Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
21. okt 2009

pekny den , zdravim 🙂 . Zuzka ty si origos maserka?? 🙂 Tak ty si oblubena v kolektive 😀 Kto by taku nemal rad 😀

zuzu13
21. okt 2009

hmm...no tak aby som naozaj neprisla...ved pockaj...budem mat dva dni volno...spravim si doobeda vylet do ZA 😀

zuzi3
21. okt 2009

zuzu kludne, stôl mám.........len budeš musieť isť ešte asi 20km zo žiliny, ale normálne ak chceš, príd........rada s tebou pokecám 🙂
Katka veru, akonáhle sa niekto dozvie že som maserka v momente každeho boli chrbát 🙂 ale čo, však dobrá masáž každemu padne vhod....

livia76
21. okt 2009

😀 😀 zuzi3- to je jasné že hneď každého začne bolieť chrbát, aj ja keď stretnem svojho zubára na ulici 😅 hneď ma rozbolí zub 😀 😀 😀 Ale je asi super mať povolanie, pri ktorom ľuďom pomáhaš od bolesti 😵 teda, ak ťa to baví 😉 😉

zuzu13
21. okt 2009

xixixi
zuzi3 tak ja to mam uz par rokov v karte...ze dg. hypermobilita...a postihnuta chrbtica...takze u mna to nebude tak...a ked stretnem zubara...veru ma nezacnu boliet zuby...xixixi...
liv...foto krasne...uzasne...

zuzu13
21. okt 2009

zuzi3 a kde to vlastne byvas???

zuzi3
21. okt 2009

zuzu, bývam v Belej, je to asi 10 km od Terchovej, ja masirujem len tak známych, neživým sa s tým a ani nemám v pláne, lebo ja to robím poctivo a potom sa dávam dokopy sama a hapruje mi aj zápästie na ruke, tak si ani nemôžem dovoliť masirovať každý den vela ludí. Zuzu, to ti nezávidím s tou chrbticou, lebo ked boli chrbát, bolí cele telo....poznám to, masírujem ženy čo maju chrbáty v hroznom stave, zatial si všetky chvália a chceli by aj častejšie......

livia76
21. okt 2009

😉 zuzu13 máme rovnakú diagnozu- Hypermobilita 😀 😀 😀 a Lesinka ju tiež dostala do vienka 😒 ako dieťa som chodila na rahabilitačné cvičenia tak sa stav chrbtice zlapšil ale migrény mávam od 7 rokov práve kvôli hypermobilite 😉
ZUZU3 ja chodievam na Oravu vždy cez Terchovú takže konečne poznám i keď len nepriamo niekoho z tých končín- 😀 😀 .
Budúci víkend beriem maminu a Lesinku na babský oddychový víkend do Kúpeľov Lúčky tak si tam šupneme masáž 😉 a nejaké to čľapkanie v teplej vode 😉
Dúfam, že dovtedy malá neochorie to by bola smolka 😕 .
Dobrú nôcku 😵

zuzu13
22. okt 2009

hello
zuzi3 v Belej???jaj....tam maju dobre korbaciky...rovno na zakrute.... 😀 teda mali...cca pred 10 rokmi 😅
liv. mne to zistili pred 5 rokmi....a rehabky mi zabrali cca na 2-3 tyzdne...a zvysok roka trpim...chvalabohu nemam migreny...len bolesti chrbta...no a sem tam mi to striela do ruk... ☹

zuzi3
23. okt 2009

baby, treba pravidelne masáže......nezávidím vám............

zuzu13
23. okt 2009

zuzi3 ja viem, ze mi treba pravidelne masaze...ale potrebovala by som aj sponzora ktory by to zacvakal...lebo odlahcit rodinny rozpocet...hmm...to nie je dobre... 😒

zuzu13
23. okt 2009

ved sa mi nejako dohodneme... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzi3
23. okt 2009

ved to, masáže su dráhe a ešte tak zohanať dobreho masera je trošku problem, ale ak budeš chcieť, tak príd ku mne, ťa vymasírujem......to myslím vážne 🙂

katarinka1107
24. okt 2009

halo halo halo 🙂 🙂 Hlasim sa , pekny vikend , mame este do zajtra doma tatku, tak som nakukla trosku. Zuzka3 veru masaz , ked robis poctivo , nie je nad to . ja mam tu velmi dobru maserku Janku , Ake ma zlate ruky 🙂 Zuzka 13 ty este aj do robotky chodis, tebe by to mohol zamestnavatel platit , ze ? 😅 😅 (to bol len taky napad akoze rozpravka 😀 ) Livi, teda babsa jazda super, nie , Juuj my sme boli vo stvrtok v Lubochnu , ako som si na vas horne Zuzky myslela 🙂 🙂.My mame zase choru barusku, ,tak dufam , ze Jurko to hned nezopakuje. A Vam a detickam sa ako vodi?

zuzu13
24. okt 2009

hello
hlasim kiahne...koniec hlasenia... xixixi...prepuklo to rano okolo 9,00 jednym ks velkym cca ako 1 centovka...no a do vecera sa pridali aj druhe kamosky-kiahnicky...ja som ich sice nevidela...ale mm a svokra tvrdia, ze je to tak...zajtra vecer podam blizsie info...
pekny vecer
PS> zuzi3 ja pridem...tes sa...budes mat zazitok... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
25. okt 2009

zuzka kiahne?? To mas teda postarane o zabavku pre Lucku 😠 Skriabe sa? Ja mam des , len to citam , uf, doma aspon 2tyzdne. Moje deti este ani jedno nemalo, ale pri Barke sa desim , mohla ich mat uz za sebou , a nie ak busde velka a tehu 😠 . ako predbieham dobu co 😅 ? Mala aj teplotku Lucka? Peknu nedelu damy, my sme prave odprevadili tatina ☹

zuzu13
25. okt 2009

hello, hlásim sa z práce...malá je zatiaľ bez teploty, dúfam, že to tak aj zostane...jednu si už strhla...ale nesťažovala sa že ju to svrbi, nasadili sme fenistil, tak jej asi zabral...

katarinka1107
25. okt 2009

Zuzka, Lucka je ukazkove dieta 😉 .

livia76
25. okt 2009

😕 huu kiahne 😉 tak nech to Lucka zvládne 😵 je frajerka, že sa neškriabe 😉 ja si jedinú chorobu z detstva pamätám práve túto,ako nás naschvál mamina s bratrancami dávala dokopy , nech to nachytáme a máme za sebou 😀 😀 😀 😀 😀 potom sme chodili bodkovaní a ponatieraní tekutým púdrom celá tlupa 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Skoré uzdravenie 😉
My sme dnes mali krásny deň, tak sme sa vybrali na prechádzku do lesa fuuuuha ten vzduch sa nedá zaplatiť 😉 Včera som dorobila posledné práce v záhrade 😉 a pomaly prichádza zima ,tak zvlákam drevo z pivnice ku krbu 🙂
Pekný pracovný týždeň 😵

zuzu13
25. okt 2009

dakujem...okrem Lucky a jej kiahni je chory aj syn...39 teploty a k tomu aj ja...hrdlo zapalene, ledva prehltam...takze to vyzera na nadherny tyzden...mm ide na OCR, lebo ochorela aj mamina, takze ja idem pracovat s chorobou... 😢 😒 😝

katarinka1107
26. okt 2009

zuzka , aj ja zelam skore uzdravenie. U nas chora len Barka , ale aj tato vcera odchadzal s nabalenou lekarnou 😔 Livi ty si sikulka, Drevo a krb ja mozem 😵 Ale kto ho nosit bude, co? asi ty ku krbu , nie si ziadna fajnovka 😀 😀 Pekny den zelam 🙂 😉 😵

ginepra
27. okt 2009

pozdravujem mamicky, pridavam sa do klubu - mam Dominika v novembri 2006... okrem dalsich dvoch 😉 nemam moc casu konikovat ale niekedy nakuknem aj k vam drzkajte sa!!!

livia76
27. okt 2009

😉 vitaj ginepra 😉 aj tvoje deťúrence 😵

zuzi3
27. okt 2009

aj ja ťa vítam Ginepra 🙂 máš sa čo nahánať pri troch detoch.........ako to zvládaš????

livia76
28. okt 2009

😉 Lesinka nám začala sopliť, tak som naordinovala kludový režim v posteli, homeopatiká, skorocelový sirup 😒 dúfam, že jej to do piatku prejde, lebo máme po babskej jezde 😒 Tu sú všetci chorí, tak som len čakala, kedy ona 😉

zuzu13
28. okt 2009

hello
ginepra vitaj..kde si sa tulala cele 3 roky??? xixixi
vsetkym chorobkam prajem rychle vyliecenie 😉

katarinka1107
29. okt 2009

pekny den , prajem , 🙂 ginepra vitaj , livi snad pojdete uz zdrave , mozno si lesulku 😉 das do poriadku

zuzi3
30. okt 2009

Ahojte maminky tak ako deťušky, su už zdrave? Zuzka ako Lucka s kiahnami???
Takže my sme tu asi najstarší, v nedelu oslavujeme Lubkove tri roky, ani sa mi nechce veriť ako to prebehlo. Lubko je už od pondelka nahlasený do škôlky ale nenastupuje, lebo ako som sa dnes dozvedela, nemôžem byť na predlženej materskej dovolenke, ked bude chodievať do škôlky, sice zrdravotná poisťovna by za nás odvody odvádzala ale dôchodkove nie ak ho dám do škôlky, tak ma vyradia z evidencie, teda odhlasia. Tak som sa rozhodla že ho do škôlky teda nedám......a ten sa táááák tešil.........ale čo, ešte sa tam nachodí až až 🙂

susane01
31. okt 2009

Ahojte, zuzi to ani na 4h nemoze chodit? Moja kamaratka bola tiez na predlzenej materskej a maleho davala do skolky na 4h. No a jednu kamosku mam v BA a ta je tiez na pred.materskej a malu dava do skolky na 4h. Tak sa skus opytat. 🙂 A ozaj vsetko najlepsie Lubkovi. Aj my oslavujeme na buducu nedelu 3r a este nieco vcera som si tobila tehotensky test a cakame babatko 😀 😀 😀

katarinka1107
31. okt 2009

ahojte 🙂 🙂 Lubkovi vsetko naj 😉 Zuzi to si sem dala dobru otazku, ja som sa akurat tento tyzden chystala na socku, ze sa opytam , presne ako pise susane, ci nemoze aspon na 4h chodit, lebo mi sme prijati, ale tiez som mala v zalohe predlzenu matersku , ak ho nepsijmu, ja este nemam istu robotu ziadnu, do predoslej sa nevraciam , tak som takto vselijako kombinovala situaciu, kedze mavame tatina na cestach , nejako ich samych nechcem nechavat. Ak zistim dam vediet, alebo ak budes mat info ty zuzka , daj sem odpoved 😀 . Livi je asi na tom predlzenom vikende, co?Zuzka luckina , ako kiahne ? Lucka ich ma aspon uz za sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre