Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

mimakro
5. feb 2009

Kiwuska, aké nové foto v pase. Meníš imidž? A treba Ti chudnúť? Práve čítam novú knihu od Bukovského - sú tam zaujímavé veci

kiwuska
5. feb 2009

baby, imidz nemenim, ale na dvojickach sme spominali na stare casy a pomenili sme si foto v pasoch. ale pssst pred adminmi. (aj tak vas pozdravujem adminky) tie fotky uz boli aktualne. 😉
ja budem mat na jar zopar stretiek v skole, statnice, diplomovka a tak.... ale dik za pozvanie

zuzu13
5. feb 2009

kiwuska, ved na jar mozes mat stretka...my planujeme v juni 😀 😀 😀 😀

kiwuska
5. feb 2009

zuz, v juni este mam obhajoby, a nejaku rodinnu dovolenku, ste zlate. aj tak.
vcera som bola uplne grogy, rano skola, sme obhajovali prace, potom prax a vecer zas skola. ale chlapci su podareni, uz si zvykli ze mam skolu sami hovoria na vsetko ze mamikama skusku, a ked odchadzam mi pridu podat ruku 😎 a od kazdeho dostanem dve pusy. 🙂
na nich slovo skola velmi posobi, stale chcu telefonovat, ked ja s niekym hovorim ale ked poviem ze to volam s ucitelkou, 😎 tak sa prestanu domahat. strasne slovo ucitelka, neviem co si pod tym predstavuju 🙂

zuzu13
5. feb 2009

kiwuska, super...budu mat respekt aj v skole...nebudu vystrajat 😀

katarinka1107
6. feb 2009

dobry den damy.Tak vidim , ze tu nie ste.Hlasim stav chripky u nas.Nepostrielali sme bycili.Barborka je bacilkova.Tak okrem tatina aj Barka.Drzime sa my s Jurkom.Dokedy? Uvidime.Ideme von nech vyvetrame tela s Jurkom 🙂

zuzu13
6. feb 2009

kati, skore vyzdravenie...marodom...my sme boli na kontrole...deti sa musia este doliecit...a mne sa zacal plnit nos...takze nieco na mna lezie...a mangel to nie je 😅

katarinka1107
6. feb 2009

dakujem zuzu , ale na mna to lezie tiez.Teraz som prisla, bola som pozriet pripravy na maskarny a mam zvys.teplotu a vdetko ma boli.Este aj jazva po sekcii.Ta ked boli, viem ze som jasna. 🙄 .Tak idem sprchnut Jurka, Barka sa prave trosku , aby jej klesla teplotka a len sa budem modlit , aby bol Jurko ok,Pekny vecer. 🙂

zuzu13
6. feb 2009

kati...aj ja som hrozna... ☹ a to mame zajtra stretko martinskych kobyliek...a mame ist na zabavu tancovat 😒 ...no uvidim...dufam, ze mi to ako-tak prejde 😅

mimakro
6. feb 2009

U nás bacily na ústupe, aspoň z Ondrejkovho nosa. Uvidíme, či ich nevystriedajú vírusy 😠 Chrípka vraj naberá nasile. V tomto zimno-jarnom počasí sa ani nečudujem ☹

zuzu13
6. feb 2009

mimalkro...presne tak...nabera sily...ale uz by mohla ist do kelu...

katarinka1107
6. feb 2009

tak prajem rychle uzdravenie a na martinskych kobylkach si "zaskac" aj za nas 🙂 .Mimi Vy sa nedajte 😝 .Idem pozriet tv .Tak dobru nocku 😀

zuzu13
6. feb 2009

dobru noc

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kuknite nasu vodicku MHD 🙂

katarinka1107
7. feb 2009

no zuzu, ja som vcera ukazovala manzelovi, ze babulka ma zaluby ta volantom.Nas Jurko zas stale obdivuje kamiony ,chodime okolo nich, ked je nejaky odstaveny na blizku. 🙂 Pripadam si ako nejaky zlodej -okukavac 😀

mimakro
8. feb 2009

Baby, tak tot mi neuveríte. Situácia - sobota, okolo 17:00, manžel vo vani, ja sa chystám na návštevu, zvoní mi mobil. Číslo nepoznám, predstavím sa a na druhom konci sám pán majiteľ HPL laboratórií. Od 1.3. idem do práce. Tak nejako narýchlo, ešte som sa z toho nespamätala. Riešim škôlku a pod. Ešte doteraz som v šoku. Zuz, krv nie je voda. Lucka je rodený šofér. Je to šibalka veľká 😉

katarinka1107
8. feb 2009

mim gratulujem k praci.Nakoniec sa to vyriesilo samo.Inak so pozerala albumik dnes a mali su zlati 🙂 Jurko mi sedi na kolenach, ukazovala som mu , ze tu ma kamosku.Aj Lucku soferku 🙂 .Zuzu tvoj manzel je vodic? Lebo aj nas tato soferuje , ale kamionik neparkuje doma 😔 tak Jurko nema taku mozost.Aspon chodime obzerat cudzie 😀.ako bolo na tancovacke zuzu?Mimi aky mas pocit, z tej prace?Asi sa tesis 🙂

mimakro
8. feb 2009

Teším sa a samozrejme mám aj obavy. Nový kolektív, práca trošku iná, ako som robila, nový systém žitia. Ale snažím sa v tom vidieť iba pozitíva a konečne sa zvýši náš rodinný príjem financií. PO šiestich rokoch sme to už potrebovali ako soľ

zuzu13
9. feb 2009

momakro, gratulujem...super...v dnesnej dobe si clovek tazko zozenie pracu...a vidis, teba este poziadaju 😀 😀 😀 😀 super, este raz gratulujem a prajem spokojny nastup do skolky, do porace...nech je vsetko OK
kati, ano mangel je vodic autobusu 🙂 a na party bolo super...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

livia76
9. feb 2009

🙂 Mima no parádička- gratulujem 😉 a máš to poriešené- prajem ti, aby si bola v novej práci spokojnááá 😵
Zuzu-tie fotky zo stretka nemajú chybu. Lucka je frajerka-že autobus-normálne jej to tam pristane 😵
Na Orave sme boli krátko, takže som si moc nezamakala 😀 😀 čo sa dietky týka-hlásim - 9kg, čo ma ale najviac teší- 9cm v páse-brucho mizne 😀 😀 😀 na cvičenie som si zvykla a fakt odporúčam.

zuzu13
9. feb 2009

livia wooooooooooooooooooooooooooooow...to fakt???ty kokso,tak potom tie prachy za to stoja...idem sychlo pozriet ci nieco take nie je aj v Martine
ako sa to volalo???xixixi...skleroza...ale najdem to

zuzu13
9. feb 2009

☹ v Martine nic take nemame ☹

livia76
9. feb 2009

🙂 Zuzi-to je z dietky-cvičenie sa vraj ukáže tak po 5-10 cv. ja mám za sebou len 4 😀 😀 no určite pomáha 😵

zuzu13
9. feb 2009

a dietu mas aku??? 😀

livia76
9. feb 2009

😉 90 dnovú- teraz som na 34 dni takže ešte 2 mesiace 😝 😵

zuzu13
9. feb 2009

pekne...tak vydrz...ja na taketo nemam nervy 😀 😅

katarinka1107
9. feb 2009

🙂 Dobry den damy 🙂 Fotky dobre, aspon si sa pobavila ZUZ je vidiet. Livi teda si frajerka, kolko kg je dole cm v pase.Priznam sa ja teda nechodim do posilky ani na ten "zazracny " stroj, ale snazim sa doma kazdy den aspon 15-20min, Nooooo nie je to taky zazrak, ale ako som prestala tereraz v jan,kojit, sa mi to nalepilo na zadok anecitila som sa dobre, teraz to trochu "mizne" Ale davam pozor na sladke 😔 A to ja rada 🙂 .Livi , ved nam mozes premenit stretko na motivacne stretko ako stretko nie s Papeky 😀 Ale cica nezer na mna mozno bude platit 😀 😀 Inak su deticky uz fit?

mimakro
9. feb 2009

Zuz, stretko vyzeralo fakt dobre. Dala by som si. 🙂 Aj manžel mal. U jeho kolegu sme boli v sobotu večer. Prišli sme v nedeľu o 2:00. Nasmiali sme sa veru. Ani som netušila, čo ten môj manželík navystrája v práci. 😀 Livi, gratulujeeeeeeeeeeeeeem. 🙂 🙂 🙂 Fakt paráda. Ako si zvládla vodový deň? U mňa zatial 4 kg dole. Už musím naštartovať aj cvičenie. Bacily ma hádam nepremôžu. Ak mi časom vydá, mohla by som aj tú hypoxi/y vec vyskúšať. Livka, všetky neptrpezlivo čakáme na Tvoje foto. -9kg - tým sa naozaj treba pochváliť. 😉

livia76
9. feb 2009

😀 😀 😀 😀 ok Mima, šupla som do albumu 4 trapošské fotky pre inšpiráciu 😀 😀 😀 😀 😀 zajtra vymažem 😀 😀 😀 😀 -vodový deň sa dá-ten je raz za 29 dní, tak som sa zamestnala upratovaním-ale bola som zlá ako čert 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
9. feb 2009

vodovy den musi byt ozaj "dobry" 😀 😝 Mne by nepomohlo ani upratovanie 😀 Liv, klobuk dolu

katarinka1107
9. feb 2009

livi to je parada 🙂 "Namaha" stoji za to.Gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre