Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
2. jan 2010

pekny den 🙂 Aky bol silvester 😉 Zuzi3 rychle uzdravenie zelam aj ja 😉 Idem to tu skulturnit , len som nakukla, 🙂 😉 🙂 😉

livia76
2. jan 2010

😉 no jasne ož som Ok 😉 snáď aj vám to rýchlo prejde 🙂
Náš Silvester- klasická papučová kultúra pri TV 😀 😀

livia76
7. jan 2010

😀 kde ste kto 😀 😀 asi je to u vás podobne ako u nás 😉 nič nové 😵

katarinka1107
8. jan 2010

halo halo , pekny vecer 🙂 🙂 😀 no u ans nejako nic extra, sankujeme sa , blaznime na snehu uz treti den , Jurko uz spi asi 1,5hodiny , lebo nespal poobede a boli sme vonku , tak je unaveny Ja mam pauzu , Barka ta uz samostna jednotka 😉

zuzu13
15. jan 2010

halooo...nejako to tu zapada prachom...oprasujte klavesnice...sup..sup... 😀

livia76
15. jan 2010

😉 no veru 😉 máme na Orave po 10 ďnoch tatinka, tak konečne trošku vegetím, 😀 😀 chystáme sa korčuľovať, dúfam, že bez ujmy na zdraví 😵 korčule som nemala na nohách 15 rokov 😉 držte palcee 🙄 🙂

katarinka1107
17. jan 2010

ahoooj, no oprasume klavesnice 😀 Zuzu co nove u lucky?? chodi skolky? zdravucki ste? Livi neboj,. to na korcule hupsnes a ides ako stara korculiarka 😀 😀 skusala som minuly rok s Barou a super 😀 😀 Ozaj aj lesulke davas korculky?? Som zvedava, ako bolo? Pekny vikend mame doma tatina , tak vegetim aj ja 😀 😀 tyzden 😉

zuzu13
18. jan 2010

ahojte
ja som vikendovala v praci...dnes mam volno, takze riadim, varim...a tak...
nove nemame nic, Lucka chodi do skolky, zatial sme OK...dufam, ze to tak aj ostane... 😀
liv, ja som tiez stala na korculiach cca po 15 rokoch...prve minuty boli v strachu, alr potom som uz lietala ako striga na metle...xixixi... 😀

livia76
19. jan 2010

😀 😀 ZUZU podobne 😉 je to parádička 😵 Lesinka má také detské 2 ,,nožových" volajú sa tuším kačenky fakt dobrá zábavka 😉
Už 2 týždne sa chystám vymaľovať kúpeľňu a obývačku- posledný náter- joj keby sa mi tak chcelo, ako sa mi nechce 😀 😀 😀 nestíham 😀 😀

katarinka1107
25. jan 2010

halo halo 🙂 😉prajem dobry den a pekny tyzden 😉 uz sme zase zase odprevadili tatina, tak som nakukla a ..... nikto ☹

livia76
25. jan 2010

😉 no veru Katuška, akosi nám to tu primrzlo 😀 😀 asi kvôli tomu počasiu 😨 😉

livia76
27. jan 2010

😕 😕 za chvíľu si tu budem písať sama so sebou 😒 😅 😅

katarinka1107
28. jan 2010

🙂 🙂 nebudes , ja sem nakuknem 🙂 Ja som odhrnala snehu uf , uz nemusi tolko 😝 😝
U vas na Orave ako??? snehu velaaaa

katarinka1107
30. jan 2010

halo halo , peknu sobotu , u ans zas snezi 😝 😠 😒 ☹ . deti vytesene, ja nie, ale co uz ideme nieco povarit a sup von , odhrnat sniezik , stavat snehuliaka a sa sankovat .To je uz takto asi treti den 🙂

livia76
30. jan 2010

😉 o nás DETTO 😀 😀 😀 stále dookola-nanosiť drevo 😉 poodhrňať sniežik, ešte že tu mám také pomocnice - našu Lesinku so psíkom 😀 😀 😀 tie makajú o dušu 😀 Lesinka odhrňa sneh vlastnou lopatou, a potom sa gúľajú na záhrade. Pred 3 dňami nám prišla letná kolekcia oblečka, tak malá neoblečie na seba nič, len šatičky, takže musím poriadne kúriť 😵 😵 prehovoriť ju poobede na otepľovačky dá každý deň riadnu fušku, potom pre zmenu nechce ísť zo snehu domov 😝 stále dookola ten istý kolotoč 😎 Už sa vyjadrila, že ju to nebaví, stále sa prezliekať, najprv z pyžama potom do šiat-zakaždým iných aj 3 krát za deň 😵 potom do otepľovákov, naspať do šiat, a večer pyžamo, vraj je to otravné, ako muchotrávky 😀 😀 😀

katarinka1107
30. jan 2010

livi teda Lesulka je ozaj zanprazdnena 😀
stale sa prezliekat, no to da robotu nie?? Tu nakoniec dosnezilo sup sup poodhrnat a vybrali sme do hc k nasim na chvilku sme vymenili lokalitku , rano poskypovali s tatom a uz je vecer 😉 Jurko5 mi tu mele ,Aj ten sa len po snehu vala stale , vcera sa vyjadril , ked zbadal
na poli
zajacov , ze ja som vlk a citim kralika a krcil nosom ahadzal sa ako vlk do snehu a susedka kamoska nechapala 😀 😀 😀 , lebo doobeda skakal okolo nej a hadzal do snehu ju 😀 teraz mi tu pleskne sem tam
po klavesnici a vyzera to ako vyzera 😀 😀

katarinka1107
30. jan 2010

a inak livi to drevo .... no natahas sa asi ako robotnik co?

livia76
30. jan 2010

😉 hihi mňa to nešťastie baví 😉 horšie bude, keď ma to baviť prestane 😀 😀 😀 rada pozerám na ohník v krbe 😨
Aspoň deťúrence majú zo snehu radosť 😉

katarinka1107
31. jan 2010

pekne ranko 🙂 🙂 no tak to mas aspon taku miniromantiku ten ohen v kozube 😉 dnes je to bez prehanok zatial . Idem nieco porobit , deti sa hraju , je klud 😀 . teda zatial 😉 😉

livia76
31. jan 2010

FUUU 😠 na Orave nahučalo toľko snehu, že som dnes bola odhadzovať 2x a aj tak som si nie istá, či zajtra mamina vycúva z dvora, keď pôjde na kontrolu 😉 sneží a sneží 😵 Aspoň že oko poteší pohľad na čistú bielu krajinu 😀 😀 😀

katarinka1107
2. feb 2010

no livi inak ine mrazy hlasili na noc tam u vas hore 😝 😝 som pocuvala v aute a br. Dnes tu ako keby chcelo vykuknut slniecko, ale jemne poletuje sneh zas 😝 Ano krajina je pekna , to je pravda, ale viac sa mi pacia tie suchce cesty 😀 😀 😀 My sme sa boli previezt v hc, tam sme sa presli , na Vahu su labutky , tak sme mali aj navstevu u nasich aj prechadzku 😉 idem nieco povarit, poobede chodime do telocvicne , je tam cvicenie pre male deti , tak sa nahanaju a hadzu po zinenkach 😉 Posledne tyzdne uz chodia len chlapci, Jurko sa nahana za loptou , skace po trampoline , leze po rebrinach , tak ma inu zabavku 😉 Vecer sa kupe v kupeli olejovom , mame atopak,od koznej sme sa dostali na alergologiu , tak uvidime co tam .... mame termin az na marec. Teraz mladenec pozera mickyeho mausa , tak som nakukla , co mate nove 😉 pekny den 😉 😉

livia76
3. feb 2010

😉 pre nás mal dnes prísť tatino, ale musíme počkať, kým sa trošku umúdri počasie 😵 Dnes tu fučí poriadne vetrisko, ani von sa nedá ísť 😒

katarinka1107
3. feb 2010

no livi , aj my sme chceli ist mimo obce, ale som to vtdala zbabelo, ☹ 😒 Ked som videla ako amlo aut chodi a ako su plne cesty snehu...... Tak sme odhrnali sneh a potom varili, lebo mam kuchara pomocnika. My nekreslime ako vy babyLucka a Lesulka , ale my varime prosim pekne 😀 😀 stolicka pri kuch linke a miesa a miesa, 😀 😀 Inak uz spime, lebo nespal poobede, mam pauzu, pekny vecer 🙂 🙂 damy . A staastnu cestu livi

katarinka1107
5. feb 2010

🙂 🙂 🙂

livia76
5. feb 2010

😉 teda Jurka beriem za zaťa 😅 my v nedeľu ideme do BA- to sa tam zas budeme pár týždňov nudiť 😀 😀 😀 😀 musí však pobehať po lekároch na preventívne kontroly 😉 čo už 😵 prajem pekný víkend 😵

katarinka1107
6. feb 2010

ahooooj. LIvi len aby nevyrastol z toho 😀 😀 😀 😀 . Juuj tak sa netesis na ruch velkomesta? Inak cesty boli u nas no hruuuza ☹ ☹ 😝 . A dne suz ok , prisla som pozriet a pozdravit, tak pekny vikend a v tej blave sa moc nenudte 😉 🙂

livia76
7. feb 2010

no a už sa hlásime z nudného veľkomesta 😀 😀 😀 cesty boli super chvalabohu 😝 som zvedaá, dokedy nás to tu bude baviť 😀

zuzu13
7. feb 2010

ahojte, hlasim sa po dlhsej dobe...citam vas, ale nejako nestiham pisat...az na dnesny den...
vsetci sme chori...mala si isla lahnut do postele a pozera lolek a bolek, syn lezi v obyvacke s mm a pozeraju spravy...a ja som sa ledva vykopala do synovej izby kuknut na net a idem spat...rano mame celodennu turu po dr. ...
takze to su kratke spravy z domova.... 🙂

livia76
7. feb 2010

😉 AHOOOJ ZUZU skoré uzdravenie rodinke 😀

katarinka1107
8. feb 2010

haloooo.Zuzka ja tiez zelam skore uzdravenie celej rodinke. Livi ako v meste?? Brrr dnes zase aka zima ☹ Ideme zase robit kysnuty kolacik a Jurko uz beha valkovackou ( valcek na cesto 😀 😀 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre