Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

newyorkgirl
31. okt 2009

caute maminky, tak nam zacina narodeninove kolooooo 😀 tesime sa 😵

zuzu13
31. okt 2009

ahojte
susane, gratulujem k tehulkovaniu
newyork, ahoj...ako ide tehulkovanie? uz si pokrocilejsia... 😀
veru zaciname s oslavami... 😀
kati, je to tak, ze ako donesies na soc. papier, ze dieta nastupuje do skolky {co len na pol hod. denne} okamzite prichadzas o rodicovsky prispevok...jedine, ze by slo do sukromnej skolky {ktora nema zo statu ziadnu dotaciu, a to mesacne zacvakas min. 200 eur} 🙂

katarinka1107
31. okt 2009

zuzanka13 dakujeme za info, takze ratala som , ze dalsie eura nebudu, ale ze aspon poplatia odvody za nas maminy , ale Juraj je prijaty, ja uz nebudem zas skolku rusit, nech ide medzi deti ja uz hladam nieco, tak uvidime, A babulky tehulky aj ja blahozelam 😉 😉 ,drzte sa a nevh vam to pekne dopadne 😉

susane01
31. okt 2009

zuzu dakujem. Neviem ako to je ale viem ze ani jedna kamoska nama dieta v sukromnej skolke a predsa je tam na 4h. Skusim sa opytat ako dosiahli. 😉

zuzu13
31. okt 2009

susane, jedine, ze nie su nahlasene deti...ze su len tak...na riziko rodicov a riaditelky...dalo sa to aj u nas...ale chodia kontroly a riaditelka si to nevezme na triko...

zuzu13
1. nov 2009

ahojte
Lubkovi k dnesnym 3 rockom prajeme vsetko najlepsie... 😉
... tym padom povazujte sezonu oslav nasich 3-oj rocakovv za otvorenu...xixixi
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

susane01
1. nov 2009

zuzu neviem ale myslim ze to tak ta kamaratka nerobi. aaaaaaaaaJa sa opytam. Vsetko naj k narodeninkam Lubkovi 😀 😉 🙂 😀 😉 🙂

katarinka1107
1. nov 2009

Lubkovi zelame aj my vsetko najlepsie 🙂 😉 😎 😀 🙂 😉 😎 😀 Zuzka, dakujeme za otvorenie sezony 😀 😀, peknu dusickovu nedelu 😉

katarinka1107
1. nov 2009

zuziiiii mali ste este hrozno??? videla som foto 😀

livia76
1. nov 2009

😉 prvým novembrovým 3- ročákom všetko najlepšie 😀 😀 😀 booože ale to ubehlo 😵
Novým maminám čakateľkám prajem príjemné tehotenstvo 😉 teším sa s vami, nech vám to 😉 dopadne 😵
Na víkende bolo fakt superne 😉 dnes večer sme ešte mojej najmilovanejšej tete boli zapáliť sviečku na hrobčeku 😔 , zajtra robíme haloveen party 😒 tak bude veselo 😵 😵
Prajem pekný týždeň 😉

zuzi3
1. nov 2009

Maminky, dakujem pekne za blahoželania, asi pred pol hodinkou som doupratovala po oslave. Malý bol šťastný........
Zuzu má pravdu je to presne tak, aj ja poznám vela mamičiek ktore bez problemov dávaju dieťa do škôlky a su na predlženje materske, tá pani na socialnom mi povedala, že sa robia kontroly a akonáhle zistia že matka sa celodenne nestará o dieťa tak ju automaticky odhlásia k dátumu odkedy dieťa nastupilo do škôlky, a roky nemá rátane do dôchodku a popripade jej príde niečo doplatiť. Overovala som si to a je to tak. Tak rizkovať nejdem a nedám ho do škôlky. Mal isi od zajtra, ale aj tak je prechladnutý.
A kto je další na rade s oslavou???? Sa mi to stále nechce veriť že malý už ma tri......

danciacik
2. nov 2009

Ahojte. Zase sa po dlhšej dobe ozývam. Všetkým ktorí už mali narodeninky prajeme zo srdiečka všetko len to najlepšie a veľa veľa zdravíčka.
Nemala som nejak čas tu chodiť lebo som bola s Larkou v nemocnici. Z ničoho nič mi začala veľa grckať a nebola schopná ani vodičku v sebe udržať tak nás hospitalizovali. Ale našťastie už je dobre pribrala 2 kilečká tak už sme šťastní. Ale už sa polepším a budem písať častejšie.

susane01
2. nov 2009

danciacik super ze ste uz ko 🙂 Nieco podobne mala ja kamaratka s malou.

anndrea
3. nov 2009

Ahoj novembrové maminky, každý rok o takejto dobe sa tak nejako rozcitliviem lebo si spomeniem ako sa nam narodila naša milovaná bobulka, presne 3.11. takže dnes máme tri rôčky a nastupujeme aj do škôlky. Všetky novembrové bábätká 😉 pozdravujeme a želáme im všetko najlepšie k narodeninkám, nech ste zdrví 😵

katarinka1107
3. nov 2009

ahojte 🙂 Sophiinke zelame vsetko najlepsie 😉 Andrejka, to mam aj ja take chvillocky, uj takto pred tromi rokmi som tajne dufala, ze uz porodim a takto som dufala este 26 dni 😀 😀

zuzu13
4. nov 2009

ahojte
veru aj mne je clivo...tak to rychlo leti...
anndrea vsetko naj... 😉

Lucka dnes rano vstala a vravi: mami, dajme koberec z obyvacky do nasej izby a sem dame to "drevo" {plavajuca podlaha}a namalujeme pomarancovu stenu na cerveno...hej???ni dieta ma asi divoke sny... no a potom si pytala papier a pero, ze ide pisat Jeziskovi...no a to ste mali pocut...ahoj Jezisko, pod stromcek mi dones goralky, nech mozem maminke spravit nahrdelnik, ihlu mam...xixixi...no a taktiez si poziadala fixy a vykresy, lebo maminka sa hneva, ze je vsetko pretlacene na stole...
som sa pucila od smiechu...
ja rodim v nedelu... 😀

livia76
4. nov 2009

😀 😀 😀 Lucka je maska 😀 😀 😀 tie by s našou Lesinkou spolu navymýšľali 😀 😀 😀 aspoň sa máme na čom popod fúzy rehliť 😀 😀 😀 .
Ja som sa dala ostrihať nakrátko a malá mi hovorí 😀 😀 😀 ,, maminka to čo si si dala urobiť nadá sa ti nalepiť vlásky naspäť 😀 😀 -nieje to zlé, ale ani nič moc 😀 😀 " som sa skoro zadrhla od smiechu -s akou dôležitosťou to vedia prcky malé povedať 😀 😀

katarinka1107
5. nov 2009

Ahoj 🙂 zuzka a livi na tych vasich slecnach som sa tu pekne pobavila 😀 😀 😀jurko chce pod stromcek poziarnikove auto, bude posluchat a certa ked pride s mikulasom vyprasi po chvoste, ale hned na to sa ma pyta , ci ho ochranim 😀 😀 Bol na prazdninach, lebo som bola chora a vcera som myslela ze je zameneny, hral sa, rozpraval v kuse , to on stale , ale vcera som mala pocit ze je na duracel 😀 Livi, na kratucko si uplne? Lesulka bude asi ako tvoj modny guru, lucka asi bytovy archtitekt ajurko ich bude vozit 😀 😀 😀 Zuzui, lucka bude mat teda uz v nedelu 3 rocky?Co ste robili pred tromi rokmi? Utieklo nam to ☹ 😨 Pekny den . Ozaj livi, ty si nocne vtaca? 😀

livia76
5. nov 2009

😉 ale bola som sesterničke pomáhať skladať nábytok tak sme trošku ponocovali 😉
Pred troma rokmi 😉 som sa modlila, nech už konečne porodímm 😀 😀 😀 už som toho maxibrucha mala tak akurát dosť 😅 -musela som si ale počkať na termín 😀 😀 😀

katarinka1107
5. nov 2009

livi, na tej foto z Luciek si uz ostrihana nie?Mala si maxibrucho? Ja ked odisla 15,11 moja spolutehulka rodit, to mi este nadranom pisala, ze ide a vtedy moj m odchadzal na cesty, ja som tak plakala ze aj ja uz chceeeeeem , nie ze m odchadza, tak placem ako milujuca manzelka 😀 , ale kedy uz pojdem rodit 😀 😀 😀 😀 😀 , Rozlucil sa so mnou, ze ahoj a prosim ta uz neplac stale , neboj aj ty pojdes 😝 😝 No a sla som o 14dni 😝 😀

livia76
5. nov 2009

😉 ano ostrihana, mala som 2 dni predtým vlasy asi tak pod lopatky 😉
Ja sa tak smejem Katarínka, keď píšeš ako si čakala na pôrod- pripomína mi to mňa 😀 😀 😀 ja som bola taká vlastne celý november 2006 a dočkala som sa až 22 😀 😀 Stále som hnala manžela so mnou na dlhočizné prechádzky-chichi nepomohlo 😉 nič 🙂

zuzu13
6. nov 2009

ahojte
no pred 3 rokmi som predychavala kontrakcie...no a zajtra vecer o 22,30 mi praskne voda...xixixi...
livia, prechadzky nezabrali ani u mna...a to som chodila n 8 posch. peso...ale zabral .ex 😅

livia76
6. nov 2009

😀 😀 😀 u mňa ani .ex 😀 😀 😀

katarinka1107
6. nov 2009

zuzka, tak dnes mas uz kontrakcie?? Tak baby podme dychame nie?? 😀 😀 No ja som tiez s uz vymyslala vselico, a nic ☹ kedze som mala prvacku, tak som s nou absolvovala aj pyzamovu party, co mali deti v kulturaku, maminy ma nabadali na tancovkacku, trsali sme o dusu a vobec vobec nic ☹ . Pri Barborke, kedze som chcela byt na vianoce doma, tak som to tiez tak nahanala, ale to sme s manzelom ozaj robili tury 😝 a tiez nic 😝 . Mam rovnake deti ach jaj 😕 .Livi a co si sa dala strihnut? Ci uz si chcela zmenz? Mne si pripominala s tymi velkymi okalmi Kvetku Horvatovu co niekedy bola na markize, teda ale ty si bola v tmavom vydani 😀 😀 😀

katarinka1107
6. nov 2009

zuzka to bol aky den 07,11? Utorok tusim nie? a Lucka sa 8,11 narodila? to mas strediatko? Ci mylim sa?Livi, aj Lesulka je strediatko? Baby ved nase deti sa rodili po tyzdni, Jurko je potom 29 a to bola streda 🙂 😀 🙂 .

zuzu13
6. nov 2009

katka, ja som mala kontrakcie od 11.9. a pravidelne 2 x do tyzdna som stravila noc v nemocnici...rano mi dali injekciu a poslali ma domov...xixixi...tak mam pocit, ze som rodila 2 mesiace... 😀 😀 😀

liv...klobuk dolu...ja som mala kratke vlasy raz...ale dakujem...uz nikdy viac... 😀 pred zrkadlom som stravila 5 x viac casu ako ked ma dlhsie...pristane ti to...aj ked si myslim, ze si vyzerala mladsie s dlhsimi 😅 {sorry, ale ja som taka...co na srdci to na jazyku...teda na klavesnici xixixi}

zuzi3
6. nov 2009

No baby a ja ked to tak rátam, tak Lubko je narodený 1.11. o 1hod. a to bolo tiež v stredu, no je toto možne, že máte tie deti v stredu narodene........ 😀 😀 😀
Včera som bola s Lubkom na kožnom, chodíme tak vypalovať bradavicu čo má na nožičke a dnes na očnom, mali sme mať kontrolu v 3. roku a aj ked opticky vyzerá že mu jedno očko zachádza tak má očká uplne v poriadku, vraj strabizmus, teda škulenie tam nie je a vidí velmi pekne, prešiel 4 prístrojmi a všade krásne čítal a posluchal na slovo doktorku a sestričku, som normálne nechápala že to je moje dieťa, nesmel sa často vôbec pohnuť a vydržal, cele vyšetrenie trvalo asi 45 minut. Som rada že to má v poriadku, niekedy sice nevedel že trojuholnik sa vola trojuholník a sem tam si pomýlil aj farbu ale inak všetko krásne čítal.
My sa dnes alebo zajtra chystáme písať Ježiškovi, uvidíme ako budu deti posluchať, strašne sa tešia na vianoce....vy ste už písali ježiškovi?

livia76
6. nov 2009

😉 jej fakt aj Lesula sa narodila v stredu 😀 😀 😀
ZUZU to je pohoda k tomu komentáru kr.vlasov 😵 vážim si ľudí, čo sa za svoj názor nehambia a povedia 😵 chichi aj ja som taká 😉 to mávam taký ošiaľ cca v 4-5 ročných intervaloch-šupšup nakrátko. Ja sa- odkedy mám tento účes ani nečešem 😀 😀 😀 a zas môžu rok rásť 😀 -inak mne rastú strašne rýchlo 😨 😨
Lubko je hrdina 😉 teeda zuzi ticho závidím naša zas bude robiť scény 😝 😵

katarinka1107
6. nov 2009

teda ozaj mame strediatka 😀 😀 Lubko je teda ozaj hrdina , klobuk dolu, Zuzka , no aspon si dosla po tych dvoch mesiacoch do nie moc neznameho kolektivu 😀 aj ked asi nezavidenia hodne situacie , vsak? ☹ Livi, ja som nosila kratke vlasy, ale ako zuzanka pise, na udrzbu mam radsej dlhssie, ty si asi jedna z mala, co ked maju kratky uces, tak moc toho nepotrebuju 😀 😀 Mne je dnes nejako clivo, asi pocasim ☹ 😨 . tato nam pride o tyzden , to vydrzime, zajtra maju nasi skolaci v kulturaku pyzamovu party, tak nam to rychlo ubehne. pekny piatkovy vecer

livia76
6. nov 2009

😉 my zajtra ideme s Lesulou do BA tatinko nás už netrpezlivo čaká 😉 musím pochodiť po preventívnych vyšetreniach aj na 3-ročnú s malou 😉 dúfam, že prestane pršať-nemám rada takéto počasko na šoférovanie a ideme len 2, tak som zvedavá, ako to L zvládne 😵 pekný víkend dievčatá 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre