Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

nathalie111
19. feb 2007

danciacik,ako si prisla na to,ze malej uz tvoje mliecko nestaci?

Clara papa kazde tri hodiny,tiez este kojim,ale pribera hadam dostatocne,je cim dalej tym tazsia.. 😎 v stredu ideme do poradne aj na ockovanie,tak budem vediet,kolko vazime...

danciacik
19. feb 2007

No vlastne papala tak veľa, že už som večer mlieko nemala tak som musela robiť Bebu. A teraz sa to opakuje každý druhý deň. Proste cez deň veľa papká a večer jej nestačím. Po kúpaní ju trošku nakojím a potom sa dopapáme Bebou.

certica
19. feb 2007

jehe, danciacik ma novy image 😎 😀

danciacik
19. feb 2007

čau certica teeeeda ty máš zo mňa srandu 😀 to som riadne nevyspatá na tej fotke. a ty ako žiješ?

certica
19. feb 2007

vyzeras tam spokojne 😉
ja zijem, dakujem, ale uz by som aj zmenu privitala, tak snad nam aspon lyzovacka na 3.pokus vyjde 😅

danciacik
19. feb 2007

chystáš sa na lyžovačku? to je super. Ja mám chorého manžela takže kmitám medzi ním a Larkou.

certica
19. feb 2007

no, tak nech to neposle aj k vam.
chystame (my uz ine ani nerobime 😀 )1.3.

nathalie111
20. feb 2007

danciacik,kolko tvoja mala vazi?a kolko mala pri narodeni?chcem trosku porovnat,kedze mam pocit,ze su nase baby priblizne rovnako stare... 😀

danciacik
20. feb 2007

no pri narodení vážila 3400 g a na začiatku februára vážila 4805 g. teraz neviem koľko váži. ty kojíš?

barbulka
20. feb 2007

hm, nasa mala vazila pri porode 2970 g a na konci januara 5400 g 😀

nathalie111
20. feb 2007

nasa pri porode 3190g a a v polovici januara mala 4360g..myslim,ze teraz ma nieco cez 5 kil,ale presne budem vediet zajtra...ale tazka je uz riadne... 😅

zuzu13
22. feb 2007

ahojte ako ste sa vyspinkalí??? 😀

nathalie111
22. feb 2007

hej,ja kojim,snazim sa 😀 a dufam,ze este chvilu vydrzim... 😖
vcera sme boli u Dr.,vazime 5180g a absolvovali sme aj to ockovanie...a mala potom bola taka mrzuta az strach... ☹

nathalie111
22. feb 2007

..takze ja som sa nevyspala skoro vobec...Clara spinkala strasne nekludne..dufam,ze uz coskoro sa dostane do normalu... 😒 unavena som riadne...

susane01
22. feb 2007

ahojte, my spinkame celkom dobre len sa Olino budi na papanie tak 2-3x za noc.napapa sa a hned spinka. aj my sme boli dnes v poradni a vazime uz 5500g. 🙂

danii
22. feb 2007

baby, dakujem. len som sa chcela uistit ci este balit nasiroko alebo uz ani nie.... 😉 🙂

mimakro
24. feb 2007

Ahoj baby. Aj ja mam take novembrove. 23. sa nam narodila Hanka (4000g,50cm). Je trosku ina,ako ostatne deticky,lebo nema pigment. Taka bledulka. Teraz ma 6500g. Mam este syna Ondrika,taky pomocnik. Len mam akosi malo casu tu byt,takze sa zase niekedy ozvem. Mima

tinka26
autor
25. feb 2007

Ahojky mamičky 🙂 Aj mi sme boli v poradni,očkovali nás ale už sme v pohode,vážime 5280g a len kojíme a spinkáme,je to kľudnejšie dieťa,ako to prvé 😀 Krásny dník Vám prajem papa 🙂

susane01
26. feb 2007

ahojte, prajem krasny dnicek. no a opat tu mame sniezik, uz som si myslela ze budeme mat jar. dufam ze sa pocasie umudri a pani zima uz pojde prec. 😉

barbulka
26. feb 2007

no, bol to dobry sok 😀 a ja som uz zimnu bundu oprala a kozuch schovala, budem ich musiet zase vytiahnut 😝

my sa chystame na ockovanie v stredu. mam z toho hruzu, nemam rada injekcie a neviem si predstavit, ze to vpichnu do tej malej nozicky 😲 ocakava lekarka, ze budem spolupracovat ? drzat malu alebo tak ?

nathalie111
26. feb 2007

ja som jej drzala nozinku...a prihovarala sa jej,no ale bolo to prd platne.. 😖 aj tak plakalaaaa... 😕

newyorkgirl
26. feb 2007

barbulka, neboj, bude to v poho, aj manzel drzal malej nozku, ked ju pichali, lebo bol s nami, ja budem asistovat pri buducom potom... 😒

zuzu13
26. feb 2007

ahojte, tak my sme ešte stále neboli na očkovaní...nemáme vakcínu v MT. Dnes nám prišiel balíček /viď album - foto/ a malá spráskala skoro celú frutapuru jablko-hruška. Veľmi jej chutila 😀

nathalie111
26. feb 2007

mne prislo iba to DVD... 😒 tebe aj to ostatne?a to preco?? 😎
Zuzu,ty kojis?ze uz malu takto veselo prikrmujes... 😅

zuzu13
26. feb 2007

nathalie, nekojím od 2 mes. a tak veselo prikrmujem 😀

nathalie111
26. feb 2007

a preco mne prislo iba Dvd? 😕

zuzu13
26. feb 2007

ja som sa prihlásila cez net na www.hami.sk a oni to poslali 😀 zájdi na stránku a prihlás sa, objednaj si príkrm ktorý chceš a oni to pošlú 😀

nathalie111
26. feb 2007

jaaaj,tak ty takto... 😀

zuzu13
26. feb 2007

nooo ja takto, prihlásila som sa hádam všade, kde sa dalo 😅 zaregistruj sa, poteší to keď ti to príde 😀

nathalie111
26. feb 2007

tomu verim..a kam este si posielala???? 😀 daj,nech sa vytesujem,ked nieco pride....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre