Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

danii
26. jan 2007

zuzu, ja som bola doteraz vonku kazdy den, aj ked fukalo, prsalo.... len treba odhadnut mieru. dnes sme mali krasny den, bolo nieco nad 0 a svietilo slniecko, co bolo velmi prijemne. ale keby to kleslo na -12 to by som uz asi nesla....

zuzu13
26. jan 2007

danii, keď je takýto mráz, malá spinká/zababušená/ ako macko...

danii
26. jan 2007

moze byt, ale citala som, ze by male babatka nemali chodit von na dlho ked je -5 a ak je -10 uz vobec nie.... preto sa pytam....

zuzu13
26. jan 2007

ide o to aby bábo nedýchalo ten ostrý, zamrznutý vzduch. Ale keď natianeš fusak po noštek, tak pohoda

livia76
27. jan 2007

Dakujeme za prijatie 😀 . Všimla som si už dávno že Tamarka a Lesinka sú narodené v ten istý deň. Takže sme obe zažívali radost v ten istý deň. Prajem pekný víkend.

danii
27. jan 2007

zuzu, dik 😉 snazim sa tak 🙂 niekedy ju ani nie je vidiet, len biela ciapka trci 😅

zuzu13
29. jan 2007

dobrééééé rááááánko 😀 ako ste víkendovali???

danciacik
29. jan 2007

dobré ránko. My celkom v pohode len máme hrozné počasie a toľko snehu, že ani na prechádzku nemôžeme ísť.
A čo vy?

zuzu13
29. jan 2007

ajoj, u nás strašne prší ☹ a aj snehu máme /zatiaľ/ dosť

danciacik
29. jan 2007

Takže tiež nič moc čo? ☹ Mňa to počasie strašne rozčuľuje aj včera tu bol taký vietor, že bol problém urobiť čo len krok. Takže už tretí deň asi uprednostníme pobyt na balkóne. 😅

zuzu13
29. jan 2007

aspoň môžeš dať na balkon, ale my sme na 8 posch. a všetko sa to tou krúti 🙄 . My chodíme von, aj tu strašne fučalo a chumelilo ale čo už...Idem nakrmiť malú, práve vstala

danciacik
29. jan 2007

Tak to s tým 8 poschodím je teraz dosť smola. My bývame na druhom takže je to ok. Tak prajeme malej dobrú chuť. 😉

zuzu13
29. jan 2007

no už zase spinká tak mám chvíľku veget...manžel žehlí plienky, tak si idem trochu "zasurfovať" po nete 😎

maryja
29. jan 2007

u nas rano fukal strasny vietor, rada by som isla von, dokonca prestalo i prsat a obcasne vykukne i slniecko, ale neviem ci mam, este si asi navarim nieco dobre a potom znova malu nakojim a uvidim, ale moc rada by som sla vooon.

zuzu13
29. jan 2007

boli sme von 1,5 hod. Mokrí až po uši a vyfúkaný ako od kaderníka... Hrúza...

danciacik
29. jan 2007

No aj ja som zase tu. Malá spí na balkóne. Vonku bohužiaľ nemôžme ísť, lebo ste asi dnes počuli, že pre Poprad bola vyhlásená kalamitná situácia a tak to tu aj vyzerá. 😒

nelika666
29. jan 2007

ahojte 😉 dakujem za blahozelanie aj ked sme tamarkine prve meniny ani nestihli oslavit kedze som prave vtedy mala 2skusky a dnes este jednu.. dufam ze dopadla dobre.. tak o dva dni by mali byt vysledky a ked som presla tak v sobotu cestujeme na dovolenku..
bez internetu a konika asi budem mat abstinencne priznaky..

este k teme:
tami budim po troch hodinach lebo ked je vonku tak by spala aj 6hodin keby som ju nezobudila.. cez den spinka iba raz 3 hodinky a asi 2-3x po 15minut..
ked je zle pocasie tak tami dam iba na verandu - aspon tam nefuka a je tam priblizne rovnaka teplota ako vonku - snad o trosku teplejsie

a vietor je aj tu hrozny - skoro ma zmietlo z dialnice - a polamalo tu nejake stromy 🤐

zuzu13
29. jan 2007

nelika dov....čo??? kde???? 😀

danii
29. jan 2007

aj tu bol vietor, skoro nas pri prechadzke odfuklo.... a nakoniec sme aj skoro zomkli alestihli sme doletiet domov 😉

a mame dnes dva mesiaceeee! 😵 😵

zuzu13
29. jan 2007

tak všetko naj... 😀

nelika666
29. jan 2007

dovolenka v rakusku 😀
danii karolinke gratulujeme 😉
tami sa akurat podarilo pretocit trikrat z bruska na chrbatik dnes 😀 😀 😀

newyorkgirl
29. jan 2007

ahojte babule, ja vas troska zanedbavam, citam, citam, ale pisat nestiham, lebo mala sa dozaduje pozornosti, cez den moc nebuva veru, vstava o 8mej a buva kazde 2-3 hodky tak 20-30minut, to ledva cosi stihnem teda... ale aspon, ze vecer ide skoro spat a aj pri kojeni buva, tak pekne buvame cez noc celkom 🙂

danii
29. jan 2007

dakujeme, dakujeme 😵

neli, to musi byt krasne 🙂 a teraz ju uz bez dozoru nechat nemozes, len tak lezat... 🙂

danii
29. jan 2007

zuzu, teba som sa chcela spytat. ty si spominala ze lucka ma zubok... ako sa to prejavovalo, slintala? plakala? ale u nas je asi este skoro ze.... 😀

nelika666
29. jan 2007

danii to som ju ani doteraz nemohla nechat aj ked sa neotacala ale po posteli putovala kvalitne - odrazala sa nozickami a bolo jej to jedno ci je na chrbatiku alebo na brusku 😀

danii
29. jan 2007

to fakt?! 😕 cize vecer si ju polozila do postielky a rano si ju nasla na opacnom konci? 😉
zato moja pre zmenu vysostne neznasa lezat na brusku.... hned spusti taky krik ze az... 😖

nelika666
29. jan 2007

danii tami tiez nechcela lezat ale som to s nou "cvicila" viackrat denne a teraz je na brusku rada a sem-tam na brusku aj zaspi 😎

zuzu13
30. jan 2007

danii, cumlík necucala ale hrýzla, ruky celé v puse, slintanie . Keď som jej sala prst hodila sa po ňom ako po údenom 😀

zuzu13
30. jan 2007

oprava: Keď som jej dala... 😀

danciacik
30. jan 2007

Baby a mne neviete poradiť? Totiž naša malá musí mať pri zaspávaní palec v puse a neviem ju od toho odnaučiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre