Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
23. nov 2009

lucka hviezdi vsade 😀 😀 Ona ako do reklamy napozovana 😀 Inak pekny den 🙂

deina2005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzu13
23. nov 2009

ahojte
Lucka je chorucka, ale ma len sopliky, takze sa antb. uspesne vyhybame...ja som tiez prechladnuta, takze dnesny den volna travime spolocnym smrkanim a kychanim...xixixi
kati, dakujem za pochvalu...

mimakro...Hanicke vsetko najlepsie k narodeninaaaaaam...posielam boztek na nostek... 😉

katarinka1107
23. nov 2009

NO mimi , aj ja sa pripajam , vsetko naj 🙂 🙂 Inak Zuzka, ja som dnesok netravila inak 😀 Jurko je po soplikoch , tak sme sa doma len hrali a hrali a hrali 😀

livia76
23. nov 2009

😉 stratená MIMA 😉 Hanke prajeme krásny narodeninkový deň 😉 daj vedieť, ako sa vám darí, ako malý prváčik ide mu to? Pozdravujeme celú tvoju rodinku 😉

livia76
24. nov 2009

😉 no konečne MIMA 😉 pekné fotky 😉 Hanka má krásne vlásky.
My sme boli na 3-ročnej prehliadke konečne som odchádzala, ako hrdá mamina 😀 😀 😀 Lesula sa konečne nechala odmerať, odvážiť, skontrolovať očká, aj tlak zmerať, polročná hra na lekárku priniesla svoje ovocie 😀 😀 Máme 95 cm a 13,5 kg 😉

zuzu13
24. nov 2009

mimakro...mala je uzasna...a tie vlasky...no zlatovlaska jedna radost...manzelovi odkazujem, nech si setri zbrane aj na zata....lebo Hanicka bude mat zastup napadnikov ani sa nenazdate.... 😉
livia, super...paradne miery...ja ani neviem kolko Lucka ma...ale pred 3-mi mesiacmi mala 100 cm...a 15 kg....takze uz to neriesim...papa ako ma chut ale ovocie a zeleninu nikdy neohrdne....
my sme boli vcera na nozickach...lebo mala ma nabeh na ploche nohy, takze sme zacvakali za orto-vlozky do topanok a mame brozurku s cvikmi na nozky....tak sa aspon nebudeme nudit... 🙂

zuzu13
25. nov 2009

dobré ránko, ja už pracujem...

dnešným oslávencom Katuškám prajem všetko naj... 🙂

katarinka1107
25. nov 2009

pekne ranko 🙂 My mame do 100cm a vazime medzi 16-17 no je to chlapak nas Juraj 🙂

livia76
25. nov 2009

Dobré ránko Katarínka všetko najlepšie k meninkám 😉
ZUZU aj my máme papier k ortopédovi, nech sa pozrie na nôžky 😉 to asi 90 % detí 😉
Prajem pekný deň 😅

katarinka1107
25. nov 2009

dakujem pekne 😉 🙂 My sme tiez tyki nabehnuti na plochace , ale co uz , ako Livi napisala, asi tym trpi viacej deti

zuzi3
25. nov 2009

ahojte, my meriame 104cm a vážine 18kg.... 🙂

katarinka1107
26. nov 2009

Zuzka , tiez mas chlapa horneho ako sa patri 😉 😉 Budu tu tie svoje rovesnicky ochranovat 😉

livia76
26. nov 2009

😉 chlapi ako sa patríí 😉

katarinka1107
26. nov 2009

no livi to ano 🙂 🙂 Zuzka, videla som lucku v albume,moja zlata to mas ozaj modelku , ved ona ake pozy hadze 😀 😀 😀 Ja sa hanbim pri foteni, no neviem , ci mi ta tvoja mala hviezdicka neda nejaky kurz 😀 😀

livia76
26. nov 2009

😉 zuzu máte pekný účes 😉

katarinka1107
30. nov 2009

halo halo 😀 😉 🙂 odfuklo Vas, juuj aky vetrisko tu fuci ☹ 😒

livia76
30. nov 2009

😉 veru Kati, ja čakám či nám neodfúkne strechu- ráno sa zobudím a nad hlavou bude modrá obloha miesto strechy 😒 fujavica poraaadna 😉

zuzu13
1. dec 2009

ahojte
takze us sme vsetci trojrocni...ale nam to ubehlo....takze zaciname 4-ty rocik....
Lucka dnes isla po 1,5 tyz. do skolky a bez slzicky...pekne ako velka slecna...v piatok maju v skolke Mikulasa a my mame v sobotu v praci.... 😀
prajem pekny den a uspesny zaciatok decembra.... 😉

katarinka1107
1. dec 2009

ahojte 😉 Livi radsej ani necakaj modre nebo nad sebou namiesto strechy, vies ze Orava .... iny kraj iny mrav 😀 lahko nam napises, ze strecha v lese 😀 zuzka nastras ze4rocky, sak to zas ubehne . MY sme v sobotu oslavili narychlo, neplanovane a v nedelu som nostalgicky pozerala na to , co sa nam dialo pred tromi rokmi 😒 ☹ Ale mame zdrave dietky, co tam, ze nam to ubieha, ako tak pozeram na Vase foto, ste vsetky mlade a krasne , ja tiez 😀 😀 😀 😀 tak jake pak copak. Pekny den prajem aj ja , Zuzka tesim sa zas na Luckine dojmy s Mikulasa, u ans chodi sused po bytovke , je s certom autenticky, ze na Jurka to zabera uz teraz 😀 😀 . Livi a Lesulka si myslim , ze tiez trefne nejaku dobru poznamku, tak potom sa podel aj ty 🙂 Zuzka 3 kde si????

zuzi3
1. dec 2009

ahoj, ahoj........tu som tu.........malemu ešte stále doznieva choroba, sme chorí stále od začiatku septembra, už sme mali dvojo antibiotík, zmenila som destkeho lekára za lekárku, včera sme tam boli prvý krát, tak mu robili komplet vyšetrenie a brali krv, je neskutočne bledy, brali mu krv aj na alegriu na mlieko, dufam že sa to nepotvrdí, kedže má ten reflux tak deti maju často aj tuto alergiu, vraj. Zle sa mu berie krv, nie a nie najsť žilu, urobili mu asi 6 vpichov a nič, až potom do troch ampuliek, ale zvládi sme to, ešte dufam že výsledky budu dobré. Tak držte palce!!!!!

katarinka1107
1. dec 2009

zuzka drzim palce, akí ste statocní

livia76
1. dec 2009

Katarinka, v nedeľu som na Jurkove narodky myslela, len som zabudla napísať, prepáč, dodatočne prajeme všetko najlepšie 😉 . V piatok ideme do škôlky na Mikuláša s Lesinkinou sesterničkou Biankou ,tak jej máme tiež pripraviť balíček, aby jej nebolo ľúto , že jej ho odovzdá, ja sa skôr obávam, že nebude žiadny veselý komentár, skôr slzičky 😕 😀 V sobotu nám spraví Mikuláša bratranec -má už dospelé deti, tak sa ,,prezliekajú" už pár rokov a robia radosť tým malým v rodine 😵 zatiaľ to ale vždy skončilo skôr ako Mikuláš pre nás dospelých 😀 😀 pri vínku 😵
PS: strecha vydržala-teda zatiaľ 😉
ZUZI3- držíme palce daj vedieť, ako ste dopadli 😉

katarinka1107
2. dec 2009

🙂 ranko 🙂 Livi to je v pohode, ved sa nic nedeje. A Lesulka sa boji asi tiez co?? No ved uvidis, ako sa zachova tento rok, mozno mu aj nieco povie 😉 😀

zuzu13
2. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ahojte
liv, super urobena strecha, ked vydrzala... 😉
zuzi3 drzim palce, nech su vysledky OK...

my sme vcera s Luckou piekli medovnicky a linecke, dnes nas cakaju vanilkove rozky... 😀

katarinka1107
2. dec 2009

zuzka, kraaasne , uchvatne, ja nemam slov 🙂 Ona ta vasa lucka ako stale vravim modelka , modelka , krasne

katarinka1107
2. dec 2009

jaaaj chcela som , ze ake ste sikovne, ked vypekate, my asi o tyzden , ved sme doma , tak popecieme 😉 😉 Mam rada tento adventny cas, juuuj , ako mame deti este radsej 😉

zuzu13
2. dec 2009

katka, dakujem...Lucka sa velmi rada foti...a preto aj to pozovanie
a pecenie? peciem, lebo buduci tyzden nebude kedy a potom uz budem musiet riesit ine veci okolo Vianoc a nie pecenie...
aj ja milujem predvianocny cas...vona v byte z pecenia...skorica...vanilka...hmmm....a hlavne pomahajuce deti...jednoducho radost 🙂

katarinka1107
2. dec 2009

presne Zuzka, ja to mam taisto rada 🙂 Barborka ked mala tolko co Lucka pomahala velmi, Ved aj teraz , ale bola taka zlata, tie male zapacakne rucicky, nadsenie v ociach 🙂 🙂

zuzu13
2. dec 2009

...presne...ta radost z malickosti, ktoru my berieme ako samozrejmost...ja som vcera spravila vyzdobu, aj na okna som dala nalepky...1 x v zivote...xixixi...a ta radost ked to videla...behala od okna k oknu.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre