Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
7. nov 2009

livi a tebe aj stastnu cestu 😉 Ani ja nemam rada taketo pocasie, ale ty si iny frajer, ked ides z Oravy do Ba. To ja nezvladam ☹ ☹ Bojim sa , tatino potrebuje chodit do Lubochne a to soferuje bud m ked je doma , alebo sestricka moja . Zuzkaaaa ako predychavas?? 🙂 🙂

katarinka1107
7. nov 2009

halo halo zuzka,co nevidiet budes pri zaplave 😀 😀 ide voda 😀

katarinka1107
8. nov 2009

zuzi, uz mas po??? ...... 😀 😀 😀 😀 😀 Lucinke vsetko najlepsie

livia76
8. nov 2009

😀 Aj my sa pridávame 😉 -Lucka VŠETKO NAJLEPŠIEEEE 😀 😀 😀 😀

zuzi3
9. nov 2009

Aj my prajeme Lucke všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

zuzu13
9. nov 2009

ahojte
mam po...a aj newyorkgirl tusim rodila so mnou...a este niekto...ale to si uz nepamatam 😅
dakujem za priania, ja som cely vikend bola v praci, takze oslava nebola...a teraz som prave prisla z prace, idem riadit, prat, zehlit, varit a ak stihnem aj oddychovat...
Luck aisla dnes po 4 tyz. do skolky a bez slzicky...vbehla do triedy len taky fukot...tak som zvedava, ci zajtra uz nebude soplit... 😒

zuzu13
9. nov 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=167009&id...

ten prvy link je na ..... xixixixi

katarinka1107
9. nov 2009

no ved lucka je sikulka, ta uz aj pani ucitelky zastupi 😀 😀 😀

zuzu13
10. nov 2009

hello
kto oslavuje? kto je na rade???
kati, dakujem 😅

katarinka1107
11. nov 2009

zdraviiim 🙂 Prave oddychujeme 😀 😀 Pocasie na figu, ale aspon uspava 😀 , pekny den prajem 😉

livia76
11. nov 2009

😉 no veru to počasie je na zabitie 😉 ale uspáva len mňa a tatinka 😢 Lesinku ani za svet 😀 😀 😀 trošku sme upratovali bytík, lebo keď je tatino v Ba sám pár týždňov, je to tu všetko od prachu 🙄 už ma nebaví obriaďovať 2 domácnosti 😉 rozmýšľam popri tom, akú tortu spravím malej teda hneď 2. Jednu tu a druhú na Orave 😉 inak nudaaa preukrutná 😉

katarinka1107
11. nov 2009

livi ty sama budes robit torticku? ja sem tam ano , alle minule som si dala obh´jednat taku mnam a vyzerala ako jazierko 🙂)alebo robi krstna 😉 pekny vecer 🙂

katarinka1107
13. nov 2009

🙂 😉 😀 halo halo halo , pekny vikend 😉 🙂

livia76
14. nov 2009

😉 Čau Katarinka 😉 dnes som na teba intenzívne myslela boli sme na otočku u svokrovcov, tak sme 2xprechádzali Hlohovec 😉 inak nič nové 😉

katarinka1107
15. nov 2009

no pekne , mohli sme sa stretnut nejako, nabuduce sa ozvi 😉 😉inak pekny den zelam, kto oslavuje dnes?? pred tromi rokmi bola streda 😉 Inak jurko sa hra su s tatom v kuchyni, barka je u babiny tak som sem nakukla 😉

zuzi3
15. nov 2009

Ahojte, ja som bola tento víkend prvý krát za posledných 8 rokov preč na noc, mali sme stretnutie za strednej po 10 rokoch, išla som v sobotu na obed preč a dnes poobede som prišla, stretnutie sme mali v kláštore, kedže jedna spolužiačka je mníška a boli sme cirkevná škola. Lubko to dobre znášal, neplakal za mnou ale Marianka ano, aj ked som prišla plakala, ona je taká citliva........

livia76
18. nov 2009

zuzu13 Lucka je frajerka 🙂 my sa v omalovánke ešte do čiar100% netrafíme 😀 😀 😀 .U nás sa viac píše ako kreslí 😉 Aj tortičky boli krásne aká bola oslava? 😉

zuzu13
18. nov 2009

ahojte
livia, ano....kreslenie jej ide...toto je prva omalovanka, ktoru pekne vyfarbi aj farebne...nie len jednou farbou 😀
zuzi, tak si si uzila vikend... 😀

katarinka1107
19. nov 2009

pekny den 🙂 😉 Zuzka, ked vidim tie Luckine vytvory , mam komplexy ☹ ☹ ☹ Je to sikulka. Jurko pise JJeziskovi tak, ze to ma haky baky, a lucka ako nejaka vystudovana umelkyna uz sa prezentuje 😀 A inak dobre torticky si pridala do albumu , mnaaam 😅 Aj Zuzkine3 sa mi pacili, to sama zvladas, Zuzka3?

zuzi3
19. nov 2009

Ano Katka, sama ich pečiem, mám ich aj na facebooku v albume. Ozaj baby ste niektorá na facebooku? Ak ano, napíšte ake tam máte meno.........
Veru Lucka je šikulka, oproti môjmu Lubkovi to sa nedá ani porovnať, sice sa teraz stále hrávaju na školu a malá ho učí, jeho to nejak nezáujima. Lucka ale vždy bola popredu, aj Lesinka je šikulka........proti našich chalanom.......nenadarmo sa vraví že muži su "pozadu".... 😀 😀 😀 😀

livia76
20. nov 2009

😉 dobre ranko, my sme mali včera oslavu- trocha predčasne, ale cez víkend sú všetci preč, tak sa deti včera vyšantili 😀 😀 😀 Dušan to nezvládal zahlásil, že je už starý chlap 😀 😀 😀 je zvyknutý, že Lesi je kľuďas poslušný, a keď tu nabehli deti našich susedov bol v koncoch zo silami 😀 😀.Ale bolo super 😵 ešte nás čaká o týždeň oslava na Orave 😉 , potom sa blížia pomaly Vianoce, Nový rok a zas budeme o rok starší 😕 😵 juuj ale to letí 😎

katarinka1107
22. nov 2009

peknu nedelu 😉 Veru zuzi, ako to porovnam s barkou, tak ta bola ako Lucka Zuzkina , Jurko je sice sikulko v niektorych veciach, ale kreslit?? 😝 😝 Aaaaa este vsetko najlepsie Lesulke, vela , vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 U nas je hmlisto,dnes odprevadzame tatina, deti su dnes milujuci sa surodenci 😀 😀, tak som nakukla 🙂

katarinka1107
22. nov 2009

livi apekne si sa pobavkala pri tej torte, bola krasnucka, ako tie zuzkine , 😀 aj zuzkine 😀

livia76
22. nov 2009

😉 Katarínka ďakujeme o 11:08 mám pôrod za sebou 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
22. nov 2009

no super 😀 😀 Lesulka ma prave 22minut 😀 😀

katarinka1107
22. nov 2009

livi prepac, ale predbehla som hodiny 😀 😀 😀 ja som mala uz viac, 😀 😀

zuzi3
22. nov 2009

Lesinke z celeho srdiečka gratulujeme a prajeme všetko len to najlepšie a najkrajšie. 🙂 🙂 🙂

livia76
22. nov 2009

😀 😀 😀
😵 ĎAKUJEME 😵

zuzu13
22. nov 2009

hello
pridavame sa ku gratulacii malej velkej oslavenkyni...Lesinka vsetko naj.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre