Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

jana20
16. nov 2006

nie neodkladam,ale dobry napad,nieco odlozim....mas krasnu dcerku,je veeelmi zlatunkaaaa 🙂

newyorkgirl
16. nov 2006

dakujem, akurat som dneska prisla na to, ze sa podoba na mna, podla tych poslednych foto, co sme urobili 😀

zuzu13
16. nov 2006

ahojte,
NY dokrmujem Bebou, lebo malú aj v pôrodnici dokrmovali, tak mi odporučili pokračovať. Sunar veľmi zapeká, z Nutrilonom skúseností v okolí nik nemá. Tak nám zostala Beba. Ale som spokojná. Len to moje mliečko nejak nestačí. Malá vypije 70 ml a o 1 1/2 hod. by už zjedla aj chleba so slaninou 😀 . Ale snažím sa to riešiť lepšou stravou a manželík mi bol kúpiť čierne pivko aby sme mali dosť mliečka.

palma
16. nov 2006

Zuzu,mrkni do septembroviek,tam majú skúsenosti s Nutrilonom(ak ťa to ovšem zaujíma 😝 😀 ) 😉

zuzu13
16. nov 2006

Ď som spokojná s Bebou 😀

palma
16. nov 2006

😉

newyorkgirl
17. nov 2006

ahojte, kde ste babulky? 🙂 my sme dneska celkom dobre buvkali, papanie tak kazde 2,5 hodky

zuzu13
18. nov 2006

ahojte mamulky
ako sa máte? My sme už okupkané a ešte si malá hodila šlofíka a potom budeme papkať.

newyorkgirl
19. nov 2006

ahoj zuzu, pozeram, ze sem moc casto nikto nezabludi veru 😖 aj vasa mala je hore cez den? lebo nasa vazne buva len chvilku a potom skor v noci...

zuzu13
19. nov 2006

ahoj
Lucka je hore cca 1 -1,5 hod po kŕmení a potom spinká. V noci je to zaiaľ OK 😀 .Kojíš ešte?

newyorkgirl
20. nov 2006

zuzu, kojim o dusu 😀 mala byva vacsinou stale hore no a vcera bola navsteva, tak si pobuvala poobede a v noci bola hore kazdu hodku, som myslela ze ma klepne a teraz cez den zasa akosi hladosi a jedla by kazdu hodinu aj cosi, neviem, co sa jej deje dneska 😅

zuzu13
21. nov 2006

ahojte maminky a bábätká
ako sa máte? Asi nie je už toľko času na vypisovanie, však? Ja tiež len sem tam zablúdim na MK, lebo radšej ľeňoším, alebo porobím čo mi treba,kým Lucinka spinká. Tak Vás všetky pozdravujem a mimčám posielam božtek na noštek 😀

tinka26
autor
21. nov 2006

Ahojte mamičky,tak už aj ja tu patrím 😀 Dna 14.11. o 9.50hod sa nám narodil chlapček Samko,vážil 3150g a meria 49cm.Pozdravujem všetky mamičky a babätkám posielam pusinky 🙂 Ináč rodila som spinálnou anestézou.Zatiaľ sa majte krásne papa

nelika666
21. nov 2006

ahoj tinka.. gratulujem k samkovi 😉

adelia
21. nov 2006

Ahojeeeee! 😀

Gratulujem všetkým maminkám! 😉 🙂 😀

15.11.2006 o 2:26 hod. sa nám v B.Štiavnici narodil druhý synček. 😀 😀 😀 Markove miery: 4040g, 54cm. Pôrod bol pekný - trval 2,5 hodky /komlet/ a bez nástrihu /z čoho sa stráááášne teším!/

Všetky vás veľmi pozdravujem!

adelia
21. nov 2006

...to "komlet" chcelo byť "komplet" 😉

yuya
21. nov 2006

Všetkým maminkám gratulujem k detičkám. Nelika, pozerala som si tvoj album, malá má bohovské vlásky. My budeme mať pravdepodobne dcérku a asi sa bude vola Nela 🙂 . Naše malé má tiež predpoklad na dlhšie tmavé vlásky - obaja s mužom sme riadne "vlasatí" 😀 . Len aby to nebolo blonďavé - to ma už nič nezachárni. 😀

zuzu13
22. nov 2006

adelia, tinka blahoželám 😀

certica
22. nov 2006

Pridavam sa gratulaciam 😵
adelia: pekny chlapisko!! a ked este aj porod, no supeeer!!

tinka26
autor
22. nov 2006

DAkujeeem Vám 🙂 som tu len tak na rýchlo,akosi nič nestiham.Pri jednom dieťati to bolo jednoduchšie,ale snád sa do toho dostanem 😀 Nelika máš krásnu dcérku,je to fešanda,asi prídeme so Samkom na návštevu 😀 Zuzu a Ty to ako zvládaš s dvoma detmi?

zuzu13
22. nov 2006

tinka, ja to mám podstatne jednoduchšie ako ty. 12 r. chalan je už samostatný, takže nemusím sa až toľko starať. Stačí aby bolo navarené, a on sa už obslúži sám, učiť sa s ním nemusím a ešte mi aj malú povaruje, nakŕmi. 😀
Tak ti želám veľa síl na zvládnutie domácnosti a deťúreniec...

mysidlo
22. nov 2006

gratulujem k vsetkym babetkam. 🙂

baby, ako cerstve maminy, sa vas chcem opytat, ci ste mali porod pred terminom alebo skor ste prenasali? Povedal vam lekar pred porodom, ze to moze prist alebo to bolo prekvapenie aj pre neho, ked sa narodili skor?
Mne totiz lekar hovori, ze mam este cas minimalne do buducej kontroly, tak neviem, ci sa mam na to spoliehat alebo sa to za ten tyzden moze spustit. Brusko mam este vysoko.
Samozrejme som uz zbalena a keby to prislo, tak sa nic nedeje. Ale som trochu nervozna a keby lekar rovno povedal, ze coskoro porodim, tak sa na to viem lepsie psychicky pripravit. 🙂

danciacik
22. nov 2006

Mysidlo, mne povedal doktor už pred dvoma týždňami, že už sa to môže každú chvíľu spustiť a ešte furt nič 😀 😀 😀

zuzu13
22. nov 2006

mysidlo, ja som mala termín 2,11. V poradni 7.11. ma lekárka aj pozrela a povedala, že to na pôrod nie je, lebo som zatvorená, krčok bol 2 cm vzadu. Skonštatovala, že to asi budú musieť vyvolať. No a v ten deň o 22,30 h mi odtiekla voda a malá sa (síce sekciou) narodila narodila na druhý deň na obed. No a vzhľadom k veľkosti nášej malej, mi pôrod predpovedali už v nejakom 37-38 tt.Je to záležitosť miminka, kedy sa mu bude chcieť...

mysidlo
22. nov 2006

baby, diky. Nasa je este malicka (2,5 kg), tak by som bola radsej, keby este trochu vyrastla v brusku.
Ja som od 7.mesiaca otvorena na 2 cm, kvoli comu som bola na rizikovom. Ale odvtedy sa to velmi nezhorsilo, tak neviem, co mam cakat. Porazi ma! 😀

nelika666
22. nov 2006

adelia gratulujem k uspesnemu porodu 😉

Tami tiez nespi cez den asi hodinku - dve po jedeni, zaspi az potom a v noci sa mi zobudi 2x takze to nie je take zle 😎

vanduska
22. nov 2006

ahoj mysidlo, ja som otvorena uz od zaciatku 6 mesiaca na dva palce a kvoli tomu som aj bola hospitalizovana v nemocnici, lebo som este nebola ani v 24. tyzdni. Moj lekar Dr. `Cunderlik mi uz pred dvoma tyzdnami hovoril, ze sa to moze zacat kedykolvek, tak mam byt na to pripravena.....a este som stale doma a vcera mi opat povedal: otvorena, babo uz je dole hlavickou...moze prist aj o hodinu. Vies si predstavit, ake mam nervy a ja sa momentalne citim, ako keby som nebola ani tehotna. Ked si samozrejme odmyslim to velikaaaanske brusko 😎

mysidlo
22. nov 2006

vanduska, no nakoniec sa este na tych kramaroch stretneme 😀

adelia
22. nov 2006

Zuzu,Certica,Nelika a ostatné tehulky a mamulky, ďakujem za gratul. 🙂
Želám pekný večer! Papa

laurajana
23. nov 2006

ahojte babenky - mamenky, som sice septembrovka, ale s radostou Vam oznamujem radostnu spravu, ze k Vam pribudla maminka Lucka (lucy) - narodil sa jej syn Tomasko o 7:20 dnes 23.11. s mierami 3180g a 50 cm - prajeme jej vela vela zdravicka a radosti v kruhu rozrastenej rodinky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre