Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

aikihobaba
14. nov 2006

Ahojte babenky tak sa hlasim aj ja.Mame chlapceka menom Daniel 51cm a 3440g.Vcera sme prisli domov.Vsetko v poriadku mame sa velmi fajn.

zuzu13
14. nov 2006

ahojte aj tu je nejako ticho, asi všetky ešte makáte. My už máme fajront

KUK na album hodila som tam pár foto našej bublinky - Lucinky

newyorkgirl
14. nov 2006

no zuzu, mi veru dneska mame divny den, mala dost plakala a stale by len papala, tak neviem, ci mam malo mliecka, ale cuckala by kazdu pol hodinku.. tak robim vsetko pre to, aby som nejako zvysila tvorbu, nech ma dost mala... ☹

emjee
14. nov 2006

jej kocky, gratulujem k malym slecnam 😉

susane01
15. nov 2006

ahojte tak aj my sme uz doma, vcera nas konecne prepustili. mame chlapca Olivera narodil sa 8.11 o 8.38h, vaha 2880g a 49cm. vsetkym vam gratulujem k malym slnieckam. 🙂

danciacik
15. nov 2006

Aikihobaba a Susane gratulujem Vám k vašim bábätkám a prajem veľa zdravíčka. 😉

zuzu13
15. nov 2006

ahojte mamuľky novembrovky, akú ste mali nôcku?
My dobrú. Zatiaľ 😀 . Malá spinká celú noc ( cca od 22,30 - 6,30, super)no a potom sa napapká, prebalíme a spíme ešte teraz, takže mám už aj poriadené, pračka dopiera. Dnes sa chystáme vonku, bola u nás včera detská lekárka pozrieť Lucku, tak nám povedal, že na 1/2 hodinku môžeme ísť kľudne vonku.

newyorkgirl
15. nov 2006

zuzu, teeeda, to by som aj ja rada, taku noc 🙂 my sa budime aj kazdu pol hodku, mala by bola prilepena na tom prsniku vkuse... ani neviem, co s tym robit a doma uz vobec nestiham, ledva sa najem a uz zas kojiiiiiim 😖

jana20
15. nov 2006

ahojky....
mozem sa k vam pridat???
new - ja to dobre poznam,aj nas maly je taky...prva noc bola velmi tazka...v nemocnici mi maleho nosili len na kojenie(no mala som ho len raz na den) a ked sme prisli domov,no preplakala som celu noc ☹ ale som rada,ze zatial(kym dostavame domcek)byvame u nasich,mamina mi velmi pomaha...

newyorkgirl
15. nov 2006

no jani, ja mam tiez rodicov hned vedla, takze mamina tiez dost pomaha, vcera mi ju aj okupkala, lebo ja uz som nemohla aka bola urevana a hladna... ☹

mimi
15. nov 2006

newyorkgirl,gratulujem k malickej!!!!

newyorkgirl
15. nov 2006

mimi dakujeme 🙂

alexandra
15. nov 2006

NYG a foto nedas? 😉

kvakynka
15. nov 2006

kocky, vsetkym vam gratulujem k drobciatkam a teraz pridam jednu asi blbu otazku, ale co je to sekcia?

maryja
15. nov 2006

sekcia je cisarsky rez

kvakynka
15. nov 2006

dakujem 😉

newyorkgirl
15. nov 2006

alex, uz som urobila albumik 🙂

cestovatelka
15. nov 2006

NYgirl....mooooooc gratulujem a prajem vela vela zdravicka a stasticka 😀 😀 😀 😀 ..malicka je nadherna po maminke 😉

emjee
15. nov 2006

zistujem, ze nejak nestiham vnimat nove babatka 😲 gratulujem katrin k dvojickam 🙂
nejako mi tu chyba "integrovany oznamovac novych babatiek" 😲 😀

alexandra
15. nov 2006

emjee uz funguje, teda ak baby budu nahlasovat.. Doteraz som musela lezat, takze sa nedali tabulky aktualizovat..

A ked uz Ta tu mam ako admina, neda sa ako je na ms.sk sekcia albumy - pripravne a svadobne spravit tu nejake ze albumy deticky, tehulkovanie a tabulky?

NYG nadherne ste obe 😵

newyorkgirl
15. nov 2006

dakujeme babule, len keby sme aj buvali a nielen chceli stale papat 😒

emjee
15. nov 2006

alex, to som teraz nemyslela teba, bozechran, len pekne oddychuj, 😉
len kazda novopecena mamka resp. tatko (uz som precitala spravnu temu) zahlasi do inej temy a mam v tom potom hokej 😀
myslim, ze to by slo, ale to je vsetko na bobovi a nejak nema cas naprogramovat ani to, co uz ma v plane dlhsie, takze vsetko bude, len kedy je vo hviezdach (vlastne v bobovom kalendari 😉 )

zuzu13
15. nov 2006

babenky mám otázku: koľko vypijú vaše mimčá a ako často. Ja som už musela začať dokrmovať Bebou.

newyorkgirl
16. nov 2006

zuzu, ja neviem kolko moja vypije, ale pila by stale, preto mi kazdy vravi, ze mam malo mlieka a radia mi ju tiez dokrmovat, dneska v noci papala kazde 3 hodky, ale to cuckala 4 x tak po 10-15min. vzdycky a potom zasa 3 hodky buva, tak ja neviem... 😒

bellasandra
16. nov 2006

New- nic si z toho nerob..moja mala v noci pije skoro kazdu hodinu a pol...cez ten tak 2,5-3 hod...a zo zaciatku tahala aj 45min.v kuse..teraz ju nechavam tak 25min...ale ked vidim ze este hlada prso tak aj dlhsie ju necham 🙂 oktobrovka 😉

newyorkgirl
16. nov 2006

jeeej bella, pozeram, ze vy uz mate mesiac 🙂

zuzu a preco prikrmujes bebou? ja ked tak rozmyslam nad Nutrilonom ale v podstate neviem, co vybrat, ci sunar...??? 😒

jana20
16. nov 2006

ahojte maminky...
moj maly papka 10 az 15 minut kazde 2 az 3 hodinky a to si musim este odsavat mlieko...si pripadam ako taka dojka 🙂 vzdy predtym ako ide maly papat si musim odsat mlieko bo si maly potom nevie poriadne chytit prso...
a kedy sa chystate krstit svoje miminka???my sme chceli na druhu sobotu,ale mame smolu bo sa krsti tuto a potom az o dva tyzdne a to je neskoro,bo 29 ideme do poradne a chcem aby bol maly uz pokrsteny...

newyorkgirl
16. nov 2006

jani, tak to ti dobre papka, moja papka vazne s prestavkami aj 45-60min. a az potom buva do ruzova, ale mliecka mam tak akurat, ze nemusim odstrekovat, no po tych 3 hodinach, uz mam flaky na tricku 🙂

jana20
16. nov 2006

tak to poznam,a nepomahaju mi ani tie tampony do podprsenky...som rozmyslala,ze zavolam do nemocnice na novorodenecke oddelenie a spytam,ze ci nechcu materske mlieko,niekedy sa to unas odovzdavalo...ja si kazdy den vytlacim 200ml mlieka a vykacam ho...tak ak by bolo mozne budem ho odovzdavat,bo unas sa teraz narodilo dost deticiek predcasne,tak nech radsej papkaju materske mliecko ako tie sunare....

newyorkgirl
16. nov 2006

jani, aj u nas v nemocnici to zbieraju myslim... tak skus, vsak je to lepsie ako ho vylievat do kanala 😖 a neodkladas si ho do mraznicky na horsie casy? vsak to vydrzi aj tri mesiace, ci viac, neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre