Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
30. nov 2007

ahojte,
Ondrejkovi prajem všetko naj... 😉 a od Lucky posielam božtek na noštek 😀
maryja...klobúk dolu... 😉

mimakro
30. nov 2007

Vždy v stredu majú ovocný deň. Z domu si prinesú väčšinou ovocie, ale môžu aj zeleninu. Učiteľka im to krája a ochutnávajú to a učia sa. Ja dávam najčastejšie jablko (svokrovci pestujú), ale už som im dala aj takú guľatú papriku, alebo cviklu. Z jedálne ovocie namávajú.
Zuzu13. Ďakujeme. Som si všimla, že vaša Lucka má veľkú spotrebu latexu. Odkiaľ to to dieťa má? 😀
Maryja, to je super,

mimakro
30. nov 2007

Normálne ma manžel vyhodil od počítača, tak som to ani nedopísala. Ešte som sa chcela spýtať, či plánuješ tandemové dojčenie. Aj ja už mám málo mlieka. Niekedy je to iba Hankin cumeľ. 😝

zuzu13
1. dec 2007

mimakro...no to teda neviem...ten latex mi nejde do hlavy... 😅

danciacik
1. dec 2007

ahojte kočky. Maryja ďakujem za gratuláciu. 🙂 Takže sme dve z týchto novembroviek, ktoré budú mať ďalších prckov. 😀

zuzu13
1. dec 2007

danciacik...blahoželám k tehu a k termínu...presne v ten deň ma môj manžel narodky 😀

mimakro
2. dec 2007

Danciacik, my ostatné už máme dvoch 🙂 , plánuje niekto aj tretie? 😀

zuzu13
2. dec 2007

mimakro, daj pokoj...tretiu sekciu už neprosím 😅 a ak, tak zase po 12 rokoch 😀 😀 😀

lucna
2. dec 2007

Tak druhé na pláne je, ale ....ešte nie 😝 . No ak sa pritrafí... 😀 Obdivujem tehu mamičky. 2 kamošky to stihli presne do roka 😝 😝 😝
Mimakro, histaminiká ,calcium a Rectodelt nás neminuli ☹

mimakro
2. dec 2007

Zuzu, no to by teoreticky mohol aj Viktor prispieť a z Teba by sa tak poľahky stala babka. Tým nechcem naznačiť, že teraz máš na to vek 😀 . I keď v istých etnických skupinách(tých tmavších)už áno. Inak môj švagor povedal, že on nechce od nás žiaden darček pod stromček, len aby sme mali tretie baby. Sa mu to hovorí, fafrnkovi osemnásťročnému. Čože je to len tak, hop na kravu a už je teľa? 😀
Lucna, hoci vás minuli antibiotiká, užili ste si kortikosteroidov a antihistaminík ☹ Už sa máte lepšie?

zuzu13
3. dec 2007

mimakro, no veru o 12 rokov už môžem byť /budem/starká 😀 😀 😀

lucna
3. dec 2007

Už sme chvalabohu v poriadku. 😀 . No tie roky fakt letia,a ochvíľu nám nejaký pekný mladý chlap povie:"teta, poďte si sadnúť....," 🙄 (ale nie na kolienka) ☹

zuzu13
3. dec 2007

lucna, presne tak...o pár rokov...mne to hovoria už teraz 😀 😀 😀

danciacik
3. dec 2007

tak ja sa zatial našťastie sťažovať nemožem. Ja sa stretávam s opačným prípadom tipu: Ty máš dieťa a si tehotná? A máš už vobec 18? 🤐

zuzu13
3. dec 2007

no danciacik, tak si to užívaj... 😀 😀 😀

lucna
3. dec 2007

našťastie aj mne hovoria slečna...dokedy

mimakro
4. dec 2007

Pokiaľ od vás šofér v autobuse nepýtal preukážku na zľavnený lístok, tak je to v poho 😉 To bolo dva roky dozadu. Teraz mi deti na ulici hovoria teta, dobrý deň 😀 A keď sme pritom... Váš vek? Ja mám 28(20.8.1979), manžel takisto (29.5.1979)

zuzu13
4. dec 2007

mimakro, mnes a stalo pre 5 rokmi, že mi pán v autobuse povedal, že akého mám dobrého bračeka/syna/
veK? krááásny.../ja 32, mangel 42/ 😀

mimakro
4. dec 2007

Zuzu. Super! Len nech nám takéto komplimenty dlho dvíhajú sebavedomie 🙂

lucna
4. dec 2007

Nedávno som sa dostala sama do mesta, aby som si vynovila šatník, pri skúšaní som vyšla z kabínky a staršia pani zašomrala. Na mladých 17 ročných slečnách všetko vyzerá dobre...tak som si to kúpila 😀
Ja som január 1979, manžel december 1976

danciacik
4. dec 2007

NO tak ja sa pridám - ja 21, manžel 23. Asi som tu najmladšia.

zuzi3
4. dec 2007

Ja mám teraz v sobotu 27, manžel má 30 rokov

mimakro
4. dec 2007

Zuzi3. Aby som nezabudla, tak Ti vopred prajem všetko naj k narodeninám. Lucna, veru ja by som Ti tipovala bližšie k 20. Danciacik, Teba by môj manžel nazval ucho. Aj mňa tak volá, lebo on je odo mňa o tri mesiace starší, tak si to akože môže dovoliť 😀 Aby sme boli kompletní, čo Vaše vzdelanie, či povolanie? Ja som mikrobiológ (prírodné vedy, odbor biológia, špecilizácia mikrobiológia), s diagnózou RNDr. Manžel je vojak. Ondrejko mu hovoril vojak napoličku(nadporučík).

livia76
4. dec 2007

Zuzi3 tak gratulujem k narodkam-predčasne 🙂 ,ja mam 31,manžel 47 😅 ja si s vekom nerobím starosti len manželík sa bojí, že sa ho v lete na pieskovisku niekto opýta,či je Lesinka jeho vnučka. Ale inak sa s ňou všade pretrča a kamoši mu ju zavidia haha 😀

zuzu13
5. dec 2007

livia, takže mame obe starších chlapov...neboj, v lete na piesku bude taký hrdý tatko, že mu to bude z očí kukať 😀
ja som eko-učt. a mangel vodič MHD... 😀

mimakro
5. dec 2007

Livia. Máte nádherné fotky. Vyzerajú profesionálne. Niekto z rodiny sa venuje fotografovaniu?

zuzi3
5. dec 2007

Baby dakujem za prianie. 🙂
K tomu povolaniu, ja som robila len chvíločku potom som sa vydala a hned otehotnela, tak som už takmer 6 rokov doma, mám ekonomicku a manžel riadi autoservis.

livia76
5. dec 2007

Zuzu13-ale je výhoda mať staršieho mangela-aspon v tom, 😀 že budeme pre nich navždy ,,mladice" 😀 /ja som stavbárka, mangel strojar,podniká v oblasti telekomunikačných služieb/ 😉 Mimakro ďakujem za pochvalu-fotky sú moja práca-môj koníček a konečne je čo fotiť,tak sa trošku realizujem 😵

mimakro
5. dec 2007

Máš asi super foťák. Ten náš má síce stabilizátor, ale na moju dcéru jednoducho nestačí. Nafotím aj 5-10 rozmazaných záberov, pokiaľ sa mi aspoň jeden záber vydarí. Slovo "Stoj!" pre ňu vôbec nič neznamená. Ale hlavne by chcela foťák chytiť sama, takže musím byť rýchla a nenápadná. Už si pripadám ako pri fotení zvierat v divočine. Keby mi manžel z práce priniesol maskovaciu sieť... 😀

livia76
5. dec 2007

Mimakro-však máte krásne fotky-si šikovná.Naša malá sa našťastie fotí rada 😅 -v tomto nieje po mne,ja som najradšej za objektívom,nie pred ním.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre