• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
pekny den :slight_smile: Aky bol silvester :wink: Zuzi3 rychle uzdravenie zelam aj ja :wink: Idem to tu skulturnit , len som nakukla, :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
2. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no jasne ož som Ok :wink: snáď aj vám to rýchlo prejde :slight_smile:
Náš Silvester- klasická papučová kultúra pri TV :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: kde ste kto :grinning: :grinning: asi je to u vás podobne ako u nás :wink: nič nové :dizzy_face:
7. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo , pekny vecer :slight_smile: :slight_smile: :grinning: no u ans nejako nic extra, sankujeme sa , blaznime na snehu uz treti den , Jurko uz spi asi 1,5hodiny , lebo nespal poobede a boli sme vonku , tak je unaveny Ja mam pauzu , Barka ta uz samostna jednotka :wink:
8. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo...nejako to tu zapada prachom...oprasujte klavesnice...sup..sup... :grinning:
15. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no veru :wink: máme na Orave po 10 ďnoch tatinka, tak konečne trošku vegetím, :grinning: :grinning: chystáme sa korčuľovať, dúfam, že bez ujmy na zdraví :dizzy_face: korčule som nemala na nohách 15 rokov :wink: držte palcee :rolling_eyes: :slight_smile:
15. jan 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj, no oprasume klavesnice :grinning: Zuzu co nove u lucky?? chodi skolky? zdravucki ste? Livi neboj,. to na korcule hupsnes a ides ako stara korculiarka :grinning: :grinning: skusala som minuly rok s Barou a super :grinning: :grinning: Ozaj aj lesulke davas korculky?? Som zvedava, ako bolo? Pekny vikend mame doma tatina , tak vegetim aj ja :grinning: :grinning: tyzden :wink:
17. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som vikendovala v praci...dnes mam volno, takze riadim, varim...a tak...
nove nemame nic, Lucka chodi do skolky, zatial sme OK...dufam, ze to tak aj ostane... :grinning:
liv, ja som tiez stala na korculiach cca po 15 rokoch...prve minuty boli v strachu, alr potom som uz lietala ako striga na metle...xixixi... :grinning:
18. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ZUZU podobne :wink: je to parádička :dizzy_face: Lesinka má také detské 2 ,,nožových" volajú sa tuším kačenky fakt dobrá zábavka :wink:
Už 2 týždne sa chystám vymaľovať kúpeľňu a obývačku- posledný náter- joj keby sa mi tak chcelo, ako sa mi nechce :grinning: :grinning: :grinning: nestíham :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 01:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo :slight_smile: :wink:prajem dobry den a pekny tyzden :wink: uz sme zase zase odprevadili tatina, tak som nakukla a ..... nikto :frowning2:
25. jan 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: no veru Katuška, akosi nám to tu primrzlo :grinning: :grinning: asi kvôli tomu počasiu :fearful: :wink:
25. jan 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: za chvíľu si tu budem písať sama so sebou :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. jan 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: nebudes , ja sem nakuknem :slight_smile: Ja som odhrnala snehu uf , uz nemusi tolko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U vas na Orave ako??? snehu velaaaa
28. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo , peknu sobotu , u ans zas snezi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: :frowning2: . deti vytesene, ja nie, ale co uz ideme nieco povarit a sup von , odhrnat sniezik , stavat snehuliaka a sa sankovat .To je uz takto asi treti den :slight_smile:
30. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: o nás DETTO :grinning: :grinning: :grinning: stále dookola-nanosiť drevo :wink: poodhrňať sniežik, ešte že tu mám také pomocnice - našu Lesinku so psíkom :grinning: :grinning: :grinning: tie makajú o dušu :grinning: Lesinka odhrňa sneh vlastnou lopatou, a potom sa gúľajú na záhrade. Pred 3 dňami nám prišla letná kolekcia oblečka, tak malá neoblečie na seba nič, len šatičky, takže musím poriadne kúriť :dizzy_face: :dizzy_face: prehovoriť ju poobede na otepľovačky dá každý deň riadnu fušku, potom pre zmenu nechce ísť zo snehu domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: stále dookola ten istý kolotoč :sunglasses: Už sa vyjadrila, že ju to nebaví, stále sa prezliekať, najprv z pyžama potom do šiat-zakaždým iných aj 3 krát za deň :dizzy_face: potom do otepľovákov, naspať do šiat, a večer pyžamo, vraj je to otravné, ako muchotrávky :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi teda Lesulka je ozaj zanprazdnena :grinning:
stale sa prezliekat, no to da robotu nie?? Tu nakoniec dosnezilo sup sup poodhrnat a vybrali sme do hc k nasim na chvilku sme vymenili lokalitku , rano poskypovali s tatom a uz je vecer :wink: Jurko5 mi tu mele ,Aj ten sa len po snehu vala stale , vcera sa vyjadril , ked zbadal
na poli
zajacov , ze ja som vlk a citim kralika a krcil nosom ahadzal sa ako vlk do snehu a susedka kamoska nechapala :grinning: :grinning: :grinning: , lebo doobeda skakal okolo nej a hadzal do snehu ju :grinning: teraz mi tu pleskne sem tam
po klavesnici a vyzera to ako vyzera :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak livi to drevo .... no natahas sa asi ako robotnik co?
30. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: hihi mňa to nešťastie baví :wink: horšie bude, keď ma to baviť prestane :grinning: :grinning: :grinning: rada pozerám na ohník v krbe :fearful:
Aspoň deťúrence majú zo snehu radosť :wink:
30. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile: :slight_smile: no tak to mas aspon taku miniromantiku ten ohen v kozube :wink: dnes je to bez prehanok zatial . Idem nieco porobit , deti sa hraju , je klud :grinning: . teda zatial :wink: :wink:
31. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FUUU :angry: na Orave nahučalo toľko snehu, že som dnes bola odhadzovať 2x a aj tak som si nie istá, či zajtra mamina vycúva z dvora, keď pôjde na kontrolu :wink: sneží a sneží :dizzy_face: Aspoň že oko poteší pohľad na čistú bielu krajinu :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no livi inak ine mrazy hlasili na noc tam u vas hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som pocuvala v aute a br. Dnes tu ako keby chcelo vykuknut slniecko, ale jemne poletuje sneh zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ano krajina je pekna , to je pravda, ale viac sa mi pacia tie suchce cesty :grinning: :grinning: :grinning: My sme sa boli previezt v hc, tam sme sa presli , na Vahu su labutky , tak sme mali aj navstevu u nasich aj prechadzku :wink: idem nieco povarit, poobede chodime do telocvicne , je tam cvicenie pre male deti , tak sa nahanaju a hadzu po zinenkach :wink: Posledne tyzdne uz chodia len chlapci, Jurko sa nahana za loptou , skace po trampoline , leze po rebrinach , tak ma inu zabavku :wink: Vecer sa kupe v kupeli olejovom , mame atopak,od koznej sme sa dostali na alergologiu , tak uvidime co tam .... mame termin az na marec. Teraz mladenec pozera mickyeho mausa , tak som nakukla , co mate nove :wink: pekny den :wink: :wink:
2. feb 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: pre nás mal dnes prísť tatino, ale musíme počkať, kým sa trošku umúdri počasie :dizzy_face: Dnes tu fučí poriadne vetrisko, ani von sa nedá ísť :unamused:
3. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no livi , aj my sme chceli ist mimo obce, ale som to vtdala zbabelo, :frowning2: :unamused: Ked som videla ako amlo aut chodi a ako su plne cesty snehu...... Tak sme odhrnali sneh a potom varili, lebo mam kuchara pomocnika. My nekreslime ako vy babyLucka a Lesulka , ale my varime prosim pekne :grinning: :grinning: stolicka pri kuch linke a miesa a miesa, :grinning: :grinning: Inak uz spime, lebo nespal poobede, mam pauzu, pekny vecer :slight_smile: :slight_smile: damy . A staastnu cestu livi
3. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: teda Jurka beriem za zaťa :sweat_smile: my v nedeľu ideme do BA- to sa tam zas budeme pár týždňov nudiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musí však pobehať po lekároch na preventívne kontroly :wink: čo už :dizzy_face: prajem pekný víkend :dizzy_face:
5. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj. LIvi len aby nevyrastol z toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Juuj tak sa netesis na ruch velkomesta? Inak cesty boli u nas no hruuuza :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A dne suz ok , prisla som pozriet a pozdravit, tak pekny vikend a v tej blave sa moc nenudte :wink: :slight_smile:
6. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a už sa hlásime z nudného veľkomesta :grinning: :grinning: :grinning: cesty boli super chvalabohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedaá, dokedy nás to tu bude baviť :grinning:
7. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasim sa po dlhsej dobe...citam vas, ale nejako nestiham pisat...az na dnesny den...
vsetci sme chori...mala si isla lahnut do postele a pozera lolek a bolek, syn lezi v obyvacke s mm a pozeraju spravy...a ja som sa ledva vykopala do synovej izby kuknut na net a idem spat...rano mame celodennu turu po dr. ...
takze to su kratke spravy z domova.... :slight_smile:
7. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: AHOOOJ ZUZU skoré uzdravenie rodinke :grinning:
7. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo.Zuzka ja tiez zelam skore uzdravenie celej rodinke. Livi ako v meste?? Brrr dnes zase aka zima :frowning2: Ideme zase robit kysnuty kolacik a Jurko uz beha valkovackou ( valcek na cesto :grinning: :grinning: )
8. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok