Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
7. dec 2006

už je trošku lepšie, len soplíky nám robia šarapatu, stekajú do pusinky a malá ich vypľúva (chvala bohu). Ale papá, kaká, spinká tak som pokojná 😀

nelika666
7. dec 2006

tak to je super ze uz je lepsie..
mne sa mala vyhadzala - ma take vyrazky po celej tvaricke ☹

aikihobaba
7. dec 2006

Ahoj nelika,aj moj malinky sa vyhadzal a kamoska mi poradila kupanie v hypermangane.Dostat ho kupit v lekarni.Mne to pomohlo.

aikihobaba
7. dec 2006

Esta raz Nelika, ja tiez malinkeho dokrmujem, ale len na noc, aby viac prespal to je 3-4h a aj preto aby nebol na mne zaveseny non-stop.V noci si to velmi vyzaduje.A celkom sa nam dari.A tiez nerobim prestavku po kojení ale hned ho dokrmim bebou.

nelika666
7. dec 2006

zajtra chcem skocit k lekarke aby sa na to pozrela inak mam doma aj masticky aj ovsene vlocky mi poradili len tomu nechcem "ublizit" aby to nebolo este horsie tak nech sa na to radsej pozrie..

len ta nasa lekarka je momentalne na dovolenke tak musime ist k tej co zastupuje 😒

nelika666
7. dec 2006

a Tami nestaci moje mliecko vobec takze dokrmujeme stale kazde 3hodiny ked ju kojim - niekedy jej dam prsnik aj medzitym ale to len ked nechce spinkat alebo je velmi nekludna ale to uz bebu nedavam - to skor iba na upokojenie

zuzu13
7. dec 2006

my dávame materské mliečko 2-3 x denne ostatné je Beba.
Nelika tie vyrážky prejdu aj bez krémikov... Aj malá sa vyhádže ale na druhý deň je OK

jana20
7. dec 2006

dobry vecer...
maminy prosim poradte...mam 4tyzoveho synceka,a mam taky pociit,ze mam slabe mliecko...maly sa papava tak 10 - 15 minut...ale po hodinke a pol si pyta papat,niekedz aj po hodinke a inokedy zasa vydrzi aj tri hodinky...[stravujem sa normalne,aby som mala mliecko],ale noci su hrozne,maly je stale ladny,nevydrzi dlho spinkat a kazdu chvilu place,kd mu dam prso tak je to v poriadku..ked sme odchadzali z porodnice tak mi detska lekarka kazala kupit Nutrilon a ze ho mam dokrmovat,lenze z nutrilonu sa nevykaka,mae problem sa vykakat aj 2 dni,tak chcem skusit Bebu...ake snou mate skusenosti????neviete mi poradi co mam robit preto aby som mala lepsie mlieko???trikrat denne pijem cajik na podporu mlieka...Dakujem...

andrea.m
7. dec 2006

čo sa týka kojenia neporadím,ale z bebou mám veľmi dobré skúsenosti.malý papal iba bebu a stolica bola v poriadku iba mala tmavozelenú farbu od beby.veľmi dobré po nej spinkal papal iba každé tri hodiny v noci iba 3x za noc papal tak som aj pospala.

bellasandra
8. dec 2006

Jana-mozno nemás slabe mlieko..mne mala tiez pýta casto papat.Ked malický kaká aku stolicu, ak zltu, tak nie je hladnucky .ak zelenu..tak môze byt ze mas slabe mliecko

zuzu13
8. dec 2006

milé bábätká, Tamarka, Nikolka a Lucinka dnes máte presne mesiac tak vám prajem hlavne veľa zdravíčka 😀

miselinik
8. dec 2006

Ahojte, mi sme dneska zistili, že Alexandra má pleseň v pusinke, takže sa trápime. Včera ešte nič nemala a dneska jej má plnú pusinku. ☹ Ale som rada, že sme to zistili ešte dnes a máme na to vodičku a nie v sobotu alebo nedeľu.

jana20
8. dec 2006

bellasandra - maly ma niekedy mava zltu stolicu,stane sa sem tam,ze ma aj zelenu...[masimalne raz za den]

adetka
8. dec 2006

jani... aj ja mam problem s mliekom... a skusam vsetko... cez vineu, caje na podporu tvorby mlieka,... a nakoniec tiez musim dokrmovat... podla mojej gynekologicky treba byt trpezliva... a dietatko stale prikladat... samozrejme pred dokrmovanim... mozno sa mliecko raz viac pusti...

danciacik
8. dec 2006

Ahojte kočky. Trápite sa niekto s kolikou? My sa totiž trápime a to aj napriek tomu, že dávam pozor čo zjem aj máme mastičku na vetry aj cvičíme a masírujeme bruško a máme ešte aj kvapky a nič nepomáha. Lara preplakala celý deň. ☹

danii
8. dec 2006

mne v porodnici hovorili, ze je lepsie ked babatko papa aj menej, ale castejsie 😉

danii
8. dec 2006

baby chcela som sa opytat kedy ste isli prvy krat s babatkom von na prechadzku. chcela by som ist, na taku 10-15 min

bellasandra
8. dec 2006

Jani-tak skus pekne davat,vzdy ked si zaziada..janapr. nemam s malou este ziadny rytmus papania..niekedy je v kuse na cicku 3 hodiny s malými prestavkami... 😉 Napr.papáme spinka 25min a zas papáme...ale zscala mi priberat...lebo aj mne chceli nech ju dokrmujem...ak teda ma zltu stolicu, rak by som nedokrmovala 😉
Dani-ja som isla po 9 dnoch von 🙂

bellasandra
8. dec 2006

Danciacik-vela trpezlivosti,dufam,ze to malinku cim skôr prejde 😔

danii
8. dec 2006

bellasandra - dakujem. takze to nie je skoro, mohli by sme ist cez vikend 🙂

bellasandra
8. dec 2006

Ja myslim ze v pohode...mne to mala zvladla, ani som ju predtym nedavala...k oknu, na balkon, alebo tak 🙂

danii
8. dec 2006

no prave. aj mne to lekarka odporucila, ale zda sa mi to take divne.... a vonku zasa nie je nejaka extra zima

bellasandra
8. dec 2006

Veru, ja som ju pekne obliekla a isli sme 🙂 , neboli sme ani dlho , tak hodinku asi.
A vonku je teraz fakt pekne este 😉

danii
8. dec 2006

presne tak. naobliekam ju az po usi a na zaciatok som myslela tych 15 min

bellasandra
8. dec 2006

No to je v pohode si myslím, ja som malej dala dupacky, kosielku,body a mam taky overal..no a deka a to bolo vsetko, tak ju obliekam aj teraz. 🙂

zuzu13
8. dec 2006

danii my sme boli von na 6 deň a v pohodičke

danii
8. dec 2006

a v akom case je to najlepsie? lebo ona mi hned po kojeni zaspi... a najedena musi byt...
ale ked ju zacnem obliekat, zobudi sa a bude krik.... ako to vy riesite? este v tom nemam prax..... 😀 😀

danii
8. dec 2006

asi vyzeram dost hlupo ze...... 😖

zuzu13
8. dec 2006

danii u nás nie je problém. Malú nakrmim, ja sa oblečiem, pochystám a potom obliekam malú či spí alebo nie. Jej to nevadí. A keď nespí, tak keď jej dám na hlavičku čiapku v momente spinká. Von chodíme okolo 10,00 a poobede okolo 13,00h

danii
8. dec 2006

zuzu, to je dobre s tou ciapkou 😀 😀 len skoda ze to u nas nefunguje.... 😀 😀 😀
no to ja ked zacnem obliekat, hned je krik.... 😒 takze po napapani. diky 😉 a je pravda ze kym sa ja nachystam, prejde tiez nejaky ten cas.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre