Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

danciacik
13. feb 2007

Vanduska držíme vám palčeky - veľmi, veľmi, veľmi. Daj potom vedieť. 😉

vanduska
13. feb 2007

tak uz sme po ockovani. Adamko sa drzal celkom statocne, pri vpichnuti vobec neplakal, az po po vypusteni tej vakciny zacal trosku plakat, ale potom sa hned ukludnil. Od vtedy spinka, lekarka mu na nozicku dala octanovy zabal, podla nej by to malo byt ok. Ak by nahodou dostal teplotu, tak mu mam dat paralenovy cipok. Teraz sa chodim v kuse na neho pozerat, je v pohode 🙂 a kludne si spinka

zuzu13
13. feb 2007

ahojte, dančiančik uvítanie trvalo cca 30 min 😀
dnes sme boli celýýý deň von. Malá bude mať zajtra na obed mrkvičku so zemiačikom. Včerajší karfiol strávila dobre...hovienko bolo ukážkovééééé.Kúpila som dnes jablkový granulovaný HIPP. Na jeden šup vypila 100ml....mňáááám

vanduška ste frajeri 😀

newyorkgirl
13. feb 2007

teeda zuzu, vy uz takto? 😕

zuzu13
13. feb 2007

nooo, veď už musíme..beba nestačííí

tinka26
autor
14. feb 2007

Krásny Valentínsky den Vám a aj Vašim bábatkam prajem 🙂 Nelinka normálne Ti závidím,ja som zvedavá,kedy si ja oddýchnem na nejakej dovolenke 😉 Včera som skúšala dať Samkovi čajík z fľaše,ale on ani nevedel čo s ňou má robiť 😠 on ani cumlík nevie cumľať.skúšala som mu dať čajík na lyžičku,tak sa pre zmenu skoro zadusil 😒 on chce len svoju didušku 😀 nás ešte neočkovali,ale snád to bude také ako pri prvom synovi,že ani nezaplakal,ani horúčku nemal a kľudne spinkal.Dnes máme doma oslavy mamka so Samkom budú oslavovať,ja 27 a Samko 3 mesiace 😀

zuzu13
14. feb 2007

ahojte, zajtra ideme do poradne...mali nás očkovať, ale dnes bola suseda s malou a nemali vakcínu...som zvedaváááá 😀
všetkým prajem krásneho zaláskovaného sladkého Valentína, aj keď také sú určite všetky dni s našimi deťúrikmi... 😉 a našimi manželmi 😀

tinka26
autor
15. feb 2007

Dobré ráno prajem 🙂 Aj mi dnes ideme do poradne,tak som zvedavá čo a ako 😉 Zatiaľ krásny dník Vám prajem 😀

susane01
15. feb 2007

dobre ranko prajem.mne dala doktorka recept a vakcinu som musela zohnat apoviem vam ze to nebolo vobec lahke. tinka Samkovi vsetko dobre k 3m a tebe vsetko dobre tiez k narodkam. 🙂

zuzu13
15. feb 2007

ahojte, práve sme prišli z poradne...všetko OK , vážime 6.860 g.Malá spí, len uvidela postieľku a spala...

tinka26
autor
15. feb 2007

Ahoojtee.Susane dakujeme veľmi pekne.Aj mi sme dnes boli v poradni,vážime 5280g,aj nás očkovali,Samko trošku zaplakal ale v pohode,teraz spinká.

newyorkgirl
15. feb 2007

zuzu to pekne vazite veru, my o kilo menej 🙂

nelika666
15. feb 2007

ahojte

zuzu my este o dve kilecka menej 😅

kocky davate uz nieco papat detickam okrem mliecka? zuzu ako si prisla na to ze malej nestaci beba? papkala casto?

zuzu13
16. feb 2007

ahojte,
nelika malá papala 170 ml mliečka každé 2,5 hod. cez deň/ v noci spinká/tak som pridala aspoň obednú dávku zeleninky...čajíku tiež vypije dosť

tinka26
autor
16. feb 2007

Dobré ráno prajem 🙂 Nelika ja Samka len kojím,zatiaľ mu to stačí 🙂 Prvého som nekojila,tak aspon to druhé budem 🙂

barbulka
16. feb 2007

ja tiez iba kojim, ale posledne dni mam pocit, ze to malej nestaci, zacala sa budit uz aj v noci kazde tri hodiny a to predtym spala 7-8 hodin v kuse 😒

tinka26
autor
16. feb 2007

Barbulka aj u nás je to skoro podobne,len niekedy sa v noci budí častejšie,inokedy len raz,stále je to ináč,ono ešte potrvá pokým si nájde ten správny režim,ak ho vobec nájde 😉 ale priberá a to je najhlavnejšie 😀 Krásny dník Vám prajem 🙂

newyorkgirl
16. feb 2007

my kojime a sem-tam dame nutrilon este potom, ale to je vse zatial tiez, a my sa normalne v noci budime kazde 3 hodky teda, ale uz sa mi zda, ze sa jej to posuva a aj cez den vydrzi asi 3,5 h 🙂

adkag
16. feb 2007

Ahoj NY, ako sa mavate? dlho som vas nevidela?

tinka26
autor
16. feb 2007

No ja ho ani dokrmovať nemožem,lebo som mu skúšala dať čajík cez fľašu a on chudáčik nevedel čo s ňou 🙂

susane01
16. feb 2007

ahojte, my tiez iba kojime, ale skusala som dat uz aj mrkvicku.no nedopadlo to najlepsie Olino sa tvaril cudne a este mu aj zabiehalo. nevedel ako to prehltnut. cajik pije dobre to vedel hned.

nelika666
18. feb 2007

mne mala cajik nechce - vypije len trosicku aj to ju musim oklamat medzi mlieckom alebo ked je velmi hladna tak si nevsimne ze nepapa mliecko ale cajik..
ale posledny dni mi strajkuje nepapa castejsie ako kazdych 6hodin - neviem co je s nou

tinka26
autor
18. feb 2007

čo

zuzu13
18. feb 2007

ahojte, tak u nás problém s nočným krmením "zatiaľ" nemáme. Malá spinká od 19,00 do rána do 7,00 bez papania...

danii
18. feb 2007

baby chcela som sa opytat, ci este niektora z vas bali na siroko a kedy ste prestali? hned po vysetreni utz, alebo az za nejaky cas?

susane01
19. feb 2007

ahojte prajeme vam krasne tanko a peknucky dnicek. danii ja este balim na siroko az 7.3. ideme na kontrolu a podla toho co povedia sa budem riadit.

tinka26
autor
19. feb 2007

to čo si nevšímajte,len som skúšala,lebo mi to nechcelo písať mäkkčene 🙂 Ináč dobré ráno prajem.Nelika ani Samko už nepapká tak ako predtým,už trošku pomenej,ale lekárka vravela,že to nevadí,hlavne že priberáme. 😉 Danii mi sme hned po vyšetrení,ked nám lekár povedal,že nemusím baliť na široko,tak už som nebalila. 🙂 Krásny dník Vám prajem 😀

zuzu13
19. feb 2007

danii aj my ešte balíme...8.3. ideme na kontrolu tak tiež sa budem riadiť podľa lekára. Syna som balila do 4 mesiacov aj keď lekar po prvom vyšetraní povedal, že je všetko OK. Pre istotu 😅

danciacik
19. feb 2007

Ahojte, ja som musela začať prikrmovať Bebou lebo už Larke nestačím. A naširoko ešte balíme. Na budúci týždeň máme ísť na kontrolu tak uvidíme.

nathalie111
19. feb 2007

danii,aj ja malu este balim nasiroko.Na kontrolu ideme v polovici marca.Na prvom ultrazvuku bolo vseko ok,ale vraj preventivne balit do dalsej kontroly..tak asi tak..ale uz mi to lezie na nervy,uz nech je marec.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre