

ahojte, my sme vcerajsi vecer stravili na detskej chirurgie... Lucka vytlacila hrube crevo...tak sme boli na vysetreni... na pohotovosti mi povedali, ze oni nepridu, lebo aj tak nemaju sanitku a mam ist do nemocnice ... a ked som im povedala, ze nemam auto, tak mi povedali, ze ani oni nemaju...keby som bola cig..ka...tak poslu 4 sanitky a pobiju sa kto bude viezt...ale kedze nie som, tak sa na nas doslova vysrali...ja by som vrazdila...
...
prave som prisla z prace...a konecne sedim...moj manzel mi nalial vinecko s mineralkou...

inak moju zlost na zachranku vykompenzoval uzasny doktor na detskej chir. takze maju stastie, ze maju takeho super dr. ... ziadny pristup, ze ja som doktor...pozrel si meno dietata akomunikoval s nou...ako sa vola, kde byva, co papala na obed, na veceru, aku ma hracku{mala ruzoveho pantera a on jej povedal, ze aky pekny slon...takze odlahcil total celu situaciu a Lucka mu neskutocne verila...co povedal, to spravila ...dokonca vys. cez konecnik absolvovala bez slz, len s komentarom, ze to neboli...} no a dnes 2 x kakala a bez problemov...
akurat ma zakaz pitia dzusov, sladkych vod, ovocnych stiav, mineralok...jedine vodenka-kohutkovica a caj... .

Lucka je OK, nestazovala sa dnes na ziadne bolesti, bola v skolke...takze dufam, ze sa to nevrati...
pa

livia76
25. sep 2009

😉 zuzu dúfam, že budete ok, my sa hlásime stále z turecka, budeme tu do 3.oktobra. teploty už lesi nemá, tak sme dnes boli v tieni pri bazéne 😉

katarinka1107
25. sep 2009

zdravim mamulky, zuzka teda vy ste si uzili, ano mas pravdu stym ze keby si bola ci... . tsazuju sa stale , ale maju velke privilegia, na to , ze nic nerobia. teda to si myslim ja. Ale co uz. A hlavne , ze je lucka uz v poriadku

katarinka1107
29. sep 2009

halooo 🙂 🙂 😉 😉 pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre