Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

maryja
13. dec 2006

mi mame za sebou zlu noc a aj den je hodne spatny. Spali sme asi od 22,00 do 2,00 co bolo super, ale potom mi malicka zaspala az o piatej, co som ju musela nonstop kojit, uplne mi vytahala obe prsia az ma to bolelo. Spala potom do pol osmej a odvtedy az doteraz - do pol druhej sme sa zas nonstop kojili - asi 2x mi na 15 minut zaspala. Zas ma jeden prsnik strasne boli. Zajtra ideme na prevazenie, ja si myslim, ze nemam dost mliecka. Este k tomu sa na mna manzel nahneval, ze ju nechcem prehadzovat po minute... ale ona mi nespi pri kojeni, ona ked je hladna, tak taha aj 30 minut vkuse z jedneho... no uplne hrozny den. Ja nemam kedy ani navarit, ani dospat co mi chyba ani ist do obchodu. A vcera to vyzeralo tak krasne.

nelika666
13. dec 2006

ahojte..

dlho som tu nebola tak prajem vsetko naj babetkam Nikolke a Lucke - aj ked trosku oneskorene 😅

barbulka
13. dec 2006

maryja, hehe, to poznam, na mna manzel tiez uz par krat vyjel, ze co to a ako robim, ako keby on mal neviem aku prax, az mi bolo do revu. a potom sa mi strasne omluval a tulil si ma k sebe, ze on to tak nemyslel, ale ze ma o malicku strach, takze si z toho nic nerob, to oni maju len strach o tych nasich chrobacikov a chcu pre nich to najlepsie 😉

no, nam sa uz tiez par krat stalo, napr. vcera vecer, ze som kojila 3-4 hodiny v kuse, s kratkymi preruseniami - 10 minutovym spankom a par prebaleniami ... ale nemyslim si, ze mam malo mlieka, proste sa jej nechcelo spat alebo cez den malo spapala alebo ja neviem co ... a potom zrazu odpadla a spala 5 hodin v kuse 😀

miselinik
13. dec 2006

Ahojte, mi sme práve boli vonku a čítam, že Vám bábetká tiež v noci zle spali. My sme sa tiež trápili od pol dvanástej do tretej a potom sme sa budili každú hodinku. Zaspali sme až o siedmej do desiatej. Teraz malá spinká už druhú hodinku. Dúfam, že túto noc bude spinkať lepšie.

nathalie111
13. dec 2006

Baby,kedy planujete dat malinkym prepichnut uska?

barbulka
13. dec 2006

hm, vraj to treba co najskor, tak mozno v najblizsej poradni, ale este neviem ci mi to nasa lekarka spravi. a tiez este nemame kupene nausnicky 🙂

miselinik
13. dec 2006

nam doktorka povedala aby sme počkali do 6 mesiacov a dali si náušničky nastreliť. Ale určite nebudem čakať až do 6 masiacov a dám jej ich nastreliť skôr.

danii
13. dec 2006

aj ja by som chcela dat karolinke prepichnut uska, tiez ale neviem kedy je ten najvhodnejsi cas, dokedy by bolo treba pockat.... teraz ma dva tyzdne, to sa mi zda strasne skoro....

danii
13. dec 2006

takze s tym spankom je to asi tak. raz je dobre potom zasa horsie. lebo uz som si myslela, ze ked mi nechce dobre spinkat a trvalo to uz par dni, ze nieco robim zle..... ale asi to treba len prezit....

aktak
13. dec 2006

mozeme sa k vam s Adamkom pridat? sice sme decembrovi ale tesne (2.12.) 😎

danii
13. dec 2006

aktak, aj ja som sa im sem votrela..... 😀
ani som sa neopytala ci ma tu chcu..... 😀 ale ked nam to tak nakoniec vyslo, ze z decembroviek do novembroviek...... 😅
a mozem sa tu opytat na vsetko co ma trapi, co neviem, s cim mam problem 😉

barbulka
13. dec 2006

danii, svagrinej lekarka povedala, ze do 4 mesiacov ich to neboli, potom ze to je uz horsie ... no, mne sa to tiez teraz zda este skoro, ked vidim tie mini uska 😒 a kde to v BA nastreluju, uz si si to zistovala ?

barbulka
13. dec 2006

pohodka kocky, cim viac mamiciek, tym sa clovek viac dozvie 😀

danii
13. dec 2006

presne. ked pozriem na tie malilinke uska, asi este pockam. vsak nausnicky by boli vacsie.....
ale v decembrovkach ma jedno dievca dcerku narodenu po mne a uz ma nausnicky. asi je to fakt na kazdej z nas ako sa rozhodne.
nezistovala, ked pojdeme k lekarke na kontrolu opytam sa na to a ona asi aj bude vediet dat tip.

danii
13. dec 2006

no prave my "nove" teraz viac cerpame od vas, co uz babatko mate dlhsie 😉 🙂

tinka26
autor
14. dec 2006

Zdravím Mamičky 🙂 Ako sa máte?Dúfam,že lepšie ako mi. ☹

tinka26
autor
14. dec 2006

Oprava:my

nelika666
14. dec 2006

tinka preco sa nemate dobre? zase ste chorucki? ci este stale? 😕

danciacik
14. dec 2006

Ahojte. Ja som dala Lare prepichnúť ušká v ten deň, keď sme odchádzali z pôrodnice a už ich ma aj zahojené. Počula som, že čím skôr tým lepšie. 🙂

nelika666
14. dec 2006

to si dobre poriesila danciacik.. my este nemame prepichnute uska ale chystam sa buduci tyzden - len este nemam nausnice kupene 😅

barbulka
14. dec 2006

nausnicky vraj treba mat co najdlhsie nalozene v alkohole predtym, nez sa nasadia, ale minimalne 24 hodin 🙂

tinka26
autor
14. dec 2006

Nelika presne tak zase sme chorý.Samko má zapálené očko a Marek je v nemocnici,mal astmatické záchvaty ☹

susane01
14. dec 2006

ahojte, ako sa mate babetka posluchaju? my sme vcera boli u ocnej a mame nejakeho bacila v oku tak Oliver dostal nove kvapky do oka. dufam ze mu zaberu.nie tak ako tie prve. 😠

zuzu13
14. dec 2006

ahojte mamuľky, ako sa máte, čítam, že vás trápia chorôbky. My sme boli dnes v poradni, malá má ešte soplíky, ale inak je OK. Vážime už skoro 5 kg 😅 a narástli sme o 4 cm

newyorkgirl
15. dec 2006

babulky uz vam doslo kocikove? 😕 ja len, ze kde to viazne, takto pred vianocami 🙂

katrin
15. dec 2006

nyg.. mne to prišlo včera na účet 😀

katrin
15. dec 2006

nyg.. nevieš, čo je s muci? ako sa má? 😕 a čo ty?

maryja
15. dec 2006

my sme vcera boli v poradni na prevazeni, za tyzden mi malicka pribrala ukazkovych 150 g, a vraj ju urcite nemam zacat prikrmovat. A poradili mi, ze ju nemam 6 hodin vkuse kojit, ze ona by mala sat z jedneho do 10 minut, z druheho do 10 minut a potom by mala minimalne 1,5 hodiny vydrzat. Nuz tak sme vcera skusali, hrozne to bolo vecer po kupani, ked som ju nakojila a ona tu 1,5 hodinu celu preplakala. Potom som ju nakojila znova a spala od desiatej do piatej. Bol to rekord. No a teraz cez den sa zas trapime. Nechcela spat, tak som bola s nou vonku, potom nakojila a teraz sa snazi zaspat, tak dufam sa jej to podari.

barbulka
15. dec 2006

nyg aj mne to prislo vcera na ucet a bola som milo prekvapena, ze 5 tisic, som myslela, ze to je len 4 😀

no, my sa dnes len nosime, v postielke sa nam nepaci 😝

danii
15. dec 2006

maryja, aj my sa trapime so spankom.... ☹ ale my sme vonku este neboli, je nejake hrozne pocasie.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre