Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

livia76
19. dec 2008

Mima-s tou prácou 😒 to je mi ľúto-no ako moj mužíček hovorí-všetko je len tak, ako má byť- s takýmto ,, sloganom" sa ľahšie žile ,tak som si ho aj ja prisvojila 😅 a čo nevychádza, to už neriešim 😵 .No nám parádne nasnežilo- paradox však je ,že v neďeľu odchádzame na Oravu a tam snehu niet 😀 😀 😀 😀 . Všetkým Vám prajeme hlavne ZDRAVIČKO 😵 šťastie a kopec lásky od Vašich najbližších-nech sa v Novom roku na týchto stránkach opať stretneme 😵

mimakro
22. dec 2008

No čo. Hádam mi vyjde niečo iné. Hlavná vec, že sme zdraví. Všetkým novembrovkám a ich mamičkám prajeme len tie najkrajšie Vianoce plné radosti a spokojnosti.

kiwuska
22. dec 2008

Ahojte, krasne,stastne a vesele vianoce. v novom roku vela zdravia, splnenie vasich tuzob a tuzob nasich deti a nech sa tu j o rok stretame v plnej zostave. kiwuskovci

zuzu13
25. dec 2008

...krasne sviatocne ranko...
my ideme dnes lenosit...tak prajeme aj vam pokojny dnicek

livia76
25. dec 2008

😉 zuzu aj tebe-aj my si leňošíme 😉

mimakro
25. dec 2008

A ja som veru neleňošila. Robila som punčový rez. A som si istá, že najbližšie zase až na budúce Vianoce. Roboty je stým veľa, celá kuchyňa ulepená. Zajtra doobeda ideme k svokrovcom, pooobede k našim a v sobotu máme zabíjačku. To aby sme sa nenudili. 😀

livia76
25. dec 2008

😀 😀 No mňa keď dnes videl sused, že zametám zasnežené schody do domu ,tak mi povedal, že celý rok budem na metle lietať ako bosorka 😀 😀 vraj sa dnes nemá nič robiť 😵 😵 radšej sa máme asi na tých schodoch prizabiť 😵 😵 -no ale pre mňa nič nové-ja som bosorka odjakživa 😀 😀 Mima-neviem, čo by tebe povedal, keby ťa videl dnes vypekať 😅 -mimochodom-tá zabíjačka-chápem-veľa roboty-ale nech to znie hocijako ,,úchylne,, ja tú prácu s mäskom zbožňujem 😉 -pozor na ostré nože 😅 😅

mimakro
28. dec 2008

Livka moja, veľmi sa mi roboty s mäskom neušlo. Robila som donáškovú službu - z domu do letnej kuchyne. Tak mám viac nachodené, ako nakrájané. A potom dokola umývať a tak. Ale bolo fajn, rýchlo sme to zmákli a teraz riešim problém, ako napchať výslužku do mojej mrazničky. 🙂 Dnes som doma sama. Deti sme ešte v piatok zaviezli k mojim rodičom, aby sme už v sobotu išli rovno k svokrovcom. Deti by sme tam zobrať nemohli. Včera sme prišli domov o šiestej a pokiaľ sme to všetko spratali a akotak upratali, bolo 8 hodín. A dnes išiel manžel kolegovi na stavbu. Robí mu strechu a dnes už idú ukladať škridlu. Tak som si upratala a idem robiť s tým mäšom. Pobaliť, povážiť, popísať.

livia76
31. dec 2008

🙂 🙂 Prajeme krásny posledný deň roku 2008 😀 😀 a úspešný vkrok do toho novééého 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kiwuska
31. dec 2008

krasny a vesely silvestrovsky vecer a okrem stastneho vkroku do noveho roku zelam stastne cele jeho prekracanie. vela zdravia vsetkym 🙂 🙂

zuzu13
1. jan 2009

ahojte
prajeme Vam vsetkym nech je rok 2009 krasny, uspesny, zdravy a plny lasky...

livia76
5. jan 2009

😀 😀 dnes som sa dala na 90 dnovú dietku- 😀 😀 opať po roku-a začínam na sebe makať-posilka , steper a tak 😕 som zvedavá, ako dlho mi to vydrží-ale k 33 narodkám si chcem ,,darovať" -15 kg 😝 .
Lesinka, nám každé ráno oznamuje Veselé Vianoce 😵 a čaká darčeky 😵 😵 takže u nás je aj 5.1 . Vianočná nálada 😨

mimakro
5. jan 2009

Aj my prajeme všetkým úspešný rok 2009. Livka, tak ja by som si dala -20kg. Dúfam, že sa mi to podarí skôr, ako k 33 narodeninám 😀 . 90-dňovú diétu som držala jeden deň. Stravovanie typu 2 jablká na raňajky nie je nič pre mňa. Ja sa musím najesť niečoho poriadneho. Potom sa trasiem(hypoglykémia), alebo absťák? 😀 Livka a z koľkých kg na koľko to chceš dotiahnuť? Ak to nie je tajomstvo. Ak hej, tak pošli IP. Po ôsmych rokoch som chorá a beriem antibiotiká. Teplotu už nemám, ale nie je mi najlepšie. Dnes nám krásne nasnežilo, konečne zima, ako má byť. Ale Vianoce sa u nás už neskloňujú. Ondrejko dostal, to čo si prial a ďalšie už nič nečakal. Našťastie. A Hanke to bolo jedno.

livia76
5. jan 2009

😉 Mima, tak sa rýchlo uzdrav nech si môžeš ten sniežik užiť 😵 . A tie kg- z 68 na 53. 9o-iat dňovku som už držala -síce len 60 dní, ale išlo dole 12 kg - to som mala po porode a kojení skoro 80 kg vtedy som ale necvičila-a ja pohyb potrebujem ako soľ - 33 mám už v marci tak mám čo robiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 každý gramík bude pre mna úspech 😅

zuzu13
6. jan 2009

wow...tu sa chudne...
tak sa aj ja pripajam...jezisko mi doniesol orbitrek, ale 90dnovka u mna nehrozi...ani ziadna dieta...takze zacinam rano na orbitrekom, potom praca, potom nakupit, navarit, upratat, deti spat a ja som "game over" 😝 a k 33 by som si aj ja dala aspon -15kg...ale uz to nestihnem 😀 😀 😀 tak aspon k 34-ke 😀 😀 😀
livia ja mam tych 80 kg teraz...a nejako sa mi tazko zhadzuje... ☹ ale musim... ☹

livia76
6. jan 2009

Joj Zuzu ale ja mám len 165 cm ☹ takže sa snažím 😅 nech som viac do výšky ,ako do šírky 😅 😅 😅 😅 😅

zuzu13
7. jan 2009

no livia, ja mam o 7 cm viac...takze ziadne terno 😀 😀 😀

danciacik
7. jan 2009

Ahojte kočky. Dlho predlho som tu nebola takže vám chcem popriať všetko dobré v novom roku a veľa zdravíčka nech vám vaše detičky robia len radosť.
K tomu chudnutiu sa pridávam aj ja - ja mám výšku 170 cm a 69 kg 😒 a chcem dať dole aspoň 9 kg a neviem ako 😖

livia76
7. jan 2009

😉 Danciacik-však si len 5 m po druhom pôrode-tak to máš super miery 😅

livia76
7. jan 2009

😀 na odľahčenie témy: Včera manželík večer vyumýval Lesiu žlčovým mydlom ktoré používam na odstránenie mastných škvrn pred praním 😨 😀 😀 😀 😀 😀 -našťastie bez ujmy na zdraví našej dcéry 😀 😀 😀

danciacik
7. jan 2009

podarený 😀 , naša sa manželovi minule odmietla dať okúpať - normálne prehral boj vo vani tak som musela zakročiť ja.
Juj Livia, ale pre mňa to super nie je, mne tak nejde o tú váhu ako o to brucho. No vysvetľujem si to tým že mi nejak hapruje mrcha lebo mi už vyše mesiaca neprišla tak možno to bude tým.

zuzu13
7. jan 2009

livia máš akčného mangela...pozdrav ho 😀 😀 😀 😀 😀
joj danciacik...mať tvoju váhu...výšku mám 😀 😀 😀

danciacik
7. jan 2009

Zuzu nechci mať také brucho 😀 😀
Baby Paťko mi dnes urobil prvé tri krôčiky za ruky - tak som naňho hrdá.
A mimochodom Larka je strašne ukecaná, to aj vy máte také detičky, že sa im pusinka nezastaví. A papuľuje ostošesť.

livia76
7. jan 2009

😉 Paťko sa nezdá- je šikulko- Tuším všetky dievčatká na L sú ukecané 😀 😀 .Mňa niekedy z Lesule bolí hlava-len čo otvorí oči už klábosí-to má po tatovi a svokre-ja som introvert-aspoň sa vo svete nestratia 🙂 niekedy sa až čudujem, kde tie slová berie- minule som sa na ňu ,,akože " hnevala a ona na to- ,,maminka, urazila som ťa? "-nemohla som sa zdržať smiechu 😀 😀 😀

zuzu13
7. jan 2009

danciacik...maaaam...a poriadne ☹
veru aj nasa lucia je ukecana a poriadne...ale ma byt po kom....xixixi.... 😀

mimakro
7. jan 2009

Livia, výšku máme spoločnú. Kilečká ale nie ☹ , ja mám o sedem viac. A to som polroka po pôrode mala 65kg. O bruchu ani nehovorím. Nikdy som nebola ako lata, ale toto je des. Mám doma stacionárny bicykel, aj občas naň vyleziem. Ale nie je v tom žiadna pravidelnosť. A jem veci, čo by som nemala. Predtým mi to nevadilo. Chodila som skoro každý deň cvičiť aerobik. Ale na dedine je to vec nemožná a cestovať každý deň do mesta sa mi nedá. Na to nemám prachy a ani čas.Aj zato som sa do práce tešila, že zmením lifestyle. 28.2. ideme na ples a musím zohnať niečo na seba. Minuloročný model sa mi scvrkol 😀 . A stým kecaním to asi bude tak, ako píšete. Hanka stále nerozpráva. Rozpráva, ale iba také dadada, babababa, plus tie slová, čo som písala. Je ich asi sedem. Bola u nás jedna návšteva a ich syn ako trojročný vedel 5 slov. Tak máme ešte rok. Už som aj premýšľala, že s ňou pôjdem k logopedičke. Ale nemyslím, že by mala recept na to, ako otvoriť Hanke pusu.

mimakro
7. jan 2009

Livka, Lesinka musela byť poriadne čistá. Bez škvrnky 😀

livia76
7. jan 2009

Mima-šaty ti môžem požičať- ušetíš- čierno-biele s biele s bolerkom- sedia mi od leta v skrini-to sme boli na svadbe a chceli by sa ,,prevetrať"-hodím foto do albumu-kukni-nieje problém 😉 -a brucho zakryjú tam sú voľnéé 😵

zuzu13
8. jan 2009

livia tie šaty sú krásne...kočka si v nich.... 😀
musím sa pochváliť....dnes máme 15. výročie sobáša 🙂 😀 😉

livia76
8. jan 2009

😀 😀 Zuzu si rob srandu 😀 😀 -jéj a k tomu výročiu moooc gratulujem 😵 my 15.1 budeme spolu 8 rokov-z toho s papierom len tretí 😵 😵 😵 . Nech vám to vydrží 😉 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre